Lech Poznań - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Putnocky - Gumny (66' Klupś), Dilaver, Vujadinović, Kostewycz (76' Tomasik) - Trałka, Gajos - Jevtić, Majewski, Jóźwiak (46' Chobłenko) - Gytkjaer.
Alomerović - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste (62' Gardawski) - Kovacević (66' Kecskes), Możdżeń - Kosakiewicz, Janjić, Aankour - Kapidzić (76' Soriano).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Wielkie zaskoczenie w stolicy Wielkopolski. Koroniarze zwyciężyli dzięki swojej determinacji. Lechici zupełnie nie przypominali drużyny z ostatnich tygodni.

Koniec meczu! Korona Kielce wygrała z Lechem Poznań 1:0.

90+4'
Gajos nie wykorzystał doskonałej okazji! Kapitan Lecha po podaniu Majewskiego uderzył prosto w Diawa.

90+2'
żółta kartka Dejmek z żółtą kartką na koncie.

90+1'
Klupś nie trafił w bramkę po dograniu z lewego skrzydła.

90'
Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

88'
Dwie całkowicie nieudane wrzutki Tomasika.

86'
Chobłenko nie trafił dobrze w dograną przez Tomasika piłkę. Od bramki Korona Kielce.

85'
Soriano leży na murawie, potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

84'
Kolejna znakomita sytuacja zmarnowana przez graczy z Poznania. Vujadinović nie był pilnowany w polu karnym, mógł spokojnie przymierzyć, ale zamiast tego "podpalił się" Czarnogórzec i nie trafił nawet w bramkę.

82'
Putnocky uratował Lecha przed drugim golem. Świetne wyjście Słowaka uniemożliwiło Soriano dojście do futbolówki.

80'
Fatalny kiks Soriano sprawił, że piłka nie wpadła do bramki Lecha po raz drugi.

78'
Ogromne szczęście koroniarzy, że wciąż jest 0:1. Najpierw doskonałą interwencją po uderzeniu Trałki popisał się Alomerović, później zablokowali bombę z dystansu Dilavera, a na koniec nieczyste strzał udanie zatrzymał wcześniej wspomniany golkiper.

77'
Trałka sfaulowany w pobliżu szesnastki. Stały fragment gry dla miejscowych.

76'
Ostatnia zmiana w obydwu zespołach: w Koronie Soriano wszedł za Kapidzicia, w Kolejorzu Tomasik zastąpił Kostewycza.

75'
Niecelna główka Kapidzicia.

73'
żółta kartka Klupś otrzymał kartkę w kolorze żółtym za faul na Janjiciu.

71'
Poznaniacy chcąc wywalczyć chociażby remis, muszą zacząć grać dokładniej i wykorzystywać takie sytuacje jak przed momentem.

69'
Jak tego nie wykorzystał Chobłenko? Ukraiński napastnik po dośrodkowaniu Klupsia miał przed sobą niemal pustą bramkę, ale przestrzelił. To powinno być wyrównanie dla gospodarzy.

68'
Chobłenko obrócił się z piłką w polu karnym i płasko strzelał na bramkę Korony. Niedostatecznie mocna była ta próba, aby golkiper gości skapitulował.

67'
20 054 kibiców jest na INEA Stadionie.

66'
Także zmiana w zespole Lecha: Klupś za Gumnego.

66'
Druga korekta w składzie gości: Kecskes wszedł w miejsce Kovacevicia.

65'
żółta kartka Żółta kartka dla Alomerovicia za opóźnianie wznowienia gry.

64'
Efektowny strzał Aankoura był zbyt lekki, aby mógł zaskoczyć Putnockiego.

62'
Zmiana w Koronie Kielce: Gardawski zastąpił Kallaste.

61'
Gumy trafił domagał się podyktowania "jedenastki" po zagraniu ręką Kallaste. Arbiter słusznie nie wskazał na "wapno".

60'
Słaby spotkanie rozgrywa dzisiaj Kostewycz. Ukrainiec stracił kolejną piłkę.

59'
Gospodarze, z racji wyniku mają przewagę, ale kielczanie skutecznie bronią korzystnego rezultatu.

57'
Mocne uderzenie z daleka w wykonaniu Majewskiego zatrzymane przez Alomerovicia.

56'
Było groźnie w szesnastce przyjezdnych, Gumny szukał tam partnera do podania, ale zagrał pod nogi rywala.

55'
Obyło się bez większego zagrożenia, piłkę wybił Rymaniak, ale arbiter nakazał wznowić grę od bramki.

54'
Chobłenko wywalczył rzut wolny niedaleko pola karnego gości.

53'
Centrostrzał Gumnego trafił w Gajosa, futbolówka minęła cel w znacznej odległości.

51'
Zaskakujący strzał Kapidzicia z dwudziestego metra, udanie zatrzymał tę próbę słowacki bramkarz gospodarzy.

50'
żółta kartka Jevtić obejrzał żółty kartonik za przewinienie. Sfaulowany Diaw.

48'
Na pozycji spalonej został złapany Kapidzić.

47'
Lechici wyekspediowali futbolówkę.

47'
Z prawego narożnika wznowią grę koroniarze.

46'

*'
W zespole z Poznania nastąpiła zmiana: Chobłenko zajął miejsce Jóźwiaka.

*'
Gracze powrócili na boisko.

*'
Statystyki:

*'
Starcie w Wielkopolsce nie porywa. Niewiele jest sytuacji bramkowych, gra jest rwana.

45+1'
Nieczysta główka Jevticia sprawiła niewielkie problemy Alomeroviciowi. Ostatecznie bramkarz wyszedł z tej opresji.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

44'
Bardzo niecelny strzał głową Gytkjaera.

43'

42'
Do główki po centrze Majewskiego doszedł Trałka, ale uderzył wprost w golkipera.

41'
Stały fragment gry dla gospodarzy na wysokości szesnastki.

40'
Ładny rajd Gajosa zakończony niezłą wrzutką - żaden z piłkarzy Lecha nie zamknął akcji.

39'
Na ofsajdzie złapany Kapidzić.

37'
Zespół Nenada Bjelicy wygląda zupełnie inaczej niż w ostatnich kolejkach fazy zasadniczej.

35'
0:1! Kapidzić otworzył wynik meczu!
Strzał z dystansu napastnika otarł się pod jednego z lechitów, piłka po odbiciu od słupka zatrzepotała w siatce.

34'
Vujadinović doszedł do strzału głową, ale trafił w jednego z koroniarzy.

33'
Korner dla Kolejorza.

33'
Jevtić przegrał pojedynek z Alomeroviciem! Świetna interwencja bramkarza.

32'
żółta kartka Rzut karny dla Lecha Poznań!
Diaw powalił Vujadinovicia w polu karnym. Żółta kartka dla obrońcy Korony.

30'
Piłkarze nie rozgrzewają kibiców zgromadzonych na INEA Stadionie. Spotkanie nie zachwyca.

27'
Zbyt mocne podanie Jevticia do Gajosa w pobliżu szesnastki, kapitan Lecha Poznań nie miał większych szans na dojście do piłki przed linią końcową.

26'

24'
Kolejne w tym pojedynku nieudane dośrodkowanie Kostewycza.

23'
Janjić dorzucił piłkę w pole karne, spokojnie wyłapał ją Putnocky.

21'
Mecz walki - tak na razie można określić to spotkanie.

20'
Gytkjaer skutecznie się zastawiał i został powalony przez rywala.

19'
Optyczna przewaga należy do miejscowych, ale poznaniacy nie potrafią tego przełożyć na sytuacje bramkowe.

17'
Udana interwencja Kovacevicia zastopowała szarżującego Jóźwiaka.

15'
Przeciągnięta centra Kostewycza, nikt z jego partnerów nie miał szans na zamknięcie akcji przy tak wysoko zawieszonej piłce.

14'
Kovacević niebezpiecznie główkował na bramkę gospodarzy, ale próba nie znalazła drogi do siatki.

14'
żółta kartka Żółta kartka dla Gumnego za faul taktyczny na swojej połowie.

12'
Sporo niedokładności w grze obu klubów.

11'
Górą w starciu fizycznym o dośrodkowaną piłkę byli zawodnicy z Kielc.

11'
Nie sięgnął dogrania Trałka, po interwencji defensorów będzie jeszcze jeden rzut rożny.

10'
Gytkjaer zdobył korner dla lechitów.

8'
Uderzenie Gajosa z dystansu zostało zablokowane.

7'
Wrzutkę Jevticia przejęli w powietrzu koroniarze.

6'
Rzut wolny dla Lecha po zagraniu ręką Kovacevicia.

5'
Jevtić nie trafił czysto w futbolówkę w polu karnym po zgraniu Gytkjaera. Mogło być groźnie, jeśli Szwajcar wykonałby to lepiej.

4'
Ostry faul Kovacevicia na Jóźwiaku, poszkodowany wpadł jeszcze w jednego z graczy Korony.

3'
Wyrównany początek, gra toczy się głównie w okolicy środka pola.

1'
Zaczęli goście.

*'
Minuta ciszy poświęcona pamięci Henryka Zakrzewicza, zasłużonej postaci dla poznańskiej drużyny.

*'
Wszyscy gracze są już na murawie. Za moment początek starcia.

*'
Piłkarze obydwu zespołów za moment zameldują się na płycie boiska. Rozbrzmiewa hymn kibiców Kolejorza.

*'
Arbitrem meczu na INEA Stadionie będzie Krzysztof Jakubik z Siedlec.

*'
Rezerwowi: Hamrol, Kecskes, Gardawski, Cvijanović, Jukić, Cebula, Soriano.

*'
Wybrańcy szkoleniowca koroniarzy desygnowani do gry także zostali przedstawieni.

*'
Ławka rezerwowych poznaniaków: Burić, Rogne, Chobłenko, Klupś, Barkroth, Janicki, Tomasik.

*'
Poznaliśmy wyjściowe zestawienie Kolejorza.

*'
Lechici prowadzeni przez Nenada Bjelicę w ostatnich kolejkach rundy zasadniczej zanotowali wzrost formy, co wpłynęło na ich dobrą dyspozycję i awans na pierwsze miejsce w tabeli.

*'
W tygodniu informowano, że Korona Kielce przyjedzie do Poznania w nieco okrojonym składzie, ze względu na zbliżający się rewanż w półfinale Pucharu Polski.

*'
Godzina, na którą zaplanowano ten pojedynek, to 20:30.

*'
Witamy wszystkich kibiców na naszym portalu!
Rozpoczęła się faza finałowa obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy, a drugie dzisiejsze spotkanie odbędzie się w stolicy Wielkopolski. Lider Ekstraklasy, Lech Poznań zmierzy się z Koroną Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online