Barcelona - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Chelsea
3 : 0

Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Busquets (61' Gomes), Iniesta (56' Paulinho), Rakitić - Dembele (67' Vidal), L. Suarez, Messi.
Courtois - Azpilicueta, Christensen, Rüdiger - Moses (66' Zappacosta), Kante, Fabregas, Alonso - Hazard (82' Pedro), Willian - Giroud (66' Morata).

Mecze na żywo: Barcelona - Chelsea

Katalończycy zasłużenie awansowali do dalszej fazy. Londyńczycy zaprezentowali się jednak bardzo dobrze, a w uzyskaniu lepszego wyniku przeszkodził im brak szczęścia oraz indywidualne błędy - w szczególności golkipera.

Koniec meczu! Barcelona ostatnim ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów!

90'
Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
Poprzeczka po główce Rudigera! Niewiele zabrakło niemieckiemu obrońcy do zdobycia bramki honorowej.

88'
Ładne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Zappacosty. Włoch odwrócił się z piłką i posłał mocny strzał na bramkę, który nie zaskoczył Ter Stegena.

86'
Nie było zagrożenia, moment później Alonso zdobył rzut wolny, który, poprzez krótkie rozegranie, zakończył się stratą.

85'
Courtois popisał się, w końcu, doskonałą interwencją po główce Paulinho! Następny korner.

84'
Azpilicuesta wyekspediował futbolówkę na rzut rożny.

83'
Morata złapany na milimetrowym spalonym.

82'
Ostatnia zmiana w Chelsea: Pedro zameldował się na murawie, z boiska zszedł Hazard.

81'
Mogło być niebezpiecznie w szesnastce Barcelony, gdyby Hazard zagrał celnie do Williana. Tak się jednak nie stało.

79'
Udana interwencja Courtoisa po uderzeniu Messiego z rzutu wolnego, po drodze jeszcze był rykoszet od Williana.

77'
Hazard liczył na Moratę, że zamknie akcję po jego podaniu. Hiszpański napastnik jednak nawet nie wbiegł w pole karne.

76'

75'
żółta kartka Niebezpieczne wejście Alonso w starcu z Paulinho, kartka w kolorze żółtym dla gracza "The Blues".

75'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod bramką "Barcy".

74'
Rajd Moraty przyniósł Chelsea rzut rożny.

72'
Goście zdają się być zrezygnowani, sprawiają wrażenie pogodzonych z porażką.

71'
Gospodarze coraz bliżsi zostania ostatnim ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów.

70'
Kompletnie nieudana centra Zappacosty, od bramki Ter Stegen.

67'
Trzecia zmiana w zespole Ernesto Valverde: Vidal za Dembele.

66'
Roszady w ekipie z Londynu: Zappacosta i Morata na boisku, poza nim Moses i Giroud.

63'
3:0! Messi po raz drugi!
Akcja rozpoczęła się od straty w środku pola, Suarez zagrał do Argentyńczyka, ten wpadł w pole karne mocnym uderzeniem między nogami Courtoisa umieścił futbolówkę w siatce.

62'
Pique znakomicie zablokował w swojej szesnastce mocne uderzenie Alonso.

61'
Druga korekta w składzie "Blaugrany": boisko opuścił Busquests, zastąpił go Gomes.

60'
Zła decyzja Mosesa, Nigeryjczyk wrzucił piłkę wprost do obrońców katalońskiego zespołu.

58'

57'
Wielkie nieporozumienie między Willianem i Giroudem - kontra przyjezdnych zakończyła się niepowodzeniem, gdyż Brazylijczyk zagrał w prawo, a Francuz poszedł w lewą stronę.

56'
Pierwsza zmiana w zespole Barcelony: Paulinho zajął miejsce Iniesty.

55'
Goście świetnie grają od początku drugiej połowy, cały czas brakuje im jednak szczęścia.

53'
Niedokładne dośrodkowanie Alonso, obrońcy "Dumy Katalonii" łatwo oddalili zagrożenie.

52'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

51'
Korner dla mistrza Anglii.

50'
żółta kartka Giroud nie mógł pogodzić się z tą decyzją. Za ostre protesty otrzymał żółtą kartkę od sędziego.

49'
Alonso przewrócony w polu karnym po kontakcie z Pique! Arbiter nie podyktował rzutu karnego.

48'
Rzut rożny dla gości.

47'
Wielki błąd Courtoisa, który podał prosto do Messiego, Argentyńczyk odegrał futbolówkę do Suareza, a ten uderzył w golkipera "The Blues".

47'
Dograna przez Fabregasa piłka znalazła się pod nogami Williana. Brazylijczyk w swoim stylu wypuścił ją sobie i huknął zza szesnastki. Zablokował to Umtiti.

46'
Moses wywalczył rzut rożny dla londyńskiej drużyny.

46'

Nie ma zmian w wyjściowych zestawieniach.

Zawodnicy obu "jedenastek" wracają na płytę boiska po kwadransie odpoczynku.

Wielkie emocje w Barcelonie - bardzo wiele dzieje się na boisku, gospodarze zasłużenie prowadzą, ale goście nie składają broni, choć są nieskuteczni.

45'
żółta kartka Słupek po uderzeniu Alonso! Było bardzo blisko gola na 2:1. Wcześniej za dyskusje z arbitrem żółtym kartonikiem został ukarany Willian.

44'
Giroud zdobył rzut wolny na wprost bramki gospodarzy. Będzie okazja do bezpośredniego uderzenia.

42'
Willian popisał się ładną szarżą, później zagrał nieprecyzyjnie do Giroud, co skończyło się stratą. Ten brak dokładności uniemożliwia gościom zmianę rezultatu.

40'

38'
Nieporozumienie między Fabregasem i Kante najprawdopodobniej kosztowało gości gola kontaktowego! Francuz wbiegł z piłką w szesnastkę i na chwilę się zawahał czy oddać strzał, gdyż zobaczył Fabregasa. Ostatecznie uderzył filigranowy pomocnik Chelsea i nie była to próba celna.

37'
Alonso! Uderzenie Hiszpana odbite przez golkipera.

36'
Roberto niezwykle łatwo zatrzymał szarżującego Williana.

34'
Moses nie zdołał zacentrować zanim piłka opuściła boisko. Od bramki Ter Stegen.

33'
Nieczysty strzał Pique po wrzutce z rzutu wolnego Messiego nie mógł zaskoczyć Courtoisa.

32'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Azpilicuety wylądowało w rękach niemieckiego bramkarza.

30'
Piłkarze zespołu z Anglii nie mają w sobie już takiej sportowej złości, a to przekłada się na przewagę gospodarzy.

29'
Willian wyprowadził piłkę z własnej połowy i podprowadził ją aż pod pole karne miejscowych. Tam nie miał do kogo zagrać i został powstrzymany przez dwóch defensorów Barcelony.

27'
Fantastyczna wymiana podań pomiędzy zawodnikami "Barcy" zakończona "piętką" do Luisa Suareza. Urugwajczyk zdołał uderzyć, ale trafił w Courtoisa.

25'
Gracze ze stolicy Katalonii zaczynają kontrolować przebieg spotkania.

23'
Na ofsajdzie złapany Giroud.

22'
żółta kartka Żółta kartka dla Roberto za faul taktyczny na Hazardzie.

20'
2:0! Dembele podwyższył prowadzenie "Dumy Katalonii"! Messi wykorzystał roztargnienie w szeregach obronnych gości, wpadł w szesnastkę, podał do francuskiego skrzydłowego, a ten potężnym uderzeniem nie dał najmniejszych szans Courtoisowi na udaną obronę.

18'
Kontratak "The Blues" spalił na panewce w ostatniej fazie.

15'
Przewinienie Christensena na Luisie Suarezie w środku pola.

14'
Londyńczycy są wyraźnie podrażnieni stratą gola.

12'
Bomba z dystansu Williana bez większych kłopotów zatrzymana przez golkipera.

12'
Rudiger znalazłby się w doskonałej sytuacji na doprowadzenie do remisu, gdyby nie fakt, że był na pozycji spalonej.

11'
Rzut wolny dla angielskiej drużyny na połowie Barcelony.

10'
Luis Suarez dryblował przy linii końcowej, chciał wywalczyć korner, ale sędzia nakazał wznowienie gry od bramki.

8'
Świetny rajd Hazarda przyśpieszył atak Chelsea, Belg zagrał pod nogi Mosesa, a Nigeryjczyk chwilę później podał za plecy Williana.

7'
Goście ruszyli do ataku, Willian szukał podaniem w polu karnym Girouda, ale został zablokowany.

6'
Było groźnie po zmianie kierunku lotu piłki przez Rudigera! Ter Stegen ratował się interwencją.

5'
Alonso sfaulowany przez Dembele na wysokości szesnastki gospodarzy. Stały fragment gry dla podopiecznych Antonio Conte.

3'
1:0! Messi wpakował futbolówkę do siatki!
Barcelończycy skutecznie przedarli się w pole karne, a Argentyńczyk płaskim strzałem z bardzo ostrego kąta pokonał Courtoisa. Belg popełnił w tej akcji wielki błąd, gdyż dał sobie strzelić między nogami w dość dziecinny sposób.

2'
Katalończycy spodziewanie długo rozgrywają akcje poprzez spokojną wymianę podań.

1'
Rozpoczęli miejscowi!

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Gracze wychodzą z tunelu na murawę Camp Nou. Za moment początek pojedynku.

*'
Zwycięzca tego dwumeczu będzie ostatnim ćwierćfinalistą.

*'
Ławka rezerwowych londyńczyków: Caballero, Morata, Pedro, Bakayoko, Zappacosta, Emerson, Cahill.

*'
Ławka rezerwowych Barcelony: Cillessen, Paulinho, Alcacer, Digne, Gomes, Vidal, Vermaelen.

*'
Poznaliśmy wybrańców desygnowanych do gry przez obu szkoleniowców!

*'
Chelsea musi dokonać niemal możliwego - wygrać na Camp Nou lub zremisować wyżej niż 1:1. "The Blues" nigdy nie wygrali na tym stadionie - pomimo, iż w swojej historii grali tam osiem razy.

*'
Wynik pierwszego meczu stawia gospodarzy w roli faworyta. W Londynie padł remis 1:1.

*'
Damir Skomina, słoweński arbiter nadchodzącego spotkania, zainauguruje je o godzinie 20:45.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Przed nami jedno z najciekawszych starć rewanżowych 1/8 finału Ligi Mistrzów - starcie pomiędzy Barceloną i Chelsea.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online