Legia Warszawa - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Malarz - Vesović, Astiz, Pazdan, Hlousek - Szymański (63' Niezgoda), Mączyński (46' Kucharczyk) - Remy, Cafu - Radović (71' Pasquato), Eduardo
Cuesta - Palčič, Vélez, Arsenić, Sadlok - Mitrović, Cywka, Llonch - Halilović (66' Brlek), Carlitos, Imaz (84' Wojtkowski)

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Wisła Kraków wykonała duży krok w kierunku wywalczenia awansu do grupy mistrzowskiej. Bardzo dobra organizacja gry i błysk geniuszu Carlitosa dały wymierny efekt, pod postacią trzech punktów.

Koniec spotkania! Klasyk dla Wisły Kraków!

90+4'
Dobre huknięcie z dystansu, w wykonaniu Remy'ego. Znakomicie na linii zareagował Cuesta, pewnie łapiąc futbolówkę.

90+3'
Przy linii bocznej stoi Paweł Brożek. Doświadczony snajper za moment wejdzie na murawę.

90+2'
Velez kapitalnie "czyści" grę w swojej strefie. Niemal każda centra jest przez niego blokowana.

90+1'
"Wojskowi" dalej wierzą w pozytywny wynik. Desperackie ataki na wysokości szesnastki Wisły Kraków.

90'
Cztery minuty bonusu.

88'
Cuesta doskonale złapał futbolówkę, która poleciała od autu. Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

87'
Goście robią wszystko, aby kraść cenne sekundy gospodarzom.

86'
żółta kartka Niesportowe zachowanie u Pasquato wychwycił Pan Bartosz Frankowski. Żółta kartka.

85'
żółta kartka Kolejna interwencja arbitra głównego. Mitrović przesadził z ostrością swojego wejścia.

84'
Kamil Wojtkowski zmienił Jesusa Imaza.

83'
żółta kartka Żółty kartonik zobaczył Petar Brlek. Przewinienie taktyczne w środku pola.

82'
Legia wzięła się do pracy w ofensywie. Remy zaprezentował błyskotliwy strzał z dystansu. Fachowo futbolówkę przechwycił Cuesta.

80'
Przed Nami ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79'
Z urazem zmaga się jeden z graczy krakowskiej Wisły.

78'
Kolejną próbę ze znacznej odległości od bramki podjął Pasquato. Uderzenie nie zmieniło wyniku tego meczu, ponieważ Velez bardzo ofiarnie zblokował strzał.

77'
Cuesta nie miał kłopotów ze skuteczną interwencją. Cristian Pasquato podreperował statystyki Legii, dotyczące ilości celnych strzałów.

75'
Michał Pazdan słabo uderzył piłkę głową. Stoper reprezentacji Polski starał się sfinalizować dośrodkowanie z rzutu rożnego.

74'
Kontrowersja. Eduardo padł w polu karnym Wisły. Kibice Legii głośno krzyknęli. Sędzia główny nie podjął decyzji o przyznaniu jedenastki.

72'
Krakowska drużyna stara się długo utrzymywać przy futbolówce.

71'
Cristian Pasquato jest ostatnią deską ratunku Legii. Miroslav Radović liczył na lepszy występ.

70'
Wisła Kraków bardzo dobrze wygląda w środkowej strefie boiska. Gospodarze mają problemy z wyprowadzeniem piłki.

68'
Wśród zawodników Legii ogromna frustracja.

66'
żółta kartka Michał Kucharczyk został bez pardonu zaatakowany. Żółty kartonik dla Lloncha.

65'
Szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" przeprowadził interesującą roszadę. Brlek w miejsce Halilovicia.

64'
Adam Hlousek pokusił się o wgranie piłki z lewego skrzydła. Za krótkie podanie głową dobrze wybił Arsenić.

63'
Wcześniej awizowany Jarosław Niezgoda dał zmianę za Szymańskiego.

62'
żółta kartka Inaki Astiz ewidentnie zahaczył stopę przeciwnika. Żółta kartka nie była nadużyciem ze strony arbitra.

61'
Medycy krakowskiego zespołu udzielają pomoc piłkarzowi Wisły.

60'
Godzina gry w Warszawie.

59'
Jarosław Niezgoda odbiera wskazówki taktyczne od trenera.

57'
Astiz dobrze zatrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Gdyby nie zagłówkował, to Imaz miałby idealną okazję na pokonanie Malarza.

56'
Carlitos jest pod opieką dwóch zawodników Legii.

54'
Carlos Lopez, Carlitos, miał doskonałą szansę na podwyższenie wyniku. W czystej sytuacji strzeleckiej trafił wprost w Arkadiusza Malarza. Udany pressing zanotował Adam Hlousek.

53'
Ofensywa Legii Warszawa. Z obu skrzydeł boiska lecą wrzutki, dośrodkowania.

51'
Michał Kucharczyk dogrywał z prawej flanki boiska. Płaskie podanie udanie przeciął Velez.

50'
Zagrożenie pod bramką Cuesty. Eduardo pomylił się w sytuacji, która powinna dać Legii gola. Chorwat, nie będąc kryty, koszmarnie uderzył piłkę głową. Futbolówka poszybowała obok lewego słupka.

49'
W składzie "Białej Gwiazdy" dalej bez zmian. Opiekun gości może czuć satysfakcję z obrotu spraw na boisku.

47'
Długi rajd z piłką zanotował Szymański. Młody pomocnik Legii, będąc tuż przy linii końcowej, próbował dośrodkować, ale znakomitym blokiem popisał się obrońca Wisły.

46'
Romeo Jozak, opiekun gospodarzy, stara się coś zmienić w taktyce. Michał Kucharczyk zastąpił Krzysztofa Mączyńskiego.

46'
Startujemy z II połową meczu w stolicy Polski.

Portal EkstraStats przygotował pakiet danych statystycznych.

'
Sytuacja opanowana. Zawodnicy schodzą do szatni.

'
Jeszcze przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

45+5'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wisła prowadzi z Legią 2:0.

45+3'
Gra wznowiona. Sędzia doliczył jeszcze dwie minuty.

45+1'
Sędzia czeka na informacja od VAR. Nie wiadomo o jaką sytuację chodzi.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

44'
Wyraźna przewaga Legii. Do płaskiego zagrania Szymańskiego nikt jednak nie doszedł.

43'
Kilkanaście sekund później kolejny strzał Szymańskiego i piłkę na rzut rożny wybił Arsenić. Było groźnie.

42'
Pierwsza groźna akcja Legii. Płaski strzał Szymańskiego zdołał odbić Cuesta.

42'
Legia spokojnie rozgrywa piłkę, a Wisła czeka na kontrataki, które dzisiaj są jej mocną stroną.

39'
Vesović dośrodkował w pole karne, Radović urwał się Palciciowi, ale nie zdołał oddać groźnego strzału.

37'
Wisła jest zespołem lepszym i prowadzi w pełni zasłużenie.

34'
Długie zagranie w kierunku Imaza, ale Malarz wyszedł z bramki i złapał piłkę.

30'
Goool! Co za asysta Carlitosa. Z łatwością ograł Eduardo ,
dośrodkował z linii końcowej, a Velez głową z dwóch metrów pokonał bezradnego Malarza
.

30'
Imaz uderzał z pola karnego. Piłkę głową na rzut rożny wybił Pazdan.

27'
Tak wyglądał faul Remy'ego.

26'
Goool! Kapitalny strzał z rzutu karnego Carlitosa i Wisła prowadzi 1:0!

25'
żółta kartka Zółta kartka dla Mączyńskiego.

24'
Rzut karny dla Wisły!

22'
Będzie VAR.

22'
W polu karnym padł Halilović, który został zahaczony przez Remy'ego. Sędzia nie podyktował jedenastki.

20'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska główkował Eduardo, ale bez problemu piłkę złapał Cuesta. Trudno to nawet nazwać strzałem.

19'
Imaz ruszył z kontrą, dobrze minął kilku rywali, ale ostatecznie wracający Vesović zdołał mu odebrać piłkę.

17'
W ostatnich kilku minutach dłużej przy piłce utrzymuje się Legia.

13'
Radović dobrze zagrał do Eduardo, ale ten został powstrzymany w polu karnym.

12'
Wisła póki co jest lepszym zespołem.

10'
Imaz znalazł się sam przed Malarzem, ale sędzia odgwizdał spalonego. Jak pokazały powtórki sędziowie popełnili błąd.

9'
Powinno być 1:0 dla Wisły! Kolejna znakomita kontra i Carlitos znów wychodził sam na sam z Malarzem, ale trochę za długo czekał ze strzałem i zablokował go Pazdan. Dobitka była nieudana.

8'
Vesović dośrodkował w pole karne, piłkę trącił Eduardo, ale ostatecznie wybił ją jeden z obrońców.

7'
Wisła wysokim i agresywnym pressingiem atakuje zawodników Legii.

5'
Hlousek dośrodkował prosto w ręce Cuesty.

3'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Malarz ucierpiał w starciu z Carlitosem.

2'
Szybka odpowiedź Wisły. Po kapitalnym zagraniu z lewej strony w wykonaniu Imaza Carlitos mógł być sam na sam z Malarzem, ale kiepsko przyjmował piłkę i nie zdołał pokonać Malarza.

2'
Dobra akcja Legii. Szymański w dogodnej okazji podawał jednak niedokładnie. Odzyskał szybko piłkę w polu karnym, ale bramkarz Wisły nie dał się zaskoczyć.

1'
Rozpoczęła Legia.

*'
Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment początek hitu 28. kolejki!

*'

*'
Znamy już podstawowy skład klubu z Krakowa.

*'
Trener Romeo Jozak przedstawił wyjściowe zestawienie Legii.

*'
Szlagier tej serii gier poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
Obie ekipy mierzyły się ze sobą 152 razy. Klub z Warszawy lepszy był w 55 spotkaniach, 44 razy padał remis, a w 56 przypadkach zwycięska z murawy schodziła "Biała Gwiazda".

*'
Dzień dobry, Państwu! Za blisko dwie godziny rozpocznie się hit 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, czyli starcie Legii Warszawa z Wisłą Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online