Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Hładun - Kopacz, Dąbrowski, Guldan - Tosik, Kubicki (84' Woźniak) - Czerwiński, Balić - Starzyński (77' Starzyński), Jagiełło (65' Janoszka) - Mares.
Pawełek - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Romanczuk, Wlazło (86' Bodvarsson) - Frankowski, Pospisil (90+1' Guti), Wójcicki (62' Świderski) - Bezjak.

Starzyński (25.)

Burliga (66.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

Choć Jagiellonia dominowała w drugiej połowie, wynik z pierwszej części spotkania nie uległ zmianie.

90+3'
Znakomitej okazji do wyrównania nie wykorzystał Świderski! Snajper lidera Lotto Ekstraklasy nie był kryty w polu karnym, a mimo to strzelił głową nad poprzeczką.

90+1'
Mares chciał popisać się efektownym lobem nad wysuniętym Pawełkiem, jednak nie zrobił tego dostatecznie dobrze i golkiper łatwo złapał piłkę.

90+1'
Trzecia korekta w zestawieniu gości: Guti zastąpił Pospisila.

90'
Mecz został przedłużony o cztery minuty.

88'
Guilherme celnym wolejem wbił futbolówkę do siatki! Arbiter wcześniej jednak dopatrzył się przewinienia Bodvarssona na jednym z obrońców gospodarzy i odgwizdał rzut wolny.

86'
Roszada w Jagiellonii Białystok: Bodvarsson wszedł za Wlazłę.

85'
Pawełek zatrzymał strzał głową Dąbrowskiego.

84'
Ostatnia zmiana w Zagłębiu: Woźniak za Kubickiego.

83'
Niebywały rajd przeprowadził Dąbrowski. Środkowy obrońca, niemal od własnej szesnastki, przebiegł aż pod pole karne rywala i zdobył rzut rożny.

81'
Bombę z dystansu posłaną przez Pospisila skutecznie odbił Hładun.

80'
Bezjak nie wykorzystał sytuacji "sam na sam" z Hładunem! Słowak źle strzelił, co ułatwiło obronę golkiperowi.

78'
Nie było najmniejszego zagrożenia pod bramką Pawełka po tym kornerze.

78'
Kubicki uzyskał wznowienie gry z prawego narożnika boiska dla swojej drużyny.

77'
Druga zmiana w zespole z Lubina: Slisz wszedł za Starzyńskiego.

75'
Jagiellonia nie atakuje Zagłębia tak mocno, jak jeszcze przed kilkoma minutami.

72'
Zdecydowanie zbyt wysoka centra Balicia, Mares nie miał najmniejszych szans na dojście do zagrania.

70'
Białostoczanie są bardzo blisko wyrównania stanu meczu.

69'
Guilherme! Natarcie lidera tabeli jest coraz większe. Lewy obrońca posłał teraz mocne, ale niecelne uderzenie z pola karnego.

68'
Znakomita interwencja Guldana uchroniła gospodarzy przed stratą bramki! Kapitan Zagłębia wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Świderskiego. Napastnik gości przy tej okazji zdołał minąć Hładuna.

66'
żółta kartka Żółty kartonik dla Burligi za spóźnione wejście w Tosika.

65'
Pierwsza korekta w składzie Zagłębia: Janoszka zajął miejsce Jagiełły.

64'
Nie najlepiej wyskoczył do dogrania Świderski i nieczysto trafił w piłkę.

63'
Następny rzut rożny dla przyjezdnych.

62'
Zmiana w drużynie Ireneusza Mamrota: Świderski zastąpił Wójcickiego.

61'
Po interwencji obrońców "Miedziowych" piłka została wyekspediowana poza obręb szesnastki.

60'
Guldan zablokował centrę Burligi. Korner dla białostoczan.

60'
Fatalne wybicie Pawełka trafiło pod nogi jednego z graczy Zagłębia, jednak Romanczuk szybko naprawił pomyłkę swojego kolegi.

58'
Słupek po strzale głową Romanczuka! Brakuje szczęścia kapitanowi gości.

57'
Do główki doszedł Romanczuk, czujność zachował Hładun, dzięki czemu spokojnie zatrzymał próbę pomocnika Jagiellonii.

56'
Przyblokowane dogranie Burligi z prawej strony boiska. Będzie rzut rożny dla gości z Białegostoku.

55'
Niedokładna wrzutka Tosika nie miała prawa znaleźć adresata w postaci któregoś z jego partnerów.

54'
Dośrodkowanie zostało wybite pod nogi Czerwińskiego, który nie zastanawiając się długo, huknął bez przyjęcia. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

53'
Świetna interwencja Pawełka po finezyjnym strzale Starzyńskiego sprzed pola karnego. Korner dla miejcowych.

52'
Wójcicki zdecydował się na uderzenie z około dwudziestu metrów, próba nie znalazła drogi do bramki.

51'
Ostro wstrzelona w szesnastkę futbolówka przez Pospisila została wybita przez Dąbrowskiego.

49'
Czerwiński w ostatnim momencie wybił piłkę spod przygotowującego się do strzału w polu karnym Frankowskiego.

48'
Płaskie uderzenie Kubickiego z dystansu odprowadził wzrokiem Pawełek.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych zestawieniach.

*'
Piłkarze ponownie zameldowali się na płycie boiska.

*'

*'
Gospodarze schodzą do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Do momentu zmiany rezultatu to jednak goście byli stroną przeważającą.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

45'
Pewna obrona Hładuna po główce Romanczuka.

43'
Kubicki nie posłał najlepszej wrzutki po podaniu Tosika do Maresa. Gdyby pomocnik wykonał lepiej to zagranie, to być może bramkarz nie wyłapał piłki tak łatwo, jak to miało miejsce.

41'
Dośrodkował Guilherme wprost na głowę jednego z defensorów Zagłębia Lubin.

40'
Rzut wolny dla piłkarzy prowadzonych przez Ireneusza Mamrota.

38'
Długie, prostopadłe podanie z głębi pola w kierunku Bezjaka zostało przejęte przez Hładuna.

36'
Bezjak dał się złapać na spalonym.

35'
Wrzutka Czerwińskiego pozostała bez adresata. Zagranie padło łupem obrońców lidera Lotto Ekstraklasy.

33'
Starzyński oddał strzał nad murem, który w końcowej fazie odkręcił się od celu. Nieco lepiej mógł to zrobić zdobywca pierwszego gola.

32'
Mitrović popełnił przewinienie blisko własnej szesnastki. Poszkodowanym Mares. Stały fragment gry niemal na wprost bramki "Jagi". Będzie okazja do uderzenia.

30'
Od momentu objęcia prowadzenia przez lubiński zespół, Jagiellonia straciła inicjatywę, jaką miała od pierwszych minut.

28'
Pawełek w ostatniej chwili wybił futbolówkę spod nóg szarżującego w polu karnym Tosika! Gdyby nie wyjście i decyzja doświadczonego golkipera, goście najprawdopodobniej mieliby już dwubramkowe prowadzenie.

27'
Zagłębie zastosowało krótkie rozegranie stałego fragmentu, ostatecznie Jagiellonia oddaliła zagrożenie.

26'
Rzut rożny dla gospodarzy.

25'
1:0! Starzyński dobił uderzenie Maresa!
Czech huknął z dwudziestu metrów, Pawełek sparował ją na poprzeczkę, piłka po odbiciu się od niej spadła pod nogi Starzyńskiego, a ten dopełnił formalności.

23'
Obyło się bez większego niebezpieczeństwa pod bramką "Dumy Podlasia".

22'
Po krótkim rozegraniu będzie jeszcze jeden korner.

21'
Interwencja Mitrovicia przyniosła podopiecznym Mariusza Lewandowskiego rzut rożny.

20'
Oba zespoły przeniosły swoją grę do środka boiska, przez co tempo spotkania nieco spadło.

17'
Prostopadłe podanie od Jagiełły do Czerwińskiego przyspieszyło akcję gospodarzy, ten drugi zdołał ograć Guilherme, ale już po chwili został zastopowany przez Runje.

15'
Gdyby Mares lepiej trafił dośrodkowaną futbolówkę, to być może miejscowi objęliby prowadzenie. Czeski snajper nie zrobił jednak tego czysto.

14'
Bardzo słabe dogranie Starzyńskiego ze skrzydła. Piłka opuściła plac gry.

13'
Niedokładna centra została z łatwością złapana przez Pawełka.

12'
Starzyński sfaulowany przez Burligę w pobliżu szesnastki gości. Stały fragment gry dla Zagłębia.

11'
Błąd piłkarzy Jagiellonii umożliwił lubinianom stworzenie zagrożenia pod bramką Pawełka. Starzyński pospieszył się jednak z decyzją o strzale, który minął prawy słupek w sporej odległości.

8'
Wrzutka z prawego skrzydła została wybita głową przez Wlazłę.

7'
Niecelne uderzenie Wlazły zza pola karnego. Wznowi grę Hładun.

6'
Dłużej przy piłce utrzymują się przyjezdni.

5'
Ostre wejście Tosika nakładką w Frankowskiego. Arbiter nie zdecydował się na pokazanie winowajcy żółtej kartki.

3'
Szarżował prawą flanką Mares, Czech nie miał partnera do zagrania, przez co białostoczanom udało się go powstrzymać.

2'
Frankowski posłał dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, było ono jednak zbyt przeciągnięte.

1'
Mecz rozpoczęty!

*'
Do poprowadzenia dzisiejszego starcia został wyznaczony Pan Paweł Gil (Lublin).

*'
Ławka rezerwowych miejscowych: Leciejewski, Janoszka, Moneta, Pawłowski, Slisz, Tuszyński, Woźniak.

*'
Wybrańcy desygnowani do gry przez trenera Mariusza Lewandowskiego także zostali przedstawieni.

*'
Rezerwowi: Kelemen, Lazarević, Guti, Bodvarsson, Grzyb, Świderski, Szymonowicz.

*'
Poznaliśmy skład "Jagi".

*'
Podobny los spotkał Arvydasa Novikovasa w Jagiellonii Białystok.

*'
Gospodarze będą musieli sobie poradzić bez Mateusza Matrasa oraz Adama Matuszczyka. Obaj pauzują za kartki.

*'
Aktualna sytuacja w tabeli:

*'
Z kolei Zagłębie nie przegrało od blisko dwóch miesięcy, ale swoje ostatnie zwycięstwo odnieśli pod koniec lutego. W ostatnich pięciu seriach gier zanotowali aż cztery remisy.

*'
Do Lubina przyjeżdża lider z Podlasia - jeśli białostoczanie zwyciężą, to nie stracą swojej pozycji przed podziałem tabeli na dwie grupy.

*'
Inauguracja meczu zaplanowana jest na godzinę 15:30.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie!
W lany poniedziałek ciąg dalszy rozgrywek Lotto Ekstraklasy, a konkretnie dokończenie przedostatniej kolejki rundy zasadniczej. Z tego względu zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online