Arka Gdynia - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 0

Steinbors – Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak – Szwoch, Bogdanov, Nalepa – Piesio, Jankowski (82' Zarandia), Siemaszko (70' Esqueda).
Malarz – Vesović, Remy, Pazdan, Jędrzejczyk – Antolić, Philipps, Cafu (46' Hlousek), Pasquato (73' Szymański), Hamalainen, Radović (35' Eduardo).

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Legia Warszawa

90+5'
Koniec meczu. Arka pokonała Legię 1:0!

90+3'
żółta kartka Esqueda ukarany żółtą kartką.

90+1'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90+1'
żółta kartka Piesio ukarany żółtą kartką.

90'
Zarandia niecelnie uderzał lewą nogą z pola karnego.

89'
Do końca meczu coraz mniej czasu. Arka wciąż prowadzi, ale musi być skoncentrowana, bowiem w poprzedniej kolejce jeszcze w 93. minucie prowadziła z Jagiellonią, a ostatecznie przegrała.

85'
Bogdanov potężnie uderzył z dystansu, ale obrońca zdołał odbić piłkę.

82'
Zarandia zastąpił Jankowskiego.

79'
żółta kartka Hlousek ukarany żółtą kartką za przerwanie bardzo groźnego kontrataku.

78'
żółta kartka Marcjanik ukarany żółtą kartką.

75'
Znów zespołem przeważającym jest Arka.

74'
Z szesnastu metrów, z rzutu wolnego uderzył Szwoch. Piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

73'
Szymański zastąpił Pasquato.

72'
Esqueda zagrywał wzdłuż bramki, ale piłka trafiła do obrońcy Legii.

70'
Piłka w bramce Legii, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego Piesio.

70'
Esqueda zastąpił Siemaszkę.

69'
Strzał Piesio z pola karnego został zablokowany. Podobnie jak poprawka Bogdanova z dystansu.

66'
Szwoch mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale dobrze zachował się Hlousek. Po chwili zawodnik Arki łatwo ograł Czecha, lecz dobrze asekurował go inny obrońca i wybił piłkę na rzut rożny.

64'
Helstrup będzie musiał opuścić boisko.

63'
Helstrup ucierpiał po starciu z własnym bramkarzem. Piłkarze Legii nie wybili piłki i starali się stworzyć zagrożenie, pomimo iż obrońca leżał w polu karnym. Ostatecznie po nieudanym ataku Legii, grę przerwał sędzia.

59'
Mogło być groźnie pod bramką Arki, ale Jędrzejczyk się zawahał i ani nie oddał strzału, ani nie podał do dobrze pokazującego się kolegi.

56'
Legia szybko rozegrała rzut wolny, ale Antolić z pola karnego uderzył niecelnie.

55'
Seria rzutów rożnych dla Legii nie przyniosła zagrożenia. Dobrze radzili sobie obrońcy.

52'
Legia lepiej rozpoczęła drugą połowę.

49'
Sporo szczęścia miała teraz Arka! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zrobiło się spore zamieszanie. Eduardo zgrał piłkę głową, lewą nogą uderzał Pazdan, piłka odbiła się rykoszetem, ale do bramki nie wpadła.

46'

46'
Hlousek zastąpił Cafu.

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Arka w pełni zasłużenie prowadzi z Legią.

45'
Nie ma karnego. Bardzo kontrowersyjna decyzja!

44'
Piłkarze Arki domagali się rzutu karnego za zagranie ręką! Czekamy na VAR!

42'
Znakomicie wysokim pressingiem gra Arka. Teraz dzięki temu w dobrej sytuacji znalazł się Nalepa, ale nikt nie doszedł do mocnego dośrodkowania wzdłuż bramki.

40'
Sporo szczęścia miała Legia. Arka znakomicie rozegrała rzut rożny, Szwoch uciekł obrońcy i mocno uderzył z pola karnego. Trafił jednak w Antolicia.

38'
żółta kartka Marciniak ukarany żółtą kartką.

35 - Eduardo zastąpił Radovicia.

34'
Gooool! Bogdanov z rzutu wolnego oddał płaski strzał. Piłka przeleciała przez mur i wpadła do bramki Malarza!

33'
żółta kartka Cafu ukarany żółtą kartką.

31'
Wydawało się, że Siemaszko jest już sam przed bramkarzem, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Remy!

30'
Kapitalnie spod linii końcowej dośrodkował Zbozień. Mógłby być gol, ale dobrze interweniował Malarz. Obaj zawodnicy ucierpieli.

27'
Znów groźnie Arka. Zabrakło jednak precyzji przy podaniu wzdłuż bramki i piłkę wybił obrońca.

26'
Po okresie przewagi Arki, teraz lepiej prezentuje się Legia.

25'
Z ok. 20 metrów płaski strzał oddał Cafu. Piłka przeleciała obok słupka.

23'
Hamalainen mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, bo niepilnowany w polu karnym otrzymał piłkę. Popełnił jednak prosty techniczny błąd i nie opanował futbolówki.

21'
Pierwsza groźna akcja Legii. Dośrodkowanie Cafu zostało zablokowane, do piłki dopadł Pasquato, który uderzył potężnie, ale niecelnie.

18'
Siemaszko znakomicie zagrał do Jankowskiego za plecy obrońców, ale Jankowski strzałem z powietrza posłał piłkę nad bramką. To była bardzo groźna okazja.

16'
żółta kartka Siemaszko ukarany żółtą kartką.

16'
Arka jest zespołem przeważającym.

15'
Nalepa uderzał lewą nogą z pola karnego. Remy zdołał jednak zablokować strzał i będzie rzut rożny.

13'
Na strzał z dystansu zdecydował się Piesio. Piłka przeleciała daleko od bramki.

13'
Szwoch znakomicie zakręcił Pazdanem, ale dośrodkował nieco za mocno.

11'
Szwoch z rzutu wolnego uderzył niecelnie.

8'
Sporo walki. Arka prezentuje się dobrze. Legia ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

5'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową strącił Marcjanik, ale złapał ją Malarz. Mogło być groźnie.

4'
Jak na razie spokojny początek. Gra toczy się w środku pola, gdzie dłużej przy piłce utrzymuje się Legia.

1'
Rozpoczęli.

'
Piłkarze pojawili się już na murawie. Za moment pierwszy gwizdek sędziego.

'

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Maurício, Eduardo, Hlousek, Kopczyński, Mączyński, Szymański.

'
Rezerwowi Arki: Pilarz, Socha, Sołdecki, Zarandia, Vinicius, Esqueda, Kriwiec.

'
Składy:

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Arka - Legia na żywo. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online