Cracovia - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
2 : 1

Pesković - Fink, Helik, Dytiatjew, Siplak - Covilo, Dimun - Zenjov (73' Culina) (89' Dąbrowski), Hernandez, Rakels (73' Ferraresso) - Piątek.
Pietrzkiewicz - Bartosz, Kraczunow (79' Brzyski), Szufryn, Benga, Mraz - Baran (59' Danek), Kasprzak - Trochim (46' Kolew), Małkowski - Piszczek.

Mecze na żywo: Cracovia - Sandecja Nowy Sącz

Mecz nie należał do najciekawszych, przez dłuższy okres przewagę mieli gospodarze i zasłużenie zainkasowali komplet punktów.

Koniec spotkania.

90+3'
Zbyt wysoko zawiesił futbolówkę Hernandez, od bramki wznowi grę Pietrzkiewicz.

90+2'
żółta kartka Mraz sfaulował rozpędzonego Ferraresso na wysokości swojej szesnastki. Kara indywidualna w postaci żółtego kartonika.

90'
Arbiter przedłużył spotkanie o pięć minut.

90'
Szufryn powrócił na murawę, gra została wznowiona.

89'
Zmiana stała się faktem.

88'
W ekipie gospodarzy nastąpi ostatnia zmiana: kontuzjowanego Culinę zastąpi Dąbrowski.

86'
Poważne zderzenie głowami Szufryna z Culiną. Rosły obrońca leży na murawie, Chorwat ma rozcięte czoło, sztab medyczny już przy graczu "Pasów".

85'

84'
żółta kartka Żółta kartka dla Piszczka za brzydki faul na Heliku. Napastnik Sandecji może się cieszyć, że nie zobaczył kartonika w kolorze czerwonym - bardzo spóźniony wślizg.

83'
Dytiatjew wybił głową strzał Danka.

81'
Wysoko zawieszona wrzutka Brzyskiego wylądowała w rękawicach bramkarza.

79'
Trzecia roszada w drużynie z Nowego Sącza: Brzyski zastąpił Kraczunowa.

78'
2:1! Piszczek wykorzystał fatalne ustawienie w obronie gospodarzy. Napastnik przyjezdnych nie był pilnowany w szesnastce i mocną główką pokonał Peskovicia.

77'
Rzut rożny dla Sandecji.

76'
2:0! Dimun wbił piłkę do siatki!
Po dośrodkowaniu Hernandeza minął się z piłką Pietrzkiewicz, Piątek oddał strzał, który zamienił się w podanie do Dimuna, a ten dopełnił formalności.

75'
żółta kartka Kraczunow obejrzał żółty kartonik za przewinienie taktyczne na Finku.

73'
Podwójna zmiana w zespole z Krakowa: Culina za Zenjova, Ferraresso w miejsce Rakelsa.

72'
Nieprecyzyjne dośrodkowanie Zenjova, Rakels nie miał większych szans na zamknięcie akcji.

71'
Dużo niedokładności w grze obu zespołów.

69'
Mraz uderzył bezpośrednio, jak się okazało niecelnie.

68'
żółta kartka Faul taktyczny Dimuna na Małkowskim niedaleko pola karnego gospodarzy. Ta interwencja pomocnika Cracovii zezłościła skrzydłowego przyjezdnych. Po żółej kartce obejrzeli zarówno winowajca oraz poszkodowany.

68'
Nie było zagrożenia, idzie kontratak Sandecji.

67'
Z prawego narożnika placu gry wznowią grę miejscowi.

66'
Bardzo słabe wykonanie Kolewa, bułgarski zawodnik "huknął" prosto w mur.

65'
Od rzutu wolnego na połowie Cracovii wznowią grę goście.

64'
Znakomita wrzutka Mraza zmusiła do błędu Peskovicia i sprawiła, że Kolew doszedł do główki. Bułgar nie trafił jednak w światło bramki.

61'
"Bomba" Piątka sprzed pola karnego poszybowała nad poprzeczką.

60'
Golkiper nowosądeczan na raty zatrzymał dośrodkowanie Zenjova.

59'
Druga korekta w składzie Sandecji: Danek wszedł w miejsce Barana.

58'
Słąbe spotkanie rozgrywa dzisiaj Rakels, Łotysz uderzył niecelnie z dystansu.

57'
Bartosz szukał możliwości do centry, ale został zablokowany.

55'

53'
Krakowski klub ma mecz pod kontrolą.

52'
Tragikomiczny strzał z dystansu Małkowskiego.

51'
Pietrzkiewicz bez problemu zatrzymał bezpośrednią próbę Hiszpana.

50'
Piątek wywalczył rzut wolny na wprost bramki przyjezdnych. Okazja do uderzenia dla Hernandeza.

48'
Gra toczy się głównie w okolicach linii środkowej, początek drugiej części niewiele różni się od przebiegu pierwszej.

47'
Przerwana na moment gra, Siplak leży na boisku po zderzeniu z Piszczkiem.

46'

Nastąpiła zmiana w szeregach gości: Kolew zastąpił Trochima.

Piłkarze obydwu drużyn powróciły na murawę po zakończonej przerwie.

Emocji w stolicy Małopolski nie było wiele - jest to typowy mecz walki. Zasłużenie prowadzą gospodarze, choć swojego gola zdobyli przy dużej pomocy golkipera Sandecji.

Przerwa.

45'
Niecelny strzał z daleka w wykonaniu Zenjova.

43'
Po raz kolejny obyło się bez niebezpieczeństwa.

42'
Następny rzut rożny dla gości.

41'
Covilo oddalił zagrożenie.

40'
Róg dla zawodników Kazimierza Moskala.

39'
1:0! Piątek pokonał golkipera!
Napastnik wykorzystał dobrą wrzutkę Siplaka, Pietrzkiewicz natomiast "popisał" się fatalną interwencją - piłka po jego rękach wturlała się do bramki.

37'
Bezpośrednie uderzenie Hernandeza przeleciało wysoko nad bramką.

36'
Rzut wolny dla gospodarzy w odległości około 30 metrów od bramki Pietrzkiewicza.

35'
Ataki "Pasów" opierają się przede wszystkim na podaniu na skrzydło i dośrodkowaniu w kierunku Piątka. Obrońcy Sandecji cały czas skutecznie odpierają takie próby zmiany rezultatu.

33'
Celna główka Piątka po centrze Dimuna, Pietrzkiewicz bez większych kłopotów skutecznie interweniował.

31'
Kasprzak posłał podobnej jakości górne podanie do Piszczka.

30'
Przeciągnięta wrzutka Zenjova, nikt z jego partnerów nie miał szans na dojście do takiego dośrodkowania.

28'
Krakowianie mają optyczną przewagę, wciąż jednak nic z tego nie wynikło.

26'
Dytiatjew oddał strzał głową, który był niecelny. Po drodze Helik popełnił przewinienie na Szufrynie, dlatego będzie rzut wolny dla gości.

25'
Pietrzkiewicz oddalił niebezpieczeństwo, jakie mogło nadejść po tym kornerze.

24'
Zablokowane dośrodkowanie Finka, miejscowi wznowią grę z narożnika boiska.

23'
Piątek zagrał ręką przy przyjmowaniu futbolówki, co nie umknęło uwadze sędziego głównego.

22'
Bramkarz Sandecji nie do końca udanie wypiąstkował piłkę, Cracovia tego jednak nie wykorzystała.

21'
Piątek sfaulowany przez Szufryna na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.

20'
Opady śniegu nie ułatwiają gry rywalizującym dzisiaj stronom.

18'
Piątek znalazł sobie miejsce i uderzył z dystansu. Próbę na raty zdołał zatrzymać Pietrzkiewicz.

16'
Świetne dogranie Mraza ze stałego fragmentu gry, najbliżej dojścia do tego zagrania był Benga, ale nie sięgnął futbolówki.

15'
Piątek przejął piłkę w obrębie szesnastki Sandecji, został jednak zablokowany.

13'
Mraz! Minimalnie niecelne uderzenie Słowaka zza szesnastki, futbolówka poszybowała tuż nad poprzeczką.

11'
Niebezpieczna wrzutka Mraza padła łupem defensorów.

10'
żółta kartka Było groźnie po udanym zgraniu Helika - Covilo chciał zamknąć akcję, ale uprzedził go golkiper. Serb zamiast trafić w piłkę, trafił w bramkarza. Żółty kartonik dla pomocnika Cracovii.

9'
Korner dla krakowskiego zespołu.

8'
Po centrze Dimuna upadł w polu karnym Covilo. Arbiter Dobrynin natychmiast pokazał, że o wskazaniu na "wapno" nie ma mowy.

7'
Hernandez wywalczył rzut wolny w pobliżu szesnastki piłkarzy prowadzonych przez Kazimierza Moskala.

6'
Ładną akcję przyjezdnych zakończył niecelnym strzałem Piszczek. Napastnik domagał się jeszcze wskazania na narożnik boiska, ale sędzia nie przychylił się do próśb snajpera.

5'
Główka Zenjova po niezłym dośrodkowaniu Siplaka nie mogła zaskoczyć Pietrzkiewicza.

4'
Gra spodziewanie toczy się na połowie Sandecji, przewagę mają podopieczni Michała Probierza.

3'
Przedarli się miejscowi w pole karne gości, Hernandez niedokładnie jednak zagrywał w kierunku Piątka.

2'
Na pozycji spalonej złapany Rakels.

1'
Rozpoczęli gospodarze!

*'
Gracze wychodzą na plac gry, kibice odśpiewują hymn "Pasów".

*'
Arbitrem nadchodzącego starcia będzie Pan Zbigniew Dobrynin (Łódź).

*'
Rezerwowi Sandecji: Gliwa, Straus, Danek, Ksonz, Grić, Brzyski, Kolew.

*'
Ławka rezerwowych Cracovii: Stępniowski, Culina, Datković, Dąbrowski, Pestka, Brock-Madsen, Ferraresso.

*'
Poznaliśmy wybrańców obydwu szkoleniowców.

*'
Natomiast zespół przyjezdnych nie zanotował żadnego zwycięstwa od początku drugiej części sezonu, co znajduje swoje odzwierciedlenie w miejscu, jakie beniaminek zajmuje.

*'
Krakowianie zanotowali świetny start w rundzie wiosennej. Dobra dyspozycja umożliwiła im awans ze strefy spadkowej na miejsce tuż pod górną częścią tabeli.

*'
Tabela ligowa po piątkowych i sobotnich starciach:

*'
Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 15:30.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie!
Zapraszamy na niedzielne spotkania 28. kolejki Lotto Ekstraklasy. Jako pierwszy odbędzie się mecz pomiędzy Cracovią i Sandecją Nowy Sącz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online