Arka Gdynia - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 2

Šteinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Marcus (47' Jankowski), Sołdecki, Bohdanow (75' M.Nalepa), Szwoch, Zarandia - Siemaszko (58' Esqueda)
Kuciak - Stolarski (84' Nunes), Nalepa, Vitoria, Wawrzyniak - Łukasik - Oliveira (79' Krasić), Haraslin , Lipski, Mladenović (68' Sławczew) - F. Paixao

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Lechia Gdańsk wykonała duży krok w kierunku zapewnienia sobie utrzymania w tym sezonie ligowym.

Lechia Gdańsk po raz kolejny lepsza w Trójmiejskich Derbach! Drużyna prowadzona przez Piotra Stokowca okazała się konkretniejsza w ofensywie.

90+4'
żółta kartka Żółty kartonik u Nunesa. Niesportowe zachowanie.

90+3'
Dusan Kuciak perfekcyjnie wyciągnął piłkę, po strzale głową Szwocha! Futbolówka zmierzała w lewe okno bramki! Ależ to była okazja!

90+2'
Podopieczni Piotra Stokowca starają się jak najdalej od swej bramki trzymać futbolówkę.

90+1'
Flavio zaliczył dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Podanie w kierunku Lipskiego przytomnie przechwycił Steinbors.

89'
Pięć minut - tyle bonusu zaoferował sędzia główny.

88'
żółta kartka Arka bez Marcjanika w składzie podejdzie do meczu w następnej kolejce. Obrońca otrzymał za swój faul żółtą kartkę.

87'
Już na vivat atakują zawodnicy z Gdyni. Do zakończenia spotkania pozostało już bardzo mało czasu.

86'
Oba sztaby szkoleniowe wyczerpały limity zmian.

84'
Paweł Stolarski otrzymał podziękowania za swój występ. Na ostatnie minuty wypuszczony został Nunes.

83'
Dawid Sołdecki niespodziewanie znalazł się przed szansą! Obrońca Arki, jednak, nie mógł w żaden sposób odpowiednio trafić w piłkę, posłaną z dośrodkowania z rzutu rożnego.

81'
żółta kartka Dawid Sołdecki nie patyczkował się z rywalem. Bezpardonowy atak wślizgiem został ukarany żółtą kartką.

80'
Sławczew znalazł się na bardzo widocznym ofsajdzie. Dobrą organizacją błysnął blok obronny Arki.

79'
Milos Krasić dał zmianę za Jaoa Oliveirę.

78'
Kuciak umiejętnie odbił płaski strzał zza szesnastki! Szwoch uderzał! Słowacki bramkarz miał trudne zadanie, bo w czasie uderzenia był zasłonięty.

76'
Na placu gry mamy dwóch Michałów Nalepa.

75'
Ostatnia zmiana, którą dzisiaj dokonał Leszek Ojrzyński. Nalepa w miejsce Bohdanowa.

74'
W ofensywie faulu dopuścił się Maciej Jankowski.

73'
Arka coraz bliżej upragnionego wyrównania. Oliveira doskonale zatrzymał centrę od lewego skrzydła boiska.

72'

70'
W przyjęciu piłki ręką pomógł sobie Marcjanik. Rzut wolny przyznany gościom.

69'
Lechia się mocno broni. Niemal cała jedenastka przyjezdnych skupiona w działanie w defensywie.

68'
Gdynianie przejęli inicjatywę. Trzecia porażka z rzędu w Wielkich Derbach Trójmiasta byłaby nie do przyjęcia dla ich kibiców.

66'
Esqueda doszedł do swojej kolejnej okazji! Zawodnik sprytnie próbował wykończyć dogranie od autu. Czujność na linii bramkowej zaprezentował Dusan Kuciak.

65'
Zmiana w gdańskiej Lechii. Filip Mladenović za Lukasa Haraslina.

63'
Esqueda postraszył Kuciaka! Soczyste uderzenie z blisko trzydziestego metra! Piłka poszła tuż obok prawego słupka bramki Lechii.

62'
Jankowski dwukrotnie próbował prostopadłym zagraniem uruchomić klubowych kolegów. Przy drugiej próbie jego partnera z drużyny uchwycono na pozycji spalonej.

60'
Niebezpieczna interwencja Sołdeckiego. Atak wyprostowaną nogą mogło zrobić krzywdę innemu zawodnikowi.

59'
Trener Arki Gdynia zrealizował już dwie zmiany. Szkoleniowiec Lechii Gdańsk - Piotr Stokowiec, ma wciąż komplet roszad.

58'
Enrique Esqueda wszedł na boisko. Na ławkę rezerwowych został zesłany Rafał Siemaszko.

56'
Flavio Paixao popisał się fantastycznym, technicznym uderzeniem zza pola karnego! Arkę przed utratą gola uchronił kapitalnie interweniujący Steinbors! Świetne piąstkowanie futbolówki.

55'
Brzydki początek drugiej odsłony tego spotkania. Sędzia główny musiał często przerywać grę.

54'
żółta kartka Michał Nalepa nie był zainteresowany futbolówką. Ostry atak na nogi Macieja Jankowskiego.

53'
Na bardzo dużym ofsajdzie złapano Flavio Paixao.

51'
Interesujący wolej z dystansu zaprezentował Paweł Stolarski. Ładny, ale w pełni sygnalizowany strzał spokojnie wyłapał Pavels Steinbors.

50'
Coraz agresywniej na murawie.

49'
żółta kartka Maciej Jankowski już z żółtym kartonikiem. Snajper Arki za agresywnie walczył w powietrzu.

49'
Daniel Łukasik poturbowany został w pojedynku powietrznym.

48'
Adam Marciniak jest w tej chwili kapitanem Arki. Ten gracz przed momentem popełnił przewinienie.

47'
Na placu gry zameldował się Maciej Jankowski. Napastnik zmienił Marcusa.

46'
II część gry już ruszyła!

Porcja statystyk od portalu EkstraStats.

Paweł Raczkowski odgwizdał koniec I połowy spotkania w Gdyni!

45+6'
żółta kartka Za protesty sędzia główny żółtą kartkę pokazał da Silvię.

45+5'
żółta kartka Żółta kartka dla Vitorii. Kuciak również obejrzał żółty kartonik. Słowackiego goalkeepera nie zobaczymy w następnej serii gier.

45+4'
Przed momentem Lechia miała doskonała sytuację na gola! Przepiękny wolej Vitorii trafił w lewy słupek bramki Arki!

45+4'
Szarpanina przy linii bocznej. Vitoria zaliczył bardzo ostre wejście w nogę Zarandii.

45+3'

45+1'
Arka stara się szybko odpowiedzieć.

45'
I odsłona meczu w Gdyni potrwa 5 minut dłużej.

44'
Na murawę wleciały jakieś przedmioty. Pracownicy stadionu próbują jak najszybciej posprzątać boisko.

43'
Goooooool! Ależ powrót Lechii! Genialnie wyprowadzony kontratak zakończył niezłym uderzeniem głową Flavio Paixao!

42'
Obrona Lechii udaremnili dośrodkowanie z rzutu wolnego.

41'
Paweł Stolarski nie dał rozpędzić się rywalowi. Faul w bliskiej odległości od swojej bramki.

39'
Flavio Paixao efektownie padł w polu karnym przeciwnika. Sędzia główny nie dał się nabrać na "symulkę" Portugalczyka.

38'
Rafał Siemaszko postanowił podjąć decyzję o silnym strzale bez przygotowania. Doświadczony piłkarz Arki posłał futbolówkę wprost w Dusana Kuciaka.

36'
Zarandia jest zawodnikiem, który z wielką gracją operuje piłką. Przed momentem pomocnik Arki minął dwóch przeciwników.

35'
Rezerwowi z obu stron udali się intensywną rozgrzewkę.

34'
Zbozień próbował sfinalizować wrzutkę z lewego narożnika boiska. Piłka została kopnięta zdecydowanie za silnie. Od szóstego metra rozpocznie Dusan Kuciak.

33'
Vitoria klasowo zachował się w swoim polu karnym. Bardzo groźne uderzenie kierował Rafał Siemaszko.

32'
Flavio Paixao zwija się z bólu. Gra przerwana. Portugalczyk ucierpiał po pojedynku z Helstrupem.

30'
Faul taktyczny na Siemaszce. Rzut wolny dla Arki Gdynia. Lipski wystąpił w roli agresora.

29'

28'
Długi cross w kierunku Oliveiry. Pomocnik Lechii znajdował się na pozycji spalonej.

26'
Siemaszko odebrał słowną reprymendę od arbitra głównego.

25'
Chaos w polu karnym Lechii. Mocno wyrzucona piłka z autu zrobiła zamieszanie w szeregach obronnych ekipy z Gdańska.

23'
"Biało - zieloni" próbują pójść za ciosem. Arka mocno się cofnęła do defensywy.

21'
Goooool! Vitoria idealnym zagraniem głową pokonał Steinborsa! Fantastyczny strzał z powietrza w lewy sektor bramki.

20'
Gospodarze przejęli środek pola. Lechii trudno jest w jakikolwiek sposób przemycić futbolówkę dalej.

18'
Gdynianie mocno skupieni w grze w obronie. Aktualny wynik nie daje im wielkiego bezpieczeństwa.

17'
Efektowne na przebój przedarł się Oliveira. Dogranie z lewego skrzydła okazało się ciut za mocne dla wbiegających napastników Lechii.

15'
Pierwszy kwadrans gry w Gdyni już minął. Boiskowe wydarzenia sukcesywnie się dynamizują.

14'
żółta kartka Za ostre wejście żółtą kartkę obejrzał Daniel Łukasik.

13'
Leży na boisku piłkarz Arki. Marcus da Silva był poszkodowany w akcji z Danielem Łukasikiem.

12'
Bardzo ładna centra z rzutu rożnego w wykonaniu Lipskiego. Paixao był ogromnie bliski zakończenia dogrania. Niestety dla kibiców gości, Portugalczyk minimalnie się spóźnił.

11'
Długi wyrzut piłki od autu zaprezentował gracz Lechii. Piłkę na korner odbił jeden z obrońców gospodarzy.

10'
Arka Gdynia może mówić o bardzo dobrym wejściu w mecz.

8'
Gooooool! Mateusz Szwoch doskonale przymierzył z 11. metrów! Wielka precyzja! Piłka poleciała w lewy, dolny róg bramki!

7'
Jest decyzja! Arbiter Paweł Raczkowski zdecydował się na wskazanie na jedenasty metr!

6'
Sędzia główny skorzysta z systemu VAR! Jest możliwość, że Stolarski zagrał piłkę ręką.

5'
Marcus dopadł do bardzo dobrej okazji strzeleckiej! Brazylijczyk nie zdołał umieścić piłki w siatce, ponieważ wślizgiem zareagował Stolarski. Bardzo heroiczna decyzja obrońcy.

3'
Bohdanow nieźle wybił rzut wolny. Cięte dośrodkowanie udało się jednak zatrzymać defensorowi Lechii Gdańsk.

2'
Wawrzyniak kapitalnie zatrzymał bardzo niebezpiecznie wyglądającą akcję Arki. Zarandia przegrał pojedynek tuż pod polem karnym Lechii.

1'
Arka Gdynia jako pierwsza kopnęła futbolówkę.

*'

*'
Zawodnicy pojawili się już na murawie.

*'
Pełne zestawienia obu ekip!

*'
Niżej wspomniane drużyny grały ze sobą w 30.kolejce LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu. Lechia Gdańsk wygrała u siebie 4:2. Trzy bramki w tamtym pojedynku zdobył Flavio Paixao.

*'
Mecz prestiżowy dla kibiców z Trójmiasta poprowadzi Pan Paweł Raczkowski.

*'
Obie drużyny rywalizować będą w "grupie spadkowej".

*'
"Wielkie Derby Trójmiasta" rozpoczną się o godz. 18:00

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Arka Gdynia podejmie Lechię Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online