Besiktas - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Besiktas
1 : 3

Tolga - Gokhan, Medel, Necip, Caner - Quaresma, Ozyakup, Tolgay (59' Hutchinson), Lens (59' Talisca) - Mustafa Pektemek, Vagner Love (75' Babel)
Ulreich, Rafinha, Boateng, Hummels, Alaba, Martinez, Mueller, Vidal, Thiago (35' Rodriguez), Ribery, Lewandowski (68' Wagner)

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na mecz Barcelona - Chelsea na żywo o 20:45.

90'
Koniec meczu. Sędzia nie doliczył nawet minuty.

87'
Talisca uderzył głową prosto w Ulreicha.

86'
Medel uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

84'
Goool! Alaba zagrywał z lewej strony pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i trafiła do Wagnera, który klatką piersiową z metra umieścił piłkę w pustej bramce..

82'
Besiktas ładnie rozegrał piłkę, ale Pektemek został zablokowany przez Boatenga.

81'
Quaresma uderzył sprzed pola karnego i pewnie interweniował Ulreich.

76'
Rodriguez zszedł do środka, uderzył sprzed pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

75'
Babel zastąpił Vagnera Love.

71'
żółta kartka Ozyakup ukarany żółtą kartką.

70'
Mueller zdecydował się na indywidualną akcję i w ostatniej chwili został powstrzymany.

68'
Wagner zastąpił Lewandowskiego.

68'
Talisca z rzutu wolnego trafił w mur.

64'
żółta kartka Hutchinson ukarany żółtą kartką.

63'
żółta kartka Rafinha ukarany żółtą kartkę.

61'
Besiktas idzie za ciosem. Pektemek oddał groźny strzał i był bliski pokonania Ulreicha, który jednak nie dał się zaskoczyć.

60'
Podwójna zmiana w Besiktasie. Boisko opuścili Lens i Arslan, a weszli na nie Talisca i Hutchinson.

59'
Gool! 1:2! Love strzałem z ziemi pokonał Ulreicha.

56'
Rodriguez uderzał wślizgiem z kilku metrów, ale trafił w obrońce.

54'
Bayern ma przewagę w posiadaniu piłki.

52'
Gra wznowiona.

51'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ na murawie pojawił się... kot.

50'
Alaba z rzutu wolnego uderzył prosto w bramkarza.

46'
Goool! 2:0 dla Bayernu! Co za początek. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę odbił bramkarz na tyle niefortunnie, że nabił Gokhana, który wpakował futbolówkę do własnej bramki.

46'
Początek drugiej połowy. Sule zastąpił Hummelsa.

'
Przypominamy, że o 20:45 FC Barcelona zmierzy się z Chelsea. Zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w naszym serwisie. Transmisja w TVP 1.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi z Besiktasem 1:0.

45'
Strzał jednego z zawodników gospodarzy zablokował Hummels.

43'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Brakuje nawet mało groźnych strzałów.

41'
żółta kartka Boateng ukarany żółtą kartką.

37'
żółta kartka Hummels ukarany żółtą kartką.

35'
James Rodriguez zastąpił Thiago.

35'
Lewandowski urwał się obrońcom, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

32'
Pomocy sztabu medycznego potrzebował Thiago, który doznał lekkiego urazu.

30'
Quaresma zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

28'
Niecelny strzał głową oddał Martinez.

26'
Gonul mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale skutecznie interweniowała defensywa gości.

23'
Obraz gry się nie zmienił. Choć Besiktas się stara, to Bayern nie ma problemów z kontrolą meczu.

18'
Goool! Vidal niedokładnie rozciągnął akcję do Muellera, ten zdołał jednak przyjąć piłkę i dośrodkował w pole karne, gdzie nadbiegał Thiago i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza.

16'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję zamknął Lens, ale zdołał tylko odbić piłkę, a nie oddać strzał.

15'
15 minut gry za nami. Obecnie jest to dość wyrównany mecz. Brakuje jednak sytuacji podbramkowych.

12'
Znakomite zagranie, które obrońców Bayernu, ale Ulreich wyszedł z bramki i wybił piłkę.

10'
Strzał Alaby z rzutu wolnego odbił bramkarz, a nadbiegający Mueller uderzył bardzo wysoko nad bramką.

9'
Akcja Besiktasu. Piłka odbiła się w polu karnym Bayernu i ostatecznie trafiła w ręce Ulreicha.

7'
Mueller zagrywał do Lewandowskiego, ale ten był na spalonym.

7'
Jak można było się spodziewać, tempo meczu na razie nie jest porywające.

5'
Bayern zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

2'
Alaba znakomicie dośrodkował w pole karne, a nadbiegający Vidal oddał niecelny strzał głową. Było groźnie.

1'
Zagranie w stronę Lewandowskiego, ale Polak nie doszedł do piłki.

1'
Rozpoczął Besiktas.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Besiktasu: Fabri, Adriano, Babel, Negredo, Hutchinson, Aksoy, Talisca.

'
Rezerwowi Bayernu: Starke, Wagner, Suele, James, Bernat, Rudy, Kimmich.

'
Rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów Besiktas Stambuł - Bayern Monachium rozpocznie się w środę o godzinie 18:00. Rewanż jest tylko formalnością, bowiem pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem mistrzów Niemiec 5:0.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Besiktas - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online