Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 4

Mucha - Miković (78' Śpiączka), Grzelak, Kupczak, Szeliga - Piątek, Jovanović, Gergel, Stefanik (66' Iancu), Pawłowski (66' Guba) - Gutkovskis
Załuska - Rapa, Dvali, Fojut (85' Rudol), Matynia (55' Zwoliński) - Murawski (65' Hołota), Piotrowski, Drygas, Delev, Nunes - Duncan

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Pogoń Szczecin poczyniła wielki krok ku wywalczenia utrzymania w aktualnym sezonie ligowym. Podopieczni trenera Runjica przełamali niekorzystną passę, związaną z brakiem skuteczności.
Gospodarze mają wiele powodów do smutku. Znowu wielki chaos w szeregach obronnych uniemożliwił zdobycie jakichkolwiek punktów.

90+4'
Bruk-Bet w następnej kolejce (29.) podejmie Cracovia. Z kolei do Szczecina przyjedzie Śląsk Wrocław.

90+3'
Do końca walczą "Słonie". Jest jeszcze wiara w to, że uda się nawiązać rywalizację o korzystny wynik.

90+1'
Łukasz Załuska nie miał większych problemów z dobrą interwencją. Z prawej flanki powędrowało efektowne dośrodkowanie.

90'
O 5 minut dłużej pograją dwa zespoły.

89'
Jan Mucha efektownie zbił dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

88'
Mocno kopnął piłkę Bułgar, który wziął odpowiedzialność za realizację rzutu wolnego. Futbolówka, jednak, poszła obok światła bramki.

87'
Spas Delev spróbuje skopiować swój wyczyn z 21. minuty

85'
Łukasz Załuska przejął opaskę kapitańską. Fojut został wymieniony przez Rudola.

84'
Jarosław Fojut pechowo upadł na murawę, po starciu powietrznym z Gutkovskisem.

83'
Na tzw. "aferę" grają piłkarze Jacka Zielińskiego. Długie crossowe zagrania w kierunku Gutkovskisa.

81'
Załuska poprawnie wypiąstkował dogranie Iancu. Gospodarze nie wywiesili jeszcze białej flagi.

80'
Goooool! Pogoń Szczecin zdobyła bramkę! Spas Delev w stylu Arjena Robbena zszedł ze skrzydła i uderzył. Silny strzał przelobował interweniującego Muchę.

78'
Bartosz Śpiączka zmienił Mikovicia.

77'
Łukasz Zwoliński musiał przerwać grę. Snajper "Portowców" uchwycony na pozycji spalonej.

76'
Medycy pomagają Jarosławowi Fojutowi. Napastnik gospodarzy przyłożył sobie lód do czoła.

75'
Niefortunne zderzenie. Jarosław Fojut zderzył się z Vladislavsem Gutkovskisem.

74'
Ricardo Nunes posłał dłuższe dogranie w kierunku Fojuta. Sędzia liniowy zauważył ofsajd środkowego obrońcy.

72'
Coraz więcej śniegu w Niecieczy. Aura splata wiele psikusów obu ekipom.

71'
Roman Gergel przesadził z mocą swojego dośrodkowania. Piłka, którą kopnął z prawego skrzydła boiska, poleciała za bramkę.

69'
Chaotycznie piłkę rozgrywają gospodarze.

68'
Wkraczamy w decydujące fazy spotkania w Niecieczy.

66'
Roszady w szeregach gospodarzy. Guba za Pawłowskiego, Iancu w miejsce Stefanika.

65'
Zmiana. Tomasz Hołota zastąpił Rafała Murawskiego.

64'
Łukasz Załuska genialnie sparował silnie uderzoną futbolówkę! Swojego szczęścia spróbował Szymon Pawłowski.

62'
Goście groźnie wyglądają na prawej flance boiska. Gospodarze dają im wiele swobody.

60'
Czekamy na reakcję ze strony trenera Jacka Zielińskiego.

58'
Goooooool! Ależ powrót! Po raz drugi Dvali. Środkowy obrońca Pogoni strzałem w lewy, dolny róg zaskoczył Muchę.

57'
Co za sytuacja! Piłka zatrzymała się na linii bramkowej! Łukasz Zwoliński pomylił się w doskonałej sytuacji.

55'
Goooooool! Dvali! Obrońca Pogoni popisał się znakomitym zagraniem głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Jan Mucha źle obliczył tor lotu futbolówki.

54'
Hubert Matynia pojawił się na ławce rezerwowych. Napastnik Łukasz Zwoliński wystawiony przez trenera.

53'
Piotrowski w samotnym rajdzie. Trzeci rywal go kryjący udanie go zatrzymał.

51'
Rapa groźnie wyprostowaną nogą walczył o futbolówkę. Obrońca trafił w piłkę.

50'
Drygas prostopadle do Deleva. Piłkę perfekcyjnie przeciął Grzelak.

48'
żółta kartka Żółtą kartkę na swoim koncie ujrzał Kamil Drygas. Drygasa i Piotrowskiego, z racji wyczerpania limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnej kolejce.

47'
Bez zmian w składach oba kluby rozpoczęły drugą połowę tego meczu.

46'
Kontynuujemy mecz! Gospodarze wystartowali!

Koniec I części gry!

45+2'
Coraz więcej zamieszania pod bramką Muchy. Wciąż brakuje dokładności w podaniach z obu stron boiska.

45+1'
Łukasz Załuska czujnie na linii. Bramkarz klasowo wyłapał strzał głową, który oddał Kupczak. Gospodarze mieli rzut rożny.

45'
Pan sędzia główny dodał trzy minuty.

45'
Goście próbują odpowiedzieć na wydarzenia boiskowe.

44'
Przed Nami ostatnie chwile regulaminowego czasu gry. Być może arbiter główny przedłuży I odsłonę.

42'
Rafał Murawski zaprezentował publiczności ładny, celny strzał. Doświadczony pomocnik kopnął futbolówkę zza pola karnego. Z uderzeniem w sam środek bramki żadnych problemów nie miał Jan Mucha.

40'
żółta kartka Rafał Grzelak rażąco naraził się sędziemu. Twarda walka o piłkę.

39'
Nie ma gola! Ależ akcja Bruk-Betu! Niekryty Roman Gergel wyszedł na stuprocentową sytuację. Doświadczony piłkarz minął Łukasza Załuskę i uderzył na bramkę! Gola nie zobaczyliśmy, ponieważ z linii bramkowej futbolówkę wybił Rafał Murawski.

37'
Kamil Drygas pewnie zatrzymał akcję przeciwników. Pomocnik "Portowców" nie obejrzał żółtego kartonika.

36'
Gooooool! Już 2:1! Szymon Pawłowski fantastycznie sfinalizował crossowe podanie. W starciu z bramkarzem Pogoni umieścił piłkę w środkowym sektorze bramki.

34'
W centralnej części boiska dochodzi do wielu taktycznych przewinień.

33'
Gwizdek sędziego. Roman Gergel wyraźnie nadepnął na nogę Huberta Matynii. Arbiter główny nie widział podstaw do pokazania kartki.

31'
Gospodarze chcą iść za ciosem! Fantastyczna szarża Gergela na lewej flance boiska! Zawodnik odegrał do Pawłowskiego, jednak ten nie potrafił pokonać obrońców Pogoni.

30'
Drugi kwadrans gry już za Nami. Widowisko w Niecieczy z minuty na minutę się rozkręca.

28'
Gooooool! Miković wybornie na wolne pole zagrał do Gergela. Pomocnik Bruk-Betu opanował futbolówkę, i pewnym, spokojnym strzałem zaskoczył Załuskę.

27'
Termalica Nieciecza zrównała się z Lechią Gdańsk, w kwestii ilości straconych bramek. Popularne "Słonie" mają 48 goli.

26'

24'
Szymon Pawłowski dłuższym zagraniem szukał Gutkovskisa. Ten, będąc obok dwóch obrońców, nie doszedł do lecącej futbolówki.

23'
Gol stracony przez podopiecznych Jacka Zielińskiego powinien ich zmotywować do podjęcia większego ryzyka w ofensywie.

21'
Gooooool! Spas Delev otworzył wynik! Wybitny strzał bezpośrednio od rzutu wolnego. Futbolówka poleciała w prawe okno.

20'
Sędzia zauważył faul w pobliżu szesnastki gospodarzy. Szeliga miał wątpliwości, co do swojej roli w upadku rywala.

18'
Gutkovskis stoczył twardy pojedynek powietrzny z Fojutem. Lepszy w tym boju okazał się doświadczony stoper szczecinian.

17'
Samuel Stefanik korzysta z usług medycznych. Jego koledzy wykonali rzut wolny, ale dobrze ustawiony blok obronny Pogoni udaremnił atak.

16'
żółta kartka Jakub Piotrowski z wielką determinacją przewrócił przeciwnika. Sędzia główny zdecydował się na zastosowanie sankcji indywidualnej.

15'
W Niecieczy minął pierwszy kwadrans gry. Obie strony prezentują wyrównany poziom.

14'
Doszło do przewinienia w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego nową akcję rozpoczną goście.

12'
Z pomocą medyczną Kamil Drygas wrócił do gry.

11'
Piłką został obity Kamil Drygas. Pomocnik Pogoni dostał futbolówką w twarz.

10'
Coraz śmielej atakują zawodnicy Pogoni Szczecin. Jak na razie brakuje dokładności.

8'
Środek pola został opanowany przez gości.

7'
W meczu, w rundzie jesiennej, "Słonie" wygrały 3:2 z Pogonią.

5'
Jan Mucha pewnie zgarnął piłkę, po niedokładnej centrze z prawego skrzydła boiska. Kamil Drygas nie błysnął dużą precyzją.

4'
Na dzisiejszy mecz wydelegowano wóz transmisyjny z systemem VAR. Na czele zespołu stanął Pan Szymon Marciniak.

2'
Jarosław Fojut najwyżej wyskoczył w swoim polu karnym. W okolice bramki gości powędrowało soczyste zagranie od rzutu wolnego.

1'
Długie dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie doszło do napastników przyjezdnych. Jovanović znakomitym zagraniem głową oddalił zagrożenie.

1'
Parę sekund spotkania i już pierwszy faul. Rzut wolny dla "Portowców".

*'

*'
Sędzia główny wyprowadził oba zespoły na plac gry.

*'
"Rozkład zajęć" na dzisiejszy dzień.

*'
Nadchodzący pojedynek może w ogromnym stopniu wpłynąć na układ sił w walce o utrzymanie w Ekstraklasie.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o 15:30. Arbitrem głównym będzie Pan Jarosław Przybył (Kluczbork).

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu! Sobotę związaną z 28. kolejką LOTTO Ekstraklasy rozpoczniemy w Niecieczy, gdzie Bruk-Bet Termalica zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online