Legia Warszawa - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Mączyński (68' Kucharczyk), Antolić, Hamalainen - Vesović (61' Philipps), Niezgoda (79' Eduardo), Szymański
Załuska - Rapa (60' Listkowski), Dvali, Rudol, Nunes - Murawski, Piotrowski, Hołota (83' Walukiewicz) - Delev (78' Zwoliński), Frączczak - Buksa

Hamalainen (25.)
Niezgoda (48.)
Kucharczyk (72.)

Pazdan (19.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Przepięknie dziękuję Wszystkim obecnym za uwagę. Życzę spokojnego wieczoru.

Legia Warszawa zdobyła zasłużony komplet punktów. Klub ze stolicy Polski udowodnił, że dalej będzie się liczyć w głównej walce o tytuł mistrzowski.

Ostatni gwizdek Mariusza Złotka!

90+2'
Ostatnie sekundy tego pojedynku.

90+1'
Pogoń walczy o "gola honorowego".

90'
Sędzia techniczny oznajmił, że czas gry został wydłużony o trzy minuty.

88'
Na vivat, z dystansu, huknął Łukasz Zwoliński. Futbolówka, po nieprzygotowanej próbie, poleciała w trybuny warszawskiego stadionu.

87'
Legia gra w osłabieniu.

85'
Michał Kucharczyk próbował prostopadłym zagraniem umożliwić Hamalainenowi podwyższenie rezultatu. Podanie, w ostatniej chwili, umiejętnie przeciął Rudol.

84'
Ekipa ze stolicy Polski stawia na wyższy pressing.

83'
Sebastian Walukiewicz zaliczy symboliczny udział w meczu. Tomasz Hołota kieruje się w stronę ławki rezerwowych.

81'
Ogromna ilość ofsajdów w Warszawie. Adam Buksa zbyt szybko zaangażował się w akcję ofensywną.

80'
Przed Nami i zawodnikami ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79'
Eduardo da Silva zmienił Jarosława Niezgodę. Chorwat jest ostatnim dzisiejszym zmiennikiem Legii.

78'
Łukasz Zwoliński za Spasa Deleva. Taką decyzję personalną podjął Kosta Runjaić.

76'
Łukasz Załuska technicznie odbił przed siebie futbolówkę, którą z dystansu kropnął Michał Kucharczyk. Pomocnik wniósł wiele jakości w poczynania gospodarzy.

75'
Ricardo Nunes nie odmienił sytuacji swojego klubu, wykonując rzut wolny. Silne zagranie nie ominęło dobrze ustawionego muru.

74'
Spas Delev odczuł faul taktyczny w realizacji Philippsa.

72'
Gooooool! Podręcznikowo rozegrana kontra! Michał Kucharczyk umieścił piłkę do pustej bramki! Szymański fantastycznie przebiegł z futbolówką solidny dystans boiska.

71'
Dobra gra na przedpolu Malarza. Bramkarz ściągnął rywalowi piłkę z głowy.

70'
Pogoń Szczecin niemal nie istnieje w ofensywie.

69'
Głęboka centra z rzutu wolnego. Legia miała okazję do podwyższenia, ale plany dalekosiężne pokrzyżował Dvali.

68'
Michał Kucharczyk serdecznie przywitany przez kibiców. Skrzydłowy zmienił Krzysztofa Mączyńskiego.

67'
Próbkę swoich technicznych umiejętności pokazał Antolić! Przepięknie podkręcony strzał zza pola karnego obił poprzeczkę bramki Załuski!

65'
Mączyński chwilowo poza placem gry.

63'
Kontuzji, chyba, doznał zawodnik ekipy gospodarzy. Mączyński ucierpiał po wślizgu Frączczaka.

62'
Wiele pracy dzisiaj mają asystenci arbitra głównego. Niezgoda na kolejnym ofsajdzie.

61'
Philipps dostał swoją szansę od trenera Jozaka, Vesović już jako rezerwowy.

60'
Czas na zmiany. Rapa zastąpiony przez Listkowskiego.

58'
Do wejścia na murawę przygotowywany jest jeden z rezerwowych Legii.

57'
Krzysztof Mączyński pechowo nadział się zagranie łokciem od Adama Buksy. Napastnik Pogoni zupełnie przypadkowo zagrał.

55'
Znów reakcja sędziego liniowego. Spas Delev przegrał z obrońcami Legii Warszawa.

54'
Adam Frączczak wpadł w pułapkę ofsajdową. Bardzo dobrze zorganizował się blok obronny "Wojskowych".

52'
Niektórzy już widzieli piłkę w bramce! Jarosław Niezgoda błysnął zupełnie nieoczekiwanym uderzeniem z głębi pola karnego! Boczna siatka uchroniła Pogoń przed stratą gola.

51'
Z trudem, ze strzałem z nożyc poradził sobie Malarz! Delev ekwilibrystycznie próbował złapać kontakt z Legią.

50'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Pozycji spalonej nie potrafił uniknąć Jarosław Niezgoda.

48'
Gooooool! Jarosław Niezgoda! Kąśliwe uderzenie w lewy, dolny róg nie do obrony dla Łukasza Załuski! Młody snajper Legii doskonale uwolnił się spod opieki dwóch przeciwników.

47'
Arkadiusz Malarz dobrze przeczytał grę. Doświadczony bramkarz udanie zatrzymał prostopadłe zagranie w kierunku Buksy.

46'
Czas na kontynuowanie spotkania!

Wyniki do przerwy.

Mariusz Złotek zakończył I odsłonę meczu w Warszawie!

43'
Antolić dobrze dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. W dużej rywalizacji powietrznej wygrał jeden z obrońców przyjezdnych.

42'
Dobre wyjście z bramki zaliczył Łukasz Załuska. Bramkarz Pogoni musiał wyjść, bo w pobliże jego szesnastki poleciało sprytne crossowe zagranie.

40'
Piłkę na dobry strzał dostał Szymański! Pomocnik "Wojskowych", będąc bez krycia, pod polem karnym, posłał piłkę znacznie nad poprzeczką.

39'
Antolić i Niezgoda na pozycji spalonej. Błyskawiczną decyzję o tym, by przerwać akcję, podjął sędzia asystent.

38'
Gwizdek arbitra. Tuż przy linii bocznej faulowany był Hołota.

36'
Kolejna okazja! Arkadiusz Malarz fenomenalnie wybronił płaski strzał z bliskiej odległości, które oddał Adam Frączczak! Próba lokowana w prawy sektor bramki mogła dać Pogoni remis.

35'
Szymański rozrzucił grę na lewe skrzydło do Hamalainena. Fin, mimo wielkiej ambicji, nie potrafił utrzymać piłki w boisku.

33'
Przewagę optyczną mają gracze trenera Runjaica.

32'
Kamil Drygas złapany w kleszcze. Mariusz Złotek puścił grę.

30'
Pogoń ambitnie stara się odpowiedzieć na boiskowe wydarzenia.

29'
Arkadiusz Malarz znów wyśmienicie na linii! Ricardo Nunes bardzo groźnie wstrzelił futbolówkę od rzutu wolnego! Piłka leciała tuż pod poprzeczkę bramki!

28'
Arkadiusz Malarz zdał egzamin! Wielce kąśliwy strzał z głębi pola karnego zanotował Adam Buksa! Piłkę zmierzającą w prawy sektor bramki, wyciągnął Malarz.

27'
Sędzia Złotek ujrzał przewinienia na graczu Pogoni. Wszystko działo się w środku pola.

25'
Goooooool! Hamalainen otworzył wynik! Fińska gwiazda Legii świetnym uderzeniem z woleja pokonał Załuskę. Piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do bramki zaskoczonego goalkeepera.

24'
Legia wzięła się do pracy w ofensywie. Dwa dośrodkowania - dwie dobre interwencje Pogoni.

23'
Piotrowski zbyt bardzo przeciągnął wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Adam Frączczak, który wbiegał, był bez szans na sfinalizowanie zagrania.

22'
54% posiadania piłki - Legia. 46% - Pogoń.

20'
Pozycję spaloną wskazał arbiter liniowy. Jeden z piłkarzy Pogoni, w czasie dośrodkowania z rzutu wolnego, był najbliżej bramki Arkadiusza Malarza.

19'
żółta kartka Za przetrzymywanie Buksy za koszulkę Michał Pazdan dostał karę indywidualną.

18'
Wyraźny faul po stronie Michała Pazdana. Stoper reprezentacji Polski dał się łatwo minąć Adamowi Buksie.

17'
Rośnie przewaga przyjezdnych. Widać, jak na ten moment, dużo większą piłkarską determinację.

15'
Pierwszy kwadrans gry w stolicy Polski nie przyniósł żadnej akcji bramkowej.

14'
Sędzia asystent przerwał akcję Pogoni. Adam Buksa został pozostawiony na bardzo pokaźnym ofsajdzie.

13'
Antolić zdołał wykonać centrę z lewego skrzydła boiska. Akcję świetnie zatrzymał doskonale ustawiony Dvali.

12'
Nieudany cross w kierunków ofensywnych zawodników Legii posłał Remy. Aut dla Pogoni Szczecin.

10'
Frączczak mógł mieć do siebie pretensje! Napastnik gości minął się z kapitalnym dośrodkowaniem autorstwa Piotrowskiego. Ten efektownie przedarł się na prawej flance.

9'
"Portowcy" starają się realizować wysoki pressing.

7'
Groźnie leciała piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Spas Delev zgrabnie kopnął futbolówkę. Ta wylądowała tuż obok prawego słupka bramki Malarza.

6'
Remy faulował. Tak uznał sędzia, widząc pojedynek tego zawodnika z Drygasem.

5'
Obie strony próbują dynamicznie operować futbolówką.

3'
Szymański dał się uprzedzić rywalowi. Młody zawodnik Legii zmuszony do popełnienia przewinienia taktycznego.

2'
Łukasz Załuska zaliczył zgrabne piąstkowanie futbolówki, która poleciała z lewego narożnika boiska.

1'
Gospodarze mają korner.

1'
Legia Warszawa od środka boiska rozpoczęła ten bój!

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'

*'
Obie ekipy wykorzystują ten czas, przeprowadzając ostatnie rozgrzewki.

*'
Służba stadionu sprząta szerpentyny, które z trybun wyrzucili kibice.

*'
Arbiter główny wyprowadził obie drużyny na płytę boiska.

*'
Na stadionie Legii rozbrzmiał "Sen o Warszawie".

*'
Już niecały kwadrans do startu!

*'
Polski Związek Piłki Nożnej wydał w środku tygodnia komunikat o tym, że w tej serii gier nie będzie systemu VAR.

*'
W ostatniej, bezpośredniej batalii Legia Warszawa wygrała 1:3 z Pogonią Szczecin.

*'
Przypomnę, że wszystkie mecze tej 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy, zaczną się o godz. 18:00

*'
Arbitrem głównym tego spotkania będzie Pan Mariusz Złotek.

*'
Układ sił przed końcem zasadniczej fazy tego sezonu.

'
Mecz 30. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa - Pogoń Szczecin rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online