Legia Warszawa - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Malarz - Jędrzejczyk (75' Pasquato), Pazdan, Remy, Hlousek - Philipps, Antolić - Vesović, Hamalainen (57' Kucharczyk), Szymański - Niezgoda.
Hładun - Czerwiński, Guldan, Dąbrowski, Pietrzak - Matuszczyk, Jagiełło, Slisz (75' Matras), Starzyński (88' Pakulski) - Pawłowski (85' Moneta), Mares

Starzyński (63.)

Jędrzejczyk (64.) żółta kartka
Matuszczyk (58.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

90+3'
KONIEC! Zagłębie pokonało Legię 1:0.

90+2'
Mares kapitalnie zwiódł obrońcę, wyszedł na sytuację sam na sam z Malarzem, ale bramkarz Legii zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

88'
Pakulski zastąpił Starzyńskiego.

86'
Mógł być remis! Kucharczyk otrzymał podanie w polu karnym, uderzył lewą nogą, ale trafił w słupek!

85'
Moneta zastąpił Pawłowskiego.

81'
Było groźnie, ale Hładun uprzedził Kucharczyka i zdołał wybić piłkę. Było to ryzykowne.

80'
Sprzed pola karnego bardzo niecelnie uderzał Szymański.

77'
Kucharczyk minął obrońcę, wbiegł w pole karne, ale uderzył prosto w bramkarza.

77'
Powinno być 2:0! Pawłowski i Matras wyszli w dwóch na Malarza! Pawłowski jednak zagrał za lekko i piłkę na rzut rożny wybił Malarz.

75'
Pasquato zastąpił Jędrzejczyka. Matras wszedł za Slisza.

74'
Z kilkudziesięciu metrów Malarza chciał przelobować jeden z zawodników Zagłębia, ale bramkarz Legii zdołał złapać piłkę.

71'
Hlousek kapitalnie dośrodkował w pole karne, ale Niezgoda nie trafił głową w piłkę.

67'
Starzyński uderzył z dystansu. Malarz miał problemy i wypluł piłkę, ale nie było nikogo, kto mógłby dobić.

64'
żółta kartka Jędrzęjczyk za ten faul otrzymał żółtą kartkę.

63'
Goool! Zagłębie prowadzi!Co za kontra Zagłębia. Jędrzejczyk przerwał ją faulem, ale sędzia zastosował przywilej korzyści. Wydawało się, że nic z tej akcji nie będzie, ale ostatecznie Mares wycofał piłkę do Starzyńskiego, a ten mocnym strzałem pokonał Malarza..

63'
W drugiej połowie Legia jest dużo lepsza.

61'
Po rzucie wolnym uderzał Remy. Został jednak zablokowany. Po chwili w pole karne wbiegł Niezgoda, ale technicznie uderzył nad bramką.

60'
Zablokowany strzał Philippsa z dystansu.

58'
żółta kartka Matuszczyk ukarany żółtą kartką.

57 - Kucharczyk zastąpił Hamalainena.

56'
Vesović umieścił piłkę w bramce Zagłębia, a był spalony i sędzia słusznie nie uznał gola.

54'
To musiało być 1:0 dla Legii! Niezgoda zagrał do Hamalainena, ten z kilku metrów uderzył w Hołduna, a dobił nad poprzeczką. Fatalne pudło!

46'

'

45'
Niecelny strzał Hamalainena.

44'
Szymański oddał techniczny strzał z pola karnego. Prosto w ręce Hładuna.

44'
Mocny i niecelny strzał z dystansu oddał Niezgoda.

41'
Dobra akcja Zagłębie. Strzał Pietrzaka sprzed pola karnego przeleciał nad bramką.

39'
Starzyński z dystansu uderzył wysoko nad bramką.

35'
Niezgoda wpadł w pole karne i lewą nogą uderzył w boczną siatkę. Lepiej mógł tą akcję wykończyć napastnik Legii.

34'
Guldan uderzał z pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i przeleciała nad poprzeczką.

27'
Sprzed pola karnego uderzył Jagiełło. Piłka po palcach Malarza wyszła na rzut rożny.

24'
Sporo szczęścia miało Zagłębie. Po dośrodkowaniu Hlouska groźnie uderzał Jędrzejczyk. Bramkarz odbił piłkę, a potem wybił ją Dąbrowski. Po chwili z ostrego kąta niecelnie uderzał Szymański.

21'
Z 17 metrów wysoko nad bramką uderzał Jagiełło.

16'
Mares znalazł się sam na sam z Malarzem, ale chciał go lobować i bramkarz Legii zdołał złapać piłkę!

14'
Fatalny błąd popełniła defensywa Zagłębia. Vesović zagrał do Niezgody, a ten z 15 metrów fatalnie spudlował. Było groźnie!

14'
Do piłki wybitej przez obrońców Legii dopadł Matuszczyk, ale z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

12'
W polu karnym padł Jędrzejczyk, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

11'
10 minut gry za nami. Jak na razie bez groźnych sytuacji.

9'
Jak na razie mecz jest wyrównany.

7'
Starzyński dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, niepewnie interweniował jeden z obrońców, ale ostatecznie sytuację wyjaśnił Hamalainen.

4'
Zagłębie nie przyjechało się bronić i stara się utrzymać przy piłce.

1'
Konta Zagłębia zakończona zablokowanym strzałem sprzed pola karnego.

1'

'
Legia gra o pozycję lidera Lotto Ekstraklasy. W piątek Lech przegrał z Koroną, a dzisiaj Jagiellonia okazała się słabsza od Górnika.

'
Zapraszamy o godzinie 20:30 do śledzenia meczu Legia - Zagłębie na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online