Polska - Nigeria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Nigeria
0 : 1

Fabiański (46' Białkowski) - Piszczek (46' Jędrzejczyk), Glik, Kamiński - Frankowski (86' Kędziora), Krychowiak, Linetty (18' Góralski), Kurzawa - Zieliński, Kownacki (72' Milik) - Lewandowski (67' Świerczok).
Uzoho - Abdullahi (78' Ebuehi), Troost-Ekong, Idowu, Balogun (74' Omeruo) - Ndidi, Obi (65' Onazi) - Iwobi (59' Musa), Iheanacho (82' Ogu), Moses - Ighalo (89' Simon).

Moses (61., karny)

Góralski (48.) żółta kartka
Obi (58.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska - Nigeria

Dużo okazji, bardzo słaba skuteczność i duża doza niedokładności - tak można podsumować grę reprezentacji Polski. Nigeryjczycy, którzy mieli mniej okazji, zdołali wykorzystać jedną z nich wykorzystać i ostatecznie wygrać to spotkanie.

90+3'
Fatalną stratę zaliczył w środku pola Krychowiak, co omal nie stworzyło Nigeryjczykom okazji do podwyższenia rezultatu. Tylko niedokładne podanie do Musy sprawiło, że wynik nie uległ zmianie.

90+2'
Do główki doszedł Jędrzejczyk, uderzył jednak zbyt słabo, aby pokonać Uzaho.

90+1'
Moses wybił piłkę po dośrodkowaniu Kędziory, korner dla Polski.

90'
Cztery minuty zostały doliczone do drugiej połowy.

89'
Ostatnia roszada w Nigerii: Simon za Ighalo.

87'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym kornerze.

86'
Ostatnia zmiana w zespole Adama Nawałki: Kędziora wszedł, Frankowski opuścił boisko.

85'
Kurzawa wywalczył rzut rożny dla polskiej reprezentacji.

84'
Bomba Krychowiaka z dystansu nie znalazła drogi do siatki. W polskiej kadrze szwankuje skuteczność.

82'
Zmiana w Nigerii: Ogu za Iheanacho.

80'
W grze polskiej reprezentacji cały czas brakuje dokładności.

79'
Sędzia liniowy dostrzegł pozycję spaloną Iheanacho.

78'
Szkoleniowiec zespołu gości podjął decyzję o kolejnej zmianie: Abdullahiego zastąpił Ebuehi.

76'
Świerczok za długo zwlekał w polu karnym z zakończeniem akcji strzałem, a to umożliwiło obrońcom przyblokowanie polskiego napastnika.

75'
Frankowski posłał zdecydowanie zbyt słaby strzał z dystansu, aby pokonać Uzoho.

74'
Zmiana w reprezentacji Nigerii: Omeruo zajął miejsce Baloguna.

72'
Kolejna roszada w składzie gospodarzy: Kownackiego zastąpił Milik.

71'
Nieczyste uderzenie Krychowiaka przeszło obok słupka.

70'
Uzoho zażegnał niebezpieczeństwo wyjściem z pola bramkowego.

70'
Szarżujący Góralski sfaulowany w pobliżu pola karnego rywali. Stały fragment gry.

68'
Mocny strzał z daleka Zielińskiego, futbolówka przeszła jednak wysoko nad celem.

67'
Roszada w reprezentacji Polski: Świerczok zameldował się na boisku w miejsce Lewandowskiego.

65'
Jędrzejczyk główkował tuż nad poprzeczką! Gracz warszawskiej Legii był bliski doprowadzenia do remisu.

65'
Zmiana w nigeryjskiej drużynie: za Obiego wszedł Onazi.

63'
Duża nerwowość wkradła się w grę Polski, kadrowicze Adama Nawałki popełniają proste błędy.

61'
Poszkodowany zamienił "jedenastkę" na gola! Białkowski całkowicie zmylony.

60'
Rzut karny dla reprezentacji Nigerii!
Kamiński podciął szarżującego Mosesa, arbiter Michael Oliver wskazał na jedenasty metr.

59'
Korekta w składzie przyjezdnych: Musa zajął miejsce Iwobiego.

58'
żółta kartka Obi obejrzał żółty kartonik za przewinienie na Góralskim.

56'
Uderzenie z dystansu w wykonaniu Mosesa minęło poprzeczkę w znacznej odległości.

55'
Lewandowski! Polski napastnik był w doskonałej sytuacji, ale uderzył w golkipera.

54'
Zieliński padł w polu karnym po interwencji jednego z obrońców. Sam poszkodowany nie protestował, a "jedenastki" nie było.

53'
Na ofsajdzie został złapany Lewandowski.

52'
Strzał sprzed szesnastki Góralskiego, piłka po koźle wylądowała w rękach bramkarza Nigerii.

50'
Lewandowski źle opanował piłkę w polu karnym, kosztem czego akcja polskiego zespołu nie zakończyła się powodzeniem.

49'
Dośrodkowanie Obiego niemal z linii końcowej nie było dokładne.

48'
żółta kartka Żółta kartka dla Góralskiego.

46'

*'
W naszej drużynie nastąpiły dwie zmiany: za Fabiańskiego wszedł Białkowski, za Piszczka zameldował się Jędrzejczyk. W Nigerii bez roszad.

*'
Zawodnicy obu reprezentacji powrócili na boisko.

*'
Wyrównane starcie na Dolnym Śląsku. Po słabym początku, z każdą następną minutą nasi kadrowicze byli coraz bliżsi objęcia prowadzenia. Po pierwszej połowie rezultat bezbramkowy, czy zmieni się to w drugiej części?

45+2'
Niebezpieczna wrzutka Ighalo, obrońcy jednak nie ulegli emocjom i wybili futbolówkę poza obręb szesnastki.

45'
Dogranie Kurzawy nie sprawiło golkiperowi problemów. Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej części meczu.

45'
Róg dla reprezentacji Polski.

44'
Uzoho odbił świetne uderzenie Lewandowskiego z rzutu wolnego.

43'
Piłka wyekspediowana z, czy już za linią końcową?! Powtórki wskazują, że najprawdopodobniej przekroczyła całym obwodem linię końcową. Arbiter gola jednak nie uznał.

42'
Kownacki wywalczył stały fragment gry tuż przed linią pola karnego z lewej strony boiska. Może być groźnie.

40'
Ighalo po centrze Mosesa poszybowała obok bramki.

39'
Rzut wolny niedaleko naszego pola karnego, będzie okazja dla gości.

38'
Gra wznowiona.

37'
Moses leży na boisku. Medycy reprezentacji Nigerii przy graczu londyńskiej Chelsea.

36'
Krychowiakowi zabrakło centymetrów do zamknięcia dośrodkowania Kurzawy i, najprawdopodobniej, zdobycia gola główką! W końcu było groźnie.

35'
Przewinienie na Frankowskim na wysokości szesnastki gości. Stały fragment gry wykonana ktoś z dwójki: Kurzawa, Zieliński.

34'
Bezpośrednie uderzenie Mosesa przeszło nad murem, ale jednocześnie minęło lewy słupek w nieznacznej odległości.

33'
Rzut wolny dla Nigerii na wprost naszej bramki po faulu Glika.

32'
Rajd Lewandowskiego, który zdecydował się na szarżę między czterech piłkarzy naszych rywali, zakończył się niepowodzeniem.

30'
Krychowiak nie rozgrywa najlepszego spotkania. Defensywny pomocnik West Bromwich Albion zaliczył kolejne spóźnione wejście.

29'
Glik był bliski zamknięcia wrzutki mocną główką. Szybsi byli jednak nigeryjscy defensorzy.

28'
Jeszcze jeden rzut rożny dla podopiecznych trenera Nawałki.

28'
Korner po przyblokowanej główce Glika.

27'
Stały fragment gry dla Polski tuż za linią środkową.

25'
Obraz gry polskiej kadry nie uległ zmianie - wciąż brakuje precyzji.

24'

23'
Obi posłał długie podanie do wybiegającego na pozycję Ighalo, snajpera uprzedził jednak Fabiański.

22'
Na pozycji spalonej złapany Lewandowski.

21'
Bliski przebicia się lewym skrzydłem był Kownacki. Nasz reprezentant popełnił jednak faul w ofensywie na jednym z Nigeryjczyków.

19'
Troost-Ekong oddał strzał z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

18'
Na boisku w miejsce kontuzjowanego pomocnika zameldował się Góralski.

17'
Były zawodnik Lecha Poznań został zniesiony na noszach z murawy.

16'
Kłopot z nosem Linettego doskwiera naszemu graczowi ponownie. Wszystko wskazuje na to, że będzie konieczna zmiana.

15'
Drużyna Adama Nawałki nie jest jeszcze w najlepszej dyspozycji, dużo strat i niedokładności.

13'
Reprezentacja Polski ponownie w pełnym składzie - Linetty powrócił na płytę boiska.

12'
Zabawił się z Piszczkiem Iwobi, skrzydłowy Arsenalu uciekł prawemu obrońcy i zdołał zacentrować, choć zbyt wysoko dla czekającego na zagranie Ighalo.

11'
Pomocnik chwilowo poza placem gry.

10'
Linetty leży na boisku po starciu z jednym z graczy naszych rywali. Poturbowanemu piłkarzowi genueńskiej Sampdorii pomaga sztab medyczny.

8'
Słupek po uderzeniu Lewandowskiego! Świetne dośrodkowanie Kurzawy dotarło do kapitana naszej kadry, który strzelał z dość trudnej pozycji, dlatego też piłka trafiła "zaledwie" w obramowanie bramki.

6'
Nerwowy początek w wykonaniu Polaków, jak do tej pory lepiej prezentują się goście z Nigerii.

5'
Kolejny atak zespołu nigeryjskiego zakończył się niepowodzeniem po wybiciu Kamińskiego.

4'
Lewandowski przedzierał się przez szeregi obronne, jednak nieco za długo prowadził futbolówkę, co skończyło się stratą.

3'
Niewiele Ighalo zabrakło w znalezieniu się w sytuacji "sam na sam" z Fabiańskim. Napastnik przyjezdnych w momencie podania był jednak na spalonym.

2'
Błąd Krychowiaka w przyjęciu piłki umożliwił gościom stworzenie zagrożenia pod polską bramką. Iheanacho oddał strzał w naszym polu karnym, na nasze szczęście został zablokowany.

1'
Rozpoczęli Nigeryjczycy.

*'
Czas na hymny obydwu państw.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza dwudziestu dwóch graczy obu stron na murawę.

*'
Arbitrem nadchodzącej rywalizacji będzie znany z angielskich boisk, Pan Michael Oliver.

*'
Rezerwowi: Szczęsny, Białkowski, Jędrzejczyk, Cionek, Mączyński, Góralski, Milik, Grosicki, Teodorczyk, Kędziora, Świerczok, Romanczuk.

*'
Szkoleniowiec reprezentacji Polski desygnował do gry w pierwszym składzie wyżej wymienionych zawodników.

*'
Ławka rezerwowych: Musa, Ezenwa, Ebuechi, Echiejile, Onazi, Simon, Ogu, Agbo, Aina, Omeruo, Eze, Awaziem.

*'
Poznaliśmy wyjściowe zestawienie przyjezdnych.

*'
Nigeryjczycy, podobnie jak polski zespół, zagrają na mundialu w Rosji.

*'
Reprezentacja Polski swój ostatni pojedynek rozegrała w listopadzie ubiegłego roku. Rywalem wtedy był Meksyk, a areną Stadion Energa Gdańsk. Lepszy okazał się nasz przeciwnik - zwyciężył 1:0.

*'
Początek starcia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zaplanowany jest na godzinę 20:45.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Przerwa w rozgrywkach ligowych to czas na spotkania reprezentacyjne. W jej trakcie kadra Adama Nawałki rozegra dwa mecze - z Nigerią oraz Koreą Południową. Zapraszamy do śledzenia dzisiejszego starcia z utytułowaną drużyną z Afryki.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Nigeria, to zapraszamy do śledzenia meczu online