Górnik Zabrze - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Loska - Wieteska, Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz (59' Olszewski) - Kądzior, Żurkowski, Matuszek, Kurzawa - Urynowicz (72' Hajda), Angulo.
Cierzniak - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Antolić, Mączyński, Hamalainen (66' Pasquato) - Vesović, Szymański - Eduardo (74' Niezgoda).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Druga połowa przyniosła duże emocje. Końcowy rezultat daje nieco lepszą pozycję Legii przed rewanżem, choć nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte.

90+2'
Długie podanie Angulo w pole karne do Kurzawy, zdobywca bramki nie zdołał przyjąć piłki.

90'
Spotkanie przedłużone o trzy minuty.

89'
żółta kartka Żółty kartonik dla Mączyńskiego za wcześniejszy faul taktyczny.

89'
Niebywały rajd przeprowadził Żurkowski, po chwili dobrze podał do Kądziora, ten wszedł w pole karne i uderzył. Udanie przeniósł to nad poprzeczkę Cierzniak.

87'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Szymańskiego za sfaulowanie Wieteski.

86'
Źle zabrał się z piłką Angulo po zagraniu Kurzawy, Hiszpana łatwo zastopował Remy.

84'
Szymański posłał bombę na bramkę Loski z piętnastu metrów. Loska udanie odbił futbolówkę.

82'
Bramka wyrównująca wyraźnie dodała sił Górnikowi, od tego momentu podopieczni trenera Brosza grają znacznie lepiej.

80'
Znakomita interwencja golkipera gości zatrzymała próbę Hajdy! 18-latek znalazł się w doskonałej sytuacji, nie był pilnowany przez obrońców, ale uderzył niedostatecznie dobrze, aby Cierzniak musiał skapitulować.

79'
Niezgoda! Niewiele zabrakło napastnikowi legionistów do zdobycia gola. Jego uderzenie z powietrza trafiło jednak tylko w boczną siatkę.

78'
Wrzutkę spokojnie wyłapał Cierzniak.

77'
Jędrzejczyk powalił Kądziora na wysokości szesnastki Legii Warszawa. Arbiter popełnił błąd nie pokazując prawemu obrońcy drugiej żółtej kartki - to zagranie z całą pewnością kwalifikowało się na to.

76'
Kądzior przeprowadził szybki rajd, wjechał z piłką w pole karne i strzelił - niecelnie.

75'
1:1! Fantastyczny strzał Kurzawy!
Idealnie trafiona piłka przez skrzydłowego Górnika przeszła nad murem i wpadła do siatki.

74'
Rzut wolny dla miejscowych na wprost bramki Cierzniaka. Odległość do bramki wynosi około 20 metrów. Szansa na bezpośrednie uderzenie.

74'
Kolejna roszada w stołecznej drużynie: Niezgoda na boisku w miejsce Eduardo.

72'
Druga zmiana w Górniku: Hajda wszedł za Urynowicza.

71'
Loska świetnie odbił groźną główkę Jędrzejczyka! Legioniści wciąż przy futbolówce.

70'
Stały fragment gry dla gości z Warszawy na połowie zabrzan.

69'
żółta kartka Żółty kartonik zobaczył Jędrzejczyk i Matuszek.

68'
Od starcia przy linii końcowej pomiędzy Jędrzejczykiem i Olszewskim wybuchła sprzeczka pomiędzy kilkoma graczami obu rywali.

67'
Nie było zagrożenia pod bramką Loski.

66'
Korekta w składzie Legii: Pasquato zajął miejsce Hamalainena.

65'
Korner dla przyjezdnych.

62'
Górnicy ruszają do ataku w celu odrobienia strat.

61'
0:1! Vesović otworzył wynik meczu!
Dwie straty w środku pola gospodarzy, Hamalainen wyłożył piłkę Czarnogórcowi, a ten finezyjnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

59'
Pierwsza zmiana w drużynie Marcina Brosza: Olszewski zastąpił Gryszkiewicza.

57'
Defensorzy zespołu miejscowych wyekspediowali futbolówkę poza polem karnym.

56'
Vesović wywalczył rzut wolny w pobliżu szesnastki Górnika Zabrze.

54'
żółta kartka Wieteska zobaczył żółty kartonik za przewinienie na Antoliciu.

51'
Świetna, dwójkowa akcja Szymańskiego z Mączyńskim, pierwszy z nich zakończył akcję podcinką, która została wybroniona przez Loskę.

50'
Ambicja po stronie gospodarzy, piłkarska jakość po stronie gości.

49'
Remy podjął decyzję o uderzeniu zza szesnastki, próba zablokowana.

48'
Eduardo złożył się do nożyc po dośrodkowaniu Vesovicia, efekt był jednak bardzo mizerny - Brazylijczyk z chorwackim paszportem nie trafił czysto w futbolówkę.

46'

*'
Nie zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

*'

*'
Dobry mecz w Zabrzu, oba kluby miały swoje szanse, choć bliższy szczęścia była drużyna z Warszawy.

45+2'
Minimalnie spalił akcję Urynowicz.

45'
Do drugiej połowy arbiter doliczył dwie minuty.

44'
żółta kartka Cierzniak znakomicie wybronił finezyjne uderzenie Angulo! Hiszpański napastnik był jednak na spalonym. Snajper nie mógł się z pogodzić i przez zbyt długie dyskusje z sędzią, otrzymał żółtą kartkę.

43'
Nie była konieczna pomoc medyków Górnika, gra wznowiona.

42'
Gra przerwana, Urynowicz leży na murawie.

40'
Strzał Vesovicia sparował na słupek Loska! Próbował dobijać Szymański, ale skiksował w fatalny sposób.

39'
Szukał Kądzior podaniem Angulo, piłka została zagrana za plecy Hiszpana.

37'
Gdyby nie pozycja spalona, Angulo wyszedł "sam na sam" z Cierzniakiem.

36'
Niespodziewanie Szymański oddał bezpośredni strzał ze stojącej piłki. Po raz kolejny świetnie zachował się Loska.

35'
Rzut wolny dla warszawian na wysokości pola karnego gospodarzy.

34'

32'
Szymański przyspieszył kontrę Legii, ale w końcowej fazie spowodował, że zakończyła się niepowodzeniem - przesadził z siłą zagrania na drugą stronę placu gry.

31'
Całkowicie nieudana próba z dystansu w wykonaniu Mączyńskiego.

30'
Doskonała interwencja Loski po uderzeniu Hamalainena! Wznowienie gry z narożnika boiska dla gości.

28'
Obyło się bez jakiegokolwiek zagrożenia po tym kornerze.

27'
Błąd Gryszkiewicza stworzył szansę na strzał Szymańskiemu. Wychowanek zespołu z Warszawy dał się przyblokować i będzie "tylko" rzut rożny.

25'
Nieudany wślizg Eduardo przy linii bocznej, sfaulowany Urynowicz.

22'
Gra nogami to nie jest najsilniejszy punkt Cierzniaka - kolejne niedokładne podanie golkipera "Wojskowych".

21'
Jędrzejczyk znalazł sobie miejsce do uderzenia w szesnastce miejscowych, ale został w ostatniej chwili zablokowany.

20'
Kolejna świetna wrzutka Kurzawy, jednak na ofsajdzie znalazł się jeden z graczy Górnika i sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

20'
żółta kartka "Żółtko" dla Hlouska za przewinienie. Stały fragment gry dla gospodarzy w pobliżu pola karnego Legii Warszawa.

18'
Gra wznowiona.

17'
Wejście Czarnogórca nie zostało zakwalifikowane na kartkę. Poszkodowany bramkarz jest opatrywany przez sztab medyczny.

16'
Loska doskonale obronił strzał Eduardo z bliskiej odległości! Do dobitki starał się jeszcze dojść Vesović, ale zamiast w piłkę, trafił w głowę golkipera.

14'
żółta kartka Kolejne spóźnione wejście Pazdana, tym razem nie upiekło się reprezentantowi Polski - żółty kartonik za faul na Kądziorze.

12'
Zacentrował w obręb szesnastki Hamalainen, nie było adresata.

11'
Bardzo dobre dośrodkowanie Kurzawy, nikt z jego partnerów nie zamknął jednak tego zagrania.

10'
Taktyczne przewinienie Pazdana na Kądziorze, arbiter nie pokazał winowajcy żółtej kartki.

8'
Efektowny wolej Żurkowskiego zza szesnastki, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

6'
Centra Kurzawy padła łupem defensorów, do strzału zdołał jeszcze dojść Kądzior. Piłka poszybowała w sporej odległości od lewego słupka.

5'
Sporo fauli po obu stronach, przed chwilą Angulo został sfaulowany przez Remy'ego na połowie przyjezdnych. Rzut wolny.

4'
Nieco lepsze wrażenie sprawiają goście, górnicy prezentują nerwową i niedokładną grę.

2'
Szymański szukał prostopadłym podaniem Hamalainena, jednak obrońcy dobrze rozczytali zamiary skrzydłowego Legii.

1'
Rozpoczął zespół mistrza Polski.

*'
Piłkarze, którzy wystąpią w wyjściowych składach, są już na murawie.

*'
Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej nadchodzące spotkanie poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).

*'
Wynik dzisiejszego pojedynku nie rozwiąże ostatecznie kwestii wyłonienia jednego z dwóch finalistów, z powodu rewanżu, który będzie miał miejsce za dwa tygodnie.

*'
W kadrze meczowej miejscowych nie znaleźli się: Rafał i Łukasz Wolsztyńscy oraz Michał Koj. Cała trójka jest kontuzjowana.

*'
Rezerwowi: W. Pawłowski, Olszewski, Grendel, D. Pawłowski, Hajda, Ambrosiewicz, Smuga.

*'
Wyjściowe zestawienie gospodarzy zostało przedstawione.

*'
W szeregach stołecznego zespołu zabrakło przesuniętego do rezerw Michała Kucharczyka oraz kontuzjowanego Miroslava Radovicia.

*'
Ławka rezerwowych: Malarz, Mauricio, Astiz, Kopczyński, Cafu, Pasquato, Niezgoda.

*'
Trener warszawian, Romeo Jozak, postanowił desygnować do gry wyżej wymienionych graczy.

*'
W drodze do tej fazy rozgrywek, obydwie drużyny wygrały swoje ćwierćfinałowe dwumecze. Górnik wyeliminował Chojniczankę Chojnice, a Legia pokonała Drutex-Bytovię Bytów.

*'
Oba zespoły w ostatnim czasie nie są w swojej najlepszej dyspozycji. Górnicy w rundzie wiosennej radzą sobie słabiej niż jesienią, a legioniści ostatnie zwycięstwo zanotowali blisko miesiąc temu.

*'
Stadion im. Ernesta Pohla to arena nadchodzącego meczu. Pierwszy gwizdek arbitra na tym obiekcie zabrzmi o godzinie 18:00.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie na naszym portalu!
Po zmaganiach ligowych czas na półfinałowe starcia Pucharu Polski. Na dzisiaj zaplanowane zostało pierwsze spotkanie: Górnik Zabrze podejmie Legię Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online