Lech Poznań - GKS Bełchatów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
5 : 0

Gostomski - Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas - Trałka (46' Drewniak), Linetty (63' Formella) - Lovrencsics, Jevtić, Pawłowski (80' Keita) - Hamalainen.
Malarz - Basta, Baranowski, Telichowski, Mójta - Sawala (59' Poźniak), Baran - Wroński (59' Prokić), Komołow (74' Bartosiak), Michał Mak - Ślusarski.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+2'
Koniec meczu. Lech pokonał GKS 5:0!

90'
Malarz z trudem obronił strzał Kędziory z prawej strny pola karnego.

86'
Jest 5:0! Jevtić popisał się precyzyjnym strzałem z piętnastu metrów i Malarz po raz kolejny skapitulował..

85'
Powinno być 5:0. Formella znakomicie podał do Lovrencsicsa, a ten posłał piłkę nad poprzeczką.

81'
4:0! Nokaut! Tym razem sytuację sam na sam z Malarzem wykorzystał Lovrencsics.

80'
Keita zmienił Pawłowskiego.

79'
Spokojniejszy okres gry.

76'
Druga część oprawy kibiców Lecha:

Pierwsza oprawa kibiców Lecha:

71'
3:0! Hamalainen! Zawodnik Lecha przedarł się przez obrońcę i wykorzystał sytuację sam na sam z Malarzem.

69'
Mójta uderzył z rzutu wolnego w okienko bramki Lecha Poznań, ale znakomitą interwencją popisał się Gostomski.

67'
Formella zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale został zablokowany.

65'
18 717 - tylu kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

63'
Formella zastąpił Linettego.

61'
Jevtić minął już Malarza, ale jego uderzenie na róg wybił jeden z obrońców.

59'
Dwie zmiany w GKS. Dwie zmiany w szeregach gości. Boisko opuścili Wroński i Sawala, a pojawili się na nim Prokić i Poźniak.

57'
Lech kontroluje mecz.

51'
GOOOL! 2:0! Douglas znakomicie dośrodkował z rzutu rożnego, a Malarz wbił sobie piłkę do bramki.

49'
Po zagraniu z lewej strony piłkę w polu karnym otrzymał Jevtić, ale uderzył niecelnie.

47'
Jevtić znakomicie minął trzech obrońców w polu karnym. Jego strzał obronił dobrze Malarz.

46'
Drewniak za kontuzjowanego Trałkę. Początek drugiej połowy.

*'

45+10'

45+9'
Żółta kartka dla Linettego.

45+5'
Trałka uderzył po ziemi i znów świetnie Malarz. Olbrzymia przewaga Lecha.

45+4'
Kolejna doskonała okazja Lecha! Po dośrodkowaniu Douglasa z rzutu wolnego piłkę głową musnął Grzegorz Baran i kapitalnie interweniował Arkadiusz Malarz, który w ostatniej chwili wybił ją na rzut rożny. Było blisko bramki samobójczej.

45+3'
Malarz z problemami obronił strzał Hamalainena z prawej strony pola karnego.

45+1'
W dogodnej sytuacji znalazł się Pawłowski, ale niepotrzebnie chciał mijać Malarza. Spod linii końcowej próbował wycofać piłkę do nadbiegającego partnera, ale przejęli ją obrońcy.

45'
Sędzia doliczył 9 minut.

43'
Żółta kartka dla Sawali.

43'
Po dośrodkowaniu Kędziory przewrotką próbował uderzać Pawłowski. Nie trafił jednak w piłkę i ostatecznie doszedł do niej Lovrencsics, który z lewej strony pola karnego uderzył obok bramki.

40'

39'
Zablokowany strzał Sawali za pola karnego.

38'
Słabszy okres meczu.

34'
Gostomski bez problemów obronił lekki strzał głową Baranowskiego.

30'
Niecelny strzał głową Lovrencsicsa.

28'
"Bartosz Ślusarski" - skandują kibice Lecha.

25'
Żółta kartka dla Ślusarskiego.

25'
Lech przeważa w tym spotkaniu.

20'
Kibice Lecha zaprezentowali kolejną oprawę.

17'
Gool! Hamalainen! Po dośrodkownaiu Pawłowskiego z lewej strony boiska głową uderzał Kasper Hamalainen i wydawąło się, że świetną interwencją popisał się Malarz, ale sędzia liniowy zasygnalizował, że bramkarz GKS wyjął piłkę już zza linii bramkowej.

14'
Powinno być 1:0 dla Lecha. Pawłowski dośrodkował w pole karne, Hamalainen zgrał piłkę głową, a nadbiegający Darko Jevtić nieczysto trafił w piłkę i posłał ją obok słupka.

13'
Gra wznowiona.

*'
A już za chwilę pokażemy film z oprawy.

*'
Słabo wieje wiatr, więc dym przemieszcza się powoli. Cały czas czekamy na wznowienie gry.

5'
Kibice Lecha podczas oprawy odpalili świece dymne i mecz musiał zostać przerwany z powodu ograniczonej widoczności.

4'
Ślusarski uderzał za pola karnego, ale pewnie interweniował Gostomski.

3'
Lovrencsics uderzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się Malarz.

1'

*'
Piłkarze wyszli już na boisko.

*'
Do tej pory GKS zgromadził 19 punktów, a Lech 14.

*'
GKS ostatni raz w Poznaniu przegrał w 1998 roku, gdy Lech wygrał 3:0. Dwie bramki zdobył Piotr Reiss, a jedną dołożył Krzysztof Piskuła.

*'

*'
Ławka rezerwowych Lecha: Kotorowski, Arajuuri, Henriquez, Bednarek, Drewniak, Keita, Formella.

*'
Ławka rezerwowych GKS: Zubas, Prokić, Poźniak, Rachwał, Witasik, Bartosiak, Flis.

*'
Sędzią meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - GKS Bełchatów. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - GKS Bełchatów, to zapraszamy do śledzenia meczu online