Wisła Płock - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 2

Dahne – Uryga, Byrtek, Dźwigała, Reca – Szymański, Furman – Michalak, Stilić (75; Rasak), Merebaszwili (16' Łukowski) – Kante.
Cuesta – Palcić, Velez, Arsenić, Bartkowski – Mitrović (76' Brlek), Cywka, Llonch – Halilović (84' Boguski), Imaz (88' Małecki), Balleste.

Mecze na żywo: Wisła Płock - Wisła Kraków

90+3'
Koniec. Dobre widowisko zakończyło się remisem 2:2.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Carlitos minął kilku obrońców, dośrodkował krzyżakiem, ale prosto w ręce bramkarza.

88'
Małecki zastąpił Imaza.

86'
Odpowiedź Wisły. Strzał Boguskiego z dystansu pewnie obronił Dahne.

86'
Kolejna znakomita okazja gospodarzy! Dźwigała uderzył z pola karnego i trafił w słupek!

85'
Kante kapitalnie uderzył z powietrza, a jeszcze lepszą interwencją popisał się Cuesta!!!

84'
Boguski zastąpił Halilovicia.

83'
żółta kartka Velez ukarany żółtą kartką. Obrońca Wisły zareagował bardzo nerwowo na tą decyzję i doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

82'
Mecz w Płocku naprawdę dostarcza dużych emocji.

79'
Powinno być 3:2 dla Wisły Płock!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową świetnie uderzył Uryga, ale Cuesta odbił piłkę, po chwili dobijał Byrtek i piłkę z linii bramkowej wybił Bartkowski!

78'
żółta kartka Bartkowski ukarany żółtą kartką.

76'
Brlek zastąpił Mitrovicia.

75'
Rasak zastąpił Stilicia.

74'
żółta kartka Żółta kartka dla Imaza.

73'
Ależ szansa dla gości. Po kombinacyjnej akcji najpierw uderzył Halilović, ale został zablokowany. Potem trochę bilarda i Dahne świetnie obronił strzał Lloncha.

70'
Drużyną przeważającą jest Wisła Kraków.

68'
Nieudany strzał Halilovicia.

66'
Długie zagranie do Michalaka, ale ten wzięty w kleszcze przez obrońców nie zdołał dojść do piłki i złapał ją bramkarz Wisły Kraków.

63'
Mało interesująco jest w ostatnich minutach.

61'
Imaz znakomicie przedarł się w polu karnym przez obrońców, ale za lekko zagrał do Carlitosa i piłkę złapał Dahne. Sporo szczęścia mieli gospodarze.

56'
Imaz mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Byrtek.

53'
żółta kartka Stilić ukarany żółtą kartką.

51'
Carlitos dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy wybili piłkę.

46'
Gool! Wisła Płock rozpoczęła grę i doprowadziła do wyrównania!! Po dośrodkowaniu z prawej strony kuriozalnego samobójczego gola zdobył Cywka

46'

45+1'

43'
Po dośrodkowaniu Carlitosa dobry strzał głowa oddał Velez i Dahne z problemami odbił piłkę.

42'
żółta kartka Uryga ukarany żółtą kartką.

40'
żółta kartka Llonch ukarany żółtą kartką.

36'
W dobrej sytuacji mógł znaleźć się Kante, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

32'
Goool! Imaz znakomicie zagrał do Halilovicia, który urwał się obrońcy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył gola dla Wisły Kraków.

30'
Łukowski oddał mocny strzał sprzed pola karnego. Piłkę zablokował jeden z obrońców.

24'
Goool! Remis! Po dośrodkowaniu Recy gola głową zdobył Uryga.

20'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka trafiła do Michalaka, którego strzał zablokował Bartkowski.

17'
Carlitos padł w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego.

16'
Łukowski zastąpił Merebaszwiliego.

15'
Piłka znów w bramce Wisły Płock! Sędzia jednak nie uznał gola, ponieważ piłka w momencie podania znajdowała się poza linią bramkową.

12'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła pod nogi Bartkowskiego, który umieścił ją w pustej bramce

9'
Merebaszwili potrzebował pomocy sztabu medycznego.

8'
Zablokowany strzał Merebaszwiliego.

6'
Płaski strzał lewą nogą z pola karnego oddał Bartkowski. Dahne zdołał odbić piłkę.

5'
Zagranie w pole karne do Halilovicia, ale szybszy Dahne.

4'
Niepewnie interweniował jeden z obrońców Wisły. Bez konsekwencji.

1'

'
Rezerwowi Wisły Kraków: Buchalik, Boguski, Ondrasek, Brlek, Kolar, Wasilewski, Małecki.

'
Rezerwowi Wisły Płock: Kiełpin, Sielewski, Rasak, Rogalski, Łukowski, Zawada, Biliński.

'
Jeśli Wisła Płock wygra to spotkanie, to będzie miała jedynie trzy punkty straty do prowadzącego w tabeli Lotto Ekstraklasy Lecha Poznań.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online