Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
2 : 2

Pawłowski - Koj (16' Gryszkiewicz), Bochniewicz, Wieteska, Ambrosiewicz (63' Urynowicz) - Żurkowski, Matuszek, Kądzior, Liszka - Angulo, Ł. Wolsztyński (46' Suarez)
Gliwa - Bartosz, Szufryn (77' Baran), Krachunov, Benga - Mraz, Grić (46' Trochim), Ksonz (84' Sovsić), Kasprzak, Piszczek - Kolev

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę, i przy okazji chciałbym życzyć spokojnych oraz wesołych Świąt.

Podział punktów w Zabrzu! W mojej opinii, Górnik bardziej zasłużył na wygraną. Sandecja, dzisiaj, wyrwała punkt z bardzo trudnego terenu. Kazimierz Moskal nie może być zadowolony ze wszystkich aspektów piłkarskich, ale już widać progres w porównaniu z innymi meczami.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+1'
Wstrzelenie futbolówki od rzutu wolnego próbował na bramkę zamienić Kolev. Snajper ulokował piłkę obok lewego słupka.

90+1'
Sandecja ma rzut wolny.

90'
Sędzia techniczny oznajmił, że widowisko w Zabrzu zostało przedłużone o dwie minuty.

89'
Ostre wgranie piłki przez Liszkę. Angulo minimalnie się spóźnił z wykończeniem akcji.

88'
Nikogo remis nie satysfakcjonuje. Obie ekipy podjęły próbę walki o pełną pulę.

87'

85'
Na efektowną przewrotkę pokusił się gracz Górnika Zabrze. W czasie przymiarki dokonał, jednak, przewinienia. Szymon Marciniak zauważył wszystko.

84'
Ta zmiana była do przewidzenia. Sovsić zastąpił Ksonza.

83'
Goooool! 2:2! Ależ emocje w Zabrzu! Wojciech Pawłowski nie zdołał wybronić strzał z trzynastu metrów! Kolev dał nadzieję swoim kolegom.

81'
Gospodarze chcą "dobić" Sandecję. Myślę, że gol na 3:1 już ustawi ten mecz.

79'
Gooooool! Ależ odwrót! Dani Suarez kapitalnie wykorzystał chaos w polu karnym przeciwnika! Kąśliwy strzał w lewy, dolny róg bramki pokonanego Gliwy.

77'
Grzegorz Baran zmienił Dawida Szufryna. Na taki ruch zdecydował się trener Kazimierz Moskal.

76'
Na tablicy wyników zmiana! 1:1! Fantastycznie, spokojnie rzut karny wykorzystał Igor Angulo! Piłka posłana w środek, pod poprzeczkę.

75'
Sędzia Marciniak wskazał na jedenasty metr! Benga nieprzepisowo trzymał za koszulkę Suareza. Żółta kartka.

74'
Następna indywidualna akcja Wojciecha Trochima. Urodziwy strzał z głębi pola karnego pewnie wyłapał Wojciech Pawłowski.

73'
Damian Kądzior nieźle kopnął w piłkę, przy rzucie wolnym. Efektowne zagranie nieznacznie poleciało nad poprzeczką bramki Gliwy.

72'
Przy oddawaniu uderzenia sfaulowany został Angulo. Kolejna okazja dla Zabrzan.

71'
Wielka ofensywa w wykonaniu gospodarzy trwa w najlepsze!

70'
Ależ blisko wyrównania był Górnik! Przepiękny strzał z rzutu wolnego zaprezentował Żurkowski! Gliwę uratował lewy słupek bramki!

69'
Szymon Żurkowski, pod wpływem rywala, stracił równowagę. Odległość, z której można oddać dobry strzał.

68'
Dani Suarez przestrzelił! Michał Gliwa wypruł przed siebie silny strzał z dystansu! Obrońca Górnika Zabrze posłał futbolówkę na trybunę.

67'
Wojciech Pawłowski na medal zareagował na przedpolu. Groźną centrę od rzutu rożnego udało mu się wypiąstkować.

66'
Jęk zawodu u kibiców z Zabrza. Efektownie dokręcać z prawego skrzydła usiłował Liszka. Futbolówka, jedna, nie zechciała polecieć w światło bramki.

65'
Marcin Brosz - opiekun gospodarzy, wyczerpał już wszystkie możliwe zmiany.

64'
Wielu obrońców Sandecji pracuje w okolicach własnej bramki. Urynowicz, który dryblował w szesnastce, został zatrzymany.

63'
Długo na wejście na plac gry czekał Urynowicz. Ten zawodnik zmienił Ambrosiewicza.

61'
Wojciech Pawłowski przepięknie sparował piłkę, po "centro - strzale" Mraza. Kąśliwe dośrodkowanie zmierzało tuż pod poprzeczkę.

60'
Na zegarze wybiła godzina gry w Zabrzu. Aktualny wynik spotkania trzeba traktować w kategoriach sporej sensacji.

58'
Kolejne niebezpieczeństwo pod bramką Pawłowskiego. Krachunov nieźle wybił się w polu karnym rywala. Uderzenie z piętki poleciało minimalnie nad poprzeczką.

57'
Goooooool! Sandecja objęła prowadzenie! Genialną szarżą z futbolówką błysnął Wojciech Trochim! Doświadczony pomocnik, będąc tuż pod bramką, nie zaprzepaścił podania od Ksonza.

55'
Kolev nie ma łatwego życia z obrońcami Górnika. Ścisłe krycie utrudnia jakiekolwiek ofensywne działanie.

54'
Liszka zblokowany. Młody pomocnik próbował swoich sił z pobliża szesnastki.

51'
Wojciech Pawłowski mógł odetchnąć z dużą ulgą. W okolice jego bramki poleciał strzał z większej odległości. Tuż obok lewego słupka uderzenie oddał Mraz.

50'
Zabrzanie próbują stosować wysoki pressing na połowie swojego przeciwnika.

48'
Żurkowski zbyt długo zwlekał z decyzją o zakończeniu akcji w polu karnym rywala. Jego partnerzy z drużyny mieli pretensje.

47'
Filip Piszczek udanie w powietrznej batalii. Napastnik Sandecji doszedł do sytuacji strzeleckiej po podaniu od Mraza. Strzał z powietrza okazał się minimalnie nieudany.

46'
Obaj szkoleniowcy wykorzystali przerwę na dokonanie zmian. Suarez za Wolsztyńskiego, Trochim w miejsce Gricia.

46'
Czas na grę w II połowie!

Portal EkstraStats przygotował pakiet danych statystycznych.

Szymon Marciniak zasygnalizował koniec I części gry!

45+2'
Łukasz Wolsztyński nie jest już zdolny do kontynuowania tego spotkania.

45+2'
Marcin Urynowicz najprawdopodobniej wejdzie na murawę.

45+1'
Łukasz Wolsztyński z urazem. Sztab medyczny musi mu udzielić fachowej porady.

45'
Igor Angulo podjął kolejną próbę zza szesnastki. Michał Gliwa bardzo spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem. Strzał nie okazał się bardzo precyzyjnym.

44'
2 minuty dłużej potrwa I odsłona tego starcia.

43'
Sędzia główny przerwał grę. Rozpędzonego przeciwnika przewrócił Żurkowski.

42'

40'
Igor Angulo stworzył kolejne zagrożenie. Uderzenie bez przyjęcia, z okolic szesnastki, poleciał tuż obok lewego słupka bramki.

39'
Przewinienie taktyczne zrealizował jeden z pomocników ekipy z Nowego Sącza.

38'
Do ataków ruszyła aktualna "czerwona latarnia" obecnego sezonu. Górnik mobilizuje się w defensywie.

36'
Michał Gliwa jest niepewny na przedpolu. Centry z rzutów rożnych dla bramkarza są czymś niebezpiecznym.

35'
Ksonz zabawił się z obrońcami Górnika Zabrze w ich szesnastce. Strzał z okolic czternastego metra powędrował obok prawego słupka bramki. Pawłowski, jednak, miał sytuację pod pełną kontrolą.

33'
Michał Gliwa bohaterem Sandecji! Doświadczony bramkarz wyśmienicie zatrzymał strzał z bliskiej odległości, który oddał Igor Angulo! Płaskie uderzenie nogą zatrzymał Gliwa.

32'
Wielka przewaga zawodników prowadzonych przez Marcina Brosza.

30'
Efektowna parada pojawiła się na koncie Wojciecha Pawłowskiego. Mraz soczyście przymierzył zza pola karnego. Uderzenie poleciało, jednak, w obszar, gdzie stał goalkeeper.

29'
Wojciech Pawłowski otrzymał prezent od Mraza. Były zawodnik m.in. Śląska Wrocław, zbyt głęboko dośrodkował futbolówkę od rzutu wolnego.

28'
Gol dla Zabrzan nie został uznany. Igor Angulo wyraźnie dotknął piłkę ręką. Hiszpański napastnik zobaczył również żółtą kartkę.

27'
Szymon Marciniak przystąpił do analizy sytuacji.

26'
Goooooool! Igor Angulo pokonał Michała Gliwę! Rywale Hiszpana reklamują rękę.

25'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Akcja zakończyła się nieudanym strzałem z dystansu w wykonaniu Żurkowskiego.

23'
Długie wyrzuty piłki od autu stały się wizytówką beniaminka z Zabrza.

22'
Nieudane wyjście z bramki do dośrodkowania z kornera zanotował Gliwa. Jego błąd nie przyniósł zagrożenia. Jeden z jego kolegów z obrony wygrał powietrzną rywalizację z napastnikiem Górnika.

21'
Igor Angulo padł w polu karnym Sandecji. Hiszpan nie przekonał, jednak, sędziego do odgwizdania jedenastki.

19'

18'
Górnik Zabrze stara się powiększyć swoją przewagę na placu gry.

16'
Pierwsza zmiana w składzie Górnika Zabrze. Kontuzjowanego Koja zastąpił Gryszkiewicz.

15'
Na rozgrzewkę wyruszył jeden z rezerwowych drużyny z Zabrza.

14'
Na boisku pojawił się medyk Górnika Zabrze. Na problemy z mięśniem uskarżył się Koj.

13'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Cracovia bezbramkowo remisuje z Bruk-Betem Nieciecza.

12'
Gospodarze są groźni przy stałych fragmentach gry. Zabrzanie w ciągu dwóch ostatnich minut mieli dwa kornery.

11'
Długi cross wykonał Wieteska. Angulo bez jakichkolwiek szans na dotarcie do zbyt mocnego dogrania.

9'
Aleksandar Kolev wysoko wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Mraz błysnął niezłym dograniem z kornera, ale snajper przyjezdnych minimalnie niecelnie ułożył głowę.

8'
Ekstraklasa to dla wielu prawdziwe święto...

6'
Damian Kądzior spróbował wykorzystać jeden ze swoich licznych atutów, czyli strzał z dystansu. Ambitna próba z dalszej odległości powędrowała bardzo daleko od światła bramki.

5'
Zabrzanie usiłują wypracować groźną akcję na lewej flance boiska.

4'
W poprzedniej batalii wygrał Górnik Zabrze (2:1).

3'
Gospodarze starają się już od samego początku nadać tempo gry.

1'
Igor Angulo zainaugurował dzisiejszy pojedynek.

*'

*'
Dwie ekipy są już gotowe do rozpoczęcia meczu.

*'
Rolę arbitra głównego w nadchodzącym starciu powierzono Panu Szymonowi Marciniakowi.

*'
Najważniejsze przedmeczowe statystyki.

*'
Sandecja Nowy Sącz spróbuje powalczyć o trzy punkty, które w wielkim stopniu pomogłyby przybliżyć się do miejsca dającego utrzymanie w lidze. Podopieczni Kazimierza Moskala, na ten moment, zamykają ligową tabelę.

*'
Wielu ekspertów wyraźnego faworyta widzi w zespole prowadzonym przez Marcina Brosza. Górnik Zabrze jest drużyną, która dzielnie walczy o udział w eliminacjach do europejskich pucharów.

*'
Dzień dobry, Państwu! Świąteczna sobota na naszym serwisie obfitować będzie w piłkarskie emocje! Na początek zabierzemy Państwa do Zabrza, gdzie Górnik podejmie Sandecję Nowy Sącz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online