Piast Gliwice - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Szmatuła – Klepczyński, Horvath, Osyra, Piotr Brożek – Martínez, Murawski – Podgórski(51' Szeliga), Wilczek, Izvolt(78' Živec) – Jurado(69' Hanzel).
Kuciak –Lewczuk(46'Jodłowiec), Astiz, Rzeźniczak, Broź – Pinto, Vrdoljak, Bielik (46' Żyro), Kosecki – Saganowski(71' Duda), Sa.

*'
Dziękujemy za spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

*'
Piast wygrywa z Legią 3:1, a bohaterem meczu zostaje Kamil Wilczek.

90+5'

90+3'
Centra z lewej strony i kolejny raz bardzo dobrze na przedpolu spisał się Szmatuła

90+2'
Walczą o kolejnego gola przyjezdni. Teraz jednak Szmatuła uprzedził Żyrę i nie pozwolił mu na opanowanie futbolówki.

90'
Aż pięć minut doliczył arbiter.

90'
Gol dla Legii!
Honorowe trafienie dla gości zalicza ONDREJ DUDA. Wcześniej dobre podanie Jodłowca do Brozia, a ten wycofał futbolówkę do Dudy, który z kilku metrów mocnym strzałem nie dał szans Szmatule.

88'
Fantazja poniosła teraz Hanzela. Nieprzygotowany strzał z woleja z ponad dwudziestu pięciu metrów. Wysoko nad poprzeczką.

86'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie Żyry. To on jest w ogóle na boisku? Podobno pojawił się na nim w 46. minucie, ale jakoś tego nie dostrzegamy

85'
Pięć minut do końca! Tutaj już nic nie powinno się wydarzyć. Gospodarze w pełni kontrolują wydarzenia boiskowe.

84'
Tak naprawdę to bliżej czwartej bramki są gospodarze, aniżeli honorowego trafienia Legia

83'
Gubią się legioniści. Płaska centra Wilczka z lewej strony, ale.. no właśnie, nikogo nie było w polu karnym Kuciaka

81'
Legia próbuje, ale niewiele z tego wynika. Indywidualna akcja Orlando Sá, strzał zza pola karnego, lecz futbolówka o metr minęła słupek bramki Szmatuły.

80'
Teraz dobrze Kuciak przed polem karnym. Ależ grają gliwiczanie. Może się to podobać.

79'
Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Rzeźniczak

78'
Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Matej Ižvolt, na boisku pojawia się Saša Živec

77'
Strzał Szeligi z dystansu obronił Kuciak, ale odbił piłkę przed siebie, a Wilczek nie miał problemu ze skierowaniem jej do bramki.

77'
Gol dla Piasta!
KAMIL WILCZEK SUPERSTAR! Hat trick!

76'
Piłka w rękach Kuciaka. Szybkie wznowienie gry, piłka w stronę Żyry, lecz ten z łatwością powstrzymany przez Brożka.

75'
Rzeźniczak zatrzymał akcję Ižvolta, ale jest rzut rożny dla gospodarzy.

74'
Rzut rożny dla gospodarzy, piłka zagrana na bliższy słupek, jeszcze odegranie do Wilczka, a ten uderzył nad bramką.

73'
Kontratak Piasta, rajd Szeligi prawym skrzydłem, jednak podanie w stronę Wilczka złe..

72'
Sa główką minimalnie nad poprzeczką.

72'
Zamieszanie pod bramką Szmatuły, Kosa prawie wepchnął piłkę do siatki.

71'
Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Marek Saganowski, na boisku pojawia się Ondrej Duda

70'
Leży na murawie Murawski. Zaczyna się gra na czas...

69'
Źle wykonany ten korner, po którym z kontratakiem mogła wyjść Legia, jednak Martínez nie dał się rozpędzić Saganowskiemu.

68'
Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Rubén Jurado, na boisku pojawia się Łukasz Hanzel.

67'
Jeszcze jeden rzut rożny dla Piasta.

66'
Kosecki czysto zatrzymany przez Murawskiego. Owacja na trybunach. Podoba się taka gra kibicom.

65'
Teraz kontratak Piasta! Popędził lewą stroną Brożek i kapitalnie, wślizgiem zatrzymał go w polu karnym Rzeźniczak!

64'
Niepotrzebne długie podanie Martíneza. Nie było z przodu żadnego z zawodników Piasta.

63'
Brzydko faulowany Inaki Astiz, bez upomnienia dla Izvolta.

62'
Nieudane dośrodkowanie Helio Pinto. Wrócił we własne pole karne Wilczek i wybił piłkę

61'
Ižvolt w walce z Astizem. Skrzydłowy Piasta łokciem uderzył obrońcę Legii i jest rzut wolny spod linii bocznej. Szansa na dośrodkowanie.

60'
Strata Żyro bez konsekwencji, choć jego zmiana póki co niewiele wniosła do gry zespołu.

59'
Posiadanie piłki wyraźnie na korzyść Legii, ale taka jest taktyka gospodarzy. Oni nie muszą już strzelać bramek i są ustawieni na własnej połowie, czekając tylko na przechwyt i szybką kontrę.

58'
Niemal kwadrans gry za nami w drugiej połowie i Piast praktycznie nie zagroził bramce Kuciaka.

56'
Miękkie dośrodkowanie Helio Pinto w pole karne, jednak kolejny raz dobrze ustawiony był Horváth i pewnie wybił piłkę.

54'
Dynamiczny rajd Koseckiego lewą stroną, ale Klepczyńskiego dobrze asekurował Horváth i nie będzie nawet rzutu rożnego dla gości.

53'
Gubią się defensorzy z Gliwic, Legia coraz swobodniej w ich polu karnym.

52'
Dobra akcja Legii. Helio Pinto zagrał do niepilnowanego Koseckiego, ten starał się jeszcze podać wzdłuż "szesnastki", lecz zrobił to fatalnie, zbyt lekko.

51'
Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Tomasz Podgórski, na boisku pojawia się Bartosz Szeliga

50'
Orlando Sá strzela w słupek! Piłkę dotknął jeszcze Szmatuła! Gdyby nie on, Legia strzeliłaby kontaktowego gola.

49'
Kosecki zagrał do wchodzącego w pole karne Brozia, ten dośrodkował bez przyjęcia, ale zrobił to źle. Chociaż mało brakowało, a piłka wpadłaby w samo okienko bramki Szmatuły. Popularny w Polsce "centrostrzał".

48'
Prostopadłe podanie w kierunku Saganowskiego, ale ten został umiejętnie przyblokowany przez Osyrę.

47'
I pierwsza akcja Legii po przerwie. Dośrodkowanie Koseckiego z lewej strony, z którym jednak poradzili sobie defensorzy Piasta

46'
Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Igor Lewczuk, na boisku pojawia się Tomasz Jodłowiec.

46'
Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Krystian Bielik, na boisku pojawia się Michał Żyro.

*'
Do przerwy Piast Gliwice dość nieoczekiwanie prowadzi z Legią Warszawa 2-0. Obie bramki padły po fatalnych błędach gości. Najpierw pomylił się Lewczuk, a potem Kuciak. Czekamy na odpowiedź legionistów po przerwie, lub też kolejne zabójcze kontrataki Piasta!

45+1'
Pierwsza połowa skończona.

45+1'
Wrzutka Helio Pinto i nieudane strącenie piłki głową przez Saganowskiego.

44'
Nieudana akcja Koseckiego lewą stroną i piłka ponownie w posiadaniu gospodarzy. Ostatnia minuta w pierwszej części gry.

43'
Przechwyt Piasta w środkowej strefie boiska. Natychmiast strzał zza pola karnego oddał Wilczek, ale nie trafił w bramkę!

42'
Akcja Brozia lewą stroną, wycofanie piłki spod linii końcowej do Koseckiego. Ten przełożył piłkę na lewą nogę, gubiąc przy tym rywala, jednak uderzył nad poprzeczką

40'
Teraz próbował Wilczek z dystansu... i pewna obrona Kuciaka

39'
Kontratak Piasta! Miał sporo czasu na dośrodkowanie Podgórski, ale zdecydował się kiwać obrońcę i stracił piłkę

38'
Znakomita, pewna interwencja Szmatuły na przedpolu.

36'
Dośrodkowanie Podgórskiego ze stałego fragmentu. Nie doszedł do piłki Wilczek. Jeszcze próba centry z lewej strony, ale nie zdążył Klepczyński.

35'
Fatalnie gra dziś obrona Legii. Najwyraźniej pozazdrościł im bramkarz. Ciężko opisać to, co zrobił Kuciak. Choć piłka ewidentnie odbiła się na nierówności, co utrudniło mu zagranie.

34'
To jest niebywałe! Fatalny błąd Kuciaka, który praktycznie wystawił piłkę KAMILOWI WILCZKOWI, a ten strzelił do pustej bramki!

34'
GOOOOOOOOOOLLL!!! 2:0 !!!

33'
Błąd Rzeźniczaka, blisko wyjścia sam na sam z Kuciakiem był Jurado, ale dobrze pomógł koledze Igor Lewczuk.

31'
Nie mają pomysłu legioniści, jak przedostać się pod pole karne Piasta. Długie podanie w stronę Orlando Sá, ale zbyt mocne i dobrze na przedpolu Szmatuła.

30'
Nieudana, zbyt lekka centra Brozia z lewej flanki. Wybija piłkę Horváth.

29'
Legia wysokim pressingiem, zmusza rywali do błędów, ale zabrakło wsparcia z prawej strony. Lewczuk sobie nie radzi...

28'
Głęboko cofnięty zespół gospodarzy. Praktycznie tylko Wilczek na połowie Legii.

27'
Bardzo fajnie wygląda współpraca Vrdoljaka z Bielikiem. Legia powoli zaczyna dominować w środku boiska i dochodzić do coraz to dogodniejszych okazji.

26'
Zepsuł dośrodkowanie Kosecki i piłka w rękach Szmatuły.

25'
Zarysowuje się przewaga Legii. Piast wyraźnie nastawiony na kontrataki

23'
Dośrodkowanie Helio Pinto na dalszy słupek, odegranie wzdłuż bramki Saganowskiego i Szmatuła dwukrotnie obronił uderzenia Koseckiego z ostrego kąta! Świetna dyspozycja golkipera Piasta!

22'
I będzie szansa dla gości! Rzut wolny około dwadzieścia pięć metrów od bramki Szmatuły

21'
Groźny jest dziś Jurado, na szczęście ma sporo problemów z Kuciakiem.

21'
Wyrównało się spotkanie. Dość nieoczekiwanie częściej gra toczy się na połowie Legii. Gospodarze grają bardzo agresywnie i ani na moment nie odpuszczają.

20'
Dobra interwencja Kuciaka daleko poza własnym polem karnym.

19'
Groźnie w polu karnym Piasta! Orlando Sá zagrał do dobrze ustawionego Lewczuka, ten starał się podać wzdłuż bramki, ale piłka odbiła się jeszcze od obrońcy gospodarzy, co o mało nie skończyło się golem samobójczym!

18'
Spóźniony wślizg Bielika i żółta kartka.

17'
Gospodarze umiejętnie faulują rywali daleko od własnej bramki. Nie pozwalają się rozpędzić Legii.

16'
Posiadanie piłki minimalnie na korzyść Legii, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

15'
Ależ to zrobił KAMIL WILCZEK! Pomocnik gospodarzy urwał się obrońcom Legii, uderzył płasko, ale pierwsze uderzenie obronił Kuciak. Wobec dobitki bramkarz przyjezdnych był już bez szans! Wcześniej jednak fatalny błąd popełnił Lewczuk, który zbyt lekko podawał w kierunku Rzeźniczaka

15'
Bramka dla Piasta !!!!!

14'
Dużo faulują gospodarze, na razie bez kartek.

13'
Piękne zagranie Vrdoljaka do wbiegającego w "16" Pinto, ale jego główkę ponownie dobrze broni golkiper Piasta.

11'
Bez kompleksów Bielik zarówno w odbiorze, jak i rozegraniu. Dobrze na "nieswojej" stronie radzi sobie także Broź.

10'
Orlando wdał się w drybling z trzema przeciwnikami, choć w polu karnym na podanie czekali partnerzy.

9'
Po początkowym naporze gospodarzy, teraz jakby inicjatywę przejmowała Legia.

8'
Uderzał głową Sa, ale zbyt lekki był to strzał, aby zaskoczyć Szmatułę.

7'
Kolejna ładna akcja Legii i mamy pierwszy rzut rożny. Świetnie spod pressingu rywali wyszedł Krystian Bielik.

6'
Dobry strzał Jurado z dystansu! Równie dobrze ustawiony był jednak Kuciak i skutecznie złapał futbolówkę.

5'
Szansa dla Legii! Długie podanie w kierunku Koseckiego, ten oszukał obrońcę i próbował przelobować Szmatułę, ale zabrakło precyzji!

4'
Gliwiczanie w natarciu, grają bardzo agresywnie - ucierpiał nieco kapitan Legii w jednym ze starć z Rubenem Jurado.

3'
Niepewna interwencja Vrdoljaka po rzucie rożnym dla Piasta, na szczęście niecelnie uderzał jeden z graczy Piasta.

2'
Jurado mocno z dystansu, ale od początku skoncentrowany Kuciak.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego Frankowskiego i rozpoczęli gospodarze!

*'
Piłkarze wychodzą na murawę!

*'
Tak to obecnie wygląda.

'
Ławka rezerwowych Piasta: Szumski, Hanzel, Janczyk, Mokwa, Zivec, Kędziora, Szeliga.

'
Ławka rezerwowych Legii: Jałocha, Jodłowiec, Szwoch, Kucharczyk, Żyro, Duda, Piech.

'
Początek relacji LIVE z meczu Piast Gliwice - Legia Warszawa o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online