Real Madryt - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
1 : 3

Navas - Carvajal, Varane, Vallejo, Marcelo - Modrić (75' Kovacić), Casemiro (46' Vazquez), Kroos - Bale (46' Asensio), Ronaldo, Isco.
Buffon - De Sciglio (17' Lichtsteiner), Benatia, Chiellini, Sandro - Khedira, Pjanić, Matuidi - Costa, Higuain (90+6' Szczęsny), Mandżukić.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

*'
Na Santiago Bernabeu działy się niebywałe rzeczy. Turyńczykom zabrakło zaledwie jednego gola do awansu, a Królewscy zakończyli rywalizację w tym dwumeczu dopiero po dość kontrowersyjnym rzucie karnym, którego pewnie zamienił na bramkę Ronaldo.

Koniec meczu! Real Madryt w półfinale Ligi Mistrzów!

90+7'
Ronaldo pewnie wykorzystał "jedenastkę"! Szczęsny bez szans na obronę.

90+6'
Na boisku już zameldował się Wojciech Szczęsny, z placu gry zszedł Higuain. Czy Polak będzie bohaterem gości z Turynu?

90+3'
czerwona kartka Rzut karny dla Realu Madryt!
Powalony Vazquez przez Benatię, arbiter wyrzucił Buffona za protesty z boiska.

90'
Arbiter przedłużył drugą połowę o trzy minuty.

90'
żółta kartka Benatia dostał żółty kartonik za faul na Asensio.

88'
Turyńczycy wyglądają na zespół, który chce doczekać dogrywki.

86'
Główka Ronaldo minęła cel w nieznacznej odległości.

85'
Całkowicie nieudane rozegranie stałego fragmentu gry, niekonwencjonalne rozegranie piłki doprowadziło do tego, że ta znalazła się w rękach Navasa.

84'
Vallejo sfaulował Higuaina około trzydzieści metrów od madryckiej bramki. Rzut wolny dla Juventusu.

83'
Real cały czas dąży do zdobycia gola, ale goście zdają się kontrolować boiskowe wydarzenia.

81'
żółta kartka Sędzia pokazał brazylijskiemu lewemu obrońcy "żółtko".

80'
Szarżował Costa prawą flanką i po chwili został powalony przez Marcelo.

79'
Varane uderzył z bardzo bliskiej odległości minimalnie niecelnie!

78'
Kapitalna obrona golkipera Juventusu po strzale z rykoszetem Isco! Było blisko gola na 1:3.

77'
Królewscy nie dopuścili do zagrożenia po tym kornerze.

76'
Z lewego narożnika boiska wznowią grę przyjezdni.

75'
Ostatnia zmiana w Realu Madryt: Kovacić zajął miejsce Modricia.

75'
Bardzo niecelna główka Varane'a.

74'
Rykoszet po strzale Ronaldo omal nie zmylił Buffona! Tylko rzut rożny.

73'
żółta kartka Żółta kartka dla Costy za wycięcie Asensio.

70'

69'
Asensio przeniósł piłkę nad murem, ale także nad poprzeczką. Od bramki Buffon.

68'
Vazquez podcięty przez Sandro tuż przy linii szesnastki gości. Będzie okazja do bezpośredniego strzału.

67'
żółta kartka Sandro zainkasował żółty kartonik za taktyczne zastopowanie Ronaldo.

66'
Korner dla piłkarzy z Piemontu. Ostatecznie obyło się bez większego niebezpieczeństwa

65'
Na pozycji spalonej został złapany Higuain.

63'
Kroos posłał centrę, do której nie doszedł żaden z jego kolegów.

62'
Rzut wolny dla miejscowych w pobliżu pola karnego Juventusu.

60'
3:0 dla Starej Damy! Remis w dwumeczu!
Matuidi wykorzystał "wielbłąd" Navasa! Kostarykanin wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu Costy, a Francuz czubkiem buta wbił futbolówkę do bramki.

59'
Higuain huknął bez przyjęcia z okolic linii pola karnego, z najwyższym trudem odbił piłkę Navas.

58'
Buffon pewnie zatrzymał niebezpieczny strzał Ronaldo.

56'
Optyczną przewagę mają madrytczycy, ale jak na razie nic z tego nie wynika.

54'
Zażegnali zagrożenie obrońcy turyńskiego zespołu.

53'
Ronaldo zdobył wznowienie gry z narożnika placu gry.

52'
Brak precyzji w zagraniu Higuina kosztował go stratę futbolówki.

50'
Sandro dograł niemal na głowę Higuaina, argentyńskiego snajpera uprzedził jednak jeden z defensorów Realu.

49'
Niecelne uderzenie Costy z nieco ponad dwudziestu metrów.

47'
W prosty sposób spalili akcję gospodarze - Asensio nabił ustawionego na ofsajdzie Vazqueza.

46'

*'
Korekty w składzie Realu: Vazquez i Asensio weszli w miejce Casemiro i Bale'a.

*'
Gracze powrócili na płytę Santiago Bernabeu.

*'
Znakomicie rozgrywa to spotkanie Juventus. Włoski zespół wykorzystał swoje sytuacje i jak na razie skutecznie powstrzymuje ataki Realu Madryt. Do całkowitego odrobienia strat z pierwszego starcia brakuje gościom jeszcze tylko jednej bramki, a do awansu dwóch.

45+2'
Varane trafił w poprzeczkę! Niewiele zabrakło Francuzowi do pokonania Buffona po wrzutce Kroosa.

45+1'
Poślizgnął się Ronaldo, co chciał wykorzystać w odbiorze Chiellini, ale Włoch popełnił przewinienie. Stały fragment gry na wysokości pola karnego.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części meczu.

44'
Ronaldo padł w polu karnym, gdzie liczył na wskazanie na "wapno". Arbiter z Anglii natychmiast pokazał, że nie ma mowy o "jedenastce".

43'
Zablokowane uderzenie z daleka Matuidiego.

42'
Źle rozegrał Khedira kontratak, zagranie niemieckiego pomocnika przechwycone przez Varane'a.

40'
Znowu było groźnie w polu karnym Królewskich, ostatecznie obrońcy wyekspediowali futbolówkę.

38'
Zdawało się, iż to piłkarze Realu są bliżsi wyrównania, niż przyjezdni podwyższenia prowadzenia. Liga Mistrzów po raz kolejny pokazała, że najmniej spodziewane opcje mogą się wydarzyć w najmniej spodziewanym momencie.

37'
2:0 dla gości! Ponownie Mandżukić!
Dośrodkowanie z prawego skrzydła Lichtsteinera doszło do Mandżukicia, a bałkański gracz ponownie pokonał Navasa. Piłka po drodze odbiła się od rąk golkipera i słupka.

36'
żółta kartka Lichtsteiner dostał żółtą kartkę za powalanie Ronaldo na murawę.

34'
Znakomita parada Buffona w sytuacji "sam na sam" z Isco! Do tej sytuacji nie powinno jednak dojść - Hiszpan w momencie otrzymania piłki od Ronaldo był na ofsajdzie.

33'
Rywalizacji wznowiona, Isco popisał się technicznym strzałem z obrębu pola karnego. Próba przeszła nad poprzeczką.

32'
W świetnej sytuacji do zmiany rezultatu znalazł się Kroos, jednak płaskie uderzenie Niemca zostało zablokowane. Ucierpiał przy tym Khedira, chwilowa przerwa w grze.

30'
Do strzału doszedł Marcelo, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

29'
żółta kartka Carvajal zdobył rzut wolny w pobliżu szesnastki "Juve". Winowajcą Mandżukić. Kartonik w kolorze żółtym dla Chorwata.

27'
Okres niedokładnej gry z obu stron.

25'
Wolej z dystansu w wykonaniu Khediry poszybował wysoko nad poprzeczką.

23'
Po krótkiej pomocy ze strony sztabu medycznego, poszkodowany napastnik powrócił na murawę.

22'
żółta kartka "Żółtko" dla Carvajala za nieładne przewinienie na Mandżukiciu.

21'
Obyło się bez zagrożenia po stałym fragmencie gry.

20'
Marcelo wywalczył rzut rożny.

19'
Taktyczny faul Benatii na Ronaldo, tym razem sędzia nie wyjął żółtej kartki.

17'
Pierwsza zmiana, wymuszona w zespole z Turynu: kontuzjowanego De Sciglio zastąpił Lichtsteiner.

17'
żółta kartka Pjanić obejrzał żółty kartonik za przewinienie taktyczne na Isco.

15'
Doskonałej okazji nie wykorzytał Mandżukić! Chorwacki snajper dostał zgraną piłkę po dośrodkowaniu z narożnika, ale nie trafił w nią czysto, przez co Navas spokojnie ją złapał.

14'
Korner dla piłkarzy Massimiliano Allegriego.

13'
Isco wpakował piłkę do siatki dobijając uderzenie Ronaldo! Sędzia boczny dostrzegł jednak pozycję spaloną.

12'
Chiellini ofiarnym wślizgiem zatrzymał podanie Kroosa do niepilnowanego kolegi, które mogło przynieść miejcowym bramkę wyrównującą.

10'
Bale! Uderzenie Walijczyka z bliskiej odległości świetnie wybronił Buffon, późniejsza dobitka byłego gracza Tottenhamu Hotspur trafiła tylko w boczną siatkę.

9'
Większość akcji Juventusu idzie prawą stroną, pilnowaną przez nie najlepiej dysponowanego dzisiaj Marcelo.

7'
Kapitalna obrona Navasa po strzale wślizgiem Higuaina! Błąd w defensywie Vallejo omal nie umożliwił mistrzowi Włoch zdobycie drugiego gola. Po odbiciu przez golkipera wrzutki Costy do strzału doszedł Argentyńczyk, ale górą był właśnie kostarykański bramkarz.

6'
Madrytczycy zdają się być nieco zaskoczeni początkowym obrotem spraw.

4'
Groźna centra De Sciglio, ale dogranie nie znalazło adresata w postaci jego partnera z drużyny.

3'
Znakomity start gości, zaraz po bramce ponownie było groźnie w polu karnym Realu, jednak tym razem obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.

2'
1:0 dla Juventusu!
Znakomicie przedarł się w środku pola Costa, dograł do Khediry, Niemiec idealnie dośrodkował na głowę Mandżukicia, a Chorwat celną główką umieścił piłkę w siatce.

1'
Zaczęli gospodarze!

*'
Trójka sędziowska wyprowadziła zawodników obu klubów na boisko. Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów. Za moment początek spotkania.

*'
Rozjemcą meczu będzie pochodzący z Anglii, Pan Michael Oliver.

*'
Ławka rezerwowych mistrza Włoch: Szczęsny, Lichtsteiner, Rugani, Asamoah, Marchisio, Sturaro, Cuadrado.

*'
Ławka rezerwowych madryckiej drużyny: Casilla, Benzema, Hernandez, Vazquez, Llorente, Asensio, Kovacić.

*'
Poznaliśmy wybrańców trenerów obydwu zespołów!

*'
W nadchodzącym starciu zabraknie trzech piłkarzy: w barwach Realu Madryt nie wystąpi zawieszony za żółte kartki Sergio Ramos, w zespole z Piemontu z podobnych przyczyn nie zagra Rodrigo Bentancur, a czerwony kartonik uniemożliwił wystąpienie Paulo Dybali.

*'
Choć teoretycznie nic nie wskazuje, aby Juventus zdołał odrobić stratę z pierwszego pojedynku, to wczorajsze zwycięstwo i awans Romy, która na Camp Nou uległa aż 1:4, wskazuje iż nic nie jest pewne w tych rozgrywkach.

*'
W Turynie pewnie zwyciężyli podopieczni Zinedine'a Zidane'a. Królewscy wygrali 3:0.

*'
Arbiter zainauguruje mecz o godzinie 20:45.

*'
Ciąg dalszy emocji związanych ze ćwierćfinałowymi starciami Ligi Mistrzów. Wczoraj poznaliśmy dwóch półfinalistów - do tej fazy awansowali: Liverpool oraz AS Roma. Zapraszamy Państwa serdecznie do śledzenia relacji z jednego z dwóch dzisiejszych spotkań rewanżowych - Real Madryt zmierzy się z turyńskim Juventusem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online