Arka Gdynia - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 0

Pilarz - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak (35' Marciniak) - Zarandia (59' Jurado), Sołdecki, Nalepa, Szwoch - Jankowski, Esqueda (54' Marcus)
Alomerović - Rymaniak, Kecskes, Dejmek, Kallaste - Kovacević, Możdżeń, Aankour (46' Kosakiewicz), Cvijanović (40' Jukić), Gardawski (79' Janjić) - Kaczarawa

Dziękuję Wszystkim za uwagę.

Zawodnicy i trenerzy Korony Kielce są wielce zawiedzeni swoją sytuację. Udział w finale Pucharu Polski był na wyciągnięcie ręki.

Arka Gdynia ma okazję do obronienia tytułu! Gra do końca została doceniona przez piękny gol, autorstwa Marcusa. Zadowolony jest Leszek Ojrzyński, który poprawił swoją sytuację w klubie.

90+2'
Na aferę atakują goście.

90+1'
Ekipa gospodarzy próbuje szanować piłkę. Każda sekunda przybliża Arkę do awansu.

90'
Sędzia techniczny pokazał na swojej tablicy cyfrę "3".

89'
żółta kartka Nerwy puściły Rymaniakowi. Za negatywną postawę doświadczony obrońca zobaczył żółty kartonik.

88'
Zanosi się Nam bardzo emocjonująca końcówka tego boju.

87'
Pozycję spaloną wychwycił arbiter liniowy. Kaczarawa minimalnie zaspał ze swoim ustawieniem.

85'
Aktualny rezultat daje Arce możliwość gry w finale. Korona została zmuszona do zmiany taktyki.

84'
Goooooool! Marcus da Silva dał radość kibicom z Gdyni! Ależ kapitalne uderzenie w prawe okno bramki! Potężna bomba!

82'
Urodziwe dośrodkowanie z prawej flanki boiska posłał Marcus. Bliski wykończenia akcji był Jankowski, lecz w ostatniej chwili skutecznie zareagował jeden z obrońców.

81'
Mateusz Szwoch minimalnie obok lewego słupka bramki Korony! Pomocnik gospodarzy próbował sfinalizować zagranie z autu. Goście muszą uważać.

79'
U przyjezdnych ostatnia zmiana. Gardawski trafił na ławkę rezerwowych, Janjić na placu gry.

78'
Gospodarze chcą jak najszybciej przetransportować piłkę pod pole karne Kielczan.

76'
Alomerović efektownie wyszedł z bramki. Goalkeeper Korony ładnym piąstkowaniem futbolówki wyprzedził skaczącego Jankowskiego. Na szesnastkę Korony powędrowało długie zagranie z autu.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry przed Nami.

73'
Korona stara się relatywnie jak najdalej trzymać piłkę od swojej szesnastki.

72'
Leszek Ojrzyński, opiekun Arki Gdynia, mocno zagrzewa swoich podopiecznych do śmielszej gry w ofensywie.

70'
żółta kartka Coraz więcej graczy ma na koncie żółte kartki. Do tego grona dołączył Gardawski, który nie miał pomysłu na czysty odbiór piłki, i dopuścił się brzydkiego wślizgu.

69'
Kosakiewicz zmarnował wybornie przeprowadzony kontratak! Pomocnik został idealnie wypuszczony "w uliczkę" przez kolegę z drużyny. Ostatnia faza akcji zakończyła się nieudolnym uderzeniem w boczną siatkę.

67'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtymi kartkami zostali obdarowani: Kaczarawa oraz Marcjanik.

66'
Mała wymiana zdań po stronie Arki i Korony.

65'
Jedna z opinii kibiców tego meczu.

63'
Damian Zbozień popełnił znaczny kiks z pola karnego Korony! Silnie uderzona futbolówka powędrowała obok prawego słupka bramki Alomerovicia.

61'
Rywalizację powietrzną w swojej strefie wygrali piłkarze Arki. Korona nie stworzyła większego zagrożenia.

60'
Korona zdobyła korner. Silny strzał z dystansu zablokował obrońca Gdynian.

59'
Swój występ zakończył Zarandia. Kontuzja wyeliminowała zawodnika Arki. Ostatnim zmiennikiem u gospodarzy okazał się Jurado.

57'
Obaj trenerzy mają możliwość dokonania po jednej zmianie.

56'
Pierwsza celna próba Arki! Adam Marciniak znacznie zagroził po strzale z głębi szesnastki! Egzamin pewnie zdał Alomerović, który zanotował efektowne piąstkowanie futbolówki.

54'
Esqueda nie miał dzisiaj wiele okazji na pokonanie bramkarza ekipy przeciwnej. Na boisku zameldował się Marcus da Silva.

53'
Mateusz Szwoch znowu podjął się wykonania stałego fragmentu gry. I po raz kolejny piłka została posłana zdecydowanie za krótko.

52'
żółta kartka Błyskawiczna decyzja arbitra - żółta kartka. Soczysty wślizg na nogę Zarandii zrealizował Kovacević.

51'
Alomerović doskonale wyszedł do dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Zarandia został idealnie uprzedzony przez goalkeepera.

50'
Goście liczą na kontrataki. Arka próbuje wszelkimi sposobami zbliżyć się do bramki Alomerovicia.

48'
Bardzo długi wyrzut piłki z autu zaprezentował Zbozień. Jankowskiego w walce o futbolówkę pokonał Dejmek.

46'
Trener Korony zaoferował drugą zmianę. Kosakiewicz zastąpił Aankoura.

46'
II połowa spotkania!

Arbiter główny zakończył I część gry w Gdyni! Koronę Kielce dzieli już tylko 45 minut od awansu do upragnionego finału Pucharu Polski.

45+2'
Na placu gry leżą Kovacević oraz Nalepa. Na murawę wkroczyły dwa sztaby medyczne.

45+2'
Groźny wślizg wykonał Kovacević.

45+1'
Bardzo wiele chaotycznej gry w środkowej strefie boiska.

45'
Pierwsza połowa spotkania potrwa o dwie minuty dłużej.

43'

42'
Oba sztaby szkoleniowe przeprowadziły po jednej zmianie. W obu przypadkach chodziło o wymuszone roszady personalne.

40'
Przypuszczenia stały się rzeczywistości. Jukić w miejsce Cvijanovicia.

39'
Przygotowywana jest korekta u przyjezdnych. Wskazówki taktyczne otrzymuje Ivan Jukić.

38'
Maciej Jankowski koszmarnie trafił w piłkę, przy próbie centrowania z prawego skrzydła boiska. Od swojej strefy zacznie Alomerović.

36'
żółta kartka Nie mógł sobie poradzić z przeciwnikiem Michał Nalepa. Nieprzemyślany atak został wyceniony przez sędziego głównego na żółtą kartkę.

35'
Efektowną paradę zobaczyliśmy u Krzysztofa Pilarza! Soczysty strzał zza pola karnego oddał Mateusz Możdżeń! Gdyby nie interwencja goalkeepera, to piłka mogłaby wpaść pod poprzeczkę.

34'
Zmiana w składzie Arki. Marciniak za Warcholaka.

32'
Kaczarawa bardzo umiejętnie zastawił się z piłką. Kryjący go obrońca musiał popełnić faul taktyczny. Obyło się bez kary indywidualnej.

31'
Ryzykowny wślizg w wykonaniu Cvijanović. Było blisko jego szesnastki, ale arbiter główny dał jasno znać, że do faulu nie doszło.

29'
Michał Nalepa został poturbowany przez przeciwnika. Rzut wolny dla ekipy z województwa pomorskiego.

28'
żółta kartka Aankour zasłużył na żółtą kartkę. Pomocnik Korony Kielce ciągnął swojego oponenta za koszulkę.

27'
Sweter trenera Letteriego robi dużą "furorę".

25'
Bardzo dobrze ustawiła się obrona Arki. Wrzutka ze stałego fragmentu gry - korner, trafiła wprost na głowę jednego z zawodników gospodarzy.

24'
Sołdecki miał wizję długiego crossu w kierunku Zbozienia. Dogranie okazało się wielce niedokładne. Kolega z drużyny nie wyruszył, nawet, do mocno nieudolnego podania.

23'
Gardawski nie spojrzał, jak ustawieni są obrońcy Arki. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę.

21'
Ależ błąd Pilarza! Wielkiej gafy technicznej bramkarza Arki nie wykorzystał Aankour, który źle trafił w futbolówkę! Napastnik Korony dał się ograć wracającemu Sołdeckiemu.

20'
Przewagę na murawie ma klub z Gdyni. Aktualny wynik premiuje kielecką Koronę.

19'
Kolejna szansa dla Arki! Jankowski uderzeniem z pierwszej piłki, z dwunastu metrów, posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki! Warcholak popisał się bardzo dobrym dograniem z lewej flanki.

18'
Korona gra w osłabieniu przez chwilę. Aankour korzysta z pomocy medyków.

16'
Gospodarze dali jasny sygnał, że tutaj grają o zwycięstwo.

15'
Arka zbudowała dobrą akcję na jeden kontakt! Sytuację strzelecką na miarę gola miał Maciej Jankowski, jednak jego płaski strzał z trzynastego metra, wślizgiem zatrzymał stoper Korony.

14'
Mateusz Szwoch zbyt krótko wybił piłkę od rzutu rożnego. Futbolówkę przeciął jeden z graczy rywali.

13'
Z ogromną ekspresją dwaj trenerzy dyrygują grą swoich zespołów. Ten mecz ma bardzo dużą wagę - stawką jest udział w finale obecnej edycji Pucharu Polski.

11'
Faul w ofensywie zrealizował Gardawski. Pomocnik Korony nie mógł uwierzyć w werdykt sędziego głównego.

10'
Marcjanik próbował skutecznie finalizować dośrodkowanie od prawego narożnika boiska.

9'
Marcjanik dobrze zaangażował się w akcję ofensywną swojego zespołu. Stoper Arki ładnie wybił się w powietrze i uderzył głową. Piłka przeleciała minimalnie obok światła bramki.

7'
Wiele niedokładności na placu gry. Oglądamy wzajemne przebitki od jednej do drugiej połowy boiska.

6'
Nieśmiałe próby ofensywne gości.

5'
Gwizdek sędziego. Został zasygnalizowana nakładka, w wykonaniu gracza przyjezdnych.

4'
Głośny doping ze strony kibiców obu ekip.

2'
Gospodarze wybronili się z zagrożenia, jakim była centra od rzutu wolnego. Marcjanik udanie przyblokował skaczącego napastnika Korony.

1'
Jeden z graczy Arki za wysoko podniósł nogę. Możdżeń mógł odnieść jakąś kontuzję. Na szczęście, nic złego się nie stało.

1'
Goście z Kielc wygrali losowanie. Oni rozpoczęli ten mecz.

*'

*'
Piłkarze wkroczyli na murawę.

*'
Arka Gdynia przystępuje do tego starcia, jako triumfator poprzedniej edycji Pucharu Polski.

*'
Mecz w Gdyni poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Tak przedstawia się "lista płac" Arki Gdynia.

*'
Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego spróbują się dzisiaj zrehabilitować w oczach swoich kibiców za dwie porażki z rzędu, w "Wielkich Derbach Trójmiasta" z Lechią Gdańsk. (2:4, 1:2).

*'
Na wystawienie takiego zestawienia piłkarzy zdecydował się Gino Lettieri - szkoleniowiec kieleckiej Korony.

*'
Nadchodzące widowisko zostanie rozegrane w ramach rewanżowego spotkania 1/2 finału Pucharu Polski.
W pierwszej potyczce, blisko dwa tygodnie temu, Korona Kielce wygrała 2:1.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przed Nami kolejna porcja emocji, związana z rozgrywkami Pucharu Polski. O godz. 20:45 rozpocznie się pojedynek Arki Gdynia z Koroną Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online