Piast Gliwice - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Szmatuła – Konczkowski, J. Czerwiński, Korun, Pietrowski – Jodłowiec, Badia (68' Valencia), Zivec (81' Vassiljev), Hateley – Angielski (59' Papadopulos), Szczepaniak
Hładun - Czerwiński, Dąbrowski, Kopacz, Guldan, Balić (79' Moneta) - Matuszczyk, Tosik, Starzyński (69' Kubicki) - Mares, Tuszyński (65' Pawłowski)

Czerwiński (64.) żółta kartka
Papadopulos (77.) żółta kartka
Matuszczyk (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Podział punktów na inaugurację 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy tego sezonu. Remis, który chyba nikogo nie uszczęśliwił. Przed "Miedziowymi" bardzo trudna walka o udział w grupie mistrzowskiej.

Sędzia główny zakończył ten mecz!

90+3'
Hładun wybitnie sparował groźny strzał głową! Jeden z graczy gospodarzy - Czerwiński, najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego! Piłkę skierowaną w prawy sektor bramki wyciągnął bramkarz Zagłębia.

90+2'
Ostatnie próby gliwiczan. Piłka niebezpiecznie toczy się w okolicy pola karnego Zagłębia.

90+1'
Ofsajd. Tomasz Jodłowiec był najbliżej bramki, w czasie podania od klubowego kolegi.

90+1'
Piast gra o pełną pulę.

90'
Pojedynek w Gliwicach potrwa jeszcze trzy minuty dłużej.

88'
Obrona Piasta Gliwice bardzo chaotycznie, ale w końcu skutecznie zneutralizowała zagrożenie od rzutu wolnego. Piłkę wrzucił Pawłowski.

87'
Tomasz Jodłowiec nieroztropnie obok swojego pola karnego.

86'
Napastnik zespołu z Lubina został złapany w pułapkę ofsajdową.

85'
Bomba w stylu Roberto Carlosa! Konstantin Vassiljev posłał bardzo silny strzał od rzutu wolnego! Klasowe piąstkowanie futbolówki zanotował Hładun.

84'
Jarosław Kubicki za bardzo agresywnie w powietrzu. Piast zyskał rzut wolny z bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

82'
Bartłomiej Pawłowski niedokładnie dośrodkował z prawego narożnika boiska.

81'
"Cesarz Estonii", Konstantin Vassiljev, zmienił Saschę Zivca.

80'
żółta kartka Adam Matuszczyk nie krył zaskoczenia. Zdecydowany wślizg sędzia wycenił na żółty kartonik.

78'
Zryw Zagłębia. Piłka szukała Maresa. Czeski napastnik oddał uderzenie zza pola karnego. Zagranie minęło bezpiecznie prawy słupek.

77'
żółta kartka Żółtą kartkę za brzydki faul na Jakubie Tosiku obejrzał Michal Papadopulos.

76'
Gospodarze coraz groźniej atakują w pobliżu pola karnego swojego oponenta. Zagłębie słabo radzi sobie z wysokim pressingiem.

74'
Hładun bał się łapać futbolówkę, którą z prawego skrzydła dorzucił Valencia. Pomocnik Piasta Gliwice pięknie przedarł się przez obronę.

73'
Oficjalne dane.

71'
Zdecydowanie za długo piłkę na wysokości pola karnego Zagłębia holował Mateusz Szczepaniak. Snajper próbował jeszcze wymusić rzut wolny, ale arbiter główny nie dał się wyprowadzić w pole.

70'
Wielkimi krokami wkraczamy w decydującą fazę meczu. Bezbramkowy remis nie powinien nikogo satysfakcjonować.

69'
Jarosław Kubicki już na placu gry, Filip Starzyński dzisiaj nie poprawił swoich statystyk.

68'
Joel Valencia za Gerarda Badię.

67'
Zanosi się na kolejne zmiany w obu składach.

65'
Zmiana u przyjezdnych. Bartłomiej Pawłowski zastąpił Patryka Tuszyńskiego.

64'
żółta kartka Jakub Czerwiński przyjął fakt o żółtej kartce dla niego. Obrońca Piasta nie dał się rozpędzić Maresowi.

62'
Maciej Dąbrowski przegrał rywalizację powietrzną z Mateuszem Szczepaniakiem. Ten urodziwym strzałem głową, jednak, nie zaskoczył bramkarza. Uderzenie skierowane w centrum.

61'
Patryk Tuszyński został zauważony przez arbitra asystenta na pozycji spalonej.

60'
Do wejścia na boisko poważnie przygotowuje się Bartłomiej Pawłowski.

59'
Michal Papadopulos ma za zadanie pomóc swoim kolegom w przodzie gry. Karol Angielski już ogląda mecz z perspektywy ławki rezerwowych.

58'
Ekipa Waldemara Fornalika stara się skorzystać z faktu, że Zagłębie się pogubiło w defensywie.

57'
Z siedemnastu metrów próbował Tomasz Jodłowiec, który wykorzystał chwilę nieuwagi obrony rywala. Soczyste kropnięcie zza szesnastki poleciało nieznacznie nad bramką.

55'
Głośno z bólu krzyknął Balić. Obrońca Zagłębia nadział się na konkretny atak łokciem.

53'
Faul w ofensywie zapisał Zivec. Interweniujący w obronie Kopacz był nieprzepisowo zatrzymywany.

52'
Zgrabnie do wrzutki z prawej flanki boiska wyskoczył Mares. Czeski napastnik ładnie uderzył piłkę głową. Strzał, który miał wielkie szanse, poleciał, jednak, tuż nad poprzeczką.

50'
W trybunę futbolówkę ulokował Adam Matuszczyk. Pomocnik "Miedziowych" podjął misję z dalszej odległości od bramki przeciwnika.

49'
Jakub Czerwiński opanował sytuację, która mogła źle się skończyć dla jego zespołu. Mares błyskotliwie dryblował pod polem karnym rywala, a następnie już przygotowywał się do strzału.

48'
"Piastunki" znów atakują na bramkę Hładuna. Guldan doskonale przeciął wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

47'
Obie ekipy podeszły do występu w drugiej połowie spotkania w niezmienionych zestawieniach personalnych.

46'
Wracamy do gry!

Koniec I części gry!

45+1'
Bardzo sygnalizowane uderzenie z rzutu wolnego zaprezentował Gerard Badia. Ze skuteczną obroną żadnych problemów nie miał Hładun.

45'
Ostatnia szansa na zmianę wyniku jeszcze w tej odsłonie dla Piasta. Karol Angielski sprowokował Macieja Dąbrowskiego.

44'
Sędzia główny przedłuży I odsłonę spotkania o 1 minutę.

44'
Faul. Patryk Tuszyński został solidnie sponiewierany przez jednego z przeciwników.

43'
Bardzo gęsto w środkowej strefie boiska.

42'
Piast ponownie próbuje dominować na płycie boiska.

40'
Zdecydowanie za krótko piłkę wrzucił Badia. Dogranie od rzutu wolnego pewnie przejął jeden z obrońców Zagłębia Lubin.

39'
Guldan przekroczył zasady gry. Tak uznał Pan arbiter główny.

38'

36'
Lepszy czas Zagłębia Lubin. Piast Gliwice dał się wyraźnie zepchnąć do defensywy. Jakub Szmatuła dwukrotnie zatrzymywał ciężkie piłki.

35'
Ależ akcja! Jakub Szmatuła zaprezentował bardzo dobrą robinsonadę! Bramkarz Piasta genialnie wyciągnął wielce nieprzyjemny strzał z dystansu, autorstwa Jakuba Tosika.

34'
Ryzykuje Jakub Szmatuła. Goalkeeper Piasta Gliwice lubi dalekie wycieczki ze swojej bramki. Przed chwilą bramkarz udanie przerwał prostopadłe podanie.

32'
Na głowie Marcina Piotrowskiego znajduje się opatrunek. Doświadczony zawodnik jest zdolny do dalszej gry.

31'
Sztab medyczny Piasta opiekuje się Pietrowskim. Filip Starzyński odepchnął przeciwnika.

30'
Dwa pierwsze kwadranse przyniosły Nam jedną celną próbę. Zaliczyli ją piłkarze przyjezdnych.

29'
Przewinienie taktyczne na swoim koncie mógł zapisać Karol Angielski. Wszystko miało miejsce w środku pola.

28'
Gracze Waldemara Fornalika przejęli bardzo wyraźną przewagę na boisku. Ich kibice oczekują udokumentowania jej zdobyciem gola.

26'
Badia próbował sprytnym dośrodkowaniem znaleźć Szczepaniaka. Przytomnym i skutecznym wślizgiem na piłkę wykazał się Guldan.

25'

23'
Publiczność zgromadzoną na stadionie pobudził Hateley, soczyście uderzając z okolic dwudziestu metrów! Przepiękna próba po szybkim przejęciu powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

22'
Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska na bliższy słupek nie zrobił wrażenia na gościach. Maciej Dąbrowski błysnął efektownym zagraniem głową.

21'
Zivec zablokowany. Kopacz uczynił wszystko, aby zatrzymać wgranie piłki z lewego skrzydła boiska.

20'
Sędzia główny przerwał grę. Filip Starzyński, w trakcie walki o piłkę, upadł na murawę.

19'
Na vivat bez jakiegokolwiek przygotowania strzał oddał Gerard Badia. Futbolówka pofrunęła w okolice górnych stref trybun stadionu.

18'
Zahaczony został gracz Zagłębia Lubin. Pomimo wielkiej presji ze strony kibiców gości, sędzia nie przyznał rzutu wolnego.

16'
Mateusz Szczepaniak kompletnie stracił orientację w terenie. Linia defensywna przyjezdnych po raz kolejny doskonale się ustawiła.

15'
Minął pierwszy kwadrans gry w Gliwicach. Dość wyrównany pojedynek.

13'
Sędzia liniowy zareagował w sytuacji, gdzie Hateley "spalił" akcję swojego zespołu.

12'
Wślizgiem zainterweniował Guldan. Mateusz Szczepaniak zdecydowanie na bok się zepchnął. Uderzenie z głębi szesnastki nie zrobiło krzywdy bramce Zagłębia.

11'
Zagłębie Lubin kapitalnie wygląda w środkowej strefie boiska. Niemal każda bitka w centrum jest wygrywana przez podopiecznych Mariusza Lewandowskiego.

9'
Silny strzał zza pola karnego pokazał Adam Matuszczyk. Ofiarnie blokujący Korun oddalił zagrożenie od swojej bramki.

8'
Tomasz Jodłowiec próbował prostopadłym zagraniem uruchomić Gerarda Badię. Hiszpan nie przejął futbolówki, ponieważ idealną interwencją popisał się Maciej Dąbrowski.

6'
Gwizdek sędziego. Mares został uchwycony na pozycji spalonej.

5'
"Piastunki" stawiają na wysoki pressing.

4'

3'
W poprzedniej, bezpośredniej batalii padł remis 2:2.

1'
Na stadionie obecny jest wóz transmisyjny z systemem VAR.

*'

*'
Pan Łukasz Szczech otrzymał szansę sędziowania pojedynku w Gliwicach.

*'
Na taki zestaw piłkarzy zdecydował się szkoleniowiec Mariusz Lewandowski.

*'
Ci zawodnicy przeszli przez selekcję Waldemara Fornalika - trenera Piasta Gliwice.

*'
Spotkanie w Gliwicach rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy wszystkich na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia meczu inaugurującego 28. kolejkę LOTTO Ekstraklasy: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online