Sevilla - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sevilla
1 : 2

Soria, Navas, Kjaer, Lenglet, Escudero, Pizarro, Nzonzi, Vazquez, Sarabia, Correa (73' Sandro), Ben Yedder (80' Mulier)
Ulreich, Kimmich, Boateng, Hummels, Bernat (46' Rafinha), Martinez, Vidal (36' James), Thiago, Mueller, Ribery, Lewandowski

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już jutro.

90+3'
Koniec meczu. Bayern pokonał Sevillę 2:1.

90'
żółta kartka Pizzaro ukarany żółtą kartką.

88'
Vazquez uderzył prosto w Ulreicha.

83'
Lewandowski ładnie nawinął obrońcę w polu karnym, uderzył w kierunku dalszego słupka, ale niecelnie. To dopiero pierwszy strzał Polaka.

82'
Przycisnęła Sevilla. Strzał Sandro z pola karnego został zablokowany, a dobitka Nzonziego była niecelna.

81'
Sandro kapitalnie uderzył z dystansu i znakomicie interweniował Ulreich.

80'
Mulier zastąpił Ben Yeddera.

80'
Nzonzi oddał ładny strzał z dystansu i piłka przeleciała tuż obok bramki.

79'
Robben zastąpił Ribery'ego.

78'
Correa opuścił boisko, ale zastąpił go Sandro.

72'
James próbował podwyższyć prowadzenie, ale Soria nie dał się zaskoczyć.

68'
Gooool! Ribery dośrodkował w pole karne, z pięciu metrów głową uderzał Thiago, piłkę lekką trącił jeszcze Escudero, co zmyliło bramkarza i ta wpadła do bramki

66'
Szybka kontra Bayernu. Mueller dośrodkował do Martineza, który niepilnowany w polu karnym oddał strzał lewą nogą. Piłka zkozłowała, ale znakomicie na rzut rożny wybił ją Soria.

63'
W drugiej połowie zdecydowanie lepszy jest Bayern.

60'
W trudnej pozycji przewrotką próbował uderzać Thiago, ale nie trafił w piłkę.

57'
Ribery przymierzał się do strzału z siedemnastu metrów, ale w ostatniej chwili wślizgiem piłkę wybił Vazquez.

55'
James uderzył z dystansu. Tuż obok bramki.

54'
Uderzenie Thiago sprzed pola karnego zostało zablokowane. Dobijać próbował jeszcze Mueller, ale był na spalonym.

49'
Ależ było groźnie pod bramką Bayernu. W idealnej sytuacji znalazłby się Vazquez, gdyby nie cudowny wślizg Martineza.

48'
Wycofanie przed pole karne do Ribery'ego, ten uderzył z pierwszej piłki i skutecznie interweniowali obrońcy.

46'
Początek drugiej połowy. Rafinha zastąpił Bernata.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Sevilla - Bayern 1:1.

43'
Bardzo ładna akcja Sevilli, ale zabrakło precyzji w ostatnim podaniu i piłkę przejęli obrońcy.

38'
Goool! Remis! James zagrał do Ribery'ego, ten uderzył z lewej strony pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i wpadła w krótki róg bramki Sevilli. Trafienie zostało uznane jako samobójczy gol Navasa

36'
James zastąpił kontuzjowanego Vidala.

34'
żółta kartka Bernat ukarany żółtą kartką.

32'
Goool! 1:0 dla Sevilli. Escudero dośrodkował w pole karne,
tam piłkę przyjął Sarabia i strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Goście reklamowali zagranie ręką, ale sędzia uznał gola
.

31'
Sarabia uderzył sprzed pola karnego i piłkę odbił Ulreich.

30'
Jak na razie mało widoczny jest Robert Lewandowski.

28'
Rzut rożny dla Sevilli i piłkę na raty wybili obrońcy.

26'
Thiago uciekł obrońcy, miał sporo miejsca i huknął sprzed pola karnego. Soria był dobrze ustawiony i pewnie złapał piłkę.

23'
Bayern odzyskał kontrolę nad meczem, ale w jego poczynaniach jest sporo niedokładności.

20'
Powinno być 1:0 dla Sevilli. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę lekko wybił Hummels, dopadł do niej na jedenastym metrze Sarabia, który miał sporo miejsca i przed sobą tylko bramkarza, ale uderzył obok słupka!!

19'
Od kilku minut lepiej prezentuje się Sevilla.

17'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ piłką w twarz uderzony został Correa.

15'
żółta kartka Correa wbiegł między dwóch obrońców i padł w polu karnym. Sędzia uznał, że faulu nie było i pokazał zawodnikowi Sevilli żółtą kartkę za symulowanie.

13'
żółta kartka Lekkie przepychanki na boisku. Żółtą kartkę zobaczył Ribery.

11'
Sevilla również stara się atakować. Ruszył z piłką Vazquez, ale w okolicy pola karnego podał niecelnie.

10'
Mueller zdecydował się na techniczny strzał. Wyraźnie się jednak pomylił.

7'
Strzał Ribery'rego został zablokowany.

5'
Kimmich dobrze dośrodkował w pole karne, ale Soria zdołał wybić piłkę.

3'
Akcja Sevilli. Escudero dośrodkował spod linii pola karn

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sevilla - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online