Chelsea Londyn - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea Londyn
Arsenal Londyn
2 : 0

Courtois(23' Cech) - Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta - Matić, Fabregas, Schurlle(69' Mikel), Oscar(87' Willian), Hazard - Costa
Szczęsny - Chambers, Mertesacker, Kościelny, Gibbs - Flamini, Wilshere(83' Rosicky), Cazorla(69' Oxlade-Chamberlain), Oezil, Sanchez(79' Podolski) - Welbeck

*'
Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów Barclays Premier League !

4 Żółte kartki 3

94'
KONIEC MECZU ! Piłkarze Chelsea Londyn wygrywają pewnie dzisiejsze spotkanie 2:0 !

92'
COŚ NIESAMOWITEGO ! Spalony, ale fantastyczną akcja popisała się Chelsea. Willian zagrywa do Ivanovicia na prawą stronę, ten mocno wbija piłkę w pole karne i Costa staje przed pustą bramką, jednak przenosi futbolówkę ponad nią !

91'
Do drugiej połowy zostają doliczone 4 minuty.

91'
Ostry faul sfrustrowanego Welbecka i Anglik zostaje ukarany żółtą kartką.

90'
Prostopadła piłka Ozila do Podolskiego i dobrze ustawiony Cech wybija piłkę na aut.

*'
Kontuzjowany w pierwszej połowie Courtois znajduje się w szpitalu.

87'
Zmiana w ekipie Chelsea. Boisko przy zasłużonych oklaskach opuszcza jeden z bohaterów meczu, Oscar. Na boisko wbiega inny Brazylijczyk, skrzydłowy Willian.

86'
Mocne wbicie piłki w pole karne z lewej strony przez Podolskiego, ale piłkę wyłapuje Petr Cech.

86'
Niegroźny faul popełnia Oscar, ale jest to jego 4 faul w tym meczu, więc sędzia nagradza go żółtą kartką.

84'
Dośrodkowanie Ozila, zamieszanie w polu karnym, ale Terry wybija piłkę daleko poza szesnastkę.

84'
Dobra akcja po lewej stronie Gibbsa i młody obrońca wywalczył rzut rożny.

83'
Na boisku za Wilshera melduje się doświadczony Czech, Tomas Rosicky.

*'
Niesamowite statystyki Diego Costy ! Hiszpan strzelił dziś swojego dziewiątego gola w szóstym występie w Lidze Angielskiej !

79'
Próba szybkiej odpowiedzi Arsenalu, Chamberlain wykonał rajd prawą stroną i próbował dośrodkować, jednak obrońca zablokował piłkę. W międzyczasie na boisku pojawił się Podolski za Sancheza.

78'
GOOOOL !!! Fantastyczna piłka prostopadła do Costy od Fabregasa, Hiszpan podbija kozłującą piłkę i lobuje Szczęsnego ! 2:0 dla Chelsea !!!

76'
Indywidualna akcja Costy z lewej strony, wbiega w pole karne, zagrywa między dwóch defensorów Arsenalu do Hazarda i ten mocnym strzałem przenosi piłkę ponad bramką.

73'
Chambers uderza z około dwudziestu metrów, ale piłka szybuje ponad bramką doświadczonego bramkarza Chelsea.

70'
Bardzo aktywny w tym meczu Hazard próbował zagrać prostopadle do Ivanovicia w pole karne, ale świetnie interweniuje Szczęsny i łapie piłkę.

69'
Na boisku melduje się Oxlade-Chamberlain za Cazorle a w ekipie Chelsea opuszcza boisko Schurlle za którego wchodzi Obi Mikel.

*'
Do wejścia na boisko przygotowuje się już Oxlade-Chamberlain

66'
Sędzie parę minut wcześniej zastosował przywilej korzyści i teraz wrócił do tej sytuacji. Pan Martin Atkinson przyznaje Schurlle żółtą kartkę.

65'
Flamini otrzymuje podanie od Danego Welbecka, Francuz uderza z pierwszej piłki, jednak Oscar po raz kolejny przydaje się w obronie i blokuje strzał.

64'
Cazorla z rzutu rożnego po prawej stronie w pole karne, ale Cahill wyjaśnia sytuację.

63'
Strzał Wilshera, interweniujący Fabregas dotyka piłki ręką, ale tylko rzut rożny dla Arsenalu.

63'
Sanchez zagrywa do Gibbsa na lewą stronę, ten dośrodkowuje z pierwszej piłki w pole karne, ale dobrze ustawiony Oscar wyjaśnia sytuację.

62'
Próba prostopadłej piłki do Oezilla, ale Ivanović uprzedza Niemca.

61'
Oscar po ziemi z lewej strony boiska na skraj szesnastki do Schurlle, ten uderza po ziemi, ale obrońca blokuje strzał.

60'
Schurlle otrzymuje piłkę po prawej stronie boiska, zagrywa ją po ziemi w pole karne szukając Costy, ale to Kościelny pierwszy dopada do piłki i wybija ją na aut.

58'
Fabregas z rzutu rożnego, jednak wprost w ręce Szczęsnego.

58'
Rzut rożny dla Chelsea z lewej strony po szarży Hazarda.

57'
Gibbs próbuje się przedrzeć lewą stroną boiska, ale robi to tak nieudolnie, że nie dał rady nawet wywalczyć autu.

54'
Szczęsny wybiega do piłki w stylu Neuera, wybija piłkę i trafia w Coste, ale obrońca Arsenalu asekuruje Polaka i oddala zagrożenie.

53'
Arsenal wychodzi z kontrą, Ivanović aby przerwać atak fauluje Gibbsa i zostaje ukarany żółtą kartką.

52'
Hazard czaruje na lewym skrzydle, dośrodkowuje, ale Metersacker wybija piłkę.

51'
Fabregas dośrodkowuje, ale piłka przelatuje ponad wszystkimi.

51'
Rzut wolny dla Chelsea z prawej strony, odległość około 20 metrów.

49'
Sanchez zagrywa przed pole karne do Cazorli, Hiszpan uderza i piłka przelatuje tuż obok prawego słupka bramki Cheslea.

49'
Diego Costa próbuje zagrać na prawą stronę do Oscara, ale Hiszpan zagrywa za plecy pomocnika Chelsea.

48'
Prostopadła piłka Cazorli do Danego Welbecka, ale Anglik mija się z piłką i Cech pewnie ją wyłapuje.

46'
Piłkarze Arsenalu wznowili grę.

*'
Piłkarze już pojawili się na boisku.

*'
Po pierwszej części spotkania możemy zauważyć że plan Chelsea na ten mecz to strzelenie bramki i nastawienie się na kontrataki. Do tej pory defensywa The Blues stanowiła monolit nie do pokonania dla piłkarzy Arsenalu. Wspaniałą akcją w 27 minucie popisał się Eden Hazard, minął 2 obrońców Arsenalu, wpadł w pole karne i został sfaulowany przez Kościelnego. Sam poszkodowany pewnie wykorzystał "wapno". Arsenal stara się grać atakiem pozycyjnym, jednak ich ataki są mozolne i brakuje ostatniego podania, podopieczni Wengera są w ciężkiej sytuacji i jeżeli nie zmienią swojej gry o 180 stopni to nie mogą liczyć na końcowy sukces w tym meczu.

*'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY ! Po rzucie karnym wywalczonym i wykorzystanym przez Hazarda Chelsea prowadzi 1:0 w derbach Londynu przeciwko Arsenalowi !

48'
Kolejny faul Oscara, tym razem na Wilsherze, ale Brazylijczyk nadal bez kartki.

46'
Kontratak Chelsea, ale nieudolne przyjęcie piłki przez Azpilicuete i Mertesacker przejmuje piłkę.

45+'
Do pierwszej połowy zostają doliczone aż 4 minuty !

45'
Fabregas zagrywa w pole karne po ziemi, jednak wprost pod nogi obrońcy Arsenalu.

45'
Piłkarze Chelsea domagają się rzutu karnego, ale będzie to jedynie rzut wolny.

45'
Daleka piłki za obronę Arsenalu do Schurlle, Niemiec wchodzi w drybling przeciwko Chambersowi i faul na granicy pola karnego.

43'
Mesut Oezill próbuje dośrodkować z prawej strony w pole karne, ale Terry blokuje i wybija piłkę.

41'
Szarża Costy na prawym skrzydle, wokół niego znalazło się w pewnym momencie 3 obrońców i odebrali mu piłkę. Nie będzie miał Hiszpan lekko w dzisiejszym meczu.

41'
Oscar fauluje Cazorle w środkowej części boiska. Tym razem jedynie upomnienie dla Brazylijczyka.

39'
Brazylijczyk i Francuz podnieśli się już z murawy i oboje będą mogli kontynuować grę.

39'
Niebezpieczne zderzenie głowami Koscielnego i Oscara.

37'
Oezill dośrodkowuje, piłka leci na dalszy słupek bramki, jednak Alexis Sanchez nie zdołał jej opanować i grę wznowi goalkeeper Chelsea.

37'
Rzut wolny dla Arsenalu z 35 metrów po faulu Hazarda. Szansa na wyrównanie.

35'
Arsenal próbuje ataków pozycyjnych, ale nie mogą znaleźć recepty na świetnie ustawioną defensywę Chelsea. The Blues nastawiają się na kontrataki.

33'
Wilshere przy piłce, próba przerzucenia defensywy Chelsea prostopadłym zagraniem ale kogo szukał Anglik ? Tego nie wie chyba nawet on.

30'
Wilshere otrzymuje podanie na 16 metrze, źle przyjmuje i wychodzący z bramki Cech łapie piłkę. Była to wspaniała okazja dla pomocnika Kanonierów.

29'
Sprytna próba zaskoczenia Szczęsnego przez Azpilicuete, młody obrońca uderzał technicznie z 25 metrów, jednak nasz rodak pewnie łapie piłkę.

27'
GOOOL ! Eden Hazard pewnie uderza w prawy dolny róg bramki i mamy 1:0 dla Chelsea !

27'
Po fantastycznym rajdzie i minięciu 2 piłkarzy Arsenalu Hazard zostaje nieprzepisowo zatrzymany przez Kościelnego.

27'
RZUT KARNY DLA CHELSEA !

26'
Szarża Azpilicuety z lewej strony boiska przerwana prze prawego defensora Arsenalu.

24'
Fabregas dośrodkowuje, piłka leci na dalszy słupek gdzie czeka John Terry, wyskakuje, ale jedynie zdołał uderzyć piłkę czubkiem głowy i poleciała ona ponad bramką Arsenalu.

24'
Wracamy do rzutu wolnego dla Chelsea z około 18 metrów z lewej strony boiska.

23'
Potrzebna zmiana w bramce Chelsea. Po zderzeniu z Sanchezem Courtois krwawi z ucha i będzie musiał opuścić boisko.

22'
Dośrodkowanie Oezila, obrońcy Chelsea wybijają piłkę i Chelsea wychodzi z kontratakiem. Hazard biegnie lewą stroną boiska i jest nieprzepisowo zatrzymywany przez Chambersa który zostaje ukarany żółtą kartką.

20'
Żółty kartonik dla Cahill po bardzo brzydkim faulu na Gibbsie w okolicach środka boiska.

20'
Azpilicueta dośrodkowuje w pole karne do Diego Costy, jednak to Wojtek Szczęsny pierwszy dopada do piłki.

18'
Schurlle dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy Arsenalu skakali najwyżej i wyjaśniają sytuację.

18'
Rzut rożny dla ekipy The Blues.

17'
Schurlle ponownie szuka prostopadłym podaniem Costy i po raz kolejny defensywa Arsenalu przejmuje piłkę.

16'
Fabregas dośrodkowuje, piłkę zgrywa Ivanović,ale sędzie odgwizduje faul, ponieważ Serb faulował Mertesackera w polu karnym.

15'
Rzut wolny dla Chelsea z około 35 metrów po faula Gibbsa na Hazardzie.

14'
Na razie obie drużyny nie próbują forsować tempa gry, starają się grać rozważnie i szanują piłkę.

11'
Wszystko dobrze z rosłym Belgiem i gra zostaje wznowiona.

10'
Dobra daleka piłka z linii obrony do Sancheza, Courtois wybiega z bramki i zostaje znokautowany przez Chilijczyka.

9'
Chambers dośrodkowuje z prawego skrzydła w środek pola karnego do Welbecka, ale piłkę bez problemu łapie bramkarz Chelsea.

8'
Hazard zagrywa piłkę na prawe skrzydło do Schrulle, ten przyjmuje i zagrywa prostopadle w kierunku bramki Wojtka Szczęsnego, ale piłka nie znajduje nikogo i wylatuje poza boisko.

7'
Próba szybkiego wznowienia gry, ale Gibbs niedokładnie zagrywa do Welbecka i Courtois wznawia grę z "piątki".

7'
Faul dla Arsenalu w środkowej części boiska. Oscar faulował Gibbsa.

5'
Niedokładny przerzut Fabregasa i aut dla Arsenalu na połowie Chelsea.

2'
Próba zagrania prostopadłej piłki przez Schurlle do Costy, ale obrona przejmuje piłkę.

*'
Mecz rozpoczął się ! Mamy nadzieję na wiele emocji i bramek.

*'
Opóźnienie było prawdopodobnie spowodowane "wybrykami" kibiców Arsenalu którzy odpalali race.

*'
Piłkarzy właśnie wychodzą na murawę Stamford Bridge.

*'
Mecz zostaje przesunięty o 15 minut. Gra rozpocznie się o 15:20.

*'
Martin Atkinson będzie sędziom głównym dzisiejszego spotkania.

*'
Chelsea Londyn zajmuje 1 miejsce w tabeli z 16 punktami na koncie. Arsenal Londyn zajmuje 6 miejsce w tabeli i ma 6 punktów mniej od Chelsea.

Faworytem dzisiejszego meczu jest drużyna The Blues.
W wyjściowym składzie Chelsea znalazł się Diego Costa. Hiszpan ma na koncie 8 trafień w 6 występach Barclays Premier League !

*'
Chelsea vs Arsenal - Ciekawostki

Od momentu porażki na Stamford Bridge w marcu tego roku, Kanonierzy przegrali tylko 1 z ostatnich 14 meczów ligowych.

Arsenal pod względem zwycięstw na Stamford Bridge jest najlepszy w historii (7).

The Gunners i The Blues zdobyli w tym sezonie 6 punktów w meczach, w których jako pierwsi tracili gola – najwięcej w lidze.

26% wszystkich strzałów The Blues wpada do siatki rywali – najlepszy wskaźnik w lidze.

Didier Drogba strzelił 15 goli w 15 meczach przeciwko Arsenalowi we wszystkich rozgrywkach (wliczając w to Emirates Cup).

*'
Ławka rezerwowa Chelsea: Cech, Filipe, Obi Mikel, Remy, Salah, Willian, Zouma

Ławka rezerwowych Arsenalu: Campbell, Coquelin, Martinez, Monreal, Oxlade-Chamberlain, Podolski, Rosicky

*'
Oto składy obu drużyn na dzisiejsze derby:

Chelsea Londyn: Courtois - Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta - Matić, Fabregas, Schurlle, Oscar, Hazard - Costa

Arsenal Londyn: Szczęsny - Chambers, Mertesacker, Kościelny, Gibbs - Flamini, Wilshere, Cazorla, Oezil, Sanchez - Welbeck

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Chelsea Londyn - Arsenal Londyn. Początek o 15:05.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea Londyn - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online