Korona Kielce - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Hamrol – Rymaniak, Kecskes, Diaw (68' Soriano), Gardawski – Kovacević – Cebula, Janjić, Cvijanović, Jukić (57' Kiełb) – Kapidzić (73' Kaczarawa).
Kelemen – Wójcicki, Runje, Mitrović, Guilherme – Kwiecień, Romanczuk – Frankowski, Pospisil, (73' Włazło), Lazarević (60' Novikovas) – Bezjak (82' Świderski).

Mecze na żywo: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

90+4'
Koniec. Jagiellonia pokonała Koronę 3:0.

90+3'
Kiełb z rzutu wolnego uderzył tuż nad poprzeczką.

90+1'
Cvijanović ukarany żółtą kartką.

90'
żółta kartka Wlazło ukarany żółtą kartką.

90'
3:0! Novikovas! Kontra Jagiellonii. Po podaniu z lewej strony Frankowskiego niezbyt udanie z 16 metrów uderzał Świderski. Piłka leciała obok bramki, ale Hamrol odbił ją prosto pod nogi Novikovasa, który umieścił piłkę w pustej bramce.

88'
Nie ma gola! Novikovas chciał się zabawić i tylko lekko podciął piłkę. Hamrol bez problemów ją złapał.

87'
Rzut karny dla Jagiellonii. Keckes przewrócił rywala! Kontrowersyjna decyzja!

82'
Płaski i lekki strzał z dystansu Kaczarawy pewnie złapał Kelemen.

82'
Świderski zastąpił Bezjaka.

76'
Kaczarawa uderzył głową i piłkę zmierzającą pod poprzeczkę na rzut rożny wybił Kelemen.

73'
Wlazło zastąpił Pospisila.

73'
Kaczarawa zastąpił Kapidzicia.

71'
Goool! 2:0! Jagiellonia wyszła z akcją w trzech na dwóch. Novikovas zdecydował się jednak na strzał, a nie podawanie i pokonał bramkarza.

68'
Soriano zastąpił Diawa.

64'
W drugiej połowie Jagiellonia jest lepsza i zasłużyła na bramkę.

63'
Gool! Bezjak! Novikovas dośrodkował z prawej strony boiska, w pole karne wbiegł Bezjak, który niepilnowany nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Korony!

62'
Novikovas sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

60'
Zablokowany strzał z dystansu Cvijanovicia.

60'
Novikovas zastąpił Lazarevicia.

58'
żółta kartka Runje ukarany żółtą kartką.

57'
Kiełb zastąpił Jukicia.

54'
Znów Lazarević. Tym razem oddał płaski strzał z dystansu i pewnie interweniował Hamrol.

52'
Sporo szczęścia miała Korona w ostatnich minutach.

51'
Kolejna wymarzona przed Lazareviciem! Wydawało się, że będzie sam na sam z bramkarzem, ale zwolnił i Diaw zdążył wrócić i zablokować uderzenie!

50'
Ależ było groźnie w polu karnym Korony. W idealnej sytuacji znalazł się Lazarević, ale uderzył, a może podawał, fatalnie i piłkę wybił obrońca!

48'
Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Janjić, który uderzył z powietrza obok bramki.

46'

45+2'

45'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową próbował strzelać aktywny Jukić. Będzie jednak tylko rzut rożny.

43'
Korona przeważa, ale tak naprawdę w tej połowie groźnie było tylko raz.

41'
żółta kartka Kwiecień ukarany żółtą kartką.

38'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

35'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową niecelnie uderzał Rymaniak.

34'
Zablokowany strzał Cvijanovicia. Mogło być groźnie.

32'
żółta kartka Jukić ukarany żółtą kartką.

30'
Ładna akcja Jagiellonii, która mogła przynieść zagrożenie. Bezjak w polu karnym nie miał jednak pomysłu na jej wykończenie i oddał niegroźny i niecelny strzał.

28'
Korona jest zespołem zdecydowanie lepszym.

24'
Mogło być 1:0 dla Korony! Po ładnej akcji i dośrodkowaniu z prawej strony boiska uderzał Jukić. Kelemen najpierw odbił piłkę ręką, a potem jeszcze nogą. Kielczanie reklamowali, że uczynił to za linią bramkową, ale gola nie ma.

21'
69% - 31%. Posiadanie piłki na korzyść Korony.

18'
Korona dłużej utrzymuje się przy piłce.

14'
Płaski strzał lewą nogą sprzed pola karnego oddał Jukić. Pewnie interweniował Kelemen.

12'
Mieliśmy przerwę w grze, ponieważ ucierpiał Kovacević.

10'
Jak na razie brakuje groźnych sytuacji podbramkowych.

7'
Dobre zagranie Cebuli w pole karne. Piłkę zdołał wybić jednak obrońca gości.

3'
Kovacević uderzył nad bramką.

1'

'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Karpieszuk, Bodvarsson , Guti , Grzyb, Novikovas, Wlazło, Świderski.

'
Ławka rezerwowych Korony: Alomerović, Malarczyk, Kallaste, Możdżeń, Soriano, Kaczarawa, Żubrowski.

'
Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online