Zagłębie Lubin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Hładun - Czerwiński, Guldan, Kopacz, Pietrzak - Matuszczyk - Tosik (75' Pawłowski), Slisz (59' Żyra) - Starzyński (81' Tuszyński), Jagiełło - Mares.
Putnocky - Gumny, Dilaver, Vujadinović, Kostewycz - Trałka, Gajos - Situm (75' Janicki), Majewski, Jóźwiak (87' Jevtić) - Gytkjaer (79' Chobłenko).

*'
Lechici umocnili się na pozycji lidera Lotto Ekstraklasy. Spotkanie było wyrównane, lubiński zespół dążył do wyrównania przez większość drugiej połowy, ale szwankowała skuteczność.

90+2'
Pawłowski oddał strzał z dystansu, mocno niecelny.

90+1'
Putnocky pewnie wyłapał dogranie ze stojącej futbolówki.

90'
Cztery minuty doliczone przez sędziego.

90'
żółta kartka Rzut wolny dla podopiecznych Mariusza Lewandowskiego. Blisko pole karnego Lecha Poznań. Wcześniej Putnocky obejrzał żółty kartonik za opóźnianie wznowienia gry.

88'
żółta kartka Żółta kartka dla Maresa za wyraźny faul na Gajosie.

87'
Trzecia zmiana w Kolejorzu: Jevtić na boisku, opuścił je Jóźwiak.

86'
Bomba z dystansu Jagiełły, zawiodła jednak celność. Od bramki Putnocky.

84'
Gospodarze w natarciu z dłuższego czasu, a lechici skupiają się głównie na defensywie.

82'
Ciekawa wymiana podań między graczami miejscowych zakończyła się niecelnym uderzeniem Jagiełły.

81'
Ostatnia roszada w Zagłębiu Lubin: Tuszyński zastąpił Starzyńskiego.

80'
Całkowicie nieudane dośrodkowanie Czerwińskiego wylądowało na aucie.

79'
Druga korekta w składzie gości: Chobłenko wszedł za Gytkjaera.

78'
Zakotłowało się pod poznańską bramką! Po oblężeniu Pawłowski oddał strzał głową, który przeszedł obok słupka.

77'
Jóźwiak przesadził z siłą podania do rozpędzonego Gumnego. Prawy obrońca Kolejorza, pomimo swojej szybkości, nie miał szans na dojście do takiego zagrania.

76'
Vujadinović główkował nad bramką po centrze Majewskiego.

76'
12 721 widzów ogląda spotkanie na stadionie.

75'
Zmiana w obu ekipach: w Zagłębiu Tosika zastąpił Pawłowski, w Lechu Janicki zajął miejsce Situma.

73'
Dogranie Starzyńskiego wylądowało w rękawicach Putnockiego.

71'
Kontratak Lecha zakończył się niepowodzeniem, gdyż Gytkjaer po podaniu Jóźwiaka nie miał pomysłu na zakończenie akcji.

69'
Starzyński główkował tuż obok celu! Niewiele zabrakło ofensywnemu zawodnikowi miejscowych do wyrównania.

67'
Szarżował pod polem karnym Jóźwiak, młody skrzydłowy, będąc atakowany przez czterech obrońców Miedziowych, ostatecznie stracił futbolówkę.

66'
żółta kartka Brzydki faul Starzyńskiego na Situmie. Zasłużona żółta kartka dla pomocnika lubińskiej drużyny.

63'
Tosik główkował obok słupka po niezłej centrze Maresa.

62'
Strzelił głową Jóźwiak, ale nie było to dostatecznie mocna próba, aby zaskoczyć Hładuna.

61'
żółta kartka Pietrzak obejrzał "żółtko". Rzut wolny dla przyjezdnych na wysokości szesnastki Zagłębia.

60'
żółta kartka Arbiter pokazał Majewskiemu żółtą kartkę.

59'
Zmiana w zespole z Lubina: Żyra za Slisza.

58'
Czerwiński! Gdyby lepiej piłkarz Miedziowych zamknął wrzutkę z lewego skrzydła, to byłby już remis.

57'
Błąd słowackiego golkipera gości nie wykorzystał Tosik. Putnocky minął się z dośrodkowaniem, ale pomocnik gospodarzy główkował obok celu.

56'
Lubinianie wznowią grę z prawego narożnika boiska.

54'

52'
1:0 dla Lecha Poznań! Gytkjaer pokonał Hładuna!
Gumny posłał dobre dośrodkowanie, przedłużył je Situm, a duński napastnik kolanem wbił futbolówkę do bramki.

51'
Jagiełło uderzył sprzed linii szesnastki, nie trafił w światło bramki.

49'
Efektowny początek Kolejorza, lubinianie na razie w defensywie.

47'
Gajos nie wykorzystał doskonałej okazji do zmiany rezultatu! Kapitan poznaniaków nie trafił czysto w piłkę w polu karnym po podaniu Majewskiego, przez co ta poszybowała nad poprzeczką.

47'
Przeciętne dogranie Kostewycza przechwycone przez pierwszego obrońcę Zagłębia.

46'
Lechici zdobyli korner.

46'

*'
Rywalizacja na Dolnym Śląsku jest wyrównana i żadna ze stron nie dominuje nad drugą.

45+1'
Ciekawa wrzutka Gumnego, przechwycili ją jednak obrońcy rywala.

45'
Arbiter doliczył minutę do pierwszej części meczu.

44'
Wolej Kostewycza z dystansu był zbyt słaby, aby zaskoczyć Hładuna.

43'
Fatalne uderzenie Majewskiego. Piłka minęła lewy słupek o co najmniej metr.

42'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Matuszczyk.

41'
Podcięty Situm w pobliżu pola karnego gospodarzy. Przyjezdni będą mieli szansę na strzał ze stojącej piłki.

39'
Dużo szczęścia miał przed chwilą Gumny. Prawy defensor Kolejorza zasłużył na drugą żółtą kartkę, ale arbiter podjął decyzję o niepokazywaniu kartonika.

37'
Jóźwiak! Po dużym zamieszaniu pomocnik Lecha mocno uderzył z powietrza, ale zablokował go obrońca.

36'
Przeciągnięta centra Matuszczyka.

34'
Akcje obu klubów wyglądają dobrze do momentu wejścia w ostatnią fazę.

32'
żółta kartka "Żółtko" zobaczył Gumny za spóźnione wejście w Jagiełłę.

31'
Groźnie zacentrował Majewski, udanie wybicie zaliczył Guldan.

29'
Majewski otrzymał piłkę od Situma, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zblokowany.

27'
Brakuje dokładności w grze obydwu zespołów.

24'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Tosika za przewinienie na Situmie.

22'
Ofensywny wypad gości, ostatecznie futbolówka została wyekspediowana przez graczy Miedziowych.

21'
Górną piłka z głębi pola posłał Dilaver w kierunku Majewskiego, popularny "Maja" przegrał jednak pojedynek siłowy z Kopaczem.

20'
Wyrównane starcie, ciężko wskazać drużynę wyraźnie lepszą.

18'
Gytkjaer znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale zablokowali go obrońcy.

17'
Strzał Starzyńskiego przeszedł wysoko ponad poprzeczką.

16'
Będzie świetna okazja do bezpośredniego uderzenia na bramkę Putnockiego.

15'
żółta kartka Techniczny błąd Vujadinovicia, po którym ratował się faulem. Stały fragment gry w okolicach dwudziestego metra dla gospodarzy. Czarnogórski zawodnik na dodatek otrzymał żółty kartonik.

13'
Do główki doszedł Kopacz, ale był to bardzo niecelny strzał.

13'
Rzut rożny dla Zagłębia Lubin.

12'
Niedokładne dośrodkowanie Gumnego, żaden z jego partnerów nie miał szans na dojście do tego dogrania.

10'
Sprytne podanie Jóźwiaka, który szukał wbiegającego w szesnastkę Situma. Zabrakło precyzji, od bramki wznowi grę Hładun.

9'
Zagranie Majewskiego nieco "na pamięć" do Jóźwiaka. Młody skrzydłowy nie zdołał wyprzedzić pilnującego go defensora.

8'
Uderzenie Kostewycza z ponad 25 metrów zostało zablokowane.

6'
Blisko udanego zamknięcia akcji po wrzutce Kostewycza był Gytkjaer. Duńczyk nie trafił jednak czysto w futbolówkę, dzięki czemu Hładun nie musiał się wysilać przy interwencji.

5'
Złe przyjęcie Majewskiego po podaniu Gajosa kosztowało go stratę na rzecz Slisza.

3'
żółta kartka Żółty kartonik dla Gytkjaer za faul na Tosiku w starciu powietrznym.

3'
Centra Starzyńskiego padła łupem poznańskiej obrony, po chwili na strzał zza szesnastki zdecydował się Pietrzak. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2'
Przewinienie Vujadinovicia na rozpędzonym Czerwińskim, będzie rzut wolny dla miejscowych na połowie Lecha.

1'
Gramy! Rozpoczął zespół gości w ubrany w niebiesko-białe stroje.

*'
Piłkarze wychodzą na boisko w Lubinie. Za moment początek spotkania.

*'
PZPN do poprowadzenia nadchodzącego starcia wyznaczył Daniela Stefańskiego (Bydgoszcz).

*'
Rezerwowi miejscowych: Leciejewski, Pakulski, Żyra, Tuszyński, Matras, Balić, Pawłowski.

*'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Burić, Jevtić, Chobłenko, Klupś, Barkroth, Janicki, Tomasik.

*'
Poznaliśmy także skład gospodarzy.

*'
Nenad Bjelica, trener Kolejorza, postawił na wyżej wymienionych graczy.

*'
Choć poznaniacy przegrali w pierwszym starciu rundy finałowej, nie stracili prowadzenia w tabeli.

*'
Poprzednia seria gier lepiej zakończyła się dla Zagłębia. Lubinianie wygrali na wyjeździe z Legią Warszawa 1:0. Z kolei lechici zaliczyli falstart i przegrali u siebie z Koroną Kielce 0:1.

*'
Start meczu zaplanowany jest na godzinę 20:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie!
Rozpoczęła się 32. kolejka Lotto Ekstraklasy, a w drugim dzisiejszym spotkaniu zmierzy się Zagłębie Lubin z Lechem Poznań, na relację z którego zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online