Wisła Kraków - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Cuesta, Palčič (77' Boguski), Vélez, Arsenić, Sadlok - Mitrović, Cywka, Llonch (77' Brlek), Halilović (68' Ondrasek) - Imaz, López
Putnocky – Dilaver, Janicki, Vujadinović, Tomasik – Trałka, Gajos – Klupś (90+3' Jóźwiak), Majewski, Jevtić (90+1' Moder) – Gytkjaer (87' Khoblenko)

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Lech Poznań dał jasny sygnał, że dalej chce grać o tytuł mistrzowski. Genialne widowisko strzeleckie zaprezentował dzisiaj Chrisitian Gytkjaer.

Koniec meczu w Krakowie!

90+3'
Wisła chaotycznie broni dostępu do swojej bramki.

90+2'
Symboliczny udział w tym pojedynku zaliczy Jóźwiak. Dobry mecz zanotował Klupś.

90+2'
Poznaniacy dalej atakują.

90+1'
Jakub Moder zastąpił Darko Jevticia.

90'
Podstawowy czas gry pozostał rozszerzony o 3 minuty!

89'
Za chwilę się dowiemy o wymiarze dodatkowego czasu gry.

87'
Christian Gytkjaer skradł show wszystkim innym piłkarzom na boisku! Duńczyk został wymieniony przez Oleyiy Khoblenko.

86'
Z piłką posłaną od rzutu wolnego minęło się paru graczy Lecha Poznań. Widać chęć zdobywania kolejnych bramek.

85'
Jeśli gospodarze marzą o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej, to muszą jak najszybciej zdobyć kontaktową bramkę. Czasu pozostało bardzo niewiele.

84'
Gooooooool! Gytkjaer uciszył kibiców Wisły Kraków! Znakomite wykończenie akcji z lewego skrzydła boiska! Cuesta nie miał szans przy strzale z najbliższej odległości.

83'
Szwajcarski pomocnik Lecha Poznań, z racji limitu kartkowego, nie zagra w 30. kolejce LOTTO Ekstraklasy.

82'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Darko Jevtić. Bardzo niebezpieczny wślizg na nogę Rafała Boguskiego.

80'
Nenad Bhelica cierpliwie z dokonywaniem zmian. Na dziesięć minut przed końcem meczu Lech gra w tym samym składzie, w jakim zaczynał ten bój.

78'
Wisła Kraków zmuszona do obrony! Radosław Majewski zaprezentował efektowny strzał z głębi pola karnego! Urodziwa próba poleciała tuż obok lewego słupka bramki.

77'
Trener Carrillo stawia wszystko na jedną kartę! Brlek za Lloncha, Boguski w miejsce Palcicia.

76'
Sztab szkoleniowy "Białej Gwiazdy" szykuje dwie zmiany (już ostatnie w tym spotkaniu).

75'
Przed Nami już ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Dilaver znalazł się w dobrym miejscu i czasie! Obrońca poznańskiej ekipy zgrabnie uderzył z powietrza! Piłkę, jednak, pewnie wyłapał Cuesta.

72'
Idealne podanie na wolne pole otrzymał Gytkjaer! Napastnik Lecha, mając czas i miejsce, poniósł sromotną klęskę! Cuesta wraz ze swoimi obrońcami wywarli skuteczną presję.

71'
Lech Poznań minimalnie przeważa w statystyce posiadania piłki. Goście mają 53% posiadania futbolówki.

70'
Darko Jevtić dostał kolejną szansę wybicia rzutu rożnego. Jego centrę znów zneutralizowała defensywa oponenta.

69'
Jesus Imaz spóźnił się z wejściem na piłkę. Całe zdarzenie odczuł blisko ustawiony Łukasz Trałka.

68'
Napastnik - Zdenek Ondrasek, wszedł na płytę boiska! Halilović powędrował w kierunku ławki rezerwowych.

66'
Gytkjaer miał doskonałą okazję na to, by podwyższyć wynik, i przy okazji podreperować swoje statystyki! Duński napastnik w starciu z Cuestą, przegrał tę rywalizację! Hiszpański goalkeeper idealnie wyszedł z bramki.

64'
Arbiter główny stanął przed nie lada zadaniem. Piłkarze Lecha Poznań reklamowali zagranie futbolówki ręką przez Arsenicia. Sędzia główny, po konsultacjach z asystentami, puścił grę.

63'
Darko Jevtić nie zdołał dokładnie dograć od rzutu wolnego. Defensywa "Białej Gwiazdy" zdała egzamin z krycia przy stałym fragmencie.

62'
żółta kartka Arsenić mocno pracował rękami, przy próbie odbioru futbolówki. Klupś upadł na murawę.

61'
Zmiana wyniku w meczu Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław! "Portowcy" podwyższyli stan spotkania na 2:0.

60'
Wybiła godzina gry tego jakże szalonego widowiska!

58'

56'
Nie wyszła centra z rzutu wolnego Gajosowi. "Kolejorz" na nowo przechwycił inicjatywę na boisku.

55'
żółta kartka Nadmierną agresję w powietrznym starciu ujrzał Jarosław Przybył. Maciej Sadlok bez litości dla Klupsia.

53'
Goooooool! Lech Poznań wyszedł na prowadzenie! Zmianę wyniku przyniósł Gytkjaer! Duński napastnik idealnie zachował się w szesnastce przeciwnika. Świetne przyjęcie podania z lewego skrzydła, a potem kąśliwy strzał zaskoczył Cuestę.

51'
Darko Jevtić ucierpiał w polu karnym Wisły. Pomocnik Lecha walczył o piłkę z interweniującym Cuestą.

50'
Jesus Imaz dokonał przewinienia w ofensywie. Hiszpan bardzo szybko przeprosił swojego przeciwnika.

49'
W innym, równolegle rozgrywanym spotkaniu tej kolejki, Pogoń Szczecin prowadzi 1:0 ze Śląskiem Wrocław.

47'
W obu składach, w czasie przerwy, nie doszło do żadnych zmian personalnych.

46'
Czas na grę po przerwie!

Statystyki I odsłony! Źródło: Portal EkstraStats

Jarosław Przybył podziękował obu ekipom za wysiłek w I połowie meczu!

44'
Do podstawowego czasu gry I części dorzucono 1 minutę.

43'
Gooooool! 1:1! Gytkjaer pewnie wykonał rzut karny! Bardzo precyzyjne uderzenie w lewy, dolny róg bramki!

41'
Jarosław Przybył zdecydowanie pokazał na jedenasty metr! Tomasz Cywka, w opinii sędziego, dotknął futbolówkę ręką!

40'
Wkraczamy w końcową fazę I odsłony tego meczu.

38'
żółta kartka Kolejny kartonik w tym spotkaniu. Otrzymał go Mitrović.

37'
żółta kartka Łukasz Trałka pracował sowicie na karę indywidualną. Doświadczony pomocnik za zbyt agresywną próbę odbioru piłki dostał żółtą kartkę.

36'
Goście liczą na stałe fragmenty gry. Rzut rożny, który parę chwil temu, poleciał z prawego narożnika boiska, nie przysporzył większego zagrożenia.

35'
Carlos Lopez podjął kolejną próbę z dalszej odległości. Strzał, który został oddany chwilę temu, poleciał wprost w bramkarza Lecha. Kibice Wisły nagrodzili swojego snajpera brawami.

34'
Wisła Kraków stara się realizować głębszy pressing na połowie swojego przeciwnika.

32'
Stracony gol powinien pobudzić "Kolejorza" do podjęcia większego ryzyka w ataku.

31'
2:2 - w statystyce, która odnosi się do ilości celnych strzałów.

29'
Goooooool! Przepiękną bramkę Carlosa Lopeza obejrzeli widzowie w Krakowie! Fantastyczny strzał z rzutu wolnego powędrował w lewe okno bramki!

28'
żółta kartka Nakładką zagrał Vujadinović. Arbiter zakwalifikował przewinienie na żółty kartonik.

27'
Sędzia główny odgwizdał faul na piłkarzu Wisły.

26'
Bardzo niecelny cross ze środka boiska zanotował Dilaver. Od autu piłkę wybiją zawodnicy krakowskiej drużyny.

25'
Dużo prostopadłych piłek w kierunku Carlitosa. Hiszpański snajper nie ma wiele miejsca w pobliżu szesnastki.

23'
Radosław Majewski - jednym z najaktywniejszych graczy Lecha Poznań. Na jego flance podopieczni Nenada Bjelicy szukają sposobu na rozmontowanie bloku defensywnego rywala.

22'
Cuesta zatrudniony przez jednego z zawodników Lecha Poznań. Soczysty strzał z głębi pola karnego mógł się podobać publiczności.

21'

19'
Partnerzy z drużyny mogą mieć pretensje do Jesusa Imaza. Pomocnik "Białej Gwiazdy" podjął jedną z najgorszych decyzji, jaką mógł zrealizować w pobliżu pola karnego. Nieudolne zagranie powędrowało daleko od światła bramki.

18'
Koledzy szukają prostopadłymi podaniami Carlosa Lopeza. Jak na razie, Hiszpan nie miał sposobności napsuć krwi bramkarzowi Lecha Poznań.

16'
Carlos Lopez znajduje się pod szczególnym nadzorem defensywny klubu z Poznania.

15'
Zakończył się pierwszy kwadrans gry w Krakowie.

13'
Sędzia główny, Jarosław Przybył, udzielił poważnej słownej reprymendy Łukaszowi Trałce. Defensywny pomocnik poznańskiego teamu zrealizował niebezpieczny faul taktyczny.

12'
Na odważną, indywidualną akcję zdecydował się Halilović. Pomocnik "Białej Gwiazdy", który efektownie się przedarł przez obronę, jednak przegrał ostateczny bój w pobliżu szesnastki.

11'
Lech Poznań, w przypadku wygranej z Wisłą Kraków, ma szansę awansować na 2. pozycję w ligowej tabeli.

9'
Kibice się podnieśli ze swoich krzesełek. Gytkjaer był bliski otworzenia wyniku, ale jego plan wyśmienicie pokrzyżował Arsenić, podejmując odważny blok.

8'
Lech Poznań miał korner. Nic, jednak, nie zagroziło krakowskiej Wiśle. Dobrze ustawiony defensor gospodarzy skutecznie udaremnił ryzykowną sytuację.

7'
Radosław Majewski spróbował swoich sił na prawej flance boiska. Skrzydłowy gości nie zdołał wygenerować zagrożenia pod bramką Wisły, ponieważ Velez udanie się ustawił.

6'
Z perspektyw trybun...

4'
Putnocky zanotował pierwszą skuteczną interwencję. Dośrodkowanie piłki autorstwa Carlosa Lopeza na gola próbował zamienić Halilović, ale goalkeeper "Kolejorza" na posterunku.

3'
Gospodarze od samego początku meczu próbują narzucić swój styl gry.

2'
Wisła Kraków zmarnowała świetną okazję! Gospodarze zgrabnie wyszli z atakiem ze swojej połowy, ale w kluczowej fazie akcji, zabrakło dokładniejszego podania do napastników.

1'
W poprzedniej bezpośredniej potyczce padł wynik 1:1.

*'

*'
Wszystko, co warto wiedzieć przed tym pojedynkiem!

*'
W Krakowie, w charakterze sędziego głównego popracuje Pan Jarosław Przybył.

*'
Lech Poznań podejmie dzisiaj próbę przerwania mocno niekorzystnej passy w grach na wyjeździe. Podopieczni trenera Nenada Bjelicy swoje ostatnie zwycięstwo w delegacji odnieśli 20 sierpnia 2017 roku (w starciu z Bruk-Betem, 3:1).

*'
"Białej Gwieździe" do wywalczenia promocji do "grupy mistrzowskiej" wystarczy remis w meczu z Lechem Poznań.

*'
Mecz w Krakowie rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Dzień dobry, Państwu! Zapraszamy na śledzenie relacji tekstowej LIVE z hitu 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu, a mianowicie ze spotkania: Wisła Kraków - Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online