Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
3 : 0

Janukiewicz – Rudol, Golla, Hernâni (Dąbrowski) , Matynia – Frączczak, Murawski (C), Rogalski(Matras) , Małecki – Robak, Zwoliński
Witan – Ziajka, Strąk (C), Argyriou, Samuel Araújo – Álvarinho (Masłowski) , Wójcicki, Drygas, Luís Carlos, Wágner – Kadu (Goulon)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz

90+2'
Koniec Meczu! Dziękujemy za relację LIVE i zapraszamy na kolejne!

90+2'
Maciej Dąbrowski włączył się w akcje ofensywną i trafia w poprzeczkę po podaniu Frączczaka! Ależ szczęście Zawiszy!

89'
A tymczasem:
Małecki zdecydował się na indywidualną akcję zbiegł z piłką do środka i uderzył po krótkim rogu. Piłka przelatuje obok prawego słupka.

88'
Chyba się już nic nie zmieni w wyniku. Tak więc Pogoń bierze 3 oczka do Szczecina!

88'
Wagner po akcji swojego zespołu zdecydował się na uderzenie z dystansu. Próba zawodnika Zawiszy z łatwością złapana przez golkipera gospodarzy.

86'
Witan odważnym wyjściem przecina dośrodkowanie Murawskiego z rzutu wolnego. Piłka w posiadaniu gości.

85'
Robak faulowany w środku pola przez Masłowskiego. Stały fragment gry dla zespołu gospodarzy.

83'
Zawisza przechodzi kryzys. Ostatnia drużyna w tabeli prawdopodobnie przegra KOLEJNY mecz. Wszyscy się zgadzają, że składu na spadek nie ma.

81'
Luis Carlos sfaulowany przez Murawskiego tuż przed pole karnym. Do piłki podchodzi Wagner.
Piłka zagrana przez Wagnera z łatwością złapana przez Janukiewicza. Piłka w posiadaniu Pogoni Szczecin.

77'
Karny dla Pogoni!
Niestety nie wykorzystany... Zwoliński nad bramką...

76'
Znakomite prostopadłe podanie Masłowskiego do Wagnera. Pomocnik Zawiszy miał przed sobą Janukiewicza i trafił wprost w niego.

72'
Frączczak zagrał do Rogalskiego, który umieszcza piłkę w bramce. Jednak wcześniej rozległ się gwizdek sędziego. Pomocnik szczecinian był na pozycji spalonej

70'
W środku pola Masłowski dopuszcza się faulu na Rogalskim. Sędzia zatrzymuję grę.

68'
Rudol leży na boisku po starciu z Luisem Carlosem. Piłkarze Pogoni wybijają futbolówkę za linię boczną boiska.
Bydgoszczanie w geście fair-play oddają futbolówkę rywalom. Pogoń rozgrywa piłkę.

67'
Gol dla Pogoni!
Odważna akcja Patryka Małeckiego, który zmusił do błędu Argyriou. Pod naciskiem Strąka uderza na bramkę, piłkę przed siebie wypluwa Witan a do niej dopada ŁUKASZ ZWOLIŃSKI i pakuje ją do pustej bramki!

65'
Co my tu mamy, Janusz Korwin Mikke w garniturze na trybunach! :)

64'
Strata Masłowskiego w środku pola. Dąbrowski wyprowadza kontratak, który strzałem kończy Łukasz Zwoliński. Piłkę z łatwością łapie Witan.

62'
Co się dzieje! Sędzia przerywa grę by uspokoić przy ławce rezerwowych Dariusza Wdowczyka, który pracuje na to by dalszą część spotkania po raz kolejny oglądać z wysokości trybun!

60'
Wagner minął dwóch rywali zbiegł do środka i został w końcu zatrzymany przez Matynię, który później jest faulowany przez Wójcickiego.

58'
Dąbrowski długim podanie wznowił grę lecz niedokładnie. Piłkę przejmują zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz.

55'
Katastrofalny błąd Witana! Zagrał piłkę wprost pod nogi Frączczaka, który z łatwością wbiegł w pole karne i zdecydował się na strzał. Golkiper Zawiszy naprawił swój błąd i obronił próbę pomocnika Pogoni i dobitkę Zwolińskiego!

52'
Michał Masłowski zatrzymany przepisowo przez Dąbrowskiego. Korner dla bydgoszczan.

49'
Dośrodkowanie w pole karne Ziajki złapane przez Janukiewicza!

46'
Podwójna zmiana w zespole gości. Na boisku pojawiają się długo oczekiwani w Bydgoszczy Herold Goulon oraz Michał Masłowski. Zmieniają oni Jorge Kadu oraz Alvarinho.

45'
Gwizdek!

45'
Równo posiadania piłki.

45'
Za nami pierwsza część spotkania po której zasłużenie prowadzi zespół gospodarzy. Zawisza gra dziś bez pomysłu i błędy w obronie po raz kolejny decydują o straconych bramkach. Zapraszamy za 15. minut na kolejne emocje w Szczecinie!

45'
Gwizdek i piłkarze Pogoni w dobrych humorach wybierają się do szatni!

45'
Robak walczył do samego końca o futbolówkę ze Strąkiem. Napastnik na wślizgu zatrzymał podanie zawodnika gości.

41'
Na trybunie Pogoni pełno kibiców.

40'
woliński z pierwszej piłki po zagraniu Frączczaka groźnie uderza. Próbę łapie Witan.

37'
Dąbrowski przerywa faulem kontrę gości. Alvarinho został powalony na murawę.

34'
Argyriou faulowany w prawym sektorze boiska przez Matynię.

33'
Alvarinho z prawej strony wywalczył stały fragment gry w postaci rzutu rożnego. Wagner po raz kolejny zagrywa niedokładnie.

29'
Marcin Robak kapitalnie zgrał do nabiegającego ŁUKASZA ZWOLIŃSKIEGO, który mocnym strzałem lewą nogą przy słupku wpisuje się na listę strzelców!

28'
Dośrodkowanie Rafała Murawskiego głową przecięte przez Drygasa. Następnie Rudol w walce o piłkę fauluje Luisa Carlosa.

25'
Rafał Murawski z rzutu wolnego zagrał dosłownie na nos do niepilnowanego ADAMA FRĄCZCZAKA, który strzałem z pierwszej piłki od prawego słupka trafia do siatki!

25'
POOGGGGOOOOŃŃŃŃŃ!!!!! 1:0!!!

25'
Obraz gry na stadionie im. Floriana Krygiera nie zmienia się. Szarpane akcje z obu stron, wynikające z błędów przeciwnika. Nudny mecz.

24'
Araujo pod presją przeciwnika wybija piłkę za linię boczną boiska. Piłkę na krótko przejęli gospodarze.

22'
Prostopadłe podanie Golli w kierunku Małeckiego niedokładne. Piłka ląduje za linią końcową boiska.

20'
Araujo pewnie przecina podanie w pole karne Małeckiego. Luis Carlos następnie wyprowadzał kontrę i został sfaulowany przez Roglaskiego.

18'
Matynia na wślizgu zatrzymuje Wagnera. Zawodnik Zawiszy wywalczył rzut rożny, który sam wykonał i zagrał katastrofalnie. Piłkę przejęli gospodarze.

16'
Gra toczy się na połowie bydgoskiego Zawiszy. Pogoń zepchnęła rywala do defensywy.

15'
Dośrodkowanie Luisa Carlosa niedokładne. Piłka po jego podaniu mija całe pole karne. Grę wyrzutem z autu rozpoczną Szczecinianie.

14'
Małecki w końcu zatrzymany przez Greka. Grę od bramki zacznie Andrzej Witan.

13'
Wagner oddał kompletnie nieudany strzał z rzutu wolnego. Piłka minęła bramkę rywali od dobre kilka metrów.

10'
Żółtą kartkę otrzymuje Zwoliński.

10'
Frączczak urwał się Ziajce i zbiegł do środka. Jego próba poszybowała wysoko nad bramką. W odpowiedzi strzał oddał Luis Carlos. Janukiewicz bez problemu łapie uderzenie.

7'
Małecki po raz kolejny ogrywa z łatwością Argyriou. Zagrywa do środka, jednak podanie nie posiadało adresata

6'
Janukiewicz z łatwością łapie dośrodkowanie Jakuba Wójcickiego. Zawodnicy Pogoni Szczecin rozgrywają piłkę na własnej połowie.

4'
Luis Carlos odważnie minął dwójkę obrońców i zagrał do lewej strony do Alvarinho. Skrzydłowy Zawiszy Bydgoszcz zagrał z pierwszej piłki, pierwsza próba zablokowana kolejna wybita głową przez Martynie.

2'
Najpierw odważnie lewą stroną wbiegł Martynia. W ostatniej chwili zatrzymał go Argyriou, który wybił piłkę wprost pod nogi Murawskiego. Ten uderzył obok prawego słupka.

1'
Obie drużyny na murawie. Zaczynamy spotkanie!

0'
Na ciekawy ruch zdecydował się Mariusz Rumak. Szkoleniowiec Zawiszy Bydgoszcz postawił dziś na ustawienie 4-3-3.

0'
Zawisza ostatnia w tabeli, 3 pozycje wcześniej dzisiejszy przeciwnik.

0'
Zarówno gospodarze jak i goście nie mogą zaliczyć tego okresu do udanych. Zespół Pogoni Szczecin po niezłym starcie w tabeli zajmuję dopiero 11. pozycję, a aspirację tego zespoły były o wiele większe. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja gości – Zawiszy Bydgoszcz. Po zmianie szkoleniowca nieco gra się poprawiła, lecz nie przekłada się to na zdobycz punktową. Rycerz zamyka tabele z czterema oczkami na koncie!

0'
W Szczecina zapowiada nam się niezłe spotkanie. Zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli sięgnąć bo trzy punkty! Trudno wskazać faworyta, jednak patrząc na suche liczby przemawiają one za Pogonią Szczecin. Na relację na żywo z tego pojedynku zapraszamy na meczenazywo.tv!

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Szymon Marciniak z Płocka.
Znamy już składy.
Rezerwy:
Pogoń: Rezerwowi: Kudła – Dąbrowski, Nunes, Kun, J. Bąk, Murayama, Matras

Zawisza:
Rezerwowi: Sandomierski – Micael, Ciechanowski, Masłowski, Goulon, Gevorgyan, Łukowski.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online