Bayern Monachium - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
6 : 0

Ulreich - Rafinha, Boateng, Hummels, Alaba (46' Kimmich) - Martinez - Robben, Muller, Rodriguez (65' Alcantara), Ribery (69' Rudy) - Lewandowski.
Burki - Piszczek, Akanji, Sokratis, Schmelzer - Dahoud, Castro (29' Weigl) - Pulisic (75' Philipp), Gotze (78' Sahin), Schurrle - Batshuayi.

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Bayern zgniótł Borussię. Prawdopodobnie nikt nie się nie spodziewał, że ten wielki hit będzie tak jednostronny.

90'
Przyjezdni stracili już chyba nawet siły na zdobycie gola honorowego.

87'
6:0! Lewandowski skompletował hat-tricka!
Polak wykończył przyblokowaną wrzutkę Kimmicha - z bliskiej odległości wepchnął futbolówkę do siatki.

83'
Goście są coraz bardziej aktywni w ostatnich minutach, ale wciąż wynik nie uległ zmianie.

80'
Niezłą akcję BVB uderzeniem zakończył Piszczek. Bez problemu zatrzymał to jednak Burki.

78'
Trzecia zmiana w zespole przyjezdnych: Sahin zastąpił Gotze.

75'
Druga roszada w Borussii Dortmund: Phlipp wszedł, Pulisic zszedł.

74'
Udana interwencja Burkiego po uderzeniu Lewandowskiego zza szesnastki.

70'
Gdyby Hummels czyściej trafił w piłkę, to być może na tablicy wyników mielibyśmy już 6:0.

69'
Trzecia korekta w składzie gospodarzy: Ribery poza boiskiem, za niego wszedł Rudy.

67'
Gotze trafił w słupek! Borussia była bardzo blisko gola na 5:1.

65'
Druga zmiana w Bayernie: Rudy zajął miejsce Rodrigueza.

64'
żółta kartka Żółta kartka dla Ribery'ego i Weigla za wywołanie małej sprzeczki na placu gry.

63'
Rodriguez został zablokowany w szesnastce gospodarzy.

62'
Szarżujący Robben udanie wpadł w pole karne, zdołał oddać strzał, który okazał się zbyt słaby, aby Burki skapitulował po raz szósty.

61'
Dośrodkowanie z narożnika zostało wyekspediowane przez zawodników z Dortmundu.

60'
Korner dla graczy ze stolicy Bawarii.

56'
Dużo mniej dzieje się w drugiej połowie. Gospodarze są skupieni na utrzymaniu obecnego wyniku, a akcje przyjezdnych nie przynoszą większego zagrożenia.

54'
Bomba Rafinhi z linii szesnastki poszybowała nad celem w znacznej odległości.

52'
Dahoud przy próbie chronienia piłki trafił łokciem Martineza. Arbiter odgwizdał przewinienie w ofensywie.

50'
Goście o korzystnym rezultacie w tym spotkaniu mogą pomarzyć, ale podejmują starania w celu zdobycia gola honorowego.

48'
Spokojny początek drugiej części meczu z obu stron.

46'

*'
W Bayernie nastąpiła zmiana: Kimmich za Alabę.

*'
Piłkarze powrócili na murawę.

*'

*'
Całkowita dominacja Bayernu. Borussia jest zaledwie tłem dla miejscowych i nie jest w stanie nawiązać z nimi równorzędnej walki.

45'
5:0! Ribery wykończył podcinką sytuację "jeden na jeden"! Duży udział w tej akcji mieli goście, którzy zanotowali kolejną stratę w nieodpowiedzialnym miejscu.

44'
4:0! Lewandowski po raz drugi!
Świetnym dryblingiem popisał się w tej akcji Ribery. Francuz łatwo ograł Piszczka i huknął na bramkę Burkiego. Bramkarz odbił piłkę przed siebie, co wykorzystał polski snajper.

43'

42'
Płaska próba Robbena zza szesnastki, Holendar uderzył niecelnie.

41'
Miejscowi wyraźnie spuścili z tonu, co nie pomaga jednak przyjezdnym w zbudowaniu jakiejś ciekawej akcji, która mogłaby przynieść im bramkę.

40'
Faul w ofensywie popełnił Schurrle.

39'
Po raz pierwszy od dłuższego czasu przy piłce utrzymali się piłkarze Borussii.

37'
Schurrle posłał dośrodkowanie wprost do Hummelsa.

35'
Akanji wykonał znakomity wślizg we własnej szesnastce. Dzięki temu wejściu czysto zabrał piłkę Lewandowskiemu spod nóg.

32'
Zadziwiający jest spokój w wymianie podań, jaki prezentują gospodarze. BVB nie ma pomysłu na zaskoczenie swoich rywali.

30'
Pierwszy zmieniony w tym starciu gracz "popisał" się fatalną stratą przy trzeciej bramce.

29'
Peter Stoger reaguje na to, co dzieje się na placu gry. Podjął decyzję o pierwszej zmianie: murawę opuścił Castro, jego miejsce zajął Weigl.

27'
Monachijczycy przeszli w atak pozycyjny, goście nie mogąc dojść do futbolówki, biegają za zawodnikami mistrza Niemiec.

26'
Niedokładna centra Piszczka, Bayern w kontrataku.

24'
Jeśli Borussia nie zacznie grać na wyższym poziomie, to może ten mecz skończyć się dużo wyższym wynikiem.

23'
3:0! Muller potwierdza dominację gospodarzy!
Lewandowski przechwycił piłkę, podał do Rodrigueza, ten dorzucił ją do Mullera, a ten nie dał szans golkiperowi.

19'
Robben niecelnie strzelał zza pola karnego.

18'
Każde przyspieszenie akcji przez Bayern powoduje zamieszanie w szeregach obronnych przyjezdnych.

16'
Dahoud z dystansu, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

15'
Monachijczycy kontrolują boiskowe wydarzenia.

14'
2:0! Rodriguez wykończył świetną wrzutkę Alaby!
Austriak płasko dograł pod nogi Kolumbijczyka, a ten mocnym strzałem pokonał Burkiego.

12'
Efektownym uderzeniem "nożycami" próbował się popisać Schurrle. Skrzydłowy, który niegdyś reprezentował barwy londyńskiej Chelsea nie trafił w światło bramki.

11'
Podopieczni Petera Stogera wywalczyli drugi w tym spotkaniu rzut rożny.

10'
Miejscowi mają przewagę, co przekłada się na wynik.

9'
Ribery wykorzystał złe ustawienie obrony i wbił piłkę do siatki! Arbiter po chwili wskazał ofsajd i wciąż mamy 1:0.

7'
Strzał Schurrle nie sprawił problemów Ulreichowi.

5'
1:0! Lewandowski otworzył wynik meczu!.
Polak otrzymał prostopadłe podanie od Mullera i w sytuacji "sam na sam" z Burkim pewnie zakończył akcję golem. W tej sytuacji napastnik znajdował się jednak na minimalnym spalonym, ale umknęło to uwadze sędziego liniowego.

5'
Do strzału zza pola karnego po centrze z narożnika boiska doszedł Gotze. Były piłkarz Bayernu przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

4'
Korner dla gości.

3'
Muller podbił sobie piłkę w polu karnym nad Dahoudem i uderzył. Próba niemieckiego gracza minęła jednak bramkę.

2'
Niemal natychmiast, od samego początku, do ataku ruszyli piłkarze Juppa Heynckesa.

1'
Zaczynamy!

*'
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Sahin, Isak, Toljan, Philipp, Weigl, Gomez.

*'
Wyjściowe zestawienie Borussii także zostało przedstawione.

*'
Rezerwowymi będą: Starke, Sule, Kimmich, Alcantara, Rudy, Tolisso, Wagner.

*'
Poznaliśmy skład gospodarzy.

*'
Rozjemcą spotkania będzie Pan Bastian Dankert.

*'
Dortmundczycy od momentu przejęcia przez Petera Stogera nie przegrali jeszcze w lidze. Aktualnie zespół austriackiego szkoleniowca zajmuje trzecią lokatę i traci do lidera osiemnaście "oczek".

*'
Bawarczycy są na najlepszej drodze do obrony mistrzostwa Niemiec. Zespół z Monachium przewodzi w tabeli, zgromadził do tej pory 66 punktów.

*'
Elektryzujące starcie zostanie zainaugurowane o godzinie 18:30.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Zapraszamy na wielki hit 28. kolejki Bundesligi - Bayern Monachium podejmie Borussię Dortmund.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online