Barcelona - Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Roma
4 : 1

ter Stegen – Semedo, Pique, Umtiti, Alba – Roberto (83' Andre Gomes), Busquets (66' Paulinho), Rakitić, Iniesta (85' D. Suarez) – Suarez, Messi.
Alisson – Peres, Fazio, Manolas, Kolarov – Pellegrini (61' Gonalons), De Rossi (77' Defrel), Strootman – Perotti, Dżeko, Florenzi (73' El Shaarawy).

Mecze na żywo: Barcelona - Roma

90+3'
Koniec meczu. Barcelona pokonała Romę 4:1.

90'
Kolarov z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

88'
To pierwszy gol Suareza w tym sezonie Ligi MIstrzów.

87'
Goool! Błąd popełnił obrońca Romy i Luis Suarez strzałem z kilku metrów zdobył bramkę.

86'
żółta kartka Strootman ukarany żółtą kartką.

85'
Denis Suarez zastąpił Iniestę.

83'
Andre Gomes zastąpił Sergi Roberto.

80'
Goool! Dżeko otrzymał piłkę w polu karnym, przyjął ją i z kilku metrów pokonał bramkarza! 3:1.

79'
I kolejna znakomita interwencja ter Stegena! Tym razem efektownie odbił piłkę po uderzeniu sprzed pola karnego.

78'
Nieprawdopodobnd! Katastrofalny błąd popełnił ter Stegen, który zagrał pod nogi zawodnika Romy. W idealnej sytuacji znalazł się Defrel i uderzył z kilku metrów, ale jakimś cudem ter Stegen zdołał naprawić swój błąd i obronić ten strzał.

77'
Defrel zastąpił De Rossiego.

75'
Strootman dobrze podłączył się do akcji, wbiegł w pole karne i otrzymał podanie. Jego strzał z dogodnej sytuacji został jednak zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

73'
El Shaarawy zastąpił Florenziego.

69'
Lekki strzał Messiego prawą nogą pewnie obronił bramkarz Romy.

67'
Messi otrzymał piłkę przed polem karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Argentyńczyk uderzył z woleja nad bramką.

66'
Paulinho zastąpił Busquetsa.

62'
Groźnie pod bramką Barcelony po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Roma nie zdołała jednak oddać strzału.

61'
Gonalons zastąpił Pellegriniego.

59'
Goool! Messi zagrał na lewą stronę do niepilnowanego Suareza, ten oddał płaski i techniczny strzał, który zdołał odbić Alisson, ale piłkę do pustej bramki dobił Pique.

59'
Tym razem zablokowany strzał Dżeko z pola karnego.

59'
Zablokowany strzał Kolarova.

58'
Alisson z problemami obronił potężny strzał Rakiticia.

55'
Goool! 2:0! Kolejny samobój, coś niesamowitego! Po dośrodkowaniu Rakiticia wydawało się, że Umtiti uderzył w słupek, a następnie dobił piłkę do bramki. Okazało się jednak, że to Manolas interweniował tak, że trafił w słupek, a następnie piłka odbiła mu się od nogi i wpadła do bramki! .

53'
Messi ograł rywala, uderzył prawą nogą z pola karnego, ale prosto w bramkarza. Było groźnie.

50'
Groźnie pod bramką Barcelony. Faltanie zachował się Umtiti i po chwili piłka trafiła w słupek. Sędzia jednak słusznie przerwał akcję, bowiem zawodnik Romy uderzał zza linii końcowej.

49 '

47'
Alba uderzył sprzed pola karnego. Źle odbił piłkę Alisson, ale bez konswekwencji. Suarez dobijał nad bramką i był na spalonym.

46'
17 sekunda drugiej połowy i powinien być remis! Po dośrodkowaniu Florenziego akcję zamknął Perotti i głową uderzył obok słupka. To była wymarzona okazja!

46'

45'

45'
Messi z rzutu wolnego trafił w mur.

44'
żółta kartka Kolarov ukarany żółtą kartką.

42'
Pellegrini z rzutu wolnego trafił w mur.

41'
Pellegrini faulowany centymetry przed polem karnym Barcelony i będzie rzut wolny.

40'
Messi padł w polu karnym, ale został czysto powstrzymany.

38'
Gooool! Samobójcze trafienie De Rossiego! Iniesta zagrywał do Messiego, a zawodnik Romy chciał je przeciąć, ale zrobił to tak niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza!

38'
Wydawało się, że Messi będzie sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili powstrzymał go obrońca.

35'
Spokojniejszy okres gry. Mało ciekawy.

31'
Sprzed pola karnego wysoko nad bramką uderzył Iniesta.

28'
Suarez oddał mocny płaski strzał lewą nogą z pola karnego, ale Alisson wybił piłkę na rzut rożny.

25'
Obraz gry się nie zmienia. To Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce.

22'
Rakitić uderzył sprzed pola karnego wysoko nad bramką.

18'
Słupek uratował Romę! Po nieporozumieniu dwóch obrońców piłkę otrzymał Rakitić, który uderzył płasko z bocznej linii pola karnego i futbolówka trafiła w słupek, a dobitka Suareza była bardzo niecelna.

18'
Suarez uderzył sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

15'
Barcelona ma przewagę, ale musi być czujna w defensywie, bo Roma potrafi groźnie zaatakować.

11'
Messi huknął z dystansu i Alisson z problemami i na raty złapał piłkę.

9'
Dżeko padł w polu karnym po starciu z Semedo. Sędzia nie odgwizdał rzutu karnego i wydaje się, że była to dobra decyzja.

7'
Suarez umieścił piłkę w bramce po świetnej akcji Barcelony, ale gol nie został uznany, bo wcześniej sędzia odgwizdał ewidentnego spalonego.

5'
Zagranie za plecy obrońców do Messiego, ale ten był na spalonym.

4'
Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce. Jak na razie jednak bez groźnych sytuacji.

1'
Perotti dośrodkował w pole karne Barcelony i było groźnie, ale ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

1'
Rozpoczęła Barcelona.

'
Piłkarze są już na boisku. Za chwilę początek meczu.

'
Ławka rezerwowych AS Roma: Skorupski, Jesus, Schick, Gonalons, Defrel, Gerson, El Shaarawy.

'
Ławka rezerwowych FC Barcelony: Cillessen, Dembele, Paulinho, Vermaelen, Denis Suarez, Andre Gomes, Alcacer

'
Składy obu drużyn:

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Barcelona - Roma na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online