Chelsea - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Tottenham Hotspur
1 : 3

Caballero - Azpilicueta, Christensen, Rudiger - Moses (82' Giroud), Kante, Fabregas, Alonso (83' Palmieri) - Willian, Morata (88' Hudson-Odoi), Hazard.
Lloris - Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies - Dier (81' Wanyama), Dembele - Lamela (88' Sissoko), Eriksen, Alli - Son (74' Kane).

Morata (30.)
Eriksen (45+1.)
Alli (62.)
Alli (66.)

Davies (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Tottenham Hotspur

Derby Londynu dla Tottenhamu Hotspur. Podopieczni Mauricio Pochettino w przekroju całego starcia byli zdecydowanie lepszą drużyną.

90+4'
Bardzo silne uderzenie z woleja Azpilicuety poszybowało daleko od bramki.

90+2'
Vertonghen łatwo przedarł się przez obronę gospodarzy, jednak w ostatniej chwili dogonił go Rudiger. Niemiec zdołał jeszcze nabić futbolówką Belga.

90'
Do drugiej połowy doliczone zostały cztery minuty.

89'
Strzał Palmieriego nie zaskoczył dobrze ustawionego Llorisa.

88'
Ostatnia zmiana w obu szeregach: w Tottenhamie Sissoko zastąpił Lamelę, w Chelsea za Moratę wszedł Hudson-Odoi.

87'
Powtórki pokazują, że defensor powinien być wyrzucony z boiska. Wślizg kwalifikował się na pokazanie czerwonej kartki.

86'
Vertonghen ostro sfaulował Hazarda, arbiter nawet nie odgwizdał przewinienia.

83'
Druga zmiana w Chelsea: Palmieri wszedł, Alonso opuścił płytę boiska.

82'
Jest także roszada w ekipie gospodarzy: Giroud wszedł za Mosesa.

81'
Zmiana w szeregach przyjezdnych: Wanyama zajął miejsce Diera.

78'
Wszystko wskazuje na to, że Tottenham odniesie swoje pierwsze zwycięstwo na Stamford Bridge od 1990 roku.

76'

74'
Korekta w składzie gości: Kane zastąpił Sona.

72'
Antonio Conte zdaje się nie reagować na boiskowe wydarzenia. Włoski szkoleniowiec wciąż nie przeprowadził choćby jednej zmiany.

71'
Nieczysty wolej Alonso nie mógł znaleźć drogi do siatki.

70'
żółta kartka Davies obejrzał żółtą kartkę za przewinienie na Mosesie.

69'
Niecelny strzał zza szesnastki w wykonaniu Fabregasa.

68'
Rzut rożny dla miejscowych.

66'
1:3! Alli po raz drugi!
Tragiczna postawa gospodarzy w obronie została wykorzystana przez Alliego.

64'
Futbolówka dotarła do Williana, a ten oddał strzał zza pola karnego. Była to niecelna próba.

63'
Hazard wywalczył rzut rożny.

62'
1:2! Alli dał prowadzenie gościom!
Angielski pomocnik otrzymał podanie z głębi pola od Diera, wykorzystał złe ustawienie obrony i nie dał szans bramkarzowi.

61'
Nikt nie doszedł do dogrania Eriksena. Wznowi grę argentyński golkiper obecnego mistrza Anglii.

60'
Fantastyczna parada Caballero po uderzeniu Sona! Tylko korner dla Tottenhamu.

59'
Po krótkim rozegraniu do główki doszedł Christensen. Duński defensor strzelił jednak obok bramki.

58'
Zablokowane dośrodkowanie Alonso, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

57'
Zdecydowanie zbyt długo prowadził piłkę Morata, przez co akcja Chelsea straciła impet. Po chwili centra Mosesa została wyłapana przez Llorisa.

56'
Fabregas w prosty sposób stracił futbolówkę, jednak bardzo szybko naprawił to Kante.

55'
Morata udanie wybił futbolówkę dorzuconą z narożnika przez Eriksena.

54'
Jeszcze jeden korner dla gości.

54'
Od rzutu rożnego wznowią grę piłkarze Mauricio Pochettino.

53'
Moses omal nie sprezentował gościom okazji do wyjścia na prowadzenie poprzez kiks we własnej szesnastce. Na jego szczęście, tą pomyłkę naprawili jego partnerzy z drużyny.

50'
Ostro walczył Morata o piłkę z Sanchezem i przekroczył przepisy.

48'
Na spalonym został złapany Morata.

47'
Znakomicie przedarł się w pole karne Azpilicueta, dogrywał pod nogi Mosesa, ale Nigeryjczyka uprzedził Dembele.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na boisko po kwadransie odpoczynku.

*'
Derby Londynu nie zawodzą, wielkie emocje na Stamford Bridge. Liczymy na podobne emocje w drugiej części meczu.

Przerwa.

45+2'
Długo zabierał się do uderzenia Alonso, ostatecznie jego próba przeszła obok słupka.

45+1'
1:1! Co za bramka Eriksena!
Duńczyk popisał kapitalnym strzałem z dystansu - piłka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce.

45'
Dwie minuty doliczone.

44'
Uderzenie z dystansu Eriksena trafiło w Lamelę.

43'
Kante huknął z daleka, ale został przyblokowany.

42'
Jak groźnie było teraz pod bramką gości! Kontratak Chelsea zakończył mocnym uderzeniem Alonso. Z problemami odbił to Lloris, do dobitki nie zdążył dojść Morata.

40'
Bomba z dystansu Eriksena sprawiła duże kłopoty Caballero, ale bramkarz na raty zdołał wyłapać futbolówkę.

38'
Alli liczył na wywalczenie rzutu rożnego przy walce o piłkę z Mosesem. Ta sztuka mu się jednak nie udała.

37'
Gospodarze nie forsują tempa gry, liczą głównie na kontry. Z kolei goście dążą do wyrównania głównie poprzez atak pozycyjny.

34'

33'
Doświadczony golkiper będzie mógł kontynuować swój występ w tym spotkaniu.

32'
Caballero uprzedził Eriksena w dojściu do piłki, choć po tej interwencji Duńczyk wpadł w bramkarza Chelsea. Argentyńczyk potrzebuje pomocy medycznej.

30'
1:0! Morata otworzył wynik meczu!
Lloris zaliczył "pusty przelot" przy dośrodkowaniu Mosesa, co wykorzystał były napastnik Realu Madryt.

28'
Szybki kontratak przeprowadzili gracze "The Blues" i zakończyli strzałem. Swoich sił spróbował Moses, piłka po rykoszecie została złapana przez Llorisa.

25'
Wybicie Rudigera dało szanse Trippierowi na oddanie strzału sprzed pola karnego. Prawy obrońca Tottenhamu poślizgnął się jednak przy kopnięciu futbolówki i ta przeleciała nad poprzeczką.

24'
Korner dla "Kogutów".

23'
Hazard nie zdołał opanować podania Mosesa, dzięki czemu defensorzy zespołu gości opanowali sytuację pod polem karnym.

22'
Na spalonym złapany Morata.

21'
Ustawiony we własnej szesnastce Morata wybił centrę Eriksena.

20'
Rzut wolny dla Tottenhamu Hotspur na wysokości szesnastki miejscowych.

19'
Alonso pokonał golkipera płaskim strzałem! Sędzia liniowy zauważył jednak minimalny ofsajd Hiszpana i gol nie został uznany.

18'
Lloris świetnie obronił uderzenie Williana! Chelsea wciąż przy piłce.

16'
Błąd defensywy gości starał się wykorzystać Morata, ale źle zacentrował w pole karne, wprost pod nogi obrońców.

15'
W starciu fizycznym Lamela trafił łokciem Christensena. Faul odgwizdany, bez kartki dla Argentyńczyka.

14'
Bardzo słabe przyjęcie Mosesa po górnym podaniu Rudigera spowodowała, że od autu wznowią grę przyjezdni.

12'
Na pozycji spalonej dał się złapać Willian.

10'
Alli! Znakomitą wrzutką niemal na głowę Anglika popisał się Eriksen. Główka młodego pomocnika "Spurs" nie trafiła w światło celu.

10'
Szarżujący Willian znalazł sobie miejsce do uderzenia zza szesnastki. Próba Brazylijczyka została jednak zablokowana.

9'
Nieczysto trafił w futbolówkę Vertonghen i ta przeszła obok słupka bramki strzeżonej przez Caballero.

8'
Christensen wyekspediował dośrodkowanie Trippiera poza plac gry. Rzut rożny dla gości.

6'
Poszkodowany już powrócił na boisko.

5'
Ucierpiał Moses przy zderzeniu z Dembele. Nigeryjczyk leży na murawie, sztab medyczny już przy wahadłowym Chelsea.

4'
Agresywna postawa zawodników Tottenhamu w środku boiska, gospodarze mają kłopoty z przedarciem się przez ich zasieki.

3'
Zablokowane zagranie Moraty wylądowało w rękach Llorisa.

2'
Dosyć spokojny początek z obu stron, brakuje dokładności.

1'
Rozpoczęli piłkarze Antonio Conte.

*'
Piłkarze obydwu zespołów wraz z trójką sędziowską wychodzą na murawę Stamford Bridge.

*'
Nadchodzący pojedynek poprowadzi Pan Andre Marriner.

*'
W szeregach Chelsea zabrakło przede wszystkim Thibauta Courtoisa. Belgijski golkiper nie wyleczył kontuzji, która uniemożliwiła mu występ w nadchodzącym meczu.

*'
Pomimo informacji płynących w środku tygodnia według których Harry Kane nie zdąży wykurować się na dzisiejsze spotkanie, to Anglik zasiadł na ławce rezerwowych.

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Vorm, Aurier, Rose, Wanyama, Sissoko, Moura, Kane.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Eduardo, Cahill, Palmieri, Drinkwater, Bakayoko, Hudson-Odoi, Giroud.

*'
Poznaliśmy wybrańców desygnowanych do gry przez obu szkoleniowców!

*'
Na stadionie "The Blues" obecny wicemistrz angielskiej Premier League po raz ostatni wygrał ponad dwadzieścia osiem lat temu, w sezonie 1989/90. Każde późniejsze starcie kończyło się zwycięstwem miejscowych lub remisem.

*'
Z kolei "Koguty" Mauricio Pochettino są o jedną pozycję wyżej od swoich dzisiejszych rywali. Tottenham ma pięć "oczek" przewagi nad Chelsea.

*'
Aktualny mistrz Anglii prowadzony przez Antonio Conte zajmuje w tabeli piątą lokatę i traci do prowadzącego Manchesteru City aż 28 punktów.

*'
Derby Londynu na Stamford Bridge zawsze oznaczają wielkie emocje. To niezwykle ważne starcie szczególnie dla gospodarzy, dla których ewentualna porażka może oznaczać koniec walki o awans do Ligi Mistrzów w nadchodzącym sezonie.

'
Początek meczu Chelsea - Tottenham o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online