Barcelona - Valencia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Valencia
2 : 1

Ter Stegen , Sergi Roberto, Piqué , Umtiti, Alba - Busquets, Iniesta (84' D.Suarez) - Paulinho, Coutinho (80' Dembele), Messi - Suárez
Neto - Vezo, Garay, Gabriel, Gayà - Carlos Soler, Parejo, Kondogbia, Guedes (70' Pereira) - Rodrigo (81' Zaza), Santi Mina (72' Vietto)

Mecze na żywo: Barcelona - Valencia

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

FC Barcelona zrobiła bardzo konkretny krok w kierunku zapewnienia sobie tytułu mistrzowskiego. Valencia, mimo wielkiej ambicji sportowej, nie zdołała przeciwstawić się wyżej notowanemu oponentowi.

Sędzia zakończył mecz na Camp Nou!

90+2'
Bardzo symboliczny udział zaliczy Semedo.

90+2'
Ostatnie sekundy dzisiejszego boju w Barcelonie.

90+1'
FC Barcelona, a konkretnie Denis Suarez zmarnował "piłkę meczową"! W wyśmienitej sytuacji strzeleckiej zawodnik kopnął futbolówkę wprost w interweniującego bramkarza.

90'
Regulaminowy czas dzisiejszego meczu zostało wydłużony o 3 minuty.

89'
Denis Suarez bardzo nieudolnie próbował wymusić rzut karny. Zawodnik gospodarzy mógł mówić o sporym szczęściu, bo sędzia miał podstawy do wyciągnięcia żółtej kartki.

88'
Valencia uwierzyła w swoje możliwości. Barcelona bardzo łatwo zepchnęła się do głębszej defensywy.

86'
Goooooool! Valencia złapała kontakt! Precyzyjny strzał z jedenastu metrów zaskoczył Ter Stegena! Daniel Parejo dał nadzieję swoim kibicom.

85'
Ależ błąd Dembele! Rzut karny dla Valencii! Bardzo nieroztropny atak na nogi przeciwnika.

84'
Denis Suarez dał zmianę za Andresa Iniestę. Opaskę kapitańską Barcelony przechwycił Lionel Messi.

83'
Paulinho nie ma swojego dnia. Nieprzemyślany faul mógł się skończyć karą indywidualną.

81'
Już trzecia zmiana u gości. Zaza w miejsce Rodrigo.

80'
Philippe Coutinho zaprezentował kapitalną formę. Wielkie brawa od publiczności na stadionie. Trener Valverde wypuścił Dembele.

78'
Lionel Messi dalej nie może się wstrzelić w piłkę! W wybornej sytuacji gwiazdor posłał ją tuż obok prawego słupka bramki Neto.

77'
"Nietoperze" próbują już wszystkich środków, aby tylko złapać "kontakt" z Barceloną. Jednym ze sposobów są strzały z dystansu. Taką próbę podjął Parejo, jednak jego strzał pewnie obronił Ter Stegen.

75'
żółta kartka Bardzo rażąco przepisy gry złamał Gabriel. Za celowe przewrócenie biegnącego z piłką przeciwnika otrzymał żółty kartonik.

74'
Coutinho po raz kolejny wziął się za wykonanie rzutu rożnego. I ponownie egzamin zdała defensywa Valencii. Soler dobrze ustawił się w okolicach swojej bramki.

72'
Drugą zmianę zrealizował sztab szkoleniowy przyjezdnych. Vietto za Minę.

71'
Neto pokazał, że posiada spory refleks! Nieoczekiwanie strzałem głową pokazał się Andres Iniesta! Uderzenie kierowane w lewy sektor bramki, miał pełne prawa do powodzenia.

70'
Gonzalo Guedes był jednym z najlepszych graczy Valencii. Trener podjął decyzję, że jego miejsce na boisku zajmie Andreas Pereira.

69'
63% posiadania piłki ma "Duma Katalonii". Jej oponent - 37%.

68'
Parejo zabrał się za egzekucję rzutu wolnego. Brawa należą się za odwagę, ale silnie kopnięta piłka, przeleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki.

66'
Valencia zyskała cenny stały fragment gry.

65'
Leo Messi robi wszystko, aby znaleźć się wśród strzelców! Argentyński napastnik wykazał się błyskotliwym zagraniem z powietrza! Futbolówka bezpiecznie poleciała nad poprzeczką.

63'
Oba sztaby szkoleniowe nie zdecydowały się jeszcze na realizacje zmian w składach.

62'
Sędzia asystent zdecydował się na podniesienie chorągiewki. Umtiti nie uniknął pozycji spalonej. Werdykt arbitra liniowego trzeba traktować, jako bardzo słuszny.

60'
Godzina gry upłynęła bardzo szybko. FC Barcelona dąży do jak najszybszego "dobicia" swojego dzisiejszego przeciwnika ligowego.

59'
Sporo miejsca pod polem karnym Valencii otrzymał Coutinho. Pomocnik Barcelony nie zmarnował czasu i posłał efektowny strzał. Futbolówka, na szczęście dla Neto, poszybowała obok lewego słupka bramki.

58'

56'
Neto nie miał prawa do popełnienia błędu. Lionel Messi zgrabnie wypracował sobie miejsce do oddania strzału. Goalkeeper Valencii skutecznie zneutralizował lecącą futbolówkę w środek bramki.

54'
Goście wzięli się do pracy. Parejo posłał wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Santi Mina już przygotowywał się do zamknięcia akcji, lecz niestety, w porę zainterweniował obrońca "Barcy".

52'
Valencia została zmuszona do odsłonięcia się.

51'
Goooooool! Umtiti podwyższył rezultat tego boju! Stoper "Dmy Katalonii" fenomenalnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego, i zgrabnym uderzeniem głową zaskoczył Neto.

50'
Ter Stegen popisał się dobrym, technicznym chwytem futbolówki. W pobliże jego bramki poleciało zdecydowanie za głębokie dośrodkowanie.

48'
Nie doszło do żadnych zmian personalnych. Obaj szkoleniowcy mają pełne zaufanie do swoich wybrańców.

47'
Vezo zachował zimną krew i zatrzymał szarżę Iniesty. Pomocnik gospodarzy próbował zbliżyć się do bramki strzeżonej przez Neto.

46'
Barcelona rozpoczęła II połowę starcia!

FC Barcelona oraz Valencia zeszły z boiska! Arbiter główny zasygnalizował koniec I odsłony spotkania.

44'
Sędzia techniczny oznajmił na swojej tablicy, że I część gry zostanie przedłużona o 1 minutę.

43'
Ter Stegen przeszedł kolejną próbę! Czujność Niemca znów sprawdzić postanowił Rodrigo. Zgrabny strzał w lewy sektor bramki, poleciał w okolice, gdzie właśnie stał Ter Stegen.

41'
Garay zaryzykował i zaatakował wślizgiem rywala. Rzut wolny dla zespołu gospodarzy.

40'
"Duma Katalonii" sprawia wrażenie drużyny, która kontroluje przebieg wydarzeń na swoim terytorium.

38'
Coutinho nadział się na dosyć ostry atak wślizgiem ze strony swojego przeciwnika. Parejo mógł nawet obejrzeć żółty kartonik.

37'
Mina wreszcie dostał swoją okazję! Napastnik przyjezdnych urwał się obrońcy Barcelony, i oddał strzał głową, z niezłej odległości od bramki! Futbolówkę powędrowała bardzo blisko celu.

35'
Leo Messi upadł w szesnastce Valencii. Arbiter dał bardzo jasny sygnał - nie ma możliwości przyznania Barcelonie rzutu karnego.

34'

33'
Lionel Messi doszedł do kolejnej okazji strzeleckiej. I znów głową próbował napastnik "Barcy". Piłka przeleciała, jednak, światło bramki Valencii. Obrona gości zdecydowanie przespała.

31'
Leo Messi spróbował swych sił uderzeniem głową. Argentyński gwiazdor umiejętnie wyszedł do centry, jednak próba przeleciała tuż przy lewym słupku bramki. Neto spokojnie kontrolował sytuację.

30'
Na Camp Nou minął drugi kwadrans gry.

28'
Valencia czyha na możliwość wyprowadzenia kontry. Żeby to miało miejsce, Barcelona musiałaby popełnić błąd w rozegraniu.

27'
Ataki, które wyprowadza Barcelona, mogą niepokoić kibiców drużyny gości. Zanosi się szybkie podwyższenie rezultatu tego pojedynku.

25'
Duży chaos w obronie Valencii starała się wykorzystać Barcelony. W polu karnym znajdował się Leo Messi, ale Argentyńczyk nie potrafił zabrać się z piłką, i podjąć próby podwyższenia wyniku.

24'

22'
Ter Stegen pokazał kosmiczną interwencję! Goalkeeper nie dał się zaskoczyć Rodrigo, który z dużą gracją pokonał dwóch obrońców! Efektownie kopniętą futbolówkę bramkarz Barcelony odbił na korner.

21'
Jest remis w statystyce, odnoszącej się do ilości rzutów rożnych. Po obu stronach jest "2".

19'
Zespół Valencii ambitnie walczy o wyrównanie! Mało zabrakło, aby Guedes zmieścił piłkę w siatce bramki Ter Stegena! Udany wślizg w realizacji Sergi Roberto wymusił błąd na strzelającym zawodniku Valencii.

18'
Ter Stegen ma świadomość, że musi być w każdym momencie czujny! Niemiec zatrzymał silnie uderzoną piłkę z dystansu! Kolejnym zagraniem popisał się Guedes.

16'
Genialnym, prostopadłym podaniem przy akcji bramkowej błysnął Coutinho.

15'
Goooooool! Luis Suarez wpisał się na listę strzelców! Urugwajczyk wykorzystał chwilę nieuwagi bloku obronnego Valencii. Precyzyjny strzał był nie do obrony dla Neto.

14'
Mamy remis w groźnych strzałach! Refleks Neto sprawdził konkretnie Alba! Soczysta próba z dalszej odległości mogła dać Barcelonie prowadzenie.

13'
Valencia umie się ustawić w polu karnym. Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy okazał się dużym rozczarowaniem dla sympatyków utytułowanego klubu.

12'
żółta kartka Bez jakiegokolwiek pardonu nogę zawodnika Barcelony zaatakował Kondogbia. Ten piłkarz musi szczególnie uważać na swoje zachowanie.

11'
Barcelona miała okazję stworzyć coś groźniejszego po rzucie rożnym. Dla kibiców gości szczęśliwie ich pupile skutecznie ustawili się w swoich strefach.

9'
Ekipa prowadzona przez Valverde podejmuje śmielsze próby ofensywne.

8'
Piłkarze gospodarzy próbują w miarę efektowny sposób rozmontować obronę swojego rywala. Wiele krótkich podań na połowie przyjezdnych.

6'
żółta kartka Pique ujrzał żółtą kartkę. Doświadczony stoper Barcelony celowo łapał przeciwnika za koszulkę.

5'
Valencia nie przyjechała do Barcelony po to, aby się przez całe zawody bronić.

4'
Ter Stegen udowodnił, że należy do czołówki bramkarzy! Niemiecki goalkeeper wyśmienicie wyciągnął piłkę, która zmierzała w prawy sektor jego bramki!

3'
Kondogbia efektownie ruszył z futbolówką. Pomocnik już przymierzał się do strzału zza pola karnego, ale w ostatniej chwili czystym wejściem błysnął Pique.

2'
Na wysoki pressing od początku meczu zdecydowała się drużyna gospodarzy.

1'
Sędzia główny został zmuszony do przerwania akcji. Faul taktyczny w wykonaniu Kondogbii otarł się o żółtą kartkę.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip zameldowali się już na płycie boiska.

*'
"Duma Katalonii" w ubiegły wtorek pożegnała się z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Podopieczni trenera Valverde dali się w rewanżowym starciu zdetronizować AS Roma (4:1, 0:3).

*'
Carlos del Cerro Grande wystąpi na Camp Nou, jako arbiter główny.

*'
Obie drużyny zmierzą się dzisiaj w ramach 32. kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy. Poprzednie ligowe starcie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się remisem 1:1.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego usłyszymy o 16:15.

*'
Witamy wszystkich na naszym portalu i zapraszamy na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu: FC Barcelona - Valencia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Valencia, to zapraszamy do śledzenia meczu online