Korona Kielce - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Alomerovic - Kovacević, Rymaniak, Kallaste, Dejmek - Petrak, Żubrowski - Gardawski (56' Kosakiewicz), Cebula (67' Kiełb), Cvijanović (77' Janjić) - Kaczarawa
Kuciak - Nunes, Vitoria, Wawrzyniak - Mladenović (46' Peszko), Borysiuk (73' Sławczew), Łukasik, Lipski, Nalepa - F. Paixao - Kuświk (55' Haraslin)

Mecze na żywo: Korona Kielce - Lechia Gdańsk

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Lechia Gdańsk w bardzo smutnej minie przystąpi za tydzień do "Wielkich Derbów Trójmiasta". Piotr Stokowiec jeszcze nie zapunktował jako szkoleniowiec gdańszczan.

Dzisiejszym zwycięstwem Korona Kielce przypieczętowała awans do "grupy mistrzowskiej". Konsekwentna gra w defensywie przyniosła dzisiaj wymierny owoc, w postaci trzech oczek.

90+4'
Na aferę gra drużyna gości.

90+3'
Ogromne zamieszanie w polu karnym kielczan. Nawet Dusan Kuciak ruszył na szesnastkę przeciwnika. Akcja zakończyła się gwizdkiem sędziego, który dostrzegł faul na graczu Korony.

90+2'
Korner dla Lechii.

90+1'
Petrak wysoko nad poprzeczką. Pomocnik Korony bardzo zgrabnie przedarł się przez blok obrońców Lechii Gdańsk.

90'
Mecz w Kielcach potrwa o 4 minuty dłużej!

89'
Piłkę meczową na swej nodze miał Janjić! Zawodnik Korony, w sytuacji sam na sam z bramkarzem, uderzył wprost w rękawice Dusana Kuciaka.

88'
żółta kartka Jacek Kiełb mocno przesadził z ostrością zagrania. Za odepchnięcie Haraslina dostał żółtą kartkę.

87'
Piotr Stokowiec odebrał słowną reprymendę od arbitra głównego. Trener gdańskiego teamu mocno przeżywa boiskowe wydarzenia.

85'
Dusan Kuciak fenomenalnie się wyciągnął, w celu wybronienia bardzo silnego strzału z dystansu! Z pół woleja próbował nikt inny, jak Żubrowski.

84'
żółta kartka Dwóch obrońców Korony Kielce otrzymało po żółtym kartoniku. Najpierw - Radek Dejmek, a chwilę potem - Ken Kallaste.

83'
Flavio Paixao dostrzegł mocno wysuniętego ze swojej bramki Alomerovicia! Ładny strzał z niemal połowy boiska powędrował obok lewego słupka bramki.

81'
Flavio Paixao daje się wychwytywać na łatwych ofsajdach. To nie jest dzień zawodnika ofensywnego Lechii Gdańsk.

80'

79'
Wślizg Petraka zatrzymał fenomenalny rajd z piłką Peszki. Skrzydłowy udowadnia swoją klasę.

78'
Świeżo wprowadzony na boisko Janjić popełnił faul taktyczny.

77'
Czas na ostatnią korektę personalną w tym boju. Janjić dał zmianę za Cvijanovicia.

75'
Wawrzyniak za lekko dogrywał piłkę z lewego skrzydła boiska. Futbolówkę pewnie zgasił Dejmek.

73'
Ostatnia zmiana u gości. Sławczew w miejsce Borysiuka.

71'
Sławomir Peszko w starciu z Bartoszem Rymaniakiem. Skrzydłowy Lechii padł w polu karnym, jednak sędzia nie dostrzegł złamania przepisów.

70'
Patryk Lipski nieustępliwie stara się dokładnie dogrywać z rzutów rożnych. Wielka ambicja, jednak, nie przynosi większych owoców.

68'
Jacek Kiełb już wypracował sobie groźną akcję. Niezły, podkręcony strzał zza pola karnego mógł napsuć krew Kuciakowi. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka.

67'
Marcin Cebula dał dobry popis swojej gry. Jacek Kiełb ma pomóc swojej drużynie.

66'
Flavio Paixao przeprosił swoich kolegów z drużyny. Portugalczyk dał się złapać na bardzo prostym ofsajdzie.

65'
Klub z Gdańska dał radę w defensywie. Dobrze ustawiony obrońca Lechii przeciął wrzutkę od rzutu wolnego.

64'
Na wysokości szesnastki sfaulowany został Cebula. Korona zyskała cenny stały fragment gry.

63'
Lipski zepsuł podanie, które powinno otworzyć Flavio drogę do bramki. Płaskie, zbyt głęboko posłane podanie, pewnie zgarnął Alomerović.

62'
Na wysoki pressing postawili zawodnicy trenowani przez Pana Piotra Stokowca.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry. Pierwszy kwadrans po przerwie zdecydowanie lepszy dla gości z pomorza.

58'
Z najbliższej odległości od bramki spudłował Vitoria! Stoper Lechii przestrzelił wślizgiem z dwóch metrów od bramki Alomerovicia. Lepszej okazji chyba mieć nie będzie...

57'
Ambitnie próbuje z rzutów rożnych gdańska Lechia.

56'
Gino Lettieri postanowił dokonać korekty. Kosakiewicz za Gardawskiego.

55'
Haraslin pojawił się na płycie boiska. Kuświk znajduje się już wśród zawodników rezerwowych.

54'
Peszko stracił równowagę na boisku. Lechia, krótkim rozegraniem piłki, próbowała zagrozić bramce Alomerovicia.

53'
W najbliższych minutach dojdzie do drugiej zmiany u przyjezdnych.

51'
Z blisko czterdziestu metrów od bramki Kuciaka swojego szczęścia spróbował Petrak. Brawa za ambicję i odwagę, ale futbolówka bezpiecznie minęła światło bramki.

50'
Gdańszczanie przejęli inicjatywę na boisku.

49'
Obrona gospodarzy zdała egzamin. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, którego autorem był Patryk Lipski, nie dotarło do żadnego z kolegów z drużyny.

48'
Lechia ruszyła do głębszej ofensywy. Sławomir Peszko usiłuje zdynamizować ataki swojej ekipy.

47'
W zestawieniu personalnym Korony nadal bez zmian.

46'
Piotr Stokowiec zdecydował się na realizację zmiany w składzie. Sławomir Peszko zastąpił Filipa Mladenovicia.

46'
Wracamy do gry, po przerwie!

Pan Tomasz Kwiatkowski zaprosił obie strony na przerwę.

45+2'
Przed Nami ostatnie chwile I części gry w Kielcach.

45+1'
Alomerović zaliczył bardzo pewny chwyt piłki. Mladenović zbyt bardzo wydłużył swoje wgranie od rzutu wolnego.

45'
Trzy minuty dłużej pograją oba zespoły w tej pierwszej odsłonie.

44'
Coraz więcej błędów popełniają defensorzy Korony Kielce.

42'
Ciekawą centrę z prawej flanki zaprezentował Flavio. Kuświk, który próbował sfinalizować podanie, zanotował klęskę.

41'
Sztab medyków gospodarzy musi interweniować. Mladenović ma problemy zdrowotne.

40'
Na intensywnej rozgrzewce przy linii bocznej oglądamy kilku rezerwowych Lechii Gdańsk.

39'
żółta kartka Ostry atak Łukasika. Agresywny wślizg sędzia główny mógł spokojnie zakwalifikować na karę indywidualną.

38'
Kuciak pewnie wyłapał piłkę. Dejmek oddał bardzo sygnalizowany strzał głową. Korona miała szansę coś stworzyć po rzucie rożnym.

36'
Efektownie rzucił się Kuciak! Bardzo niebezpieczny rykoszet, po próbie Kaczarawy! Zanosi się na podwyższenie wyniku!

35'
Gdańszczanie próbują wrócić do gry.

33'
Nie ma gola! Cvijanović posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką! Pomocnik Korony zaprzepaścił wyborną okazję na podwyższenie wyniku i poprawę swoich statystyk.

32'
Chyba będzie powtórzony rzut karny! W opinii sędziego, Kuciak, zbyt szybko wyszedł za linię bramkową!

31'
Dusan Kuciak wybronił jedenastkę! Słowak genialnie wyczuł intencje strzelającego!

30'
Rzut karny! Taką decyzję podjął Tomasz Kwiatkowski, po zagraniu piłki ręką! Flavio Paixao ofiarnie blokował silny strzał.

29'
W kleszcze został złapany Gardawski. Arbiter Tomasz Kwiatkowski postanowił przyznać gospodarzom rzut wolny.

28'
Flavio Paixao udanie głową przeciął zbyt krótkie dośrodkowanie z lewego narożnika placu gry.

27'
Kuciak musiał się nagimnastykować, aby wyciągnąć precyzyjny strzał z rzutu wolnego! Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki! Żubrowski zasłużył na wielkie brawa.

26'
Rzut wolny dla Korony. Petrak został zahaczony o nogę.

25'
"Biało - Zielonym" brakuje konceptu na grę w ofensywie.

24'

22'
Pomocnicy gospodarzy mają pełną swobodę na skrzydłach. Obrońcy Lechii przegrywają większość pojedynków.

20'
Na pamięć w polu karnym Lechii zagrał Gardawski. Pomocnik był przekonany, że jego podanie z piętki dojdzie do wbiegającego kolegi. Niestety, zabrakło komunikacji.

19'
Kielecka Korona ma chęć na zdobywanie kolejnych bramek. Lechia wygląda na kompletnie pogubioną.

17'
Gooooooool! Korona Kielce na prowadzeniu! Cvijanović ulokował futbolówkę w bramce! Próbował z dwóch metrów od bramki! Cebula wzorowo przeprowadził szarżę na lewym skrzydle.

15'
Korona Kielce wzorowo ustawiła i zorganizowała się w defensywie. Centra z lewego narożnika boiska nie doszła do żadnego z piłkarzy gości.

14'
Lechia otrzymała korner. Dośrodkować z lewej flanki próbował Mladenović, ale świetnie ustawiony obrońca Korony dobrze odbił piłkę.

13'
Mladenović dramatycznie skiksował. Piłka, po strzale z 20 metrów, poleciała wysoko na trybuny stadionu w Kielcach.

12'
Asystent arbitra głównego wychwycił kolejny ofsajd. Kaczarawa nie dopilnował swojego ustawienia w pobliżu szesnastki rywala.

11'
Piłka w siatce bramki Korony, ale gol nie został uznany przez arbitra. Na pozycji spalonej znajdowali się: Kuświk oraz Lipski.

10'
Ręką przy przyjmowaniu futbolówki pomagał sobie Kuświk. Sędzia Kwiatkowski wyciągnął akcję z tym przewinieniem.

8'
Cebula domagał się od arbitra odgwizdania faulu. Efektowny rajd z futbolówką miał zrobić zamieszanie w obronie gdańskiego klubu.

7'
W górę chorągiewkę uniósł sędzia liniowy. Gardawski minimalnie się spóźnił z wyjściem zza obronę Lechii.

6'
Gwizdek sędziego. Flavio za wysoko podniósł swoją nogę. Petrak mógł poważnie ucierpieć.

5'
Koszmarna wrzutka z prawego skrzydła boiska w realizacji Rymaniaka. Piłka poleciała za bramkę Kuciaka.

4'
Alomerović dobrze wyszedł ze swojej bramki. Borysiuk posłał interesujące, prostopadłe zagranie w stronę Kuświka. Napastnikowi Lechii zabrakło niewiele.

3'
Dusan Kuciak zachował sporą przytomność. Słowacki goalkeeper idealnie przerwał prostopadłe podanie w kierunku Kaczarawy.

2'
Do Kielc przyjechał wóz transmisyjny z systemem VAR.

1'
Korona rozpoczęła ten bój!

*'

*'
Na kieleckim stadionie odegrano hymn Korony.

*'
Sędzia główny wyprowadza obie drużyny na płytę boiska.

*'
Sędzią zbliżającego się wielkimi krokami pojedynku będzie Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'
Spotkanie w Kielcach zostanie zainaugurowane o godz. 18:00

*'
Witamy na naszym portalu! Kolejnym punktem naszej dzisiejszej oferty jest relacja z meczu 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce - Lechia Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online