Bayer Leverkusen - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
2 : 6

Leno - L. Bender, S. Bender, Tah, Retsos (HT' Bailey) - Baumgartlinger (61' Alario), Aranguiz - Bellarabi (67' Henrichs), Havertz, Brandt - Volland.
Ulreich - Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba (HT' Rafinha) - Martinez - Robben, Muller (80' Rodriguez), Alcantara (85' Sule), Ribery - Lewandowski.

*'
Osiem goli, wiele sytuacji podbramkowych. Bawarczycy udowodnili swoją klasę, i choć Bayer wcale nie był drużyną dużo gorszą, to mistrz Niemiec był skuteczniejszy.

Koniec meczu! Bayern Monachium pierwszym finalistą Pucharu Niemiec.

90'
Alario oddał niecelny strzał głową.

86'
Znakomita parada Leno po główce Martineza. Po chwili golkiper odbił równie trudny do obrony strzał Robbena.

85'
Trzecia zmiana w Bayernie: Sule za Alcantarę.

82'
Około dziesięć minut dzieli podopiecznych Juppa Heynckesa od finału Pucharu Niemiec.

80'
Zmiana w zespole z Monachium: Rodriguez wszedł za Mullera.

78'
Muller skompletował hat-tricka!
Niemiec spokojnie opanował piłkę po górnym podaniu Alcantary i celnie uderzył obok Leno.

77'
Pomimo tego faktu, rezultat nie odzwierciedla do końca dobrze oddaje to, co się dzieje na murawie. Bayer miał dużo okazji do zdobycia bramki, ale gospodarze są nieskuteczni.

75'
Mało kto spodziewał się, że po przerwie padną jeszcze cztery gole.

72'
2:5! Co za bramka poszkodowanego przed chwilą Jamajczyka! Fantastyczny strzał ze stałego fragmentu gry.

71'
Bailey popisał się ładnym dryblingiem, po chwili popełnił na nim przewinienie Hummels. Rzut wolny na połowie Bayernu.

69'
żółta kartka Aranguiz obejrzał "żółtko" za brzydki faul w środku pola.

68'

67'
Ostatnia roszada w Bayerze: Bellarbi opuścił boisko, jego miejsce zajął Henrichs.

65'
żółta kartka Żółty kartonik dla Boatenga.

63'
1:5! Muller ostatecznie zamknął kwestię awansu do finału Pucharu Niemiec! Robben huknął bez przyjęcia, kierunek lotu piłki zmienił Muller. Bez szans bramkarz Bayeru.

61'
Druga korekta w składzie gospodarzy: Alario zajął miejsce Baumgartlingera.

60'
1:4! Alcantara płaskim strzałem pokonał Leno!
Hiszpański pomocnik przejął bezpańską piłkę po poślizgu Robbena, uciekł obrońcom i zwiększył prowadzenie Bayernu do trzech goli.

59'
Volland umieścił piłkę w siatce! Był jednak na spalonym, co nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

58'
Hummels wybił dośrodkowanie Baileya na korner.

57'
Gol Mullera przypomina nieco sytuację z pierwszej części starcia po bramce Lewandowskiego - mistrzowie Niemiec zwolnili tempo gry i kontrolują sytuację.

55'
Dobre uderzenie Baileya, ale golkiper zdołał złapać piłkę.

54'
Rzut wolny dla miejscowych.

52'
1:3! Muller wykorzystał swoją okazję!
Alcantara znalazł go w szesnastce, a niemiecki zawodnik na wślizgu wepchnął futbolówkę do siatki.

51'
Muller starał się dokładnie przymierzyć w róg bramki Leno, ale nie trafił nawet w jej światło.

50'
Doskonałe interwencje Ulreicha po dwóch strzałach z pola karnego! Było blisko wyrównania.

49'
Szarżował Robben, udanie zastopowali go defensorzy.

47'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Hummelsa.

46'

*'
W Bayernie także miała miejsce roszada: Rafinha za Alabę.

*'
W Bayerze Leverkusen nastąpiła zmiana: Bailey zastąpił Retsosa.

*'
Piłkarze obydwu zespołów wracają na murawę.

*'
Ciekawa i wciąż otwarta rywalizacja w Leverkusen. W przekroju całej pierwszej części spotkania wynik dość dobrze oddaje wydarzenia na placu gry.

45+2'
Tah główkował nad poprzeczką.

45+1'
Havertz powinien lepiej zakończyć zagranie z lewego skrzydła - długo zwlekał z decyzją o strzale, przez co został zablokowany.

45'
Arbiter doliczył dwie minuty.

44'
Muller był bliski opanowania futbolówki w szesnastce gospodarzy.

43'
Obyło się bez większego zagrożenia.

42'
Niewiele zabrakło Martinezowi do pokonania Leno po raz drugi! "Tylko" korner dla mistrzów Niemiec.

40'
Na razie zdobywca gola powraca na płytę boiska, aby grać dalej.

39'
Nie wiadomo, czy poszkodowany zawodnik będzie w stanie występować dalej w tym meczu.

38'
Lars Bender leży na murawie i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

37'
Znakomity strzał z dystansu doskonale odbił Ulreich! Golkiper Bayernu jest dzisiaj dobrze dysponowany.

36'
Rzut rożny dla gospodarzy.

35'
Robben w swoim stylu zszedł na dwudziesty metr i uderzył. Tym razem nie trafił w światło bramki.

34'
Zacentrował piłkę Alcantara, obrońcy Bayeru oddalili niebezpieczeństwo.

33'
Bomba z daleka Mullera, na raty zatrzymał to Leno.

32'
Zamieszanie po wrzutce starał się wykorzystać Sven Bender, były pomocnik Borussii Dortmund trafił jednak prosto w golkipera.

31'
Od rzutu rożnego wznowią grę piłkarze klubu z Leverkusen.

29'
Bellarabi nie zdołał się przedrzeć prawą flanką. Skrzydłowy był pilnowany przez trzech graczy Bayernu.

27'
Tah udanie zatrzymał Ribery'ego, który szukał okazji do wjechania z piłką w pole karne.

25'
Dogranie Kimmicha nie znalazło adresata w postaci jakiegokolwiek z jego partnerów.

24'
Tempo spotkania nieco spadło.

21'
Havertz w prosty sposób zepsuł kontrę swojej drużyny. 18-letni pomocnik nie zdołał posłać prostego zagrania do dobrze ustawionego kolegi.

19'
Goście ponownie zaczynają nacierać na Bayer.

16'
1:2! Lars Bender wykorzystał zamieszanie w polu karnym po stałym fragmencie gry! To nie koniec emocji.

14'
Dośrodkowanie Brandta spokojnie wyłapał Ulreich.

13'
Nieudany rajd Robbena, Holender został zatrzymany na prawym skrzydle.

12'
Druga bramka dla monachijskiego zespołu spowodowała ostudzenie entuzjazmu miejscowych. Bawarczycy kontrolują od tego momentu boiskowe wydarzenia.

11'
żółta kartka Żółta kartka dla Retsosa za faul w pobliżu własnej szesnastki.

9'
2:0! Lewandowski podwyższył prowadzenie Bayernu!
Polski snajper wykorzystał precyzyjną wrzutkę Ribery'ego i pewnie pokonał golkipera.

8'
Efektowny początek meczu może być dobrym zwiastunem przed jego dalszą częścią.

6'
Fantastyczna parada Ulreicha po strzale z bliskiej odległości! Niemiecki golkiper uchronił swój zespół przed wyrównaniem po próbie Vollanda.

5'
Do strzału głową starał się dojść Martinez, uprzedzili go obrońcy. Po chwili z woleja chciał uderzyć Ribery, ale fatalnie skiksował.

4'
Korner dla mistrza Niemiec.

3'
Martinez wpakował piłkę do siatki! Hiszpan huknął zzza szesnastki, dobijając odbitą główkę Mullera. Leno bez szans.

2'
Szarża Ribery'ego przyniosła Bayernowi rzut wolny na połowie przeciwników.

1'
Zaczęli gospodarze.

*'
Zawodnicy są już na murawie, już za moment wystartuje półfinałowa rywalizacja.

*'
Pan Daniel Siebert to arbiter nadchodzącej rywalizacji.

*'
Rezerwowi: Ozcan, Bailey, Kiessling, Alario, Jedvaj, Kohr, Henrichs.

*'
Wyjściowe zestawienie Bayeru również zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych drużyny prowadzonej przez Juppa Heynckesa: Starke, Wagner, Sule, Rodriguez, Rafinha, Bernat, Rudy.

*'
Skład przyjezdnych z Bawarii został przedstawiony.

*'
Monachijczycy natomiast pewnie wygrali nad SC Padeborn. Bayern zwyciężył aż 6:0.

*'
Zespół z Leverkusen po do tej fazy awansował dopiero po dogrywce.

*'
Bawarczycy, po zagwarantowaniu sobie kolejnego tytułu mistrza Niemiec, są na dobrej drodze do zdobycia krajowego pucharu.

*'
Godzina, na którą zaplanowano start meczu, to 20:45.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania półfinałowego Pucharu Niemiec. W tym starciu zmierzą się Bayer Leverkusen i Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayer Leverkusen - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online