Real Madryt - Athletic Bilbao online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Athletic Bilbao
5 : 0

Casillas – Carvajal, Pepe, Ramos (46' Varane), Marcelo – Kroos, Modrić – Ronaldo, James, Bale - Benzema (79' Isco).
Iraizoz – De Marcos, Gurpegi, Laporte, Balenziaga – Rico, Iturraspe – Muniain (74' Etxeita), Beñat (46' Gomez), Susaeta (62' Lopez)– Guillermo Fernández.

Ronaldo (3.)
Benzema (41.)
Ronaldo (55.)
Benzema (69.)
Ronaldo (88.)

Mecze na żywo: Real Madryt - Athletic Bilbao

90+2'
Koniec meczu. Real Madryt pokonał Athletic Bilbao 5:0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

88'
Hattrick Ronaldo!! Po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego, Pepe nabił łokieć Ronaldo i jest 5:0.

87'
Ronaldo mocno wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, ale wypiąstkował ją Iraizoz.

86'
Olbrzymia przewaga Realu. Królewscy bawią się z rywalem.

84'
Iraizoz obronił strzał Bale'a.

81'
Mocny i niecelny strzał Ronaldo zza pola karnego.

79'
Z murawy schodzi Karim Benzema, a pojawił się na niej Isco.

78'
Teraz trochę szczęścia miał Real. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Casillas obronił dwa groźne strzały gości.

77'
Carvajal dośrodkował w pole karne, tam mocno głową uderzył Ronaldo i świetnie interweniował Iraizoz.

74'
Xabier Etxeita wchodzi na miejsce Ikera Muniaina.

73'
Ronaldo uderzył po ziemi z pola karnego, ale dobrze interweniował bramkarz.

72'
Modrić uderzył z dystansu i Iraizoz na raty złapał piłkę.

69'
Gool! Piłka w siatce, 4:0. Ronaldo znakomicie wyszedł do prostopadłego podania, zagrał po ziemi do Benzemy, a ten bez problemów pokonał bramkarza gości.

67'
Marcelo dośrodkował do Bale'a, ten głową skierował piłkę do bramki, ale sędzia słusznie nie uznał gola, ponieważ Walijczyk był na spalonym.

64'
Niecelny strzał Ronaldo z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

62'
Zmiana w Athletic Bilbao. Boisko opuścił Susaeta, a zastąpił go Lopez.

60'
Bale uderzył zza linii pola karnego i rzut rożny dla Realu.

58'
Ibai Gomez groźnie strzelał głową i znakomicie interweniował Casillas.

56'
Ależ zabawili się teraz Królewscy. Benzema do Jamesa Rozdriqueza, ten efektownie zagrał do Bale'a, ale Walijczyk nie trafił w światło bramki.

55'
Goool!! Ładna akcja Realu. Benzema zagrał do Bale'a, ten po ziemi zagrał wzdłuż bramki, a nadbiegający Ronaldo podwyższył prowadzenie.

51'
Mocne dośrodkowanie w pole karne Realu, ale skutecznie interweniował jeden z obrońców.

50'
Dobra kontra Realu. W polu karnym znalazł się Bale, ale uderzył wysoko nad bramką.

50'
Athletic dłużej utrzymuje się przy piłce.

46'
Zmiana nastąpiła również w ekipie gości. Z murawy zszedł Benat Etxebarria, a zastąpił go Ibai Gomez.

46'

46'
Varane zastąpił Sergio Ramosa.

45'

41'
Goool! 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową gola zdobył Benzema

40'
Po ładnej akcji Realu piłka trafiła pod nogi Ronaldo, którego strzał z bliska dobrze obronił Iraizoz.

37'
Bale niecelnie uderzał na bramkę gości.

34'
Mikel Balenziaga ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.

28'
Żółta kartka dla Sergio Ramosa.

25'
Oscar de Marcos ukarany żółtą kartką.

23'
Muniain uderzył na bramkę Realu, ale świetnie interweniował Casillas.

21'
Ręką pomagał sobie gracz gości w przyjęciu piłki i od rzutu wolnego grę rozpoczną gospodarze. Pretensje o tą sytuację do arbitra ma Valverde.

20'
Kolejne starcie między graczami obu zespołów i Fernandez oraz Ramos leżą na murawie

19'
Wspaniała akcja Realu Madryt! Ronaldo wypuścił Bale'a na prawej stronie boiska, a ten dośrodkował w kierunku Benzemy! Gracz Królewskich jednak na wślizgu uderzył obok bramki Iraizoza!

18'
Dopiero za moment gracz Athletic Bilbao wejdzie na boisko. Tak samo ma się sytuacja z Carvajalem.

17'
Radość graczy Realu po zdobytej bramce:

16'
Spokojnie gracze Królewskich rozgrywają piłkę na własnej połowie. Jednak źle zagrywają do swoich pomocników i przejmują rywale. Niedokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Realu wynikło z akcji Bilbao

15'
Beñat opartywany przez medyków ze swojego zespołu i musi zejść poza boisko. Wynikło to ze zderzenia głowami z Carvajalem

13'
Bale otrzymał dobre podanie w pole karne rywali, ale źle przyjmował tam futbolówkę i skutecznie interweniuje Laporte

12'
Próbowali wyjść z ofensywną akcją gracze gości, ale już na samym jej początku zagrywają niedokładnie do przednich formacji.

11'
Niedokładnie dośrodkowuje James z lewego skrzydła i od własnej bramki grę wznowi Iraizo

10'
Marcelo próbował ładnym zwodem minąć rywala na lewym skrzydle, ale nie dał się nabrać gracz z kraju Basków.

9'
Benzema otrzymał podanie na wolne pole, ale wpadł w pułapkę ofsajdową zastawiona przez graczy Bilbao.

8'
Carvajal spokojnie przejmuje bezpańską piłkę i wycofuje ją do golkipera swojej drużyny.

7'
Fantastycznie na lewym skrzydle zachował się Ronaldo! Zwiódł rywala i uderzył w krótki róg, ale świetnie broni Iraizoz!

6'
Gracze gości próbują akcji prawym skrzydłem, ale ostatecznie zupełnie niedokładnie zagrywają w pole karne rywali.

4'
Real bardzo szybko przechwytuje piłkę po akcji rywali i wyprowadza ją na połowę swoich przeciwników środkiem pola.

3'
CRISTIANO RONALDO już na samym początku tego spotkania trafia do siatki rywali!!! Po zagraniu z prawego skrzydła trafia z najbliższej odległości do bramki!!!

3'
Gol dla Realu!

2'
Niedokładne zagranie Marcelo, ale uderzenie z dystansu zawodnika gości trafia prosto w Ikera Casillasa.

2'
Poradzili sobie z pierwszą ofensywną akcją rywali gracze z Bilbao i to oni teraz wyprowadzają swój atak.

1'
Real rozpoczyna grę od środka boiska. James od razu pędzi do przodu po zagraniu piłki od defensorów.

1'
Mecz się właśnie rozpoczął.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Athletic Bilbao, to zapraszamy do śledzenia meczu online