Manchester City - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Liverpool
1 : 2

Ederson - Walker, Laporte, Otamendi - Fernandinho, De Bruyne, D. Silva (66' Aguero) - B. Silva (74' Gundogan), Sane, Sterling - Jesus.
Karius - Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson - Milner, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain - Salah (89' Ings), Firmino (82' Klavan), Mane.

*'
Liverpool w półfinale Ligi Mistrzów! Z perspektywy całego dwumeczu jest to całkowicie zasłużony awans. Manchester City świetnie rozegrał dzisiaj pierwszą połowę, ale w drugiej zabrakło im polotu, co skrzętnie wykorzystali podopieczni Jurgena Kloppa.

90+1'
Jesus niemal zdołał opanować piłkę w polu karnym gości, chciał jeszcze minąć Klavana, ale Estończyk nie pozwolił na to.

90'
Arbiter doliczył dwie minuty.

89'
Druga zmiana w Liverpoolu: Ings wszedł za Salaha.

87'
Lider Premier League jest na najlepszej drodze do zaliczenia trzeciej porażki z rzędu we wszystkich rozgrywkach.

86'
Ostre wstrzelenie Sterlinga, nikt z pozostałych graczy City nie był w miejscu, gdzie dograł piłkę angielski skrzydłowy.

84'
Praktycznie nic nie wychodzi w drugiej połowie gospodarzom.

82'
Roszada w ekipie The Reds: Klavan wszedł, Firmino zszedł.

81'
Gundogan wpakował piłkę do bramki, ale asystujący mu Sane wcześniej był na pozycji spalonej, co zostało zauważonego przez sędziego liniowego.

80'
Techniczny strzał Gundogana został zblokowany przez obrońców.

79'
W tym momencie półfinał dla graczy ubranych czerwone stroje jest już pewny.

77'
2:1 dla Liverpoolu! Firmino zamknął sprawę awansu!
Brazylijczyk wykorzystał błąd The Citizens, wbiegł w pole karne i finezyjnym uderzeniem pokonał Edersona. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce.

76'
Pogubili się obrońcy The Reds we własnych szeregach, czego jednak nie wykorzystali gospodarzy.

74'
Druga korekta w składzie City: Gundogan zajął miejsce Bernardo Silvy.

73'
Niewiele ponad dwadzieścia minut do końca, a piłkarze z Manchesteru potrzebują aż czterech goli do awansu - nie wydaje się, iż gospodarze zdołają jeszcze wyrwać liverpoolczykom awansu do fazy półfinałowej.

71'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

70'
Niebezpieczny rykoszet od Lovrena po strzale Laporte'a mógł zaskoczyć Kariusa. Futbolówka przefrunęła jednak nad poprzeczką. Rzut rożny.

69'
Centra Bernardo Silvy nie znalazła adresata w postaci któregoś ze jego partnerów.

67'
Nie najlepiej rozegrali miejscowi ten rzut rożny - nie było żadnego zagrożenia.

67'
Argentyński snajper już wywalczył korner dla City.

66'
Pierwsza zmiana w zespole z Manchesteru: Aguero zastąpił Davida Silvę.

65'
żółta kartka Żółta kartka dla Van Dijka za niesportowe zachowanie w starciu o piłkę ze Sterlingiem.

64'
Fernandinho dośrodkował wprost w ręce Kariusa.

62'
Gra Manchesteru City bez Pepa Guardioli przy linii bocznej wygląda znacznie gorzej, The Citizens nie mają kontroli nad boiskowymi wydarzeniami.

61'
De Bruyne spróbował zaskoczyć z daleka Kariusa - niemiecki golkiper łatwo jednak zatrzymał strzał Belga.

59'
Aktualny rezultat oznacza także, że nie będzie w tym meczu dogrywki.

58'
Mocno uderzył sprzed pola karnego Wijnaldum - mocno niecelna próba Holendra.

57'
4:1 w dwumeczu dla zespołu prowadzonego przez Jurgena Kloppa - czyżby losy tej pary ćwierćfinałowej były już rozstrzygnięte?

56'
1:1! Salah doprowadza do wyrównania!
Nieco bierną postawę gospodarzy wykorzystali goście. Mane wślizgnął się w pole karne, piłka szczęśliwie dotarła do najlepszego strzelca Liverpoolu, a ten ze stoickim spokojem podciął piłkę nad Edersonem, nie dając mu szans na obronę.

55'
Wydawało się, że Firmino powinien obejrzeć drugą żółtą kartkę za przewinienie na De Bruyne, tymczasem sędzia nawet nie odgwizdał faulu Brazylijczyka.

54'
Sane w zaskakująco łatwy sposób zatrzymał szarżującego prawego obrońcę przyjezdnych.

52'
Przewagę w dalszym ciągu mają gospodarze, ale ich natarcia nie są już tak mocne, jak w pierwszej połowie.

50'

48'
Fernandinho świetnie powstrzymał szarżującego Mane. Liverpool wciąż jednak przy piłce.

47'
Pep Guardiola został w przerwie odesłany na trybuny. Hiszpański arbiter wyrzucił szkoleniowca za względu na protesty, jakie trener City kierował do niego po gwizdku kończącym pierwszą część spotkania.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'
Gigantyczne emocje na Etihad Stadium. Bardzo dużo się dzieje na boisku, obecny rezultat dwumeczu premiuje awansem Liverpoolu, ale natarcia Manchesteru City przyniosły już jednego gola, a kolejne mogą być kwestią czasu, jeśli The Reds zaczną grać inaczej, niż tylko na obronę wyniku.

45'
Jak tego nie wykorzystali przyjezdni? Świetna, dwójkowa akcja między Oxladem-Chamberlainem i Salahem, Egipcjanin wyłożył piłkę Anglikowi, ten minął Edersona, ale przeniósł piłkę nad bramką.

43'
De Bruyne strzelił z dwudziestu metrów, ale został przyblokowany.

42'
Sane wbił piłkę do siatki! Sędzia liniowy wskazał spalonego, a jak pokazują powtórki, była to błędna decyzja.

41'
Bernardo Silva trafił w słupek! Ależ było blisko. Natarcie trwa.

41'
Bomba z daleka Chamberlaina, spokojnie zatrzymał to Ederson.

40'
Pierwsza akcja gości od dłuższego czasu mogła przynieść korzyść - Salah źle jednak zagrał w szesnastkę.

39'
Obrońcy The Reds zażegnali zagrożenie we własnym polu karnym.

38'
Rykoszet po groźnym uderzeniu Bernardo Silvy - tylko rzut rożny.

37'
Huknął po ziemi z dystansu Fernandinho, niecelna próba brazylijskiego piłkarza.

36'
Statystyki strzałów - 8:0 na korzyść City.

35'
żółta kartka Taktyczne przewinienie Firmino na De Bruyne, następna żółta kartka w tym spotkaniu.

34'
Dośrodkowanie Salaha spadło na głowę dobrze ustawionego Jesusa.

33'
Laporte przyblokował dogranie Alexandre-Arnolda, będzie korner dla Liverpoolu.

32'
Sterling padł w obrębie szesnastki po interwencji Robertsona, arbiter natychmiast wskazał, iż nie ma mowy o "jedenastce".

30'
żółta kartka Żółty kartonik dla Bernardo Silvy za ekspresywne protesty w stosunku do sędziego za niepodyktowanie rzutu karnego za rzekome zagranie ręką Milnera w polu karnym gości.

29'
żółta kartka Alexander-Arnold popełnił faul taktyczny na rozpędzającym się Sane. Zasłużona kartka.

26'
Płaski strzał zza pola karnego posłał De Bruyne. Niedostateczna siła sprawiła, że golkiper nie miał problemu ze spokojnym złapaniem piłki.

25'
Zespół z Merseyside musi swoją dyspozycję - jeśli będą tak dalej grać, to gospodarze mogą szybko odrobić stratę z pierwszego meczu.

24'
Źle zagrywał David Silva do Sane. Hiszpan podał niemieckiemu skrzydłowy za plecy, przez co stracił równowagę przy próbie przyjęcia futbolówki.

22'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod liverpoolską bramką - defensorzy przechwycili wrzutkę.

21'
Rzut rożny wywalczyli The Citizens.

20'
Przez kilkadziesiąt sekund Liverpool nie mógł wyjść z własnej połowy. Dopiero Kariusowi udało się wyekspediować piłkę na drugą stronę placu gry.

19'
Podopieczni trenera Guardioli nacierają coraz mocniej na gości.

17'
Strzał z dystansu Sane zostało zablokowane.

16'
Lovren wyciął Sterlinga na wysokości szesnastki. Niepotrzebne wejście Chorwata, widać było, że skrzydłowy tylko na to liczył. Rzut wolny.

15'
żółta kartka Także Ederson obejrzał "żółtko".

14'
żółta kartka Brzydkie przewinienie Mane na Otamendim. Zawodnicy The Citizens chcieli wyrzucenie Senegalczyka z boiska, ale jak pokazują powtórki, arbiter miał rację pokazując żółty kartonik.

12'
Centra Davida Silvy miała znaleźć Jesusa w polu karnym, jednak adresatem okazał się być Van Dijk.

11'
Liverpoolczycy uszczelnili szyki obronne.

10'
Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry nie przyniosło w ostateczności większego zagrożenia.

9'
Korner dla gości.

8'
Próba uderzenia z dystansu w wykonaniu De Bruyne, piłka po próbie pomocnika poszybowała wysoko nad poprzeczką.

6'
Nieprecyzyjne zagranie Salaha w kierunku Mane, od bramki wznowi grę Ederson.

5'
Tak szybko zdobyty gol zapowiada wielkie emocje w dalszej części spotkania.

3'
Przyjezdni domagali się odgwizdania faulu Sterlinga na Van Dijku, pochodzący z Hiszpanii arbiter nie przystał na ich prośby.

2'
1:0! Jesus rozpoczyna odrabianie strat!
Szybka akcja miejscowych, Sterling z pola karnego podał do niepilnowanego Brazylijczyka, a ten pewnie pokonał Kariusa.

2'
Świetne dośrodkowanie poszkodowanego przed chwilą Belga, ale dogranie padło łupem obrońców The Reds.

1'
Ostre, spóźnione wejście Mane w nogi De Bruyne. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Liverpoolu.

1'
Rozpoczęli gracze Manchesteru City.

*'
Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów - to znak, że mecz rozpocznie się już za moment.

*'
Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na płytę boiska.

*'
Arbiter: Antonio Mateu Lahoz.

*'
Rezerwowi: Mignolet, Clyne, Moreno, Klavan, Solanke, Ings, Woodburn.

*'
Zestawienie zespołu prowadzonego przez Jurgena Kloppa zostało przedstawione.

*'
Na ławce rezerwowych zasiądą: Bravo, Kompany, Gundogan, Aguero, Delph, Zinchenko, Foden.

*'
Poznaliśmy skład miejscowych!

*'
Oba zespoły w ostatniej ligowej kolejce nie zanotowały wymarzonych rezultatów. The Reds w derbach Liverpoolu zremisowali bezbramkowo z Evertonem, a piłkarze z Etihad Stadium przegrali w derbach Manchesteru z lokalnym rywalem - United, 2:3. Co ciekawe, gospodarze nadchodzącego pojedynku prowadzili do przerwy 2:0, a gdyby dowieźli prowadzenie do końca, to zagwarantowaliby sobie mistrzostwo Premier League.

*'
Pozostałe rezultaty w tej fazie:

*'
The Citizens prowadzeni przez Pepa Guardiolę, jeśli chcą awansować do fazy półfinałowej, muszą dokonać rzeczy bardzo trudnej, choć nie niemożliwej. Na boisku swoich rywali polegli aż 0:3.

*'
Inauguracja meczu jest zaplanowany na godzinę 20:45.

*'
Wtorkowy wieczór to czas, kiedy nadchodzą emocje związane z Ligi Mistrzów. W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań zmierzą się Manchester City oraz Liverpool.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online