Juventus Turyn - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
0 : 3

Buffon - De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Asamoah (68' Mandzukić) - Khedira (75' Cuadrado), Bentancur - Douglas Costa (70' Matuidi), Dybala, Alex Sandro - Higuain
Navas - Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal - Kroos, Casemiro, Modrić (82' Kovacić) - Isco (76' Asensio) - Cristiano, Benzema (60' Lucas)

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Real Madryt

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Real Madryt wykonał milowy krok w kierunku awansu do 1/2 finału Ligi Mistrzów. Klub ze stolicy Hiszpanii wypunktował wszelkie słabe punkty "Starej Damy".
Juventus pojedzie do Madrytu w bardzo słabych nastrojach.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+1'
Cristiano Ronaldo pomylił się w akcji, w której nie powinien się pomylić! Nie będąc kryty, przeniósł piłkę nad poprzeczką! Odległość od bramki wynosiła blisko sześć metrów.

90'
Bonusowy czas wynosi 2 minuty.

89'
Marco Asensio zanotował celny strzał. Gianluigi Buffon nie dał się zaskoczyć, przy sygnalizowanej próbie w lewy sektor bramki.

89'
Gigi Buffon wygrał z Cristiano Ronaldo! Doświadczony goalkeeper wyciągnął uderzenie skierowane w lewy, dolny róg bramki! Parada godna wybitnego bramkarza.

88'
żółta kartka Kompletnie spóźniony ze wślizgiem na piłkę okazał się być Mateo Kovacić.

87'
Juventus nie ma żadnych argumentów! Przed chwilą Buffona wyratowała poprzeczka! Mateo Kovacić zanotował soczysty strzał z okolic szesnastego metra.

86'
Dani Carvajal użył zbyt wiele sił w centrę, z prawego skrzydła boiska. Piłka przeleciała obok wszystkich graczy Realu.

85'
Swojego trzeciego gola w tym boju starał się zaaplikować Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor nie spełnił swoich oczekiwać, bo w kulminacyjnej części akcji, przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

84'
Gospodarze dają jasny sygnał, że już ten mecz mógłby się dla nich zakończyć.

82'
Nieudolnym strzałem ten mecz zakończył Luka Modrić. Mateo Kovacić ma ustabilizować grę swojej ekipy.

81'
Piłkę na 0:4 miał Luka Modrić. Chorwat bez przyjęcia mocno spudłował. Uderzenie oddane z przed pola karnego powędrowało w trybunę stadionu.

80'
Oryginalne wykonanie rzutu rożnego nie zaskoczyło obrony Juventusu. Toni Kroos nie błysnął.

79'
Carvajal wypracował Realowi korner.

78'

76'
Isco został zdjęty przez Zinedine'a Zidane'a, swoją szansę otrzymał Marco Asensio.

75'
Cuadrado już na boisku. Khedira ze smutną miną szedł z placu gry.

74'
Madrycki klub zaczyna bawić się w pobliżu szesnastki Juventusu.

73'
Goooooool! Juventus na łopatkach! Gola na 0:3 zdobył Marcelo, który kolanem wbił piłkę do bramki, z najbliższej odległości. Atak Realu "rozklepał" blok obronny gospodarzy.

71'
Cristiano Ronaldo próbuje wykorzystać swój dzień w Turynie! Portugalczyk postanowił efektownie dokręcać z głębi pola karnego! Piłka poleciała obok światła bramki.

70'
Drugą zmianę zaoferował sztab trenerski Juventusu. Blaise Matuidi za Douglasa Costę.

68'
Mario Mandzukić zameldował się na płycie boiska, Asamoah pojawił się wśród innych rezerwowych.

67'
"Stara Dama" stanie przed ogromnie trudnym zadaniem w rewanżowym starciu.

66'

64'
czerwona kartka Juventus nie skończy tego meczu w pełnym składzie! Próby nerwów nie zdał Dybala! Bardzo brzydko potraktował swojego przeciwnika.

63'
Gooooool! Perfekcyjna bramka autorstwa Cristiano Ronaldo! Przepiękna przewrotka w wykonaniu Portugalczyka! Piłka poszybowała w prawy, dolny róg bramki zaskoczonego Buffona.

61'
Asamoah wyraźnie przeciągnął centrę z lewego skrzydła boiska. Real spokojnie opanował sytuację.

60'
Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Lucas zastąpił na placu gry Benzemę.

58'
Dybala jest zawodnikiem Juventusu, który jest najczęściej, w mojej opinii, faulowany.

57'
Blok obronny Realu zdał egzamin, przy kryciu. Rzut rożny nie przyniósł groźnej akcji gospodarzom.

56'
Ależ sytuacja! Dybala był bliski zaskoczenia Navasa! Piłka, po strzale z rzutu wolnego, odbiła się od jednego z rywali, i poleciała minimalnie tuż obok lewego słupka! Niektórzy już widzieli futbolówkę w siatce.

55'
żółta kartka Smutna wiadomość dla kibiców z Madrytu. Żółtą kartkę, eliminującą z rewanżu, dostał Sergio Ramos.

54'
"Królewscy" przez moment musieli radzić sobie w osłabieniu.

53'
Sergio Ramos zderzył się ze swoim bramkarzem. Obaj próbowali zatrzymać dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

52'
Juventus ambitnie dąży do wyrównania. Bentancur oddał mocno niecelne uderzenie spod linii pola karnego. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

51'
Mecz walki w Turynie. Gonzalo Higuain sprytnie wymusił na obrońcy Realu zrealizowanie faulu.

50'
Blisko gola na 0:2! Karim Benzema wystawił futbolówkę Isco! Ten, będąc w głębi szesnastki, kopnął piłkę tuż obok lewego słupka bramki Buffona.

48'
Douglas Costa zgrabnie wgrał futbolówkę od prawego skrzydła boiska. Do kąśliwego podania próbował dotrzeć Higuain, ale Argentyńczyk ciut za późno wyruszył.

47'
Isco próbował przedrzeć się na lewej flance boiska. Ta sztuka mu się nie powiodła, ponieważ jeden z graczy Juventusu go przepchnął.

46'
Ekipa gospodarzy zainicjowała grę po przerwie.

46'
Kontynuujemy mecz!

Sędzia główny zakończył I połowę spotkania.

44'
żółta kartka Kontrowersja! Dybala otrzymał żółty kartonik za próbę wymuszenia rzutu karnego! Włoscy sympatycy wstali z krzesełek, ale muszę przyznać, że sędzia główny dobrze ocenił sytuację.
Arbiter przedłużył I część o jedną minutę.

44'
Za moment sędzia techniczny powinien zasygnalizować wymiar dodatkowego czasu gry.

43'
Zawód wśród włoskich kibiców. Dybala nie popisał się przy uderzeniu z rzutu wolnego. Efektownie kopnięta futbolówka nie zdołała ominąć muru.

42'
Determinacja Dybali zaprocentowała. Obrona gości musiała go sfaulować w pobliżu swojej szesnastki.

40'
Chiellini stoczył z Benzemą twardą walkę o górną piłkę. Arbiter uznał, że w tej sytuacji francuski snajper był agresorem.

39'
Głośny doping ze strony trybun, na których siedzą kibice z Włoch.

37'
Jak to nie wpadło?! Niemal na pustą bramkę z bliska nie trafił Chiellini! Przypadkowe zagranie udanie odbił obrońca Realu Madryt!

36'
Co to było?!!! Toni Kroos kapitalnie przymierzył z blisko 30 metrów od bramki Buffona! Doświadczonego goalkeepera przez utratą gola powstrzymała poprzeczka!

34'
Marcelo nadział się na przypadkowe uderzenie ze strony sędziego.

33'
W pobliże bramki Navasa powędrowało soczyste, płaskie uderzenie z dystansu. Futbolówka minęła prawy słupek bramki Realu Madryt.

32'
Wszystko już wyjaśnione. Mecz został kontynuowany.

31'
Gra przerwana. W polu karnym Juventusu leży gracz włoskiego teamu.

30'
Za Nami już drugi kwadrans regulaminowego czasu gry.

28'
Chiellini udanie zainterweniował w swojej strefy. Włoch nie pozwolił na to, by dośrodkowanie od Benzemy przeszło linię obrony.

27'
Wbrew przepisom gry zachował się De Sciglio. Defensor "Starej Damy" przetrzymywał przeciwnika za trykot.

26'
żółta kartka Żółtą kartkę wyciągnął sędzia główny. Faul taktyczny obejrzał Bentancur. Kara jest dotkliwa, bo z racji wyczerpania limitu kartkowego, nie zagra on w rewanżu.

25'
Juventus gra coraz szybciej w pobliżu pola karnego swojego oponenta. Gol na 1:1 wisi w powietrzu.

24'
Goście dali się odrodzić Juventusowi. Za chwilę taka postawa może się na nich zemścić.

22'
Keylor Navas genialnie się nagimnastykował na linii bramkowej! Juventus zagroził od rzutu wolnego! A konkretnie Higuain, który wygrał walkę o dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, i efektownie uderzył piłkę głową!

21'
Carvjal dopuścił się brzydkiego przewinienia. Widząc ogrywającego go Higuaina, przetrzymał go za koszulkę.

20'
Bardzo dobra interwencja w wykonaniu Carvajala! Obrońca Realu idealnie zatrzymał rozpędzonego Higuaina. Wszystko miało miejsce tuż pod szesnastką przyjezdnych.

19'
Na trybunach Allianz Stadium znajduje się m.in. Pavel Nedved, były zawodnik Juventusu Turyn.

18'
Duża wymienność pozycji w linii pomocy obrońcy tytułu.

17'
Real operuje krótkimi podaniami. Aktualny rezultat może go cieszyć.

15'
Mistrzowie Włoch zbyt przewidywanie budują swoje akcje. Blok obronny Hiszpanów skutecznie wszystko neutralizuje.

14'
U podopiecznych Zinedine'a Zidane'a widać wielką cierpliwość w rozgrywaniu futbolówki.

13'

11'
Bentancur miał wyborną szansę! Znalazł się niekryty na jedenastym metrze od bramki, i pokusił się na szybkie uderzenie! Na linii strzału idealnie ustawił się Ramos!

10'
Okazja! Varane bardzo prosto wypracował sobie sytuację strzelecką, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Stoper "Królewskich" strzałem głową minimalnie się pomylił.

9'
Real Madryt cierpliwie wyczekuje na możliwość skonstruowania kontrataku.

7'
Casemiro pod wielką presją. Włosi starają się opanować środek pola.

6'
Carvjal wzorowo zatrzymał szarżującego rywala w polu karnym. Sędzia nie miał żadnych podstaw do przyznania rzutu karnego Juventusowi.

4'
Juventus rzucił się do szybkich ataków. Nie taki początek wymarzyli sobie włoscy kibice.

3'
Gooooool! Cristiano Ronaldo zaskoczył Buffona sprytnym strzałem z bliskiej odległości. Portugalczyk otrzymał wyśmienite podanie z lewego skrzydła boiska.

1'
Rozpoczęli "Królewscy".

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Magiczny czas! Hymn Ligi Mistrzów!

*'
Czas najwyższy na przedstawienie arbitra głównego, jest nim Pan Cüneyt Çakır.

*'
Zinedine Zidane, opiekun Realu Madryt, liczy na to, że ten sam wyjściowy skład z poprzedniego finału Ligi Mistrzów, dzisiaj da wygraną, która przybliży go do awansu do następnej rundy.

*'
Juventus Turyn po zażartym dwumeczu poradził sobie z Tottenhamem (2:2, 2:1).

*'
Klub ze stolicy Hiszpanii, w poprzedniej fazie wyeliminował PSG (3:1, 2:1).

*'
Jest to bój finalistów poprzedniej edycji Champions League. W emocjonującym pojedynku "Królewscy" wygrali 4:1.

*'
Spotkanie na Allianz Stadium rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przed Nami hit 1/4 finału Ligi Mistrzów sezonu 2017/18, a mianowicie starcie Juventusu Turyn z Realem Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online