Liverpool - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester City
3 : 0

Karius - Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson -Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain (84' Moreno) - Mane, Salah (53' Wijnaldum), Firmino (70' Solanke)
Ederson - Walker, Kompany, Otamendi, Laporte - Fernandinho, De Bruyne, Gundogan (57' Sterling) - Silva, Sane, Jesus

Dziękuję Wszystkim za uwagę.

Liverpool wypracował bardzo dużą zaliczkę przed rewanżowym pojedynkiem. Gracze Kloppa wykorzystali wszystkie nieudolności "The Citizens".
Ekipa z Manchesteru ma świadomość, że jeżeli chce awansować do półfinału LM, to w następny wtorek będzie musiała rozegrać "mecz życia".

Doczekaliśmy się ostatniego gwizdka arbitra!

90+2'
żółta kartka Sterling dał się ponieść emocjom. Klasyczny faul taktyczny musiał przynieść żółty kartonik.

90+1'
Kibice gospodarzy już zaczynają celebrację świetnego wyniku.

90'
Sędzia główny dodał 3 minuty.

89'
Karius zebrał owacje na stojąco. Niemiecki bramkarz Liverpool'u fachowo zgarnął wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

88'
"The Citizens" nie odpuszczają. Usiłują zburzyć mur obrońców Liverpool'u.

87'
Cała jedenastka "The Reds" broni bardzo dobrego rezultatu. Coraz większa frustracja u przyjezdnych.

85'
żółta kartka W rewanżu zabraknie Hendersona. Pomocnik zrobił wszystko co mógł, aby przerwać akcję swojego przeciwnika.

84'
Bardzo dobre zawody zaliczył Chamberlain. Strzelca fantastycznego gola zastąpił Moreno.

83'
Sane zdobył gola, ale radość gości trwała bardzo krótko... Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd.

82'
David Silva został mocno obity futbolówką przez swojego kolegę z drużyny. Hiszpan nie miał większych szans na dokładniejsze przyjęcie futbolówki.

81'
Goście szukają już desperacko gola na 3:1. Każda zdobycz bramkowa pomogłaby w rywalizacji w rewanżu.

79'
żółta kartka Kevin De Bruyne otrzymał żółtą kartkę. Chodziło o niesportowe zachowanie u Belga.

78'
Chamberlain "spalił" idealną szansę na podwyższenie wyniku, po kontrze. Prostopadłe podanie wybornie zgasił Vincent Kompany.

77'
Pep Guardiola ma jeszcze dwie zmiany do przeprowadzenia.

75'
żółta kartka Żółtą kartkę wyjął Felix Brych. Gabriel Jesus przekroczył wszelkie obowiązujące przepisy gry.

74'
To nie jest dzień Sane. Napastnik Manchesteru City powinien lepiej skorzystać z dobrego dośrodkowania z prawej flanki. Zamiast skutecznego wykończenia z paru metrów od bramki, to otrzymaliśmy koszmarny kiks.

72'
David Silva zbyt ambitnie podszedł do walki o centrę z lewego skrzydła boiska. Faul w ofensywie mógł zrobić krzywdę interweniującemu przeciwnikowi.

71'
Mane, na szczęście dla gości, nie zdołał skutecznie sfinalizować genialnego dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Zbyt słabe uderzenie pewnie zgarnął Ederson.

70'
Firmino bardzo się dzisiaj napracował. Gwiazda "The Reds" została zmieniona przez Solanke.

69'
Zanosi się na kolejną zmianę w szeregach gospodarzy.

68'
Otamendi bardzo wysoko wyskoczył do zagrania z lewego narożnika boiska. Obrońca wykonał wielką pracę, ale strzał głową poleciał wysoko nad poprzeczką.

66'
Wielką przewagę ma Manchester City. Nie udaje się jej jednak w żaden sposób udokumentować.

65'
David Silva znalazł się na mocno dyskusyjnym ofsajdzie. Sędzia asystent podjął duże ryzyko, przerywając akcję Manchesteru.

64'

62'
Coraz więcej pojawia się przesłanek za golem na 3:1. Liverpool zbyt mocno cofnął się do defensywy.

61'
W górze chorągiewka arbitra liniowego. Sterling nie dopilnował swojego ustawienia.

59'
Zbyt kombinacyjnie podopieczni trenera Guardioli rozgrywają piłkę tuż pod polem karnym rywala.

58'
Brawa od publiczności zebrał Karius. Goalkeeper gospodarzy efektownie uchronił futbolówkę przed opuszczeniem z boiska. Manchester nie będzie zaczynać gry od kornera.

57'
Sterling długo przygotowywał się do wejścia na plac gry. Gundogan wylądował na ławce rezerwowych.

55'
Chaos w polu karnym "The Reds". Obrona zneutralizowała silne huknięcie Gundogana, z okolic trzynastego metra.

54'
"Obywatele" się na poważnie rozkręcili. Efektowne dośrodkowanie w wykonaniu Sane powędrowało w bocznej siatce bramki Kariusa.

53'
Spełnił się czarny scenariusz kibiców z Liverpool'u. Kontuzjowanego Salaha zmienił Wijnaldum.

52'
Salah korzysta z pomocy medycznej. Liverpool gra w osłabieniu.

51'
Z rzutu rożnego udało się gościom wypracować sytuację strzelecką. Z Van Dijkem powietrzną batalię wygrał Kompany. Belgijski obrońca, jednak, przeniósł piłkę nad poprzeczką.

50'
Na rozgrzewce jest kilku piłkarzy Manchesteru City. Między innymi Sterling.

49'
Nie odnotowano w obu składach żadnych zmian personalnych.

47'
Wspomniany korner nie zrobił wielkiej krzywdy gospodarzom. Piłka posłana wprost na głowę defensora "The Reds".

46'
Korner dla gości. David Silva nie pokonał interweniującego obrońcy Liverpool'u.

46'
Manchester City zainicjował II odsłonę boju!

Czas poznać statystyki I połowy tego meczu.

Sędzia Brych zakończył I odsłonę spotkania.

45+2'
Van Dijk efektownie wyszedł w powietrze, do dośrodkowania z rzutu wolnego. Zgrabna próba głową powędrowała tuż obok prawego słupka bramki.

45+1'
żółta kartka Bardzo ostry i agresywny wślizg zrealizował Otamendi. Wejście na nogę przeciwnika zakończyło się karą, w postaci żółtej kartki.

45'
Jesus oddał mocno niecelny strzał z dalszej odległości od bramki. Karius instynktownie rzucił się w lewy kierunek swojej bramki.

44'
Przyjezdni próbują centrami zaskoczyć Liverpool.

43'
Kevin De Bruyne wziął odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego. Technicznie bita futbolówka powędrowała obok wszystkich ofensywnych zawodników Manchesteru.

42'
Gospodarze doskonale radzą sobie w grze defensywnej. Manchester City ma problemy ze zbudowaniem zagrożenia pod bramką Kariusa.

40'
Roberto Firmino próbuje znaleźć się na liście strzelców w tym spotkaniu. Napastnik gospodarzy pokusił się o silne huknięcie zza pola karnego. Piłka, pechowo dla niego, pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

39'
Roberto Firmino odczuł zawód. Dobrze obiecujące się podanie z lewego skrzydła nie przeszło przez defensywę Manchesteru.

38'

36'
Faul. Felix Brych słownie upomniał Fernandinho. Przewinienie taktyczne na Hendersonie mogło zakończyć się karą indywidualną.

34'
Bardzo dobry rajd z piłką zanotował Robertson! Zawodnik przedarł się pod szesnastkę rywala, ale strzał idealnie zablokował Vincent Kompany.

33'
Gracze z Manchesteru dalej bez pomysłu na rozegranie piłki w ofensywie.

31'
Fantastycznym dośrodkowaniem przy golu Mane błysnął Salah. Egipcjanin nie przestaje zadziwiać.

30'
Gooooooool! Kibice gospodarzy w ekstazie! Bramkę na 3:0 głową strzelił Mane! Ederson był bez jakichkolwiek szans przy uderzeniu z bliska.

28'
Goście jeszcze nie zaliczyli celnej próby na bramkę Kariusa.

26'
Gospodarze nie zaprzestają szturmować pola karnego aktualnego lidera Premier League.

25'
Podopieczni Pepa Guardioli nie potrafią się odnaleźć po dwóch ciosach.

23'
Udanie grę odczytał Ederson. Goalkeeper "The Citizens" uprzedził Firmino, który czyhał na prostopadłe zagranie.

22'
Gwizdek sędziego, który przerwał akcję gospodarzy. Kevin De Bruyne nieprzepisowym zagraniem spowodował upadek jednego z przeciwników.

21'
Goooooool! Oxlade - Chamberlain ucieszył swoich sympatyków! Przepiękne uderzenie z dystansu! Gol - marzenie! Piłka po strzale z trzydziestu metrów powędrowała w lewy sektor bramki.

19'
Strzelec gola dla Liverpool'u, Salah, został uchwycony na stuprocentowym ofsajdzie.

18'
Kompany genialnie uprzedził rywala do piłki, zagranej z lewego skrzydła boiska.

17'

15'
Sane zdecydował się na samotną finalizację kontry! Niemiecki gwiazdor, będąc pod polem karnym, soczyście przymierzył! Futbolówka poszybowała blisko prawego słupka.

14'
Walker przeciął zbyt krótkie dośrodkowanie od rzutu wolnego.

13'
Będzie stały fragment gry dla gospodarzy. Otamendi twardym blokiem zatrzymał akcję swoich przeciwników.

12'
Gooooool! Liverpool wygenerował kapitalny kontratak, po odbiorze piłki, z własnego pola karnego! Salah z zimną krwią dobił strzał kolegi z drużyny.

11'
Rzut rożny dla City. Sprytne, prostopadłe podanie od Silvy zostało przecięte przez parę stoperów Liverpool'u.

10'
Chamberlain wrzucił piłkę z prawego skrzydła boiska. Świetnie ustawiony Otamendi zagraniem głową oddalił niebezpieczną sytuację od swojej bramki.

8'
Oryginalnie rozegrany rzut wolny nie przyniósł splendoru przyjezdnym. Sane uchwycony na wyraźnej pozycji spalonej.

7'
Kevin De Bruyne odczuł zdecydowaną interwencję Firmino. Goście zaczną od rzutu wolnego.

6'
Vincent Kompany wybrał się pod pole karne przeciwnika. Belg zrobił wielkie spustoszenie przy rzucie rożnym, ale Karius i spółka pewnie poradzili sobie z zagrożeniem.

5'
Indywidualna akcja Sane! Pomocnik "The Citizens" minął dwóch rywali, i oddał strzał z naprawdę ostrego kąta! Jeden z defensorów gospodarzy zablokował uderzenie wślizgiem.

4'
Walker próbował na przebój przedrzeć się na lewej flance boiska. Arnold wraz z asystą kolegi z klubu udaremnili ataki obrońcy Manchesteru.

2'
Liverpool zaczął od śmielszych ataków. Henderson dwukrotnie świetnie odebrał futbolówkę na połowie przeciwnika.

1'
Ekipa "The Reds" rozpoczęła ten pojedynek.

*'
Felix Brych zasygnalizował start meczu!

*'
Na Anfield rozbrzmiał oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Funkcję arbitra głównego powierzono Panu Felixowi Brychowi.

*'
"The Citizens", z kolei, nie dało żadnych złudzeń FC Basel (4:0, 1:2).

*'
FC Liverpool w poprzedniej fazie Champions League poradził sobie z FC Porto (5:0, 0:0).

*'
Bój na Anfield Road rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Dobry wieczór, Wszystkim! Nasz serwis przygotuje obszerną relację z meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów: Liverpool - Manchester City.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online