Hannover - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hannover
0 : 3

Tschauner - Sorg, Hübers, Elez, Sané, Albornoz - Schwegler (79' Maier), Bakalorz (68' Fossum), Harnik (63' Bazee) - Bebou, Füllkrug
Ulreich - Bernat, Süle, Boateng, Mai, Rafinha - Rudy - Robben (47' Muller), Thiago, James (71' Martinez) - Wagner (66' Lewandowski)

Muller (56.)
Lewandowski (72.)
Muller (89.)

Sorg (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Hannover - Bayern Monachium

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Robert Lewandowski z kolejnym golem w lidze. Polski napastnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony.
Gospodarzom dzisiaj zabrakło większej koncentracji w drugiej odsłonie spotkania.

89'
Gooooooool! Sebastian Rudy asystował do Thomasa Mullera! Ten z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do niemal pustej bramki.

88'
W następnej serii gier (32.) Hannover zagra w delegacji z Hoffenheim. Bayern Monachium, z kolei, podejmie u siebie Stuttgart.

86'
Bebou zbyt szybko wszedł w akcję ofensywną. Arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd.

85'
żółta kartka Premierowa żółta kartka w tym widowisku. Sorg zanotował ogromnie niebezpieczny wślizg.

84'
Ulreich długo był bez pracy. Czujność jego sprawdzić postanowił Maier. Uderzenie skierowane w środek bramki, nie mogło zaskoczyć.

82'
Thiago Alcantara dostał okazję od Roberta Lewandowskiego. Pomocnik Bayernu znajdował się w polu karnym Hannoveru, ale nie udało mu się oddać zabójczego strzału, ponieważ w ostatnim momencie Elez zablokował piłkę.

81'
Bazee klasowo odebrał futbolówkę Thiago. Czysty wślizg na piłkę mógłby być pokazywany w różnych materiałach dydaktycznych.

79'
Ostatnia korekta personalna w tym widowisku. Maier za Schweglera.

78'
W taki sposób Robert Lewandowski cieszył się ze zdobycia gola.

76'
Robert Lewandowski stracił równowagę w pobliżu szesnastki ekipy przeciwnej. Arbiter główny uznał jednak, że nie doszło do żadnego przewinienia.

75'
Faul. Mai złamał powszechnie obowiązujące zasady na terenie boiska.

74'
Dla Roberta Lewandowskiego było to 28. trafienie w aktualnym sezonie ligowym.

72'
Goooooool! Robert Lewandowski! Polski snajper fenomenalnie wyskoczył do piłki z rzutu rożnego. Znakomity strzał głową poleciał w lewy sektor bramki rywala.

71'
James Rodriguez udał się na ławkę rezerwowych. Swoją szansę otrzymał Javi Martinez.

69'
James mocno wybił korner. Piłka poleciała w miejsce, gdzie ustawiony był Elez.

68'
Bakalorz zastąpiony przez Fossuma. Ciekawy ruch taktyczny zrealizował trener Breitenreiter.

67'
Zanosi się na podwyższenie rezultatu. Gospodarze są zmobilizowani do obrony własnej bramki.

66'
Robert Lewandowski opuścił ławkę rezerwowych! Polak zmienił Sandro Wagnera.

64'
Bayern oddał w dzisiejszym meczu 12 strzałów. Po stronie gospodarzy odnotowano 5 prób.

63'
Bazee pojawił się na boisku. Martin Harnik dał poprawny występ.

61'
Schwegler bez mocy dośrodkowywał od rzutu rożnego. Obrona mistrzów Niemiec nie mogła się pomylić. Piłka już opuściła szesnastkę gości.

60'
Godzina gry na zegarze. Oglądamy dosyć wyrównany bój. Hannover próbuje grać o wynik.

59'
Z pół woleja starał się James Rodriguez. Pomocnik Bayernu nie może się dalej wstrzelić w futbolówkę. Ta poleciała wysoko w trybuny stadionu.

57'
Kibice oraz piłkarze Hannoveru reklamowali spalonego, podczas bramkowej akcji. Muszę się przyznać, że po obejrzeniu kilku powtórek, uważam, że był ofsajd.

56'
Gooooooool! Świetną zmianę dał Thomas Muller! Niemiecki pomocnik błysnął efektownym wolejem z dwunastego metra! Zasłonięty Tschauner bez szans.

55'
Dobrze w obronie przesuwają się gracze Hannoveru. Przyjezdni muszą wiele kombinować, aby przedrzeć się pod pole karne.

53'
W składzie ekipy gospodarzy wciąż bez zmian.

52'
Rafinha miękko dośrodkowywał piłkę. Doskonale ustawił się i zareagował Sane.

50'
Wielce sygnalizowany strzał z dalszej odległości od bramki zaliczył James Rodriguez. Piłka posłana przez Kolumbijczyka nie mogła zaskoczyć Tschaunera - strzał w środek bramki.

49'
Sztab medyczny Hannoveru pojawił się na boisku. Elez nabawił się przykrego urazu, w trakcie walki o piłkę.

48'
Thomas Muller dosyć szybko wypracował sobie sytuację strzelecką. Niemiec popisał się zgrabnym rajdem z piłką na prawym skrzydle. Akcja zakończyła się nieudolnym, płaskim strzałem obok lewego słupka.

47'
Arjen Robben zszedł z placu gry. Thomas Muller zameldował się na murawie.

46'
Rozpoczęła się II odsłona dzisiejszych zawodów.

Sędzia główny zasygnalizował koniec I odsłony meczu w Hannoverze.

45+2'
Bombowe uderzenie zaprezentował Sule! Futbolówka nie zechciała jednak wpaść do bramki świetnie predysponowanego Tschaunera.

45+1'
Bayern próbuje udokumentować swoją przewagę na placu gry.

44'
Sędzia techniczny na swojej tablicy pokazał cyfrę "3".

43'
Za chwilę powinniśmy posiadać wiedzę na temat ilości przedłużonych minut.

41'
Tschauner znów zadziwił wszystkich na stadionie! Bramkarz Hannoveru zatrzymał bardzo mocną próbę z okolic pola karnego, autorstwa Bernata! Futbolówka zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

40'
Zbliżamy się do końca I połowy spotkania.

38'
Były podstawy, aby Rafinha został ukarany indywidualnie. Bezpardonowo ciągnięcie przeciwnika za koszulkę powinno być surowiej karane.

37'
Thomas Muller rozpoczął rozgrzewkę. Gwiazdę niemieckiej reprezentacji powinniśmy ujrzeć na boisku w drugiej odsłonie spotkania.

35'
Schwegler przesadził z agresją. Faul na Jamesie Rodriguezie został błyskawicznie wyciągnięty przez zespół sędziowski.

34'
Martin Harnik nadepnął przeciwnikowi na stopę. Arbiter główny wahał się nad podjęciem decyzji o karze indywidualnej.

33'
Długie dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska zanotował Rafinha. Walkę powietrzną w swojej szesnastce wygrali defensorzy gospodarzy.

31'
Sule przyznał się do zrealizowania przewinienia taktycznego.

30'
Za Nami już 1/3 regulaminowego czasu gry.

29'
Tschauner czyni cuda na linii! Goalkeeper Hannoveru wyciągnął piłkę, niemal niemożliwą do obrony! Wagner próbował uderzeniem głową zmienić wynik na tablicy.

27'
To była szansa! Hubers bardzo efektownym zagraniem piętką próbował sfinalizować centrę od rzutu wolnego! Ogromnym refleksem błysnął Ulreich, który fenomenalnie odbił piłkę w bok.

26'
Fullkrug znalazł się w wybornym położeniu do zmiany rezultatu tego meczu. Silny strzał z bliskiej odległości w ostatniej chwili zablokował Bernat.

25'
Wgranie z lewego narożnika boiska poleciało wprost na głowę jednego z defensorów Hannoveru.

24'
Przyjezdni zyskali korner. Centra z lewego skrzydła boiska została skutecznie zneutralizowana.

23'
Pozycję spaloną u Fullkruga zasygnalizował sędzia asystent.

22'
Gracze z Hannoveru stosują krycie indywidualne.

21'
Ekipa z Monachium stawia na atak pozycyjny. Wiele krótkich podań.

19'
Sule będzie potrzebować pomocy ze strony sztabu medycznego Bayernu Monachium.

17'
Problemy zdrowotne u dwóch ekip. Sule niefortunnie upadł na murawę.

16'
Sandro Wagner był bliski otworzenia wyniku! Silny strzał głową z bardzo bliskiej odległości wybronił efektownie goalkeeper Hannoveru!

15'
James przeciągnął wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Robben, który wbiegł w pole karne, był bez jakichkolwiek szans na stworzenie zagrożenia.

14'

12'
James Rodriguez spróbował swojego szczęścia, uderzając piłkę z dystansu. Futbolówka powędrowała daleko od światła bramki Hannoveru.

11'
Ależ to była okazja! Thiago znalazł się w kapitalnej sytuacji na gola! Pomocnik Bayernu zagraniem głową przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Błąd przy linii popełnił Tschauner.

9'
Zbyt wysoko swoją nogę podniósł Rafinha. Słowna reprymenda od arbitra głównego była najniższym wymiarem kary.

8'
Kolejna prostopadła piłka w kierunku napastników Hannoveru. Znów zabrakło precyzji w decydującym momencie akcji.

6'
Bebou próbował posłać dokładne, prostopadłe podanie do Harnika. Piłka poleciała zbyt silnie, aby zawodnik z Austrii ją przejął.

5'
Robben kierował piłkę na głowę Wagnera. Dośrodkowanie z prawej flanki boiska została sprawnie przecięta przez stoperów Hannoveru.

4'
Ulreich zdecydowanie zainterweniował na przedpolu. Soczystą centrę od rzutu wolnego posłał Schwegler. Goalkeeper udanie sparował futbolówkę.

3'
Przy linii bocznej boiska Rafinha przewrócił swojego przeciwnika.

1'
Martin Petersen jest arbitrem tego spotkania. Przed chwilą odgwizdał faul w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

*'

*'
Robert Lewandowski znalazł się na ławce rezerwowych.

*'
Rozkład 31. kolejki niemieckiej Bundesligi.

*'
Mecz na HDI-Arena rozpocznie się o godz. 15:30

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Hannover - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hannover - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online