Bayern Monachium - Borussia M'gladbach online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia M'gladbach
5 : 1

Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Rudy, Tolisso - Mueller (46' Rodriguez), Thiago, Bernat - Wagner
Sommer - Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt - Kramer, Zakaria - Hofmann, Raffael, T.Hazard - Drmić

Wagner (37.)
Wagner (40.)
Thiago (51.)
Drmić (9.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Borussia M'gladbach

*'
Z przyczyn technicznych nie możemy kontynuować relacji live.

51'
Goool! 3:1 dla Bayernu. Piłkę do bramki skierował Thiago.

46'
James Rodriguez zastąpił Muellera.

'

Sędzia podziękował obu drużynom za wysiłek w I połowie spotkania w Monachium.

44'
Techniczną paradę zaprezentował Sommer. Goalkeeper efektownie wyciągnął ładny strzał Alaby, bezpośrednio od rzutu wolnego. Piłka zmierzała w prawy sektor bramki.

43'
Bayern Monachium pozyskał stały fragment gry. Niebezpieczny wślizg na nogę rywala zanotował Zakaria.

42'
Gospodarze są głodni kolejnych goli.

40'
Gooooool! Piłkarski bilard przyniósł Bayernowi bramkę! Głową Sommera zaskoczył Wagner! Bramkarz M'gladbach mógł zrobić wiele, aby piłka nie weszła przy lewym słupku bramki.

38'
Popularne "Źrebaki" oddały inicjatywę Bayernowi. Taki stan rzeczy może za chwilę kosztować ich stratę drugiego gola.

37'
Goooooool! Remis! Wagner bardzo sprytnym zagraniem wyprowadził w pole Sommera! Wielka radość kibiców gospodarzy. Thomas Muller ładnie odegrał wślizgiem do napastnika z drużyny.

35'
Coraz większa przewaga Monachijczyków. Zanosi się na wyrównanie wyniku.

33'
Borussia M'gladbach walczy o udział w europejskich pucharach w następnym sezonie. Ta ekipa traci na ten moment trzy oczka do szóstego - Frankfurtu (46 pkt).

32'
Znakomitą bramkarską robinsonadę publiczności na stadionie pokazał Sommer! Soczyste uderzenie z dystansu, autorstwa Tolisso mogło przypaść do gustu.

30'
Drużyna z Monachium bardzo cierpliwie buduje swoje akcje. Nikomu nie zależy na czasie.

29'
Na trybunach stadionu znajduje się m.in. Manuel Neuer.

28'
Bernat znowu autorem zbyt głębokiego dośrodkowania. Sommer nie mógł przepuścić futbolówki.

26'
Raffael teatralnie upadł na murawę. Nie było żadnych podstaw do tego, aby sędzia mógł przyznać gościom rzut wolny.

25'
Thomas Muller podjął kolejne wyzwanie, które polegało na umieszczeniu piłki w bramce głową. Niemiec przesadził trochę z mocą uderzenia. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

23'
W statystyce "celnych strzałów" jest remis. Obie strony zaliczyły po jednej celnej próbie.

22'

20'
Thomas Muller okazał się graczem, który w polu karnym przyjezdnych najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu rożnego. Sygnalizowany strzał głową pewnie wybronił Sommer.

19'
Zakaria bardzo dobrze zatrzymał rozpędzonego Alabę. Austriak już był gotowy do posłania dośrodkowania z lewego skrzydła boiska.

18'
Mats Hummels przewinił w walce o górną piłkę. Obrońca mistrza Niemiec, z pokorą przyjął werdykt sędziego.

17'
Niezdecydowanie na przedpolu Sommer. Gafę bramkarza gości nie wykorzystał żaden z napastników Bayernu. Piłka posłana od rzutu rożnego poleciała za pole karne.

16'
Thomas Muller stanął przed wybitną okazją! Niemiec umiejętnie wybiegł za obronę, i efektownym wślizgiem próbował wyrównać wynik! Piłka, po jego strzale, poleciała minimalnie obok lewego słupka.

14'
Brawa od publiczności otrzymał Sommer. Bramkarz popisał się znakomitym chwytem piłki. Za głęboką centrę zaprezentował Bernat.

13'
Gwizdek sędziego głównego. Wagner przewinił w ofensywie, w polu karnym Borussii. Napastnik zbyt bardzo się rozpychał.

12'
Ekipa z Monachium próbuje wyprowadzić groźny atak.

10'
Hazard poszedł z piłką w stylu Robbena. Zejście ze skrzydła do środka i strzał. Belg, jednak, został wyśmienicie zablokowany.

9'
Gooooool! Borussia pracowała na trafienie! Fantastyczny, dokręcany strzał zaprezentował Drmić! Futbolówka poleciała w lewy sektor bramki bezradnego Ulreicha.

7'
Gospodarze mocno wycofani. Borussia ma dużo swobody przy rozgrywaniu piłki.

6'
Raffael został złapany w kleszcze przez dwóch przeciwników. Sędzia główny udzielił przyjezdnym stały fragment gry.

4'
Hofmann upomniany przez arbitra liniowego. Ten wskazał pozycję spaloną. Trzeba przyznać, że obrona Bayernu bardzo dobrze się zorganizowała.

3'
Sędzia asystent szybko zainterweniował. Na ewidentnym ofsajdzie złapano Drmicia.

2'
Pierwszy strzał gości. Drmić trochę nieudolnie nakrył futbolówkę głową. Hazard bardzo ładnie przedarł się na prawej flance boiska.

1'
Drużyna Borussii zainaugurowała dzisiejsze spotkanie.

*'
Początek meczu!

*'
Arbiter główny wyprowadził obie ekipy na plac gry. Na stadionie rozbrzmiał hymn Bayernu Monachium.

*'
W rundzie jesiennej, w bezpośrednim meczu, Borussia M'gladbach wygrała 2:1 z Bayernem Monachium.

*'
Robert Lewandowski zacznie ten pojedynek na ławce rezerwowych.

*'
Za odpowiedni przebieg meczu zadba dziś Pan Robert Kampka.

*'
Bayern Monachium w poprzedniej serii gier zapewnił sobie 28. mistrzostwo Niemiec.

*'
Jedno z najciekawszych starć 30. kolejki niemieckiej Bundesligi rozpocznie się o godz. 18:30

*'
Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Bayern Monachium - Borussia M'gladbach.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Borussia M'gladbach, to zapraszamy do śledzenia meczu online