Arsenal - AC Milan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
AC Milan
3 : 1

Ospina - Bellerín, Mustafi, Koscielny (12' Chambers), Monreal - Özil (80' Kolasinac), Ramsey, Xhaka, Mkhitaryan (69' Elneny) - Wilshere - Welbeck
Donnarumma - Borini, Bonucci, Romagnoli, Rodríguez - Kessiè (79' Locatelli), Çalhanoglu (70' Bonaventura), Montolivo - Suso, André Silva, Cutrone (66' Kalinić)

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Arsenal był wyraźnie lepszy w tej potyczce. Kibice tego klubu mogą być w pełni usatysfakcjonowani z postawy swoich ulubieńców. Drużyna ze stolicy Anglii swojego rywala w 1/4 finału pozna już jutro.

Szwedzki sędzia podziękował obu drużynom.

90+1'
Włoska drużyna stara się zdobyć gola, który osłodzi w pewien sposób odpadnięcie z aktualnych rozgrywek.

89'
Ten dwumecz potrwa jeszcze dwie minuty dłużej.

88'
Wilshere zadziwił kibiców gospodarzy. Ci już widzieli bramkę w siatce, po 100% sytuacji, ale ich ulubieniec, w genialnym położeniu, posłał futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki.

87'
Chambers doskonale zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Stoper Arsenalu popisał się fenomenalnym zagraniem głową. Na jego szesnastkę poleciało groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

86'
Gooooool! AC Milan na łopatkach! Drugą bramkę zdobył Welbeck, który z najbliższej odległości dobił futbolówkę, po interwencji Donnarummy. Asystował Elneny.

85'
Gospodarze zdominowali swoich gości. Środek pola opanowany przez Anglików.

83'
53% posiadania piłki ma Arsenal.

82'

80'
Limit zmian po obu stronach został już wyczerpany. Ozila zastąpił Kolasinac.

79'
Ostatnia zmiana u gości. Locatelli w miejsce Kessiego.

78'
"Kanonierzy", mając doskonały rezultat, dalej szukają kolejnych goli.

76'
Andre Silva wprowadził wiele jakości! Snajper AC Milan zanotował kąśliwe zagranie głową. Na ocenę bardzo dobrą zasłużył Ospina, który fenomenalnie sparował piłkę nad poprzeczkę.

75'
Ostatni kwadrans podstawowego czasu gry. Kibice z Londynu pokazują ogromną radość.

73'
Ospina bez problemów zgarnął zbyt głębokie wgranie piłki. Borini efektownym wolejem nie znalazł napastników swojej ekipy.

72'
Po boisku biega Bonaventura. Na ławkę rezerwowych został odesłany Calhanoglu.

71'
Gooool! 2:1! Xhaka jest zawodnikiem, który umie przymierzyć z dystansu. Donnarumma nie popisał się udaną interwencją przy wybijaniu. Futbolówka zrobiła mu psikusa i wpadła do siatki.

69'
Drugą zmianę w składzie swojego zespołu przeprowadził Arsene Wenger. Mkhitaryana zastąpił Elneny.

67'
Ospina wybronił efektowny strzał głową. Świeżo wprowadzony Kalinić błysnął ładnym zachowaniem piłkarskim. Napastnik bardzo dobrze ustawił się względem kryjącego go obrońcy, lecz strzał poleciał w sam środek bramki.

66'
Trener Gattuso przygotował zmianę. Kalinić wszedł na boisko w miejsce Cutrone.

65'
Rodriguez zepsuł dobrze obiecującą się akcję swojego zespołu. Pomocnik Milanu niedokładnie zagrywał z lewego skrzydła. Futbolówka powędrowała za plecy kolegów z drużyny.

64'
Blok obronny "Kanonierów" doskonale się przesuwa. Włoskim graczom trudno posłać piłkę w pobliże strefy bramkarza.

63'
Cutrone mocno nieudolnie z większej odległości. Bardzo niecelne wgranie futbolówki w okolice bramki Ospiny. Ten za chwilę zacznie z sześciu metrów.

61'
żółta kartka Żółtą kartkę ze swojej kieszonki wyciągnął szwedzki obrońca. Suso ukarany.

60'
W Londynie gramy już godzinę. AC Milan, jeśli marzy o awansie do następnej fazy, musi bardziej zaryzykować.

58'
Bellerin nie mógł uwierzyć w decyzję arbitra, który zasygnalizował faul. Obrońca Arsenalu nie widział przewinienia w swoim wykonaniu.

57'
Arsenal oddał sześć celnych uderzeń. Goście na swoim koncie mają dwie celne próby.

55'
Tuż nad poprzeczką piłkę posłał Ramsey. Zawodnik z Walii, który był bez krycia tuż pod szesnastką, miał wiele miejsca. Wyraźny sygnał dla defensywy włoskiego klubu.

53'
AC Milan próbuje zdobyć gola, który dawałby realną nadzieję na awans. Swoich sił spróbował Suso, jednak jego strzał, z dobrej odległości, minimalnie minął lewy słupek bramki.

52'

50'
Mustafi wysoko wyszedł w powietrze. Stawką było zagranie z lewego narożnika boiska. Ambicja zaprocentowała sytuacją strzelecką, ale stoper "Kanonierów" uderzeniem głową minimalnie skiksował.

49'
Aaron Ramsey został wybitne zablokowany przez blisko stojącego obrońcę mediolańskiego zespołu. Walijczyk próbował z głębi pola karnego.

48'
Ospina bez większego trudu wyjaśnił sytuację. Kessie oddał wielce przewidywalny strzał zza szesnastki. Piłka poleciała w sam środek bramki.

47'
Gospodarze spróbowali zacząć od wysokiego "C". Błyskotliwa akcja na lewej flance boiska. Monreal, który jako ostatni dotykał futbolówki, nie zdołał skutecznie dograć.

46'
AC Milan rozpoczął drugą połowę spotkania!

Koniec I części gry!

45+1'
Wilshere zaskoczył wszystkich zgromadzonych na stadionie! Wybitny, nieoczekiwany strzał z dalszej odległości. Dobrym refleksem na linii wykazał się Donnarumma, parując piłkę.

45'
Arbiter główny dorzucił do tej odsłony 2 minuty.

44'
Linia defensywna "Kanonierów", jeśli chodzi o pułapki ofsajdowe, zdaje swój egzamin. Andre Silva przyłapany na ofsajdzie.

43'
Ospina zachował wielką czujność. Goalkeeper pewnie zatrzymał uderzenie Andre Silvy, który uciekł parze stoperów gospodarzy.

42'

40'
żółta kartka Andre Silva ukarany żółtą kartką za wdanie się w dyskusję z arbitrem. Pomocnik AC Milan reklamował rękę w szesnastce gospodarzy.

38'
Goooooool! Rzut karny został zamieniony na bramkę! Danny Welbeck pewnie wyegzekwował jedenastkę. Silny strzał w lewy sektor bramki.

37'
Decyzja sędziego! Rzut karny dla Arsenalu Londyn! Welbeck,
w opinii sędziego, był odpychany.

36'
Goście potrzebują jeszcze jednej bramki do wyrównania strat z pierwszego spotkania.

35'
Gooooool! Ależ strzał! Calhanoglu fantastycznie przymierzył z dystansu. Soczysta próba poleciała precyzyjnie tuż przy prawym słupku bramki.

33'
Centro - strzał zaliczył Montolivo. Pomocnikowi Milanu zabrakło wiele precyzji, przy podaniu z prawej flanki boiska. Futbolówka finalnie poleciała za bramkę.

32'
Ofsajd. Andre Silva schwytany na wątpliwym spalonym. Calhanoglu zaprezentował przepiękne podanie na jeden kontakt.

30'
Za Nami już drugi kwadrans gry w Londynie.

29'
Ramsey został skutecznie wypchnięty na lewe skrzydło boiska. Wielka presja ze strony obrony AC Milan sprawiła, że pomocnik Arsenalu zaliczył koszmarne dośrodkowanie.

27'
Na lewym skrzydle atakują gospodarze. Monreal jest zawodnikiem szczególnie aktywnym.

25'
Zawody w Londynie nabrały dużo większej dynamiki.

24'
100% sytuacja dla "Kanonierów"! Genialnie w uliczkę został wypuszczony Danny Welbeck! Soczysty strzał z głębi szesnastki idealnie nogami zatrzymał Donnarumma!

23'
Do pracy wzięła się drużyna z Mediolanu. Rzut rożny, który przed chwilą był przez nią wybijany, nie przyniósł, jednak, większego zagrożenia.

21'
Mkhitaryan skiksował w pobliżu szesnastki Włochów. Były zawodnik BVB posłał koszmarny strzał. Kibice Arsenalu liczyli na dużo lepsze wykonanie akcji.

20'
Podopieczni Gattuso bronią się prawie całym składem.

18'
Gospodarze krótkimi, szybkimi podaniami przybliżają się pod pole karne Milanu. Włoska drużyna, jednak, udanie pracuje w obronie. Niemal każde podanie jest przecinane.

17'
Ofsajd. Cutrone, w czasie dośrodkowania, był najbliżej bramki Ospiny. Całe zdarzenie nie umknęło sędziemu asystentowi.

16'
Ricardo Rodriguez pokazał efektowną centrę z lewego skrzydła boiska. Niebezpieczną sytuację w pobliżu własnej bramki fenomenalnie głową oddalił Chambers.

15'
Angielska drużyna stara się trzymać piłkę jak najdalej od swojej szesnastki. Wynik z pierwszego meczu daje wielki komfort psychiczny.

13'
Monreal został słownie upomniany przez szwedzkiego arbitra. Chodziło o wcześniejsze przewinienie taktyczne.

12'
Chambers wszedł na plac gry. Uraz Koscielnego okazał się dużo poważniejszy niż przewidywano.

10'
Sztab medyczny przy kapitanie "Kanonierów". Intensywną rozgrzewkę rozpoczął Chambers.

9'
Laurent Koscielny zasygnalizował problemy ze zdrowiem.

8'
Mkhitaryan zdecydowanie za szybko wyruszył do dłuższego zagrania. Sędzia liniowy błyskawicznie podniósł chorągiewkę.

7'
Montolivo ładnie przedarł się na prawej flance placu gry. Zapowiadało się na zagrożenie pod bramką Arsenalu, ale nic z tego, ponieważ dogranie okazało się tragiczne.

5'
Laurent Koscielny dobrze znalazł się w polu karnym przeciwnika. Środkowy obrońca minimalnie nieudanie kończył wrzutkę z rzutu rożnego. Uderzenie oddane z bliskiej odległości od bramki, powędrowało tuż nad poprzeczką.

4'
Arsenal nie zechce się zepchnąć do defensywy. Podopieczni Arsene'a Wengera podjęli próby w ofensywie.

3'
Bellerin posłał dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Zagranie przechwycił kapitalnie ustawiony defensor gości.

1'
Pierwsza okazja dla AC Milan! Andre Silva został idealnie obsłużony podaniem z prawego skrzydła boiska. Szybki strzał z kilkunastu metrów powędrował w boczną siatkę!

*'

*'
Sędzia główny wyprowadził piłkarzy na plac gry.

*'
W taki sposób taktyczny rozpoczną mecz obie drużyny.

*'
Sprawa wyjściowych składów obu ekip została rozwiązana! U góry naszej relacji dwa składy.

*'
Stawką tej rywalizacji jest udział w 1/4 finału Ligi Europy. Jako pierwsze awans do tej rundy, dzisiaj, wywalczyło Atletico Madryt.

*'
Na Arsenal Stadium, w nadchodzącym spotkaniu jako arbiter wystąpi Pan Jonas Eriksson.

*'
W pierwszej batalii lepszy okazał się Arsenal, który zdołał zaaplikować włoskiej ekipie dwa gole. Na San Siro był wynik 0:2.

*'
Rewanżowy pojedynek rozpocznie się o godz. 21:05

*'
Dobry wieczór, Państwu! Zachęcamy bardzo serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Arsenal - AC Milan.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - AC Milan, to zapraszamy do śledzenia meczu online