FC Liverpool - AS Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Liverpool
AS Roma
5 : 2

Karius - Alexander Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson - Henderson, Milner, Oxlade-Chamberlain (17' Wijnaldum) - Salah (74' Ings), Mane, Firmino (90+2' Klavan)
Alisson - Fazio, Manolas, Jesus (66' Perotti) - Florenzi, De Rossi (65' Gonalons), Strootman, Kolarov - Ünder (46' Schick), Nainggolan - Džeko

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Rewanżowy pojedynek zaplanowano na 2 maja (środa).

Oglądaliśmy fenomenalne widowisko. W niedawno zakończonym spotkaniu niczego nie zabrakło. Były gole, były sytuacje, była walka.
AS Roma, mimo wysokiej porażki, ma dalej szansę na awans do finału. Rewanżowe starcie zapowiada się wręcz kapitalnie!

Felix Brych zakończył pojedynek w Liverpool'u!

90+3'
Włoska drużyna gra dalej o korzystny wynik.

90+2'
Jest ta roszada. Firmino już poza placem gry. Kapitalny występ. Na ostatnie minuty - Klavan.

90+1'
Jurgen Klopp dokona za moment zmiany.

90'
4 minuty dłużej potrwa ten jakże emocjonujący mecz.

89'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

88'
żółta kartka Niesportowe zachowanie na placu gry nie będzie już tolerowane! Fazio rażąco naruszył cierpliwość sędziów.

87'
żółta kartka Chwilę wcześniej żółtą kartkę za ostre złamanie reguł gry dostał Henderson.

86'
AS Roma usiłuje wykorzystać świetną passę z ostatnich minut. Nieznacznie, z dystansu, przestrzelił Edin Dżeko. Bośniacki napastnik dostał sporo od obrońców drużyny przeciwnej.

85'
Goooooool! Diego Perotti pokazał, jak wykonywać rzuty karne! Duża precyzja przy strzale w lewy sektor bramki.

84'
James Milner zagrał piłkę ręką w swojej szesnastce!
To oznacza jedno - rzut karny!

83'
Karius nie mógł popełnić gafy. Na jego bramkę poleciało bardzo sygnalizowane uderzenie z głębi pola karnego.

81'
Liverpool próbuje na nowo nadawać tempo gry. AS Roma wydaje się być ogromnie pobudzona.

80'
Goooool! Edin Dżeko daje nadzieje swoim kibicom! Bośniacki napastnik wykazał się klasowym wykończeniem akcji! Uderzył w lewy, dolny róg bramki Kariusa.

78'
Nieudolnie piłkę od rzutu wolnego wybił Milner. Koledzy z drużyny nie mogli dobrze uderzyć futbolówką głową.

77'
Diego Perotti przyłapany na pozycji spalonej. Słuszna decyzja sędziego asystenta.

75'

74'
Owacje na stojąco, w 100% zasłużenie, odebrał Salah. Strzelca dwóch bramek na boisku zmienił Danny Ings.

73'
żółta kartka Lovren ukarany żółtą kartką.

72'
Karius zmuszony do cięższej pracy! Schick ponownie próbował zdobyć upragnionego gola! Szybki strzał bez większego przygotowania został wybroniony przez goalkeepera.

70'
Schick został przypadkowy obity futbolówką. Z ogromnego przypadku zrobiła się niezła okazja bramkowa. Piłka przeszła tuż obok lewego słupka bramki.

69'
Włoska ekipa jest ogromnie zdeterminowana w poszukiwaniu gola. Jakakolwiek zdobycz bramkowa pomogłaby w rewanżowym boju.

68'
Goooool! Pogrom na Anfield! Świetnym zagraniem głową błysnął Firmino! Perfekcyjna próba z powietrza powędrowała w lewy, dolny róg bramki!

66'
Diego Perotti za Juana Jesusa.

65'
Zmiana w składzie AS Romy. De Rossi zastąpiony przez Gonalons.

64'
W ofensywie przewinienie popełnił Milner. Obyło się bez kary indywidualnej.

62'
Alisson bardzo niezdarnie zachował się na przedpolu. Błąd bramkarza, przy interwencji, przy stałym fragmencie gry, naprawili partnerzy z bloku defensywnego.

61'
Goooool! Firmino! Znakomitą szarżą na prawej flance boiska błysnął Salah! Egipcjanin odegrał do świetnie ustawionego Firmino, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do pustej bramki.

59'
To mógł być gol! Romę uratował wybitnie interweniujący nogami Alisson! Milner popisał się bardzo mocnym, płaskim uderzeniem z okolic ośmiu metrów!

58'
Schick spróbował swojego szczęścia. Ten, mając trochę miejsca, postanowić kropnąć piłkę. Futbolówka, jednak, powędrowała daleko od światła bramki Kariusa.

57'

55'
Goooool! Wielka radość u gospodarzy! Mane nie miał najmniejszych problemów z egzekucją tuż pod bramką przeciwnika! Dokładne podanie na nogę kolegi zagrał Salah.

54'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego asystenta. Mane zbyt szybko wybiegł do podania. Gdyby nie brak uwagi, to Liverpool miałby idealną szansę na zmianę rezultatu.

53'
Milner próbował zdecydowanie odebrać rywalowi futbolówkę. Sędzia dostrzegł w tej próbie sporą agresję. Rzut wolny dla zespołu przyjezdnych.

51'
Kibice gospodarzy głośno reklamowali zagranie piłki ręką, w wykonaniu obrońcy Romy. Arbiter główny podjął decyzję, aby puścić grę dalej.

50'
Włosi nie wywiesili białej flagi. Gol na 2:1 zrobiłby duże zamieszanie w kontekście rewanżu.

49'
Schick za bardzo agresywnie w powietrznej rywalizacji. Świeżo wprowadzony napastnik Romy został upomniany słownie przez arbitra Brycha.

48'
Arnold podjął wyzwanie, jakim była egzekucja rzutu wolnego. Swojego zadania nie wykonał z najlepszym skutkiem. Piłka nie przeszła przez mur.

47'
Strootman zagrał piłkę ręką. Liverpool otrzymał rzut wolny z bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

46'
Sztab szkoleniowy ekipy z SERIE A zareagował. Schick zmienił Undera.

46'
Czas na II połowę meczu!

Sędzia Brych zakończył I odsłonę widowiska!

45+1'
AS Roma próbuje szybko odpowiedzieć.

45'
Goooooool! Salah podwyższył stan meczu! Napastnik z Egiptu wykazał się stoickim spokojem w polu karnym rywala! Genialna podcinka nad interweniującym Alissonem dała Anglikom drugiego gola.

43'
Lovren po raz kolejny doszedł do swojej sytuacji strzeleckiej. Obrońcy Romy nie potrafią skutecznie przykryć defensora Liverpool'u. Ten nieznacznie się pomylił głową. Alisson wyjaśnił sytuację.

42'
Arbiter liniowy odważnie zasygnalizował pozycję spaloną, na której znalazł się gracz ekipy gospodarzy.

41'
Alisson zbił przed siebie piłkę, po bardzo nieprzyjemnym uderzeniu z głębi szesnastki.

40'
żółta kartka Alexander Arnold nie kalkulował. Soczysty wślizg na nogę przeciwnika można było ukarać żółtym kartonikiem.

39'
Ufffff! Tak mogli powiedzieć kibice w Rzymu! Lovren najwyżej wyskoczył do wrzutki z kornera! Przepięknie uderzona piłka głową obiła poprzeczkę bramki Alissona.

38'
Trafienie zdobyte przez Egipcjanina ma szansę na tytuł "gola tej edycji Champions League".

37'
Goooooool! Bramka - marzenie! Salah wybornie przymierzył z dużej odległości! Piłka, która została kapitalnie podkręcona, wpadła w lewe okienko bramki Alissona.

35'
Wielce soczystą próbę zza szesnastki Romy zaliczył Firmino. Robinsonadę na notę zanotował Alisson. Bardzo urodziwy chwyt futbolówki.

34'
Gol dla Liverpool'u, ale radość gospodarzy trwała bardzo krótko. Na ewidentnym ofsajdzie, przy oddawaniu strzału, był Mane.

32'
Mane miał genialny pomysł na prostopadłe dogranie do Salaha. Wybitną interwencję w defensywie wykonał Fazio. Ten gracz przerwał wspomniane podanie.

31'
Chaotycznie musi bronić się AS Roma. Gospodarze nadają tempo gry w tym spotkaniu.

30'
Silny strzał w wykonaniu Milnera został dobrze wślizgiem zablokowany przez Fazio.

29'
Coraz większą przewagę na boisku mają piłkarze Jurgena Kloppa.

28'
Co za akcja?! Co za rajd?! Mane wykonał ogromny dystans z futbolówką! W klarownej sytuacji na zdobycie gola, przeniósł piłkę nad poprzeczkę bramki Romy!

26'
Alisson przejął "zawiesinę", która zmierzała w okolice jego strefy. Goalkeeper zebrał gromkie brawa od publiczności na stadionie.

25'
żółta kartka Jesus spóźnił się ze wślizgiem. Ewidentnie za późno. Obrońca Romy mógł zrobić jakąś krzywdę swojemu przeciwnikowi.

24'
Manolas popisał się efektownym "szczupakiem". Stoper przyjezdnych zatrzymał dośrodkowanie z prawej flanki boiska.

23'
Gospodarze również mają problemy z rozgrywaniem.

22'
Klub z Rzymu cierpliwie szuka konceptu na rozmontowanie defensywny Anglików. Nie jest to łatwa sprawa.

20'
Karius ponownie zatrzymał zbyt głęboką centrę. Under trochę za szybko wgrywał futbolówkę.

19'
Ależ to była szansa! Karius efektownym piąstkowaniem wybronił gospodarzy przed utratą gola! Kolarov zaprezentował bombowe uderzenie z dalszej odległości! Bramkarz FC Liverpool swoją interwencją obił poprzeczkę.

17'
Wcześniej wspomniany Wijnaldum zastąpił Chamberlaina, który jest kontuzjowany.

16'
Wijnaldum szykowany do wejścia na plac gry. Trener Klopp będzie zmuszony do zrealizowania zmiany.

15'
Sztab medyczny "The Reds" pojawił się na murawie. Oxlade-Chamberlain bardzo niefortunnie upadł.

14'
Kolarov podjął próbę posłania skutecznej centry z lewego skrzydła boiska. Efektowne wgranie, jednak, przechwycił Karius.

13'

11'
De Rossi przeciągnął swoją centrę w kierunku wbiegającego Kolarova. Piłka wyszła za linię końcową.

10'
W środkowej strefie boiska doszło do przewinienia na graczu AS Roma.

9'
Mane powstrzymany został w polu karnym włoskiej ekipy.

7'
Obie strony postanowiły nie kalkulować od początkowych fragmentów tego widowiska. Otwarta gra powinna satysfakcjonować kibiców na Anfield.

6'
To była stuprocentowa okazja na gola! Tak trzeba to uznać! Firmino dostał kapitalne, prostopadłe podanie od klubowego kolegi! Napastnik Liverpool'u, płaskim uderzeniem z bliskiej odległości posłał piłkę obok lewego słupka bramki!

5'
Przed chwilą doszło do zmiany... chorągiewki sędziego liniowego.

4'
Alisson również otrzymał okazję na popełnienie dobrej interwencji! Z dystansu soczyście kropnął Milner. Uderzenie skierowane zostało w okolice środka bramki.

3'
Karius wystawiony na pierwszą ciężką próbę w tym spotkaniu! Silny strzał zza pola karnego oddał Strootman! Goalkeeper "The Reds" poprawnie złapał piłkę.

2'
Włoska drużyna odważnie posyła crossowe podania w kierunku Dzeko.

1'
AS Roma rozpoczęła ten mecz.

*'

*'
Na Anfield zabrzmiał hymn Ligi Mistrzów! Dla każdego piłkarza jest to magiczny moment.

*'
Piłkarze są już na murawie!

*'
Pełny skład sędziowski.

*'
AS Roma, z kolei, zadziwiła piłkarskich ekspertów, detronizując w rewanżu dużo wyżej notowaną FC Barcelona (1:4, 3:0).

*'
FC Liverpool sprawił wielką niespodziankę, eliminując w poprzedniej rundzie Manchester City (3:0, 2:1).

*'
Obie ekipy spotkają się dzisiaj w ramach pierwszego pojedynku 1/2 finału Ligi Mistrzów.

*'
Spotkanie na Anfield Road rozpocznie się o 20:45

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Zachęcamy serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: FC Liverpool - AS Roma.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Liverpool - AS Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online