Legia Warszawa - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Cierzniak - Jędrzejczyk (76' Pasquato), Pazdan, Remy, Hlousek - Philipps, Antolić - Vesović, Szymański (59' Hamalainen), Kucharczyk - Niezgoda
Loska - Bochniewicz, Wieteska, Suarez, Gryszkiewicz - Kądzior (72' Pawłowski), Kurzawa, Hajda (61' Ambrosiewicz), Matuszek - Żurkowski, Angulo (90+4' Wolniewicz)

Kucharczyk (73.)
Niezgoda (90+7.)
Wieteska (57.)

Remy (62.) żółta kartka
Loska (67.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Legia Warszawa vs. Arka Gdynia - taką finałową parę ujrzymy 2 maja na Stadionie Narodowym.

90+9'
Legia wyszła zwycięsko z zagrożenia. W ogromnym chaosie udało się wybić piłkę z dala od własnego pola karnego.

90+9'
Rzut wolny dla Górnika. Pawłowski udał się pod pole karne przeciwnika.

90+8'
Ostatnie sekundy. Być może Górnik Zabrze zdoła wyrównać stan meczu.

90+7'
Goooooool! Jarosław Niezgoda uciszył kibiców z Zabrza! Strzał głową z bliskiej odległości od bramki był bez szans na wyciągnięcie dla Pawłowskiego!

90+5'
Ogromna przewaga po stronie mistrzów Polski. Górnik jest ogromnie zmobilizowany w działania defensywne.

90+4'
Angulo opuścił plac gry. Wolniewicz ma wspomóc swoich kolegów z klubu.

90+3'
Hamalainen również spróbował swoich sił z dystansu. Łatwy strzał pewnie wyłapał Wojciech Pawłowski.

90+2'
Legia Warszawa gra o pełną pulę.

90+1'
Pasquato postanowił zaskoczyć Pawłowskiego, uderzeniem z dalszej odległości. Próba, jednak, okazała się zbyt sygnalizowana.

90'
Z racji wielu przerw II połowa została przedłużona o 7 minut.

89'
Michał Kucharczyk spróbował przelobować wysuniętego Wojciecha Pawłowskiego. Bramkarz Górnika Zabrze wzorowo zatrzymał długo lecącą futbolówkę.

88'
Obie strony dają jasny sygnał, że nie interesuje ich gra w dogrywce.

86'
Wieteska próbował zakończyć wgranie od rzutu wolnego. Stoper Zabrzan nieczysto trafił w piłkę. Ten fakt uniemożliwił jakiekolwiek szanse na zdobycie gola.

85'
Michał Kucharczyk pomylił się w sytuacji dobrej na gola. Pomocnik Legii skiksował na dwunastym metrze od bramki strzeżonej przez Wojciecha Pawłowskiego.

83'
Pasquato podjął decyzję o oddaniu strzału zza pola karnego. Blisko kryjący go obrońca skutecznie stanął na linii uderzenia.

82'

80'
Vesović pomógł sobie ręką, przy przyjęciu piłki. Blisko ustawiony arbiter liniowy zauważył złamanie przepisów gry.

79'
Wojciech Pawłowski popisał się kapitalną interwencją na linii! Michał Kucharczyk sprytnym strzałem głową usiłował podwyższyć wynik tego meczu! Futbolówka skierowana pod poprzeczkę.

78'
Stołeczna drużyna próbuje wykorzystać korzystną dla siebie koniunkturę na placu gry.

76'
Zmiana u Legii. Pasquato dał roszadę za Jędrzejczyka.

75'
Rozpoczął się ostatni kwadrans regulaminu gry. Przy takim wyniku mamy dogrywkę.

73'
Goooooool! Wojciech Pawłowski szybko poniósł klęskę! Goalkeeper był bezradny przy silnym i precyzyjnym uderzeniu Kucharczyka! Wybornie wykonany rzut wolny.

72'
Wojciech Pawłowski za Damiana Kądziora.

70'
Wojciech Pawłowski za chwilę wejdzie na plac gry. Marcin Brosz będzie musiał zdjąć jakiegoś gracz "z pola".

69'
Legia Warszawa rozpocznie grę od rzutu wolnego. Odległość jest bardzo atrakcyjna do podjęcia bezpośredniej próby.

68'
Wojciech Pawłowski - rezerwowy bramkarz Górnika Zabrze już intensywnie się rozgrzewa.

67'
Tomasz Loska otrzymał czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką przed polem karnym! Młody goalkeeper popełnił wielce ryzykowną interwencję na przedpolu.

65'
Gospodarze wzięli się do pracy w ofensywie.

64'
Michał Pazdan jest w mojej opinii najlepszym punktem obrony Legii. Dzisiaj, w niemal każdej interwencji - bezbłędny.

62'
żółta kartka Za nadmierną dyskusję z sędzią Frankowskim żółtą kartkę obejrzał Remy.

61'
Hajda zszedł z placu gry, Ambrosiewicz wydelegowany na płyt boiska.

60'
Prostopadła piłka w kierunku wbiegającego Michała Kucharczyka. Sytuację dla Górnika uratował Tomasz Loska, który w genialnym stylu uprzedził stopera.

59'
Zmiana w szeregach Legii. Szymańskiego zastąpił Hamalainen.

58'
Legioniści muszą grać dużo bardziej odważnie, niż zakładali. Aktualny rezultat premiuje gości z Zabrza.

57'
Gooooool! Mateusz Wieteska zdobył bramkę! Obrońca Górnika wykorzystał nieudolną interwencję Cierzniaka, przy centrze z rzutu rożnego. Stoper gości ulokował piłkę do niemal pustej bramki.

55'
Genialną szarżą błysnął Żurkowski! Zaspała obrona Legii! Groźnie uderzoną futbolówkę pewnie wyciągnął Cierzniak.

54'
Marcin Brosz, szkoleniowiec przyjezdnych, został słownie upomniany przez arbitra głównego.

53'

51'
Płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska zaprezentował Antolić. Zagranie w porę zatrzymał Loska. Bardzo pewne wyjście i chwyt piłki.

50'
Na techniczną próbę z okolic szesnastki zdecydował się Szymański. Efektownie podkręcona futbolówka nie miała, jednak, prawa zagrozić spokoju Losce.

49'
Na dyskusyjnym ofsajdzie znalazł się jeden z napastników Zabrzan. Sędzia asystent uznał, że warto podjąć ryzyko i przerwać akcję.

48'
Michał Kucharczyk przypadkowo znalazł się w wybornej sytuacji! Skrzydłowemu Legii piłka spadła pod nogę tuż pod bramką Górnika! Sytuacyjny strzał udało się jednak zablokować obrońcy Górnika Zabrze!

46'
Dwie ekipy przystąpiły do gry po przerwie w niezmienionych składach.

46'
Ruszyła gra w II połowie meczu!

Pan Bartosz Frankowski podziękował obu zespołom za pracę w I części gry!

45'
Nie będzie dodatkowych minut. Sędzia zakończy za chwilę I połowę meczu.

44'
Zbliżamy się do końca I odsłony spotkania w stolicy Polski.

42'
Zgrabna akcja indywidualna Vesovicia! Pomocnik Legii efektownie holował futbolówkę pod polem karnym Górnika! Mając trochę miejsca uderzył, ale piłka powędrowała na trybunę.

41'
Górnik Zabrze wypracował sobie kolejną sposobność na gola. Igor Angulo, będąc w głębi szesnastki, kopnął piłkę wprost w rękawice Radosława Cierzniaka.

39'
Zafrasowana mina Dariusza Mioduskiego - właściciela Legii Warszawa.

38'
Górnik próbuje posyłać crossowe, prostopadłe podania do Angulo. Większość z tych prób była łatwo do zneutralizowania dla defensywy Legii.

36'
Faul. Philipps ciągnięty za koszulkę. Przewinienie ewidentne.

35'
Zagęszczona strefa środka pola.

34'
Michał Kucharczyk w akcji z Szymańskim. Akcja zakończyła się mocno przestrzeloną próbą z okolic jedenastu metrów od bramki gości.

31'
Pozycja spalona. Hajda nie uniknął ofsajdu. Czujność zachowała obrona "Wojskowych".

30'
Pojedynek w Warszawie się wyrównał. Obie strony grają o każdy centymetr murawy.

29'
Sędzia odgwizdał przewinienie, do którego dopuścił się Adam Hlousek. Czeski obrońca pracuje na karę indywidualną.

27'
Legia Warszawa czeka jeszcze na celny strzał w tym meczu. Oponenci z Zabrza zaliczyli jedną próbę w światło bramki.

26'
Remy genialnie przeciął prostopadłe podanie w kierunku Angulo. Gdyby nie interwencja Remy'ego, to Angulo miałby idealną okazję strzelecką.

24'
Górnik Zabrze musi zdobyć dzisiaj przynajmniej jednego gola, aby myśleć o awansie do finału Pucharu Polski.

23'
Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd. Hajda trochę za szybko zaangażował się w akcję ofensywną.

21'
Igor Angulo znalazł się na bardzo widocznym ofsajdzie. O słuszności decyzji arbitra liniowego nie było sporu.

20'

19'
Była okazja! Szymon Matuszek doskonale wypracował sobie miejsce do strzału głową, po wrzutce z rzutu wolnego! Próba z powietrza poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki!

17'
Górnik Zabrze wykona stały fragment gry na wysokości pola karnego Legii Warszawa.

16'
Damian Kądzior daleko wyrzucił piłkę od autu. Jego koledzy, jednak, nie potrafili skorzystać z dłuższego zagrania. Jeden z obrońców Legii najwyżej wyskoczył do futbolówki.

15'
Minął pierwszy kwadrans dzisiejszego spotkania.

13'
Sędzia asystent wskazał pozycję spaloną. Upomniany został Jarosław Niezgoda.

12'
Antolić mocno huknął z dystansu. Zagranie udało się ofiarnie zblokować dwóm obrońcom Górnika.

11'
Oblężenie szesnastki Zabrzan. Wiele centr na pole karne Górnika.

9'
Tomasz Loska zgrabnie wypiąstkował futbolówkę, która zmierzała w strefę bramkarską. Ładnym dośrodkowaniem błysnął Vesović.

8'
Chaotycznie bronią się podopieczni Marcina Brosza. Górnik liczy na moment, w którym to Legia popełni błąd w rozegraniu.

6'
Na krótki słupek została zagrana z rzutu rożnego. Szczęścia po strzale głową próbował Artur Jędrzejczyk. Obrońca "Wojskowych" posłał piłkę daleko od światła bramki.

5'
Igor Angulo dostał swoją drugą sytuację strzelecką. Hiszpański snajper Górnik oddał celny strzał z ostrego kąta. Błędu w chwycie futbolówki nie popełnił Radosław Cierzniak.

4'
Szymański niedokładnie posłał wrzutkę od lewego narożnika boiska. Piłka powędrowała w miejsce, gdzie stał zawodnik gości.

4'
Legia Warszawa za chwilę wykona rzut rożny.

3'
Faul. O żółtą kartkę otarł się Szymański. Bardzo niebezpieczny wślizg w nogi przeciwnika.

1'
Górnik Zabrze nieoczekiwanie mógł zagrozić bramce Cierzniaka. Nieudanym lobem bramkarza Legii popisał się Igor Angulo.

1'
Ekipa z Zabrza rozpoczęła ten bój.

*'

*'
Sędzia główny wyprowadził obie ekipy na boisko. Już tylko 3 minuty dzielą Nas od rozpoczęcia spotkania.

*'
Na stadionie odegrano "Sen o Warszawie".

*'
Legię Warszawa w nadchodzącym starciu z Górnikiem Zabrze poprowadzi Dean Klafurić. Ten szkoleniowiec zastąpił niedawno zwolnionego Romeo Jozaka.

*'
Arbitrem głównym będzie dzisiaj Pan Bartosz Frankowski.

*'
W pierwszej batalii padł wynik 1:1. Lekkim faworytem w opinii wielu ekspertów są aktualni mistrzowie Polski.

*'
Spotkanie w stolicy Polski rozpocznie się o 20:30

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przed Nami czas na rozstrzygnięcie drugiego półfinału Pucharu Polski sezonu 2017/18! Legia Warszawa o udział w finale zagra z Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online