Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Pawełek - Wójcicki, Runje, Mitrović, Bodvarsson - Kwiecień (70' Grzyb), Romanczuk - Frankowski, Pospisil (HT' Świderski), Novikovas - Bezjak (63' Sheridan).
Loska - Wieteska, Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz - Kądzior (90' Wolniewicz), Matuszek, Żurkowski, Liszka (58' Hajda) - Kurzawa - Angulo.

*'
Nie wykorzystali białostoczanie okazji do wskoczenia na fotel lidera. Górnicy wyszarpali zwycięstwo dzięki swojej determinacji.

90+2'
Sheridan wygrał główkę w powietrzu, chciał zgrać piłkę jednemu ze swoich partnerów, ale do niej najszybciej doszedł Loska.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone trzy minuty.

90'
Zmiana w Górniku Zabrze: Wolniewicz zastąpił Kądziora.

89'
1:2! Co za bramka Świderskiego!
Huknął z dystansu napastnik gospodarzy, próba była na tyle wysokiej jakości, że Loska nie zdołał skutecznie interweniować.

87'

85'
2:0 dla gości! Angulo zamknął rywalizację w tym spotkaniu! Błędy w defensywie Jagiellonii wykorzystał Górnik - Żurkowski wyłożył piłkę Hiszpanowi, ten będąc niepilnowanym w szesnastce, zwiódł nadbiegającego obrońcę i płaskim strzałem nie dał szans Pawełkowi.

84'
Znowu, po raz kolejny na spalonym został złapany zdobywca gola, Angulo.

82'
Niewiele zabrakło Frankowskiemu do opanowania futbolówki po podaniu prostopadłym od Grzyba.

81'
1:0 dla Górnika Zabrze! Angulo pokonał Pawełka!
Hiszpan przyjął sobie na klatkę piersiową piłkę po podaniu Kurzawy i huknął z powietrza, piłka po rykoszecie od jednego obrońców wpadła do siatki. Bramkarz bez szans na interwencję.

80'
Novikovas "popisał się" kolejną fatalną wrzutką ze stojącej piłki.

77'
Kądzior dał się złapać na spalonym.

76'
11 098 widzów ogląda na stadionie dzisiejsze starcie.

75'
Groźne uderzenie Grzyba sprzed szesnastki poszybowało nad bramką.

74'
Główką zamknął centrę Novikovasa Runje, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

73'
Rzut wolny, kolejny w tym meczu, dla Dumy Podlasia.

72'
Dotychczasowa gra obydwu klubów wskazuje na bezbramkowy remis.

70'
Trzecia roszada w zespole z Białegostoku: Grzyb wszedł za Kwietnia.

68'
Kompletnie nieudane dogranie Novikovasa. Litwin zdecydowanie przeciągnął dośrodkowanie.

67'
Rzut wolny na wysokości szesnastki gości po faulu na Novikovasie.

65'

63'
Druga zmiana w Jagiellonii Białystok: Sheridan zastąpił Bezjaka.

63'
Obyło się bez większego zagrożenia.

62'
Centrostrzał Kurzawy wylądował na górnej siatce. Po drodze był rykoszet, dlatego też będzie korner.

61'
Kądzior w ładny sposób ograł Romanczuka, a pomocnik Jagiellonii musiał ratować się faulem. Na jego szczęście sędzia nie zdecydował się na pokazanie mu drugiej żółtej kartki.

59'
Powinni lepiej to wykończyć białostoczanie, Świderski oddał strzał w momencie, gdy Loski nie było w bramce, ale próbę snajpera udanie zblokował Żurkowski.

58'
Pierwsza korekta w składzie zabrzańskiej drużyny: Hajda zajął miejsce Liszki.

56'
Bochniewicz potrzebuje pomocy medyków, nieszczęśliwie zderzył się z Suarezem.

55'
Stały fragment gry w postaci rzutu wolnego mają gospodarze na połowie swoich rywali.

54'
Rajd Novikovasa zakończył się na dwudziestym metrze.

53'
Matuszek pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki, co nie umknęło uwadze arbitra.

51'
Pierwsze minuty drugiej połowie nie wskazują na to, aby obraz gry uległ znacznej zmianie w stosunku do pierwszej części.

49'
Świderski oddał strzał, wydawało się nietrudny do obrony, ale Loska odbił piłkę przed siebie i gdyby ktoś z kolegów niedawno wprowadzonego snajpera był w pobliżu, to nie wiadomo, jakby się ta akcja skończyła.

48'
żółta kartka Romanczuk popełnił faul, za który otrzymał "żółtko".

47'
Bodvarsson szukał podaniem Bezjaka, ale słowacki napastnik nie zdołał opanować futbolówki.

46'

*'
W zespole Jagiellonii nastąpiła zmiana: Świderski zastąpił Pospisila.

*'
Drużyny powróciły na boisko po kwadransie odpoczynku.

*'

*'
Nie można powiedzieć, że nic się dzieje w stolicy Podlasia. Z drugiej strony nie jest to porywające spotkanie. Okresami przeważali gospodarze, choć w perspektywie całego czasu wydaje się, że wynik bezbramkowy dobrze oddaje to, co się działo na placu gry.

Całkowicie nieudane wykonanie tego stałego fragmentu gry i sędzia nakazał piłkarzom udanie się do szatni.

45+3'
Ostatnia szansa dla "Jagi" na zmianę rezultatu jeszcze przed końcem pierwszej części meczu. Rzut wolny blisko pola karnego Górnika.

45+2'
Finezyjne uderzenie Frankowskiego z obrębu szesnastki przeszło nad poprzeczką.

45+1'
Bochniewicz strzelił celnie głową, ale prosto w Pawełka.

45+1'
Było groźnie! Będzie jeszcze jeden rzut rożny.

45'
Trzy minuty doliczone.

45'
Znakomity strzał z dystansu Żurkowskiego jeszcze lepiej wybronił Pawełek! Tylko korner dla zabrzan.

43'
Spalił akcję Angulo, hiszpański snajper za wcześnie wyszedł do podania.

42'
Gol nie został uznany! Arbiter nakazał wznowienie gry przez bramkarza Jagiellonii.

41'
Sędzia Kwiatkowski wskazał, że będzie potrzebna wideoweryfikacja.

40'
Kurzawa wpakował piłkę do siatki!
Skrzydłowy Górnika precyzyjnym strzałem nie dał szans Pawełkowi. Zanim jednak piłka trafiła do strzelca, Żurkowski prawdopodobnie przewinił w starciu z Runje.

39'
Chaotyczne jest to spotkanie, brakuje precyzji.

37'
Optyczną przewagę mają białostoczanie, ale nic z tego nie wynika.

35'
Zablokowane uderzenie Kądziora sprzed pola karnego.

33'
Pawełek udanie wyłapał centrę Kądziora.

32'
Wieteska zepsuł dogranie w pole karne - poślizgnął się przy zagraniu.

31'
Żurkowski powrócił na płytę boiska i od razu odpalił bombę zza szesnastki. Golkiper na raty zdołał zatrzymać tę próbę.

30'
Gryszkiewicz wrzucił piłkę wprost do rękawic dobrze ustawionego Pawełka.

29'
Młody gracz za moment powróci na boisko.

28'
Żurkowski leży na placu gry po faulu Kwietnia, sztab medyczny już przy zawodniku Górnika Zabrze.

27'
Bochniewicz skutecznie zablokował strzał z dystansu Novikovasa.

26'
Przeciągnięte dośrodkowanie Novikovasa. To kolejne niedokładne zagranie gracza miejscowych w końcowej fazie akcji.

25'
Frankowski pognał z futbolówką kilkadziesiąt metrów, swój bieg zakończył dopiero w szesnastce rywala. Zamiast szukać partnera do podania, zdecydował się na strzał. Nie trafił nawet w światło bramki.

23'
Kwiecień szukał prostopadłym podaniem Frankowskiego, Gryszkiewicz nie dopuścił do tego, aby skrzydłowy Jagiellonii zabrał się z piłką.

22'
Angulo przekroczył przepisy w starciu ofensywnym z Runje.

21'
Bezjak uciekł pilnującemu go obrońcy w polu karnym, po chwili zdecydował się na górne podanie, które ostatecznie znalazło się w rękach Loski.

19'
żółta kartka Bodvarsson otrzymał żółty kartonik.

18'
Trzy uderzenia trzech różnych piłkarzy Jagiellonii w czasie kilkunastu sekund. Dwie z tych prób zostały zablokowane, ostatnia okazała się niecelna.

16'
Mitrović przedłużył dogranie Novikovasa, jednak zrobił to na tyle mocno, że nikt z jego kolegów nie był w stanie zamknąć tego zagrania.

15'
żółta kartka Gryszkiewicz przewinił na wysokości swojego pola karnego. Rzut wolny i kara indywidualna dla lewego defensora Górnika.

13'
Wyrównane starcie w Białymstoku, żadna ze stron nie dominuje nad bramkę.

10'
Na ofsajdzie złapany Angulo.

9'
Zbyt mocna centra Novikovasa, do piłki próbował dojść Romanczuk, ale nie dał rady jej zgrać zanim ta opuściła boisko.

8'
Matuszek staranował Bezjaka, bez kartki dla pomocnika zabrzan. Stały fragment gry dla gospodarzy niedaleko szesnastki przeciwnika.

7'
Dokręconej wrzutki Pospisila z lewego skrzydła nie zdołał zamknąć Frankowski.

5'
Obrońcy podlaskiej drużyny wyekspediowali dośrodkowaną futbolówkę na aut.

4'
Rzut wolny dla gości na połowie Jagiellonii.

3'
Nieczysty strzał Kądziora z okolic dwudziestego metra, piłka minęła cel.

1'
Sekundy po rozpoczęciu Romanczuk wyraźnie sfaulował Żurkowskiego. Obyło się bez kartonika.

1'
Rozpoczął Górnik Zabrze.

*'
Sympatycy Dumy Podlasia odśpiewali hymn swojego zespołu. Za moment start spotkania.

*'
Zawodnicy wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

*'
Rozjemcą nadchodzącej rywalizacji będzie Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

*'
Rezerwowi przyjezdnych: W. Pawłowski, Wiśniewski, Wolniewicz, Olszewski, D. Pawłowski, Hajda, Bartczuk.

*'
Skład gości został przedstawiony.

*'
Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiądą: Kelemen, Lazarević, Guti, Sheridan, Grzyb, Wlazło, Świderski.

*'
Poznaliśmy piłkarzy desygnowanych do gry przez szkoleniowca wicemistrza Polski, Ireneusza Mamrota.

*'
Trenerzy obydwu klubów nie będą mieli do dyspozycji wszystkich graczy. W białostockiej ekipie nie wystąpią zawieszeni za żółte kartki Łukasz Burliga i Guilherme. W Górniku na pewno nie zobaczymy Łukasza i Rafała Wolsztyńskich, którzy leczą poważne kontuzje.

*'
Wczorajsza porażka drużyny ze stolicy Wielkopolski daje szansę Jagiellonii na przeskoczenie ich i zakończenie kolejki na pierwszej pozycji. Aktualna sytuacja w tabeli:

*'
Górnicy z Zabrza w ostatniej serii gier sezonu zasadniczego doznali pierwszej porażki od wielu starć. Podopieczni Marcina Brosza przegrali w Poznaniu z Lechem 1:3.

*'
Białostoczanie, choć świetnie rozegrali pierwszą część rundy wiosennej, to pod jej koniec stracili dobrą formę i spadli z pozycji lidera.

*'
Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

*'
Ciąg dalszy pierwszej kolejki fazy finałowej obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy. Zapraszamy do śledzenia relacji z drugiego sobotniego spotkania, w którym Jagiellonia Białystok podejmie Górnika Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online