Bayern Monachium - Sevilla online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sevilla
0 : 0

Ulreich; Kimmich, Hummels, Boateng, Rafinha (86' Suele); Martinez, Mueller, Rodriguez; Robben, Ribery (71' Thiago), Lewandowski (77' Wagner).
Soria; Navas, Lenglet, Escudero, Mercardo; N'Zonzi, Banega; Correa, Vazquez (81' Nolito), Sarabia (70' Ramirez); Ben Yedder (65' Muriel).

Mercado (2.) żółta kartka
N'Zonzi (11.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Sevilla

90+4'

90+3'
Zółta kartka dla Wagnera.

90+2'
Correa ukarany czerwoną kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

90'
Wagner padł w polu karnym i domagał się faulu.

86'
Suele zastąpił Rafinhę.

85'
Brakuje sytuacji strzeleckich. Nawet mało groźnych.

81'
żółta kartka Kolejne brzydkie zagranie i żółta kartka dla Banegi.

81'
Nolito zastąpił Vazgueza.

77'
Wagner zastąpił Lewandowskiego.

74'
Okres gry w środku pola. Sevilla nieco dłużej utrzymuje się przy piłce, ale mało z tego wynika.

71'
Thiago zastąpił Ribery'ego.

70'
Ramirez zastąpił Sarabię.

70'
Ależ rzeczy dzieją się w Madrycie. PRZEJDŹ DO RELACJI Z MECZU REAL - JUVENTUS

65'
Muriel zastąpił Ben Yeddera.

64'
Lewandowski leży poza linią boczną boiska. Polak został chyba nadepnięty przez rywala.

63'
Techniczny strzał Rodrigueza sprzed pola karnego pewnie obronił Soria.

63'
Zablokowany strzał Martineza z 15 metrów.

59'
Ale szczęścia miał Bayern! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Correa głową trafił w poprzeczkę.

55'
Sporo fauli i brzydkich zagrań w tym meczu.

53'
Correa sfaulował Ulreicha i doszło do małych przepychanek.

49'
Po dośrodkowaniu Rafinhi z lewej strony boiska głowa uderzał Lewandowski, ale trafił w boczną siatkę.

47'
Martinez uderzył z dystansu wysoko nad bramką.

46'

45+5'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

W drugim meczu sporo emocji i niespodziewany wynik. PRZEJDŹ DO RELACJI Z MECZU REAL - JUVENTUS

45'
Niewiele brakowało, a napastnik Sevilli byłby sam na sam z Ulreichem. W ostatniej chwili dobrze interweniował Rafinha, który ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

41'
Płaskie zagranie wzdłuż bramki do Ribery'ego, który miał przed sobą pustą bramkę, ale kapitalnie na rzut rożny piłkę wybił obrońca Sevilli.

40'
Niecelny strzał Robbena z siedemnastu metrów.

38'
Powinno być 1:0 dla Bayernu! Ribery zwiódł dwóch obrońców i potężnie uderzył z pola karnego. Soria zdołał jednak odbić piłkę!

37'
Bayern notuje sporo prostych strat. Nie jest to najlepszy mecz tej drużyny.

34'
Hummels oddał ładny strzał z narożnika pola karnego. Piłka minęła jednak bramkę.

32'
Lewandowski sugerował, że był popychany w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki.

30'
Nie jest to jak na razie wielkie widowisko.

26'
Teraz Sevilla dłużej utrzymała się przy piłce i wykreowała sytuację. Piłka po zagraniu Escudero opuściła jednak boisko.

20'
Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale Sevilla pokazuje, że potrafi wyprowadzić groźne ataki.

17'
Groźnie pod bramką Bayernu. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka dość szczęśliwie trafiła do Correi, ale ten zdołał jej odpowiednio przyjąć i oddać strzału.

14'
Niecelny strzał oddał Kimmich.

12'
Sarabia miał dobrą okazję. Ładnie oszukał przyjęciem obrońce, ale z pola karnego fatalnie spudłował.

11'
N'Zonzi ukarany żółtą kartką.żółta kartka

8'
Lewandowski już w grze. Uderzał z pola karnego, ale wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie innego zawodnika.

7'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzył Lewandowski. Bramkarz Sevilli przeniósł piłkę nad poprzeczką, a reprezentant Polski nie podnosi się z murawy. To efekt zderzenia głowami.

6'
Robben w swoim stylu zszedł ze skrzydła do środka, ale uderzył obok bramki.

5'
Ładna akcja Sevilli zakończona zbyt mocnym dośrodkowaniem z lewej strony boiska.

3'
James Rodriguez z rzutu wolnego uderzył lewą nogą tuż nad poprzeczką. Wcześniej faulowany był Robert Lewandowski.

1'
Rozpoczął Bayern.

'
Piłka wyszli już na murawę. Za moment początek spotkania!

'
Rezerwowi Sevilli: Rico, Daniel Carrico, Pizarro, Muriel, Nolito, Arana, Ramirez.

'
Rezerwowi Bayernu: Starke, Suele, Bernat, Rudy, Tolisso, Thiago, Wagner.

'
Przypomnijmy, że we wtorek awans do półfinału Ligi Mistrzów awansowały AS Roma i FC Liverpool.

'
W pierwszym składzie Bayernu znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

'
Początek meczu Bayern - Sevilla o 20:45. Zapraszamy do śledzenia go na żywo. Pierwsze spotkanie wygrali mistrzowie Niemiec 2:1.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Sevilla, to zapraszamy do śledzenia meczu online