Manchester United - Everton online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

*'
Manchester United wygrywa z Evertonem 2:1!!
Za uwagę dziękuję Italianio. Zapraszam na debry Londynu, Chelsea zagra z Arsenalem.

97'
Koniec Meczu !

96'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego odbija się od głowy Lukaku. Piłka wysoko mija bramkę.

95'
Tak jest. Młody obrońca Evertonu zostaje zniesiony na noszach z boiska. Miłe zachowanie kibiców. Stones żegnany gromkimi brawami.

94'
W polu karnym United leży Stones, wygląda to na skręcony staw skokowy. Mamy przerwę w grze.

93'
Co się dzieje w polu karnym Manchesteru United!!!!!!!!
Dwie wspaniałe parady Davida De Gei po strzałach Osmana i Oviedo. Kolejny rzut rożny dla Evertonu.

92'
Mamy rzut wolny przy lewej stronie pola karnego United. Zółta kartka dla Wilsona.

91'
Sędzia doliczył 4 minuty.

90'
Świetna padara De Gea. Osman dostał piłkę na 16 metr i oddaje strzał. Hiszpan jednak popisał się znakomitym refleksem !

89'
Lekkie przepychanki w polu karnym Evertonu. Van Persie doszedł do podania Maty i pędził w pole karne, jednak Phill Jagielka zatrzymał Holendra. Za dyskusję kartkę otrzymał Howard.

87'
Kolejna akcja Evertonu. Kolejny spalony. Lukaku wyszedł do podania zbyt wcześnie.

86'
Do piłki dochodzi Osman na 11 metrze pola karnego. Z wielkim wysiłkiem strzał po ziemi broni David De Gea.

85'
Spotkanie toczy się od bramki do bramki. Obie ekipy starają się przechytrzyć obronę przeciwnika. Mamy dośrodkowanie prawą stroną w pole karne United. Rzut rożny dla Evertonu.

83'
Dośrodkowanie z prawej strony Oviedo , jednak bardzo niecelnie i piłka wychodzi za linię bramkową. De Gea od bramki zacznie grę.

82'
Faul Juana Maty na Oviedo. Everton wychodził z kontratakiem jednak faul taktyczny Hiszpana zakończył akcję.

81'
Z trybun mecz oglądają Sir Boby Charlton oraz były trener czerwonych diabłów Sir Alex Ferguson.

79'
Spotkanie jest bardzo wyrównane, oba zespoły starają się stworzyć jakąś dobrą okazję do strzelenie bramki jednak obrony zespołów dobrze dziś niweczą plany przeciwnika.

78'
Ostatnia zmiana w zespole United, za Valencie wchodzi Fellaini.

76'
Szykuje się podwójna zmiana w ekipie gości. Na boisko wchodzi Osman za McGeady'iego oraz Browning za Bibberta.

74'
Kolejny rzut rożny dla Manchesteru United. Lewa strona i Di Maria zagrywa piłkę.

73'
Zmiana w zespole gospodarzy. Falcao opuszcza boisko a za niego wchodzi Wilson.

69'
Tymczasem Luke Show schodzi z boiska z kontuzją kolana. Na boisko za młodego anglika wchodzi Blackett.

68'
Everton zamknął w polu karnym United jednak po błędzie Oviedo sędzia łapie go na spalonym.

67'
Kolejna akcja lewą stroną Luke Showa, dośrodkowanie zablokowane i mamy korner.

66'
Oba zespoły próbują stworzyć sobie dogodną sytuację.

63'
Zmiana w zespole Evertonu, Pienaar'a zastępję Oviedo.

61'
FALCAO PIERWSZA BRAMKA DLA UNITED !!!! Do piłki na 30 metrze dochodzi Di Maria, strzela na bramkę. Piłkę jednak przejmuję na 11 metrze Falcao i zmienia tor lotu piłki . Tim Howard bez szans na obronę tego strzału.

60'
Okres kilku minut przewagi Evertonu którzy utrzymują się przy piłce w strefie środkowej boiska.

57'
Kolejna okazja Evertonu. Po kilku podaniach przed polem karnym skutkują rzutem rożnym. Po rzucie rożnym strzela Jagielka .Piłkę z lini bramkowej wybija Radamel Falcao

55'
Co za bramka Stevena Naismitha !!! Dośrodkowanie Bainsa sprzed pola karnego. Do piłki na 5 metrze dopada Naismith i pokonuję Davida De Gea.

53'
Groźny faul Valenci na Lukaku w środku pola co skutkuję żółtą kartką.

51'
Znowu zawalił Falcao !!! Świetna akcja lewą stroną Luka Show'a, podał do Falcao który ograł na 5 metrze obrońcę jednak nie potrafił wpakować piłki do siatki.

49'
Tymczasem Van Persie złapany na pozycji spalonej.

46'
Znowu okazja Falcao !, Di Maria krótko z rożnego, prowadzi piłkę na czubek pola karnego i stara się dośrodkować , piłka mija bramkę o 3 metry a Falcao był bardzo bliski wpakowania piłki do siatki.

46'
Była okazaja dla United, dośrodkowuję Di MAria z lewej strony. Falcao strzela głową jednak piłka odbija sięod obrońcy i mamy korner.

46'
Zaczynamy drugą cześć spotkania.Everton przy piłce.

*'
Już za chwilę zapraszam na drugą połowę. Oby tak ciekawą jak pierwsza połowa.

45'
Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'
Baines strzela nisko w lewy róg jednak De Gea wyczuł strzał i wybił piłkę ze światła bramki.

45'
NIE MA BRAMKI !!!!!!

45'
Akcja Evertonu środkiem boiska przechodzi na prawą stronę , zagranie na wolną pozycję do Naismitha. Faul Luka Showa i mamy rzut karny

45'
Karny dla Evetrtonu !!!!!

45'
Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

42'
Obrona United dobrze się spisuję jak do tej pory rozbijając co jakiś czas kontrataki Evertonu.

41'
United zamknął gości we własnym polu karnym. Rzut rożny z lewej strony wykonuję Di Maria. Do piłki doszedł Falcao jednak jego strzał z 11 metra niecelny.

39'
Szansa Evertonu. Piłkę otrzymał Lukaku na lini pola karnego. Świetne dalekie podanie Bainse'a. Piłka jednak z woleja minęła bramkę.

38'
Dośrodkowanie Di Marii z prawej storny. Piłka trafia do Van Persiego jednak źle przyjął piłkę i od bramki Howard.

34'
Była okazja najpierw Rafael wybija piłkę po zamieszaniu w polu karnym z 3 metra, potem po dośrodkowaniu z lewej strony strzelał jeszcze Lukaku jednak nic z tego nie wyszło. Everton nadal w natarciu.

33'
Okres spokojniejszej gry. Everton przy piłce , dośrodkowuję Lukaku i mamy rzut rożny.

30'
zółta kartka dla Blinda za faul na własnej połowie.Tymczasem Rooney ogląda spotkanie z trybun.

29'
Co za strzał Di Marii !!!!!! Piłkę wyciągnął z okienka Tim Howard.

28'
Kolejna akcja United, faul na Van Persiem 30 metrów przed bramką.

26'
Rafael dośrodkowuję w pole karne. Piłka trafia do Maty który wystawia piłkę do Di Marii na środku pola karnego. Argentyńczyk strzela prawą nogą w prawy róg bramki. Tim Howard bez szans.

25'
zółta kartka dle Pienaar'a za faul na Rafaelu który wychodził z kontrą z własnego pola karnego.

23'
Akcja kończy się strzałem Blinda, jednak bez większej historii.

23'
Strzał Di Marii z ok 35 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy jednak mogła zaskoczyć bramkarza. Rzut rożny.

21'
Everton próbuję ataku pozycyjnego jednak ich ataki odbija obrona gospodarzy.

18'
Ładna akcja United, Show do Di Marii który zagrywa piętą do Falcao, on wpada lewą stroną pola karnego jednak jego strzał obok bramki.

17'
Akcja przyniosła rzut rożny dla United.

16'
Faul na Falcao w środku pola gdy United próbowali wyjść z kontratakiem, żółta kartka dla Besicia.

14'
Rożny dla Evertonu. Lukaku powalczył z lewej strony pola karnego.

13'
Dośrodkowanie Di Mari z lewej strony, piłka dochodzi do Juana Maty. Hiszpan źle przyjmuję piłkę jednak oddaje strzał, piłka odbiła się od obrońcy i trafiła przed pole karne. Blind strzałem nad poprzeczką zakończył akcję.

12'
Strzał Di Mari z 30 metrów zablokowany po 2 metrach.

11'
United rozgrywa piłkę na swojej połowie.

8'
Żółta kartka dla Van Persiego po faulu na Bainsie w środku pola.

6'
Po kilku podaniach w środku pola , piłka dochodzi na lewą stronę do Di Mari, Argentyńczyk dośrodkowuję do Robina Van Persiego jednak jego strzał z 5 metra nad bramką.

5'
United stara się przejąc kontrole nad spotkaniem. Wysoki pressing gospodarzy.

3'
Groźna akcja Manchesteru. Luke Show dośrodkowuję z lewej strony na głowę Falcao. Strzał Kolumbijczyka broni Tim Howard z lekkim poświęceniem.

2'
faul Valenci na Bains'ie, Everton rozpocznie na swojej połowie.

1'
Everton stara się przeprowadzić atak pozycyjny.

0'
Zaczynamy spotkanie, przy piłce gospodarze.

*'
Kevin Friend będzie sędzią spotkania.

*'
Zawodnicy już w tunelu prowadzącym na boisko, za chwilę początek spotkania.

*'
Składy obu drużyn :
MU:
1 De Gea 3 Shaw 5 Rojo 33 McNair 2 Rafael 7 Di Maria 17 Blind
25 Valencia 8 Mata 20 Van Persie 9 Falcao
Ławka rezerwowych : Blackett,Fellaini, Fletcher, Januzaj, Lindegard,Thorpe, Wilson
Everton : 24 Howard 2 Hibbert 26 Stones 6 Jagielka 3 Baines
18 Barry 17 Besić 22 Pienaar 14 Naismith 7 McGeady 10 Lukaku
Ławka rezerwowych : Alcaraz, Browning, Eto'o , Gibson, Osman,
Oviedo, Robles.

*'
Witam na meczu 7 kolejki Ligi Angielskiej pomiędzy Manchesterem United a Evertonem. Spotkanie odbędzie się na Old Traford. Mecz komentował będzie dla was Italianio. Początek spotkania o godzinie 13.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Everton, to zapraszamy do śledzenia meczu online