RB Lipsk - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
RB Lipsk
2 : 1

Gulácsi - Ilsanker, Upamecano, Konaté, Laimer - Keïta (69' Forsberg), Demme - Bruma, Kampl - Sabitzer (9' Werner' Augustin), Poulsen
Ulreich - Alaba, Hummels, Süle, Kimmich (79' Rafinha) - Rudy, Vidal - Bernat (61' Ribery), James (72' Lewandowski), Müller - Wagner

Mecze na żywo: RB Lipsk - Bayern Monachium

90+4'
Koniec meczu. RB Lipsk pokonał Bayern 2:1!

90+1'
Wagner przyjął piłkę w polu karny, dobrze się obrócił, ale uderzył obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

90+1'
Groźnie! Vidal znalazł się w dobrej sytuacji, ale obrońca ofiarną interwencją wybił piłkę na rzut rożny.

90'
Rozpoczął się doliczony czas gry. Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

88'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego faulował Lewandowski i sędzia przerwał akcję.

86'
Nie ma rzutu karnego. Kontrowersyjna decyzja.

85'
Będzie VAR. Jeden z zawodników RB Lipsk zagrywał ręką w polu karnym.

83'
Augustin zastąpił Wernera.

82'
żółta kartka Lewandowski ukarany żółtą kartką.

82'
żółta kartka Gulacsi ukarany żółtą kartką za opóźnienie wznowienia gry.

81'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Hummels.

79'
Rafinha zastąpił Kimmicha.

77'
Od dłuższego czasu przeważa Bayern. Nie stwarza jednak groźnych sytuacji.

75'
Bayern stara wyrównać.

72'
Lewandowski wszedł za Jamesa.

69'
Forsberg zastąpił Keitę.

68'
Dobra szansa dla Bayernu. Po zagraniu z prawej strony z dwóch metrów głową nad bramką uderzył Vidal. Wbrew pozorom nie była to łatwa sytuacja.

67'
Ale szansa dla RB Lipsk! Werner wpadł w pole karne, chciał zagrać do lepiej ustawionego kolegi, ale wmieszał się w to wszystko obrońca.

63'
żółta kartka Nerwowo robi się na boisku. Doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami. Żółte kartki obejrzeli Ribery oraz Keita.

62'
Mógł być remis! Hummels dobrze przyjął piłkę w polu karnym, oddał strzał prawą nogą, ale bramkarz zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny.

61'
Ribery zastąpił Bernata.

61'
I od razu kontra RB Lipsk. Werner nawinął obrońcę, ale zamiast podawać uderzył w boczną siatkę.

60'
Kontra Bayernu. Mueller zagrał jednak pod nogi obrońcy.

60'
Gospodarze nie zadowalają się prowadzeniem. Cały czas atakują i chcą zdobyć kolejnego gola.

58'
Keita padł w polu karnym po indywidualnej akcji, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

56'
Goool! Po prostopadłym podaniu Keity w sytuacji sam na sam znalazł się Werner i płaskim strzałem pokonał Ulreicha.

56'
Dobrze prezentuje się RB Lipsk.

53'
RB Lipsk wyszedł z groźną akcją, która jednak zakończył się niecelnym strzałem Brumy.

52'
Poulsen ruszył z akcją, szukał prostopadłego podania, ale jego kolega z zespołu nie zrozumiał intencji.

50'
Okres gry w środku pola.

47'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję zamknął Bruma, ale nie trafił w piłkę i nie oddał strzału.

46'

Remis do przerwy. W Lipsku mamy bardzo dobre widowisko piłkarskie.

45'
Arbiter tego spotkania wydłużył czas I odsłony o jedną minutę.

45'
Poulsen robi wielkie zamieszanie w szeregach obrony Bayernu.

44'
Rzuty wolne są realnym zagrożeniem bramki Ulreicha. Kampl minimalnie się pomylił. Piłka, po jego uderzeniu przeleciała tuż obok lewego słupka.

43'
żółta kartka Rażąco przepisy gry złamał Niklas Sule. Sędzia nie ma już litości dla agresji na placu boiska.

42'
Peter Gulacsi bardzo pewnie zgarnął piłkę, po wrzutce ze stałego fragmentu gry.

41'
żółta kartka Sebastian Rudy został wpisany do notesu sędziego. Pomocnik za bardzo chciał zatrzymać przeciwnika.

40'
RB Lipsk wyraźnie uwierzył w swoje możliwości. Ostatnie minuty do zdecydowana przewaga graczy gospodarzy.

38'
Sebastian Rudy ma ambicję o otrzymaniu żółtej kartki. Kolejny, brzydki faul w jego wykonaniu.

37'
Goooooool! Wyrównanie wisiało w powietrzu! Naby Keita idealnie znalazł się w polu karnym przeciwnika! Pomocnik dobił strzał klubowego kolegi. Ulreich musiał doznać kapitulacji.

35'
żółta kartka Arbiter Fritz pokazał pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Kampl wykazał się wielką agresją. Kara indywidualna za faul taktyczny nie była nadużyciem.

34'

32'
Zryw gospodarzy. Timo Werner zaliczył efektowną szarżę na lewej flance boiska. Zapowiadało się na zagrożenie, ale udaną interwencję popełnił jeden z obrońców.

31'
Napastnik Bayernu - Sandro Wagner, z zaangażowaniem walczy o pozycję w polu karnym rywala.

30'
Drugi kwadrans gry tego meczu w Lipsku przeszedł już do historii.

28'
Sven Ulreich musiał się wielce zmobilizować, aby wyciągnąć kapitalny strzał z rzutu wolnego! Bruma celował pod poprzeczkę bramki. Kibice mogli się poczuć usatysfakcjonowani takimi zagraniami.

26'
James Rodriguez popełnił przewinienie w powietrznej batalii. Odległość od swojej szesnastki nie jest wielka.

24'
Za bardzo agresywnie w ofensywie pracował Sandro Wagner. Blisko ustawiony sędzia nie miał większych wątpliwości, co do oceny zdarzenia.

23'
Zawodnicy miejscowej drużyny wystawiają cierpliwość Marco Fritza na pokaźną próbę. Poulsen wykonał groźny wślizg, za który mógł otrzymać kartkę.

22'
Gospodarze uparcie szukają koncepcji na rozmontowanie bloku defensywnego Bayernu. Jak na razie, brakuje tego pomysłu.

21'
Monachijczycy krótkimi podaniami starają się zbliżyć do szesnastki przeciwnika.

20'
Kolejna szansa dla gospodarzy! Bardzo dobrze w powietrzu, w polu karnym rywala, popracował Werner. Soczystą próbę pewnie, jednak, wyłapał Ulreich.

18'
Musiał zaryzykować Gulasci. Arturo Vidal posłał interesującą wrzutkę w kierunku Wagnera. Doskonale wyłapana futbolówka przez goalkeepera.

17'
2:1 - w statystyce oddanych strzałów.

15'
Gospodarze nie poddali się po stracie gola! Poulsen, napastnik, otrzymał wyborną okazję na zdobycie bramki. W starciu sam na sam z bramkarzem, ten drugi okazał się dużo lepszy.

14'
Sandro Wagner odczuł mocne starcie z obrońcą RB Lipsk. Napastnik Bayernu za chwilę, jednak, wróci do kontynuowania spotkania.

13'
Niespodziewany gość...

11'
Gooooool! Sandro Wagner pokonał blok obronny gospodarzy. Napastnik przyjezdnych umiejętnie zagrał głową, po centrze od Jamesa.

9'
Szkoleniowiec zespołu gospodarzy został zmuszony do zrealizowania wymuszonej zmiany. Kontuzjowanego Sabitzera zastąpił Werner.

8'
Kibice z Lipska mogą czuć zdenerwowanie. Urazu doznał Sabitzer. Pomoc ze strony medycznej będzie wskazana.

6'
Coraz groźniej na boisku! Poulsen ewidentnie zaskoczył obronę Bayernu, oddając soczysty strzał zza pola karnego! Nieźle kopnięta futbolówka minęła lewy słupek bramki Ulreicha.

5'
Cierpliwość arbitra głównego sprawdza Rudy. Pomocnik Bayernu otarł się o żółtą kartkę, po brzydkim przewinieniu - ciągnięciu przeciwnika za koszulkę.

4'
Goście mieli okazję stworzyć zagrożenie po rzucie rożnym. Wgranie Bernata zostało, jednak, skutecznie zneutralizowane.

2'
Gospodarze starają od samego początku przybliżyć się pod bramkę Ulreicha. Inicjatywą wykazał się Laimer, ale udany wślizg ze strony przeciwnika, zatrzymał akcję.

1'
Ekipa z Monachium uważana jest za znacznego faworyta tej potyczki.

*'

*'
Bayern Monachium po raz ostatni ligową porażkę odniósł 25 listopada 2017 roku. Lepsza wówczas okazała się Borussia Moenchengladbach (1:2).

*'
Robert Lewandowski rozpocznie nadchodzący bój na ławce rezerwowych.

* '
Spotkanie poprowadzi Pan Marco Fritz.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z RB Lipsk - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online