Lechia Gdańsk - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Zelenika - Nunes (60' Oliveira), Nalepa, Vitoria, Wawrzyniak (76' Mladenović) - Łukasik - Peszko, Haraslin (85' Krasić), Lipski, Sławczew - F. Paixao
Pesković - Pestka, Siplak, Helik, Diego - Covilo, Dimun, Hernandez, Culina, Zenjov (68' Rakels) - Piątek (87' Madsen)

Nalepa (18.) żółta kartka
Vitoria (64.) żółta kartka
Oliveira (67.) żółta kartka
Zenjov (65.) żółta kartka
Pestka (66.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Cracovia

Dziękuję ślicznie Wszystkim obecnym za uwagę.

Podział punktów na Pomorzu. Oba zespoły wykonały kroki w kierunku zapewnienia sobie utrzymania w tym sezonie ligowym.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
Zelenika bardzo dobrze zareagował, po strzale z dystansu. Bramkarz wyciągnął piłkę, która leciała w prawy, dolny róg bramki!
Cracovia przechwyciła inicjatywę na murawie.

90+1'
Sławomir Peszko podciął swojego przeciwnika. Rzut wolny dla Cracovii.

90'
O 3 minuty dłużej pograją obie drużyny.

89'
Madsen przed swoją pierwszą szansą na gola. Zmiennik Piątka błysnął efektowną piętką. Czujność na linii pokazał Zelenika.

87'
Krzysztof Piątek już na rezerwie. Madsen przywitał się z publicznością na stadionie.

86'
Ofensywa w wykonaniu Lechii. Oblężenie bramki Peskovicia.

85'
Haraslin mógł zostać bohaterem dzisiejszych zawodów. Zabrakło mu skuteczności. Niżej wymieniony Krasić pojawił się na boisku.

83'
Milos Krasić odebrał wskazówki taktyczne od Piotra Stokowca.

82'

80'
Rakels zderzył się z Peszko. Winowajcą w tej akcji został pomocnik "Pasów".

79'
Vitoria zachował się na medal! Kanadyjski obrońca zatrzymał Krzysztofa Piątka, który świetnie urwał się jednemu z obrońców! Napastnik Cracovii już przymierzał się do strzału, ale świetny blok Vitorii uniemożliwił mu realizację tej misji.

78'
Ostatnie minuty należały do "Biało-Zielonych".

76'
Kolejna wymuszona korekta u gospodarzy. Kontuzjowanego Jakuba Wawrzyniaka zmienił Filip Mladenović.

75'
Oficjalne dane: Frekwencja - 8722 widzów na gdańskim stadionie.

74'
Peszko wrzucał piłkę z lewej flanki boiska. Futbolówka odbiła się jeszcze od obrońcy Cracovii, ale ten fakt nie utrudnił pracy Peskoviciowi.

73'
Piłka bardzo szybko krąży na placu gry. Żadnej ze stron nie satysfakcjonuje podział punktów.

71'
Dopiero teraz sytuację miał Krzysztof Piątek. Młody snajper próbował z okolic pola karnego! Ładny techniczny strzał poleciał wprost w Zelenikę.

70'
Haraslin przepięknie wypracował sobie sytuację strzelecką! Ładny zamach, a potem pozycja do strzału mogły zrobić wrażenie! Słowak, w dobrym położeniu, posłał futbolówkę bardzo wysoko nad bramką!

68'
Rakels wydelegowany przez trenera Michała Probierza. Zenjov opuścił płytę boiska.

67'
żółta kartkaJoao Oliveira spóźnił się ze swoim wślizgiem. Ucierpiał gracz Cracovii.

66'
żółta kartka Kamil Pestka zapracował na żółty kartonik. Młody piłkarz przewrócił z premedytacją Sławomira Peszko.

65'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie na boisku żółty kartonik obejrzał Zenjov.

64'
żółta kartka Drugi zawodnik Lechii znalazł się w notesie sędziego. Vitoria zdecydowanie przerwał akcję rywala. Obrońcy Lechii, z racji przekroczenia limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnej serii gier.

63'
Zelenika mógł popisać się kolejnym, dobrym chwytem piłki. Za głęboko wrzucił ją jeden z wykonawców kornera.

62'
Długie dośrodkowanie z rzutu wolnego posłał Javi Hernandez. Rywalizację powietrzną wygrali obrońcy z Gdańska.

60'
Wspomniana zmiana w składzie gospodarzy. Joao Nunesa zastąpił Joao Oliveira.

59'
3:8 - statystyka, w której liczona jest ilość strzałów.

58'
Za chwilę dojdzie do zmiany, całkiem wymuszonej, w Lechii. Problemy zdrowotne odezwały się u Nunesa.

57'

55'
Sławomir Peszko odważnym wślizgiem zaatakował interweniującego obrońcę. Faul w ofensywnie nie został objęty karą indywidualną.

54'
Zdecydowanie zbyt krótko leciała piłka, po centrze Patryka Lipskiego. Kibice Lechii mogli poczuć zawód po tak wykonanym rzucie wolnym.

53'
Cracovia próbowała w ostatnich minutach coś stworzyć, poprzez stałe fragmenty gry. W obu przypadkach Zelenika pewnie chwytał piłkę.

51'
Kamil Pestka pokusił się o indywidualną akcję. Długi speed z piłką zakończył się soczystą próbą zza szesnastki. Futbolówka przeleciała obok lewego słupka bramki.

49'
Patryk Lipski ostro wgrał piłkę z narożnika boiska. Jego koledzy minimalnie spóźnili się z wbiegnięciem.

48'
W tym sezonie ligowym Cracovia dwukrotnie wygrywała z Lechią Gdańsk. Gospodarze i ich kibice marzą o przerwaniu złej passy.

47'
Nie doczekaliśmy się zmian w obu składach. Dwaj szkoleniowcy dalej wierzą w swoich wybrańców.

46'
Rozpoczęła się II połowa spotkania w Gdańsku!

W taki sposób wyglądała I odsłona tego starcia. Statystyki przygotował portal EkstraStats.

Pierwsza połowa meczu w Gdańsku dobiegła już końca!

45+1'
Sławomir Peszko przeciągnął swoją centrę od lewego skrzydła boiska. Zagranie ominęło wszystkich piłkarzy w biało-zielonych koszulkach.

45'
Zespół arbitrów wydłużył I część gry o dwie minuty.

44'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry w I odsłonie.

42'
Javi Hernandez upadł na murawę, na wysokości szesnastki Lechii. Sędzia nie miał podstaw do podyktowania rzutu wolnego dla gości z Krakowa.

40'
Ariel Borysiuk słynie z niezłych uderzeń z dystansu. Pomocnik Lechii podjął przed momentem odważną próbę, ale jednak zabrakło w tym przypadku większej precyzji.

39'

37'
Dimun nieszczęśliwie nadział się na atak ze strony Peszki. Nie można było mówić o jakiejkolwiek premedytacji.

36'
Bardzo ładna interwencja na przedpolu Zeleniki. Wybornie wychwycona wrzutka od rzutu wolnego.

35'
Vitoria był zły na decyzję rozjemcy głównego, który dostrzegł faul.

34'
Zelenika bardzo spokojnie wyłapał futbolówkę, po dośrodkowaniu z lewego narożnika boiska.

33'
Przyjezdni zamienili kilka dobrych, krótkich podań. Sytuacja zakończyła się mocno niecelnym uderzeniem zza pola karnego w wykonaniu Javiera Hernandeza.

31'
Reakcja arbitra liniowego. Flavio Paixao kompletnie zgubił swoje ustawienie w stosunku do linii defensywnej gości.

30'
Przewinienie w polu karnym Cracovii ujrzał Pan Tomasz Kwiatkowski. Agresorem w walce o centrę z kornera był jeden z piłkarzy zespołu gospodarzy.

29'
Ekipa Piotra Stokowca coraz groźniej atakuje szesnastkę Cracovii.

27'
Wielce otwarte widowisko w Gdańsku.

26'
Pesković popisał się wybitną interwencją! Goalkeeper Cracovii wyciągnął strzał z pięciu metrów od swojej bramki! Vitoria groźnie strącił futbolówkę głową.

25'
Lechia poradziła sobie z większym zagrożeniem, jakim była centra od rzutu wolnego. Zza pola karnego próbował później dobijać Culina, ale jego strzał w porę zablokowali defensorzy Gdańszczan.

23'
Efektownym wślizgiem zagranie z rzutu wolnego przeciął Helik. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry okazało się bardzo groźne.

22'
Sławomir Peszko trzymany wyraźnie za koszulkę. Skrzydłowy Lechii wypracował dla niej rzut wolny.

21'

19'
Javi Hernandez nieudanie zacentrował piłkę od rzutu wolnego. Obrońcy gospodarzy skutecznie przykryli zawodników "Pasów".

18'
żółta kartka Bardzo wysoko swoją nogę podniósł Michał Nalepa. Młody obrońca był blisko zaatakowania klatki piersiowej przeciwnika.

17'
Arbiter Kwiatkowski podjął decyzję, po konsultacji. Gol dla Lechii Gdańsk został zdobyty ze spalonego. Bramka została nieuznana.

16'
Sędzia główny musi skorzystać z opinii systemu VAR. Być może doszło do złamania przepisów gry, przy akcji bramkowej?

15'
Goooooool! Flavio Paixao zdobył bramkę! Portugalski napastnik kapitalnie dobił bombowe uderzenie w wykonaniu Ariela Borysiuka.

14'
Wiele rzutów rożnych w pierwszym kwadransie gry.

13'
Sędzia główny na spółkę ze swoim asystentem wychwycił ofsajd. Na pozycji spalonej był jeden z piłkarzy gdańskiej Lechii.

12'
Flavio Paixao podjął decyzję o silnym strzale z dystansu. Dobrze ustawiony pomocnik Cracovii powstrzymał zagrożenie.

10'
Lechia krótko rozegrała rzut rożny. Wrzutka z lewego skrzydła boiska nie dopadła do napastników "Biało - Zielonych".
Wynik bezbramkowy nadal aktualny.

9'
Kolejna sytuacja strzelecka dla Cracovii, po dośrodkowaniu z kornera. Świetnie grający w powietrzu Miroslav Covilo pomylił się. Piłka zagrana głową poleciała obok prawego słupka bramki.

8'
Goście z Krakowa aktywnie atakują od pierwszych minut tego meczu.

6'
Bardzo niebezpiecznie pod bramką Lechii! Efektownym zagraniem głową błysnął Siplak! Strzał, po centrze z rzutu rożnego, powędrował nieznacznie nad poprzeczką.

5'
Cracovia, w przypadku wygranej w dzisiejszym pojedynku, zapewnia sobie utrzymanie w lidze, w tym sezonie.

3'
Pierwszy strzał w tym spotkaniu. Z okolic linii pola karnego uderzył Zenjov. Pomocnik Cracovii zbyt mocno się odchylił, w momencie przymierzenia. Futbolówka poleciała na trybunę.

2'
Długim wyrzutem piłki od autu zagrozić bramce Lechii próbowali przyjezdni. Obrona gospodarzy popisała się doskonałym ustawieniem.

1'
Popularne "Pasy" pierwsze kopnęły futbolówkę.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip wkroczyli na murawę.

*'
Takich zawodników do składu wybrał trener Michał Probierz!

*'
Na boisku funkcję rozjemy głównego pełnić dzisiaj będzie Tomasz Kwiatkowski.

*'
Skład Lechii Gdańsk! Za kartki w ekipie gospodarzy pauzuje dzisiaj Dusan Kuciak.

*'
Pokaźna garść statystyk przedmeczowych.

*'
Spotkanie w Gdańsku zamknie 32. kolejkę gier w LOTTO Ekstraklasie.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu, i zachęcamy do śledzenia wraz z Nami relacji tekstowej LIVE z meczu: Lechia Gdańsk - Cracovia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online