Augsburg - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Augsburg
1 : 4

Hitz - Schmid, Gouweleeuw, Hinteregger, Max - Baier (88' Janker), Khedira - Gregoritsch (79' Moravek), Koo, Caiuby - Córdova (63' Richter)
Ulreich - Rafinha, Boateng, Süle, Bernat (80' Ribery) - Kimmich, Rudy - Robben (82' Muller), Tolisso, James (64' Martinez) - Wagner

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Bayern Monachium po raz 28. Mistrzem Niemiec! Robert Lewandowski i spółka w pełni zasłużyli na ten tytuł. Przypomnę, że Bayernowi pozostało jeszcze pięć spotkań w tym sezonie ligowym.

90'

88'
Zmiana. Janker zastąpił Baiera.

88'
Za chwilę sędzia techniczny powinien pokazać na tablicy wymiar dodatkowego czasu gry.

87'
Goooooool! Kapitalnie głową popracował Wagner! Snajper Bayernu idealnym strzałem głową zaskoczył Hitza! Bardzo dobrze wybity korner.

85'
Piłka wciąż krąży w pobliżu szesnastki gospodarzy.

83'
Wkroczyliśmy w końcową fazę meczu w Augsburgu.

82'
Bardzo dobry występ pokazał Arjen Robben. Thomas Muller ma kilka minut.

80'
Ribery już bardzo długo przygotowywał się do wkroczenia na plac gry. Bernat otrzymał podziękowania od swoich sympatyków.

79'
Druga korekta w składzie gospodarzy. Moravek w miejsce Gregoritscha.

77'
Arjen Robben zablokowany! Holenderski gwiazdor w swoim stylu zszedł ze skrzydła do środka, i soczyście przymierzył. Na drodze do celu - zdobycia trafienia, stanął jeden z obrońców.

76'
Na ławce rezerwowych dalej siedzi Robert Lewandowski.

74'
Hitz zachował przytomność, przy strzale Robbena, od rzutu wolnego! Bardzo sprytnie posłana futbolówka przez holenderskiego pomocnika! Ta zmierzała w lewy, dolny róg.

73'
Bayern ma rzut wolny z bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

72'
Augsburg już chyba pogodzony z porażką. Chociaż, gdyby, padł szybki gol na 2:3, to gospodarze mieliby realne szanse na urwanie punktów Bayernowi.

70'
Tak wyglądała radość Arjena Robbena, po zdobyciu gola na 1:3.

69'
Gregoritsch oddał bardzo ładny strzał, z niemal nieprzygotowanej pozycji. Silne uderzenie pofrunęło tuż obok światła bramki Ulreicha.

68'
Gospodarze podejmują próby agresywniejszego odbioru piłki. Wysoki pressing nie zdaje egzaminu, goście łatwo operują podaniami.

67'
Drużyna z Monachium konsekwentnie dąży do zdobywania kolejnych bramek w tym widowisku.

65'
Celne strzały: 1-5.

64'
Javi Martinez dał zmianę za Jamesa Rodrigueza.

63'
Cordova z golem opuścił boisko. Richter dostał okazję na pokazanie swych umiejętności.

63'
Goooooool! Arjen Robben podwyższył wynik! Holender pokonał Hitza, bardzo precyzyjnym wolejem, oddanym z okolic siódmego metra od bramki!

61'
Hitz efektownie odbił dośrodkowanie piłki, po rzucie wolnym.

60'
Cordova liczył na taryfę ulgową od arbitrów asystentów. Na to, jednak, nie było szans. Spalony został zasygnalizowany podniesieniem chorągiewki.

59'
Już 71% posiadania piłki przy nogach zawodników Bayernu.

57'
Hinteregger w porę zablokował strzał Tolisso, który przymierzał z okolic trzynastego metra od bramki.

56'
Bawarczycy mają znaczną przewagę.

55'
Gwiazda Bayernu ma genialną formę w ostatnich meczach.

53'
Przypominam, że polski napastnik - Robert Lewandowski, dalej siedzi na rezerwie.

52'
Na rozgrzewce przebywa już trzech zawodników przyjezdnych. Wśród nich dostrzegłem m.in. Ribery'ego.

51'
Koo nie popisał się wielką precyzją przy wykonaniu kornera. Dośrodkowanie z prawego narożnika boiska została dobrze powstrzymana przez parę stoperów Bayernu.

49'
Max pokusił się o zrealizowanie centry z lewej flanki boiska. Za bardzo głębokie dogranie pewnie zatrzymał Hitz.

48'
Gwizdek sędziego głównego oraz reakcja arbitra liniowego - Arjen Robben złapany na ewidentnej pozycji spalonej.

47'
Goście starają się w jak najszerszym stopniu szanować futbolówkę.

46'
Rozpoczęła się II część gry!

Koniec I odsłony tego pojedynku! Przy takim rezultacie Bayern jest Mistrzem Niemiec sezonu 2017/18!

45+2'
Obie strony czekają już na gwizdek arbitra, kończący I połowę meczu.

45'
Z racji kilku przerw w meczu I połowa została przedłużona o dwie minuty.

44'
żółta kartka Faul z premedytacją wykonał Baier. Okrutny wślizg nie mógł się spotkać z inną karą - żółta kartka.

44'
Hitz po raz kolejny genialnie na posterunku! Bramkarz nie dał się wywieźć w pole Tolisso! Sprytne zagranie w prawy sektor bramki zostało wybornie wyciągnięte!

43'
żółta kartka Cierpliwość arbitra głównego znacząco naruszył Rani Khedira. Na konto tego piłkarza Augsburga trafiła żółta kartka.

42'
Napastnik Bawarczyków wrócił szybko do kontynuowania zawodów.

41'
Sztab medyczny Bayernu musi zainterweniować.

39'
Złe wiadomości dla gości. Problemy ze zdrowiem sygnalizuje Wagner.

37'
Goooooool! James Rodriguez uszczęśliwił tysiące kibiców Bayernu! James perfekcyjnie sfinalizował prostopadłe zagranie od Bernata! Hitz w starciu jeden na jeden z rywalem, musiał uznać jego wyższość.

35'
Hitz udowodnił publiczności, że jest klasowym goalkeeperem! Hitz idealnie wyciągnął futbolówkę, po strzale głową, autorstwa Jamesa! Ta próba miała wielkie szanse powodzenia!

34'
Statystyki Tolisso jako gracza Bayernu Monachium.

32'
Asystę, dośrodkowanie przy golu na 1:1, posłał Joshua Kimmich.

31'
Goooooool! Tolisso znalazł sposób na rozmontowanie bloku obronnego! Uderzenie futbolówki głową okazało się nie do zatrzymania dla Hitza.

29'
Max starał się podwyższyć rezultat tego meczu. Obrońca wziął się za egzekucję rzutu wolnego. Gracz w wielkiej wadze skupił się na sile, co nie okazało się dobrym wyborem. Piłka poleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki.

28'
O żółtą kartkę otarł się James Rodriguez. Kolumbijczyk ewidentnie spóźnił się z atakiem na piłkę.

26'
Arjen Robben próbuje wziąć odpowiedzialność za grę ofensywną na siebie. Holenderski skrzydłowy zdecydował się na efektowne dośrodkowanie. Ze skutecznym chwytem piłki problemu nie miał Hitz.

25'
Przyjezdni mają na ten moment 67% posiadania futbolówki. Jednak ta statystyka dalej nic nie wnosi w grę Bayernu.

23'
Coraz więcej brzydkiej gry na WWK Arena.

22'
Bayern wciąż nie może się w pełni odnaleźć na płycie boiska.

20'
żółta kartka Arbiter główny dał jasny sygnał, że brutalne faule i incydenty nie będą lekceważone. Negatywnym emocjom dali się ponieść: Gregoritsch oraz Boateng.

19'
Goście jeszcze nie oddali ani jednego celnego uderzenia.

17'
Goooooool! Gospodarze wyszli na zasłużone prowadzenie! Ależ nieudolnie w swoim polu karnym zachowali się obrońcy Bayernu. Chwilę nieuwagi kapitalnie wykorzystał Cordova, pokonując Ulreicha, z bliskiej odległości.

15'
Augsburg z kolejną strzelecką szansą! Philipp Max urwał się spod opieki obrońców Bayernu, i wyszedł na bardzo wyborną okazję! Płaski strzał poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki!

14'
Coś z perspektywy trybun...

12'
Nieprzepisowe zachowanie u Caiuby'ego zauważył arbiter główny. Przyjezdni zaczną nową akcję od rzutu wolnego.

11'
Mistrzowie Niemiec próbują przejąć inicjatywę na placu gry.

10'
W pierwszych dziesięciu minutach tego boju stroną zdecydowanie aktywniejszą jest Augsburg.

8'
Sędzia asystent otrzymał okazję do interwencji. Na wyraźnym ofsajdzie złapał Schmida.

7'
James dostał możliwość wykonania rzutu rożnego. Zawodnik z Kolumbii posłał zbyt sygnalizowaną centrę. Ze skuteczną obroną nie miał problemu Khedira.

5'
Nieoczekiwany obrót spraw! Pierwsze zagrożenie stworzył Augsburg! Caiuby przechwycił prostopadłe podanie od klubowego kolegi. W sytuacji dogodnej na zdobycie gola, trafił tuż obok prawego słupka!

4'
Bayern Monachium w poprzedniej bezpośredniej konfrontacji wygrał 3:0 z Augsburgiem.

3'
Sędzia główny dostrzegł pierwsze przewinienie w tym spotkaniu. Koo za agresywnie próbował przeciwnikowi odebrać futbolówkę.

1'
Arbitrem tego meczu jest Pan Markus Schmidt.

*'

*'
Plan sobotnich gier w 29. kolejce niemieckiej Bundesligi.

*'
Ekipa z Bawarii ma dzisiaj szansę zapewnić sobie 28. mistrzostwo Niemiec. Żeby tak się stało, Bayern musi liczyć na potknięcie Schalke 04 w potyczce z HSV.

*'
Nadchodzący pojedynek rozpocznie się o godz. 15:30. Miejscem rozgrywania boju będzie WWK Arena.

*'
Polski napastnik, Robert Lewandowski, znalazł się wśród rezerwowych Bayernu Monachium.

*'
Witamy Wszystkich i zapraszamy na śledzenie relacji z meczu: Augsburg - Bayern Monachium

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Augsburg - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online