Korona Kielce - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Alomerović – Rymaniak, Malarczyk, Dejmek, Kallaste – Aankour (46' Kiełb), Kovacević, Cvijanović (46' Gardawski), Żubrowski, Możdżeń – Kaczarawa
Loska – Wolniewicz (81' Urynowicz), Suarez, Bochniewicz, Koj – Kądzior, Wieteska, Matuszek, Kurzawa, Wolsztyński – Angulo.

Mecze na żywo: Korona Kielce - Górnik Zabrze

90+4'
Koniec meczu. Korona - Górnik 2:2.

90+2'
Olszewski zastąpił Kądziora.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
żółta kartka Rymaniak ukarany żółtą kartką.

88'
Górnik walczy o komplet punktów. Korona od momentu czerwonej kartki dla Żubrowskiego jest w głębokiej defensywie.

85'
żółta kartka Angulo ukarany żółtą kartką.

81'
Wolniewicza zastąpił Urynowicz.

74'
Goool! Koj dośrodkował z lewej strony boiska i strzałem głową z trzech metrów gola zdobył Wieteska.

70'
Do końca 20 minut. Górnik gra w przewadze. Czy zdoła odrobić straty?

69'
Goool! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska bramkę samobójczą zdobył Kallaste, który pokonał własnego bramkarza ładnym strzałem głową.

65'
żółta kartkaczerwona kartka Żubrowski ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

64'
żółta kartka Kurzawa ukarany żółtą kartką.

63'
Goool! Co ya kontra Koronz! Kaczarawa urwał się obrońcom z własnej połowy, wymienił jeszcze podanie z Możdżeniem i w sytuacji sam na sam z Loską na raty umieścił piłkę. Bramkarz najpierw odbił strzał, ale przy dobitce był bezradny! 2:0!

61'
Dobra akcja Górnika. Kurzawa dośrodkował sprzed końcowej linii, ale strzał Kądziora został zablokowany.

59'
Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Kiełb.

Chwilę wcześniej Żubrowski został ukarany żółtą kartką.

54'
Niesamowite! To musiał być remis! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany był Matuszek. Jego strzał głową odbił bramkarz, a Koj z pięciu metrów dobijał nad poprzeczką!!

54'
Znakomita kontra Górnika. Angulo znalazł się sam przed Almeroviciem, ale ten zdołał odbić strzał Hiszpana.

53'
Od kilku chwil przeważa Korona. Było kilka zagrań w pole karne, ale za każdym razem brakowało precyzji.

51'
Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzył Możdżeń.

49'
Angulo zagrywał wzdłuż bramki, ale nie było tam żadnego z zawodników Górnika.

46'

46'
Dwie zmiany w Koronie. Gardawski zastąpił Cvijanovicia, a Kiełb wszedł za Aaankoura.

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+1'

45'
Faulu nie było.

45'
Suarez upadł w polu karnym po starciu z obrońcą. Sędzia czeka na sygnał z VAR.

42'
Wieteska oddał bardzo niecelny i słaby strzał z dystansu.

38'
żółta kartka Możdżeń ukarany żółtą kartką.

37'
Kądzior wycofał piłkę do Angulo, ale ten uderzył niecelnie.

36'
Po długim zagranie w pole karne do piłki doszedł Aankour, ale jego strzał głową nie mógł zaskoczyć bramkarza.

33'
żółta kartka Kaczarawa ukarany żółtą kartką.

28'
Cvijanović uderzył sprzed pola karnego. Głową tor lotu zmienił Kaczarawa i trafił w poprzeczkę. Napastnik Korony był na spalonym.

27'
Po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu wolnego nad bramką uderzał Wolsztyński.

23'
Od kilku minut gra się wyrównała i toczy się w środku pola.

20'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Koj.

17'
Tym razem Kurzawa uderzył nad bramką.

16'
Kurzawa z rzutu wolnego trafił w mur i będzie rzut rożny. A jednak kolejny rzut wolny, z bliższej odległości, bo zawodnik z muru zagrał ręką.

14'
Angulo cieszył się z przełamania passy dziewięciu meczów bez gola, ale jednak wciąż czeka na trafienie.

14'
NIE MA GOLA! Sędzia po sygnale od VAR anulował bramkę. Na spalonym był Wolsztyński.

13'
Goool! Gónik dopiął swego. Wolsztyński znakomicie zgrał głową do Angulo, a ten strzałem lewą nogą z pola karnego zdobył gola. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

13'
Górnik ma przewagę i stara się doprowadzić do wyrównania.

10'
Zamieszanie w polu karnym Korony, ale obrona zdołała ostatecznie wybić piłkę.

8'
Angulo padł w okolicach pola karnego. Domagał się faulu, ale sędzia nie dał się nabrać.

7'
Żubrowski sprytnie zagrał do Kaczarawy, którego uprzedził Loska.

6'
Kurzawa dośrodkował z rzutu rożnego. Almerović wypiąstkował piłkę.

5'
Górnik stara się odrobić straty.

4'
Niecelny strzał sprzed pola karnego oddał jeden z zawodników Górnika.

2'
Goool! Cvijanović pewnie wykorzystał rzut karny.

2'
Rzut karny dla Korony! Faulowany przez Suareza był Kaczarawa.

1'
Początek spotkania.

'
Sędzią meczu jest Krzysztof Jakubik.

'
Piłkarze obu drużyn są już gotowi do gry. Za moment początek!

'
Składy:

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online