Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
1 : 0

Słowik - Dankowski, Celeban, Tarasovs, Augusto - Pich (87' Srnić), Riera, Cholewiak, Kosecki (90+3' Piech), Chrapek (69' Vacek) - Robak
Gliwa - Benga, Szufryn, Krachunov (74' Małkowski), Bartosz - Trochim (67' Cetnarski), Kasprzak, Mraz (46' Brzyski), Ksonz - Kolev, Sovsić

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Śląsk Wrocław odniósł pierwsze zwycięstwo w tym roku kalendarzowym. "Wojskowi" oddalili się od strefy spadkowej.
Sandecja znów bez punktów. Kazimierz Moskal musi jak najszybciej znaleźć lek na złą grę swoich podopiecznych.

Koniec meczu we Wrocławiu!

90+5'
Jakub Słowik udanie wyłapał piłkę, po dośrodkowaniu z lewej flanki boiska.

90+4'
Cała drużyna gospodarzy broni dostępu do swojej bramki.

90+3'
Jakub Kosecki wykonał dzisiaj tytaniczną pracę. Na murawę wkroczył Arkadiusz Piech.

90+2'
Tomasz Brzyski słynie z ładnych goli, ale przed chwilą koszmarnie skiksował. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

90+1'
Groźne dośrodkowania lecą na pole karne Słowika. Sandecja dalej marzy o golu na 1:1.

90'
Sędzia główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Inicjatywę od dobrych kilku minut mają goście. Grają na dodatek w przewadze liczebnej.

87'
Brawa od publiczności otrzymał Robert Pich. Słowacki pomocnik udostępnił miejsce Srniciowi.

86'
Jeszcze dwie zmiany może zrealizował sztab szkoleniowy Śląska Wrocław z Tadeuszem Pawłowskim na czele.

85'
żółta kartka Nikt już nie kalkuluje i nie analizuje. Żółty kartonik zobaczył Maciej Małkowski, za dyskusje z arbitrem. Żółtą kartką, również za dyskutowanie, został ukarany Grzegorz Baran.

84'
Piotr Celeban wymusił na Szufrynie realizację przewinienia w ofensywie. Od rzutu wolnego zacznie Jakub Słowik, bo faul miał miejsce w jego szesnastce.

83'
Sandecja podejmuje ryzyko. Na odrobienie strat pozostaje coraz mniej czasu.

81'
Augusto ma dzisiaj problemy z dokładnością wrzutek. Kolejne jego dogranie pewnie wyłapał Michał Gliwa.

80'
Jakub Słowik przed trudnym czasem. Goalkeeper wyciągnął w wybitnym stylu silny strzał z dystansu, autorstwa Macieja Małkowskiego, a następnie bliski sfinalizowania dośrodkowania był Kasprzak.

79'
Dankowski dał Ksonzu wiele swobody na lewej flance boiska. Ciekawe zagranie mogło dojść do Koleva.

78'
Aleksandar Kolev nie mógł mieć pretensji do sędziego. Sędzia asystent wskazał na pozycję spaloną.

76'
Gospodarze robią wszystko, by piłka znajdowała się jak najdalej od ich pola karnego.

75'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Jakub Kosecki. Skrzydłowego tego zespołu nie ujrzymy w następnej serii gier. Kosecki zachował się wysoce niesportowo na boisku.

74'
Ostatnia zmian w składzie Sandecji. Krachunov zastąpiony przez Małkowskiego.

73'
Tomasz Brzyski nie przestraszył się sporej odległości od bramki - 27 metrów. Boczny obrońca, jednak, mocno przestrzelił. Jakub Słowik nie musiał nawet interweniować.

71'
żółta kartka czerwona kartka Nerwowa będzie końcówka dla Śląska Wrocław! Nieprzemyślany faul na Ksonzu został wyceniony na drugą żółtą kartkę. Sito Riera zawiódł.

70'
Piotr Celeban jest zawodnikiem, który zawsze jest groźny przy stałych fragmentach gry. Stoper Śląska zagłówkował w sam środek bramki.

69'
Kamil Vacek przygotowywał się do wejścia na murawę. Michał Chrapek pokazał dużo walki.

68'
Jest decyzja sędziego. Nie ma rzutu karnego dla Śląska Wrocław.

67'
Sędzia Piotr Lasyk postanowił zasięgnąć pomocy systemu VAR! Możliwe, że za chwilę Śląsk Wrocław otrzyma jedenastkę.

66'
Drugą taktyczną decyzję podjął Kazimierz Moskal. Mateusz Cetnarski wszedł na boisko za Wojciecha Trochima.

65'
Michał Chrapek upadł w polu karnym rywala. Niezbędna będzie interwencja sztabu medycznego Śląska Wrocław.

64'
Śląsk Wrocław dużo aktywniejszy w ofensywie od swojego przeciwnika. Wynik powinien, raczej, motywować drużynę gości.

62'
Obrońca przyjezdnych jest zdolny do tego, aby kontynuować dzisiejsze zawody.

61'
Medycy zespołu gości musiał wejść na plac gry. Krachunov, w trakcie pojedynku powietrznego z Celebanem, doznał jakiegoś urazu.

60'

58'
Sito Riera nie mógł mówić o dobrym wykonaniu rzutu rożnego. Zbyt krótką wrzutkę pewnie głową przeciął jeden z obrońców ekipy z Nowego Sącza.

56'
Obaj szkoleniowcy dyrygują swoimi zespołami blisko linii bocznej.

55'
Marcin Robak dużo biega w okolicach szesnastki Sandecji. Snajper Śląska Wrocław wciąż liczy na to, że klubowi koledzy dadzą mu strzelecką sytuację.

53'
Chrapek mocno walczył o centrę od rzutu wolnego. Wg sędziego głównego zbyt agresywnie. Skaczący do futbolówki Sovsić został odepchnięty.

52'
Tomasz Brzyski nieroztropnie przed swoim polem karnym. Jakub Kosecki łatwo ograł doświadczonego obrońcę.

51'
Michał Chrapek pracuje na to, aby dostać żółtą kartkę. Przed momentem widzieliśmy faul taktyczny w jego wykonaniu.

50'
Robert Pich dostał od Jakuba Koseckiego okazję na oddanie niezłego strzału z okolic pola karnego. Słowak z tej szansy skorzystał, ale piłka powędrowała trochę nad poprzeczką.

49'
Augusto bardzo spokojnie przeciął centrę, którą z prawego skrzydła boiska zaliczył Bartosz.

47'
W składzie Śląska Wrocław dalej bez zmian personalnych. Tadeusz Pawłowski wierzy w umiejętności swoich wybrańców.

46'
Trener Kazimierz Moskal przygotował pierwszą na dziś zmianę. Patricka Mraza na placu gry zastąpił Tomasz Brzyski.

46'
Początek II połowy meczu!

W taki sposób układała się I odsłona tego pojedynku. Statystyki przygotował portal EkstraStats.

Bez żadnych bonusowych minut. Sędzia główny zakończył grę w I części tego meczu.

44'
Za chwilę powinien pojawić się komunikat, związany z ilością dodatkowych minut.

42'
Jakub Bartosz przetrzymywał Roberta Picha za koszulkę. Widać było premedytację.

41'
Przed Nami końcowa faza I odsłony spotkania we Wrocławiu.

39'

38'
Michał Gliwa musi być czujny! Soczyste zagranie z dalszej odległości publiczności na stadionie pokazał Kamil Dankowski! Bramkarz Sandecji umiejętnie zbił piłkę przed siebie.

36'
Tovsić doskonale się zastawił z futbolówką. Jeden z piłkarzy Śląska Wrocław nie miał innego wyjścia i popełnił faul taktyczny.

35'
Jakub Słowik pomylił się przy wyjściu z bramki, do wrzutki z rzutu rożnego. Błędu bramkarza Śląska Wrocław nie udało się wykorzystać żadnemu z graczy Sandecji Nowy Sącz. Wszyscy minęli się z futbolówką.

33'
Sito Riera za bardzo przeciągnął wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Piłkę pewnie wyłapał Michał Gliwa.

32'
żółta kartka Gwizdek i żółta kartka. Roberta Picha okrutnie wślizgiem zaatakował Krachunov.

30'
żółta kartka To musiało zakończyć się karą indywidualną. Riera celowo przewrócił Kasprzaka. Pomocnika Śląska Wrocław zabraknie w następnym meczu ligowym.

29'
Zagranie piłki ręką przez Koleva zauważył Pan Piotr Lasyk.

28'
Sprytne, prostopadłe zagranie zanotował Ksonz. Ciekawe zagranie, jednak, nie zostało przechwycone przez wbiegającego Koleva.

26'
Tarasovs, w opinii Piotra Lasyka, zbyt agresywnie grał w powietrzu. Rzut wolny dla beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

25'
Gracze Kazimierza Moskala muszą podjąć dużo większe ryzyko w ofensywie.

24'

22'
Nie może uwierzyć Sovsić! Napastnik Sandecji zmarnował stuprocentową sytuację na zdobycie wyrównującego gola! W genialnej sposobności trafił w prawy słupek bramki!

21'
Piotr Celeban dobrze wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Uderzenie głową poleciało, jednak, wyraźnie nad poprzeczką bramki Michała Gliwy.

20'
Błyskotliwa, indywidualna akcja. Przeprowadził ją Jakub Kosecki! Silny strzał z ostrego kąta został bardzo dobrze sparowany przez Michała Gliwę.

18'
Michał Chrapek został uchwycony na pozycji spalonej.

17'
Długi wyrzut piłki od autu zaprezentował jeden z zawodników "Wojskowych". Z zagrożeniem dobrze poradził sobie Szufryn, wygrywając powietrzną rywalizację.

15'
We Wrocławiu minął pierwszy kwadrans gry.

14'
Michał Chrapek nie kalkuluje w próbach odbioru. Kolejny faul w jego realizacji.

13'
Chrapek dopuścił się kolejnego przewinienia w polu karnym rywala. Skaczący Ksonz był nieprzepisowo trzymany za trykot.

12'
Jakub Słowik udokumentował swoją pozycję! Goalkeeper efektownie wyciągnął techniczne uderzenie pod poprzeczkę! Swoich sił spróbował Ksonz.

10'
Mocno nieudolny strzał zza pola karnego zaliczył Piotr Celeban. Piłka pofrunęła na trybuny stadionu we Wrocławiu. Chwilę wcześniej, na pole karne Sandecji powędrowało groźne wgranie od rzutu wolnego.

9'
Jakub Kosecki wyraźnie wygrał biegowe starcie ze swym przeciwnikiem. Śląsk Wrocław uzyskał stały fragment gry.

8'
Ewidentne przewinienie w ofensywie popełnił Michał Chrapek. Gracz "Wojskowych" wślizgiem próbował wygarnąć futbolówkę interweniującemu Bendze.

6'
Piotr Celeban uratował swój klub przed wielkim zagrożeniem. Doświadczony stoper kapitalnym i zdecydowanym wejściem zablokował Koleva, który próbował wykorzystać błąd jednego z obrońców Wrocławian.

5'
Wymarzony początek w wykonaniu podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego.

4'
Augusto zagrał długi cross w kierunku Cholewiaka. Młody pomocnik Śląska Wrocław nie miał żadnych możliwości, aby przechwycić mocno nieudane podanie.

3'
Goooool! Śląsk Wrocław już na prowadzeniu! Cholewiak błysnął fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego! Wielce precyzyjna próba poleciała w prawy, dolny róg bramki.

1'
Jakub Kosecki bardzo groźnie wstrzelił piłkę z prawego skrzydła boiska. Wbiegającego Marcina Robaka uprzedził wślizgiem Krachunov.

1'
Jako pierwsi piłkę kopnęli zawodnicy Sandecji.

*'

*'
Przed spotkaniem nastąpi minuta ciszy. Jest ona poświęcona niedawno zmarłemu kibicowi Śląska Wrocław.

*'
Oba zespoły wkroczyły na plac gry!

*'
Ostatnie przygotowania do meczu, który zbliża się wielkimi krokami.

*'
Ligowa tabela, po piątkowych i sobotnich meczach.

*'
Rezerwowi Śląska Wrocław: Wrąbel, Poprawa, Srnić, Vacek, Pałaszewski, Piech, Bergier.

*'
Obsada ławki rezerwowych przyjezdnych: Radliński, Baran, Małkowski, Danek, Cetnarski, Piszczek, Brzyski.

*'
Pan Piotr Lasyk (Bytom) weźmie odpowiedzialność za wydawanie werdyktów sędziowskich.

*'
Dla wielbicieli wszelakich statystyk...

*'
Pojedynek we Wrocławiu zainauguruje o 18:00

*'
Witamy serdecznie na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia wraz z nami relacji tekstowej LIVE z meczu: Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online