Bayern Monachium - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Ulreich - Kimmich, Boateng (34' Sule), Hummels, Rafinha - Martinez (75' Tolisso) - Robben (8' Alcantara), Muller, Rodriguez, Ribery - Lewandowski.
Navas - Carvajal (67' Benzema), Ramos, Varane, Marcelo - Casemiro (83' Kovacić), Kroos, Modrić - Isco (HT' Asensio), Ronaldo, Vazquez.

*'
Madrytczycy mają znakomity wynik przed rewanżem. Bawarczycy nie byli drużyną skuteczną, natomiast Real był konkretny - wykorzystał swoje okazje, dzięki którym wygrał spotkanie.

90+4'
Wstrzelona po ziemi futbolówka przez Ribery'ego złapał bez problemu Navas.

90+2'
Spalił akcję Ronaldo, sędzia liniowy uniósł chorągiewkę.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone cztery minuty.

89'
żółta kartka "Żółtko" dla Alcantary za przewinienie taktyczne na Kovaciciu.

88'
Lewandowski nie wykorzystał dogodnej okazji do wyrównania! Polak przegrał pojedynek z Navasem, który skracając kąt, utrudnił zadanie snajperowi, który nie trafił nawet w światło bramki.

87'
Obrońcy Królewskich wyekspediowali futbolówkę po dograniu ze stałego fragmentu gry.

86'
Ribery wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego Realu.

85'
Bawarczycy cały czas próbują nacierać, mają jednak problemy z przedarciem się przez zasieki obronne rywala.

83'
Ostatnia zmiana w ekipie z Hiszpanii: Kovacić zastąpił Casemiro.

81'
Coraz mniej wskazuje na to, aby gospodarze zdołali jeszcze wyrównać.

79'
Alcantara zdecydował się jednak na centrę, którą zdołał zgrać Lewandowski, ale później nikt nie zamknął akcji strzałem.

78'
żółta kartka Brazylijski pomocnik obejrzał żółty kartonik.

77'
Spóźnione wejście Casemiro, wycięty Rodriguez. Będzie rzut wolny dla monachijczyków w miejscu, gdzie można bezpośrednio uderzyć.

76'
Benzema posłał uderzenie na bramkę Ulreicha z obrębu szesnastki, ale świetnie spisał się niemiecki bramkarz gospodarzy.

75'
Trzecia zmiana w Bayernie Monachium: Tolisso wszedł za Martineza.

73'
Drużyna prowadzona przez Zinedine'a Zidane'a jest coraz bliższa wywiezienia z Monachium doskonałego wyniku przed rewanżem na Santiago Bernabeu.

71'
Ronaldo pięknym uderzeniem z powietrzawpakował piłkę do siatki! Wcześniej jednak widocznie pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki, co nie umknęło uwadze arbitra.

70'
Zgubił piłkę Ribery po podaniu Lewandowskiego.

69'
Mocne uderzenie Ribery'ego minęło cel w niewielkiej odległości.

68'
Jak tego nie wykorzystali piłkarze Bayernu? Lewandowski i Muller przeszkodzili sobie w wbiciu piłki do bramki z kilku metrów.

67'
Tak też się dzieje: miejsce defensora zajął Benzema.

65'
Prawy obrońca Królewskich wraca do rywalizacji, ale nie wydaje się, że zdoła dograć tego spotkania do końca.

64'
Carvajal siedzi na murawie i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Niemal na pewno będzie potrzebna zmiana.

62'
Kolejna udana obrona Navasa po strzale Ribery'ego! Bawarczycy walczą o wyrównanie.

61'
Monachijczycy, na dobrą sprawę, sami stworzyli sobie problem, jakim jest dla nich obecny rezultat.

59'
Ribery! Francuz minął kilku zawodników Realu i huknął z pola karnego. Fantastyczną paradą popisał się jednak Navas, który odbił tę próbę.

57'
1:2! Asensio daje prowadzenie Realowi Madryt!
"Wielbłąd" Rafinhi, który stworzył gościom okazję do zabójczej kontry, Asensio sam popędził na bramkę Navasa i podcinką nie dał mu szansy na obronę.

56'
Lewandowski nie miał szans na strzał głową po wrzutce Mullera, zdecydował się więc na zgranie, które wybił Modrić.

54'
Szukał okazji do wywalczenia rzutu rożnego Ribery, Francuzowi jednak ta sztuka się nie udała i od bramki rozpocznie Navas.

52'
żółta kartka Żółta kartka dla Ribery'ego za spóźniony atak w nogi Varane'a.

51'
Ribery świetnie zabrał się z piłką na lewym skrzydle, łatwo ograł Casemiro, płasko wstrzelił ją po ziemi, Muller jednak nie uprzedził obrońców, który z trudem oddalili niebezpieczeństwo.

49'
Lepsze wejście w drugą część meczu odnotowują przyjezdni.

47'
Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Ronaldo. Piłka zakończyła swój lot na aucie.

46'

*'
W drużynie z Madrytu nastąpiła korekta w składzie: Asensio zajął miejsce Isco.

*'
Piłkarze powrócili na murawę Allianz Areny.

*'
Bardzo dużo dzieje się w stolicy Bawarii. Więcej okazji stworzyli sobie gospodarze, ale szwankuje nieco skuteczność w ich szeregach.

Przerwa.

45+2'
Muller nie zdołał zamknąć akcji po podaniu Lewandowskiego! Centymetrów zabrakło niemieckiemu pomocnikowi.

45+1'
Navas z problemami zatrzymał groźną główkę Lewandowskiego! Gdyby polski napastnik uderzył piłkę bardziej do boku, to kostarykański bramkarz miałby spore kłopoty.

45'
Ribery sfaulowany na połowie przyjezdnych. Rzut wolny niedaleko pola karnego Realu Madryt.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

44'
1:1! Co za gol Marcelo!
Znakomity strzał z powietrza brazylijskiego obrońcy z dwudziestego metra, Ulreich bez szans na obronę.

42'
Muller! W ostatniej chwili jeden z obrońców Realu zablokował bombę gracza Bayernu z obrębu szesnastki.

41'
Znakomitą szansę na podwyższenie prowadzenia zmarnował Hummels! Środkowy defensor otrzymał zgraną piłkę od Lewandowskiego, jednak nie zdołał jej czysto trafić.

40'
Po główce Marcelo gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego.

38'
Brzydki faul Carvajala na Rafinhi, arbiter nie pokazał żółtego kartonika winowajcy, choć miał ku temu podstawy.

37'
Hummels omal nie sprezentował Modriciowi okazji do wyrównania! Tylko nieprzyjęcie piłki przez Chorwata spowodowało, że pod bramką Bayernu nie zrobiło się niezwykle gorąco.

36'
Monachijczycy zaczynają powoli panować nad sytuacją na murawie.

34'
Błąd techniczny Ribery'ego w przyjęciu piłki najprawdopodobniej kosztowało miejscowych drugą bramkę! Nikt nie pilnował francuskiego skrzydłowego w szesnastce gości.

34'
Druga zmiana okazuje się konieczna w Bayernie: kontuzjowanego Boatenga zmienił Sule.

33'
Centrę Ribery'ego wyekspediował poza pole karne Navas.

31'
Szarża, jaką popisał się Boateng spod własnej szesnastki, skończyła się dla niego urazem. Przerwa w grze.

29'
Lewandowski walczył z obrońcami Realu Madryt o futbolówkę, górą ostatecznie okazał się golkiper.

28'
1:0! Kimmich otworzył wynik spotkania!
Szybka akcja gospodarzy, Kimmich otrzymał prostopadłe podanie, pognał z piłką w pole karne i zdecydował się na zaskakujące uderzenie, którego nie spodziewał się Navas i piłka zatrzepotała w siatce.

27'

25'
Całkowicie nieudane dośrodkowanie Kroosa z rógu, futbolówka opuściła boisko jeszcze zanim doleciała na środek pola karnego.

24'
Rzut rożny dla podopiecznych Zinedine'a Zidane'a.

23'
Carvajal bez namysłu huknął po błędzie technicznym Rafinhi. Kopnął jednak piłkę wprost w Ulreicha.

21'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry, futbolówka w posiadaniu mistrza Niemiec.

20'
Po wybiciu Boatenga, będzie jeszcze jedno wznowienie z narożnika boiska.

20'
Madrytczycy zdobyli korner.

19'
Rafinha mocno strzelił z dystansu. Dobra próba, zabrakło jednak nieco siły, aby pokonać Navasa.

17'
Uderzenie Isco zza szesnastki zostało zablokowane.

16'
Niechlujne zagranie Alcantary w kierunku Ribery'ego, niedokładność jaką popisał się Hiszpan, umożliwiła Carvajalowi skuteczną interwencję.

15'
Obyło się bez większego niebezpieczeństwa.

14'
Rzut rożny dla piłkarzy z Monachium.

13'
"Lewy" starał się opanować górne podanie mając na Varane'a na plecach, ostatecznie pojedynek wygrał francuski defensor.

11'
Bawarczycy dłużej utrzymują się przy piłce, ale na razie nie przekłada się to na okazje podbramkowe.

9'
Ostre starcie w walce o futbolówkę między Ramosem i Lewandowskim. Obie strony poszkodowane, obyło się jednak bez pomocy medycznej.

8'
Robben nie jest w stanie kontynuować spotkania. Jego miejsce na placu gry zajął Alcantara.

7'
Na pozycji spalonej został złapany Ronaldo.

6'
Dalekie podanie Boatenga w kierunku Lewandowskiego wylądowało w rękach Navasa.

5'
Robben usiadł na murawie, chwilowa przerwa w grze.

4'
Powtórki potwierdziły słuszność decyzji sędziego - piłka trafiła w bark Carvajala.

3'
Ribery domaga się wskazania na jedenasty metr po rzekomym zagraniu ręką jednego z graczy zespołu z Hiszpanii. Arbiter natychmiast pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

2'
Kontratak Realu, Kroos wjechał z futbolówką w pole karne, ale później nie zdołał celnie jej dograć do wbiegającego Ronaldo.

1'
Znakomicie mógł rozpocząć ten mecz Bayern! Muller w świetnej sytuacji nie trafił czysto w piłkę, przez co ta nie poszybowała w światło bramki.

1'
Zaczęli gospodarze!

*'
Zawodnicy pojawili się na płycie boiska. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

*'
Piłkarze są w tunelu prowadzącym na murawę Allianz Areny. Niewiele pozostało do rozpoczęcia rywalizacji.

*'
Zestawienia taktyczne drużyn:

*'
Rezerwowi Realu: Casilla, Vallejo, Benzema, Bale, Hernandez, Asensio, Kovacić.

*'
Ławka rezerwowych Bayernu: Starke, Wagner, Sule, Alcantara, Bernat, Rudy, Tolisso.

*'
Poznaliśmy składy obydwu zespołów.

*'
Rozjemcą pojedynku będzie pochodzący z Holandii, Pan Bjorn Kuipers.

*'
W fazie ćwierćfinałowej monachijczycy wyeliminowali hiszpańską Sevillę, a Królewscy pokonali Juventus, choć dopiero w doliczonym czasie gry drugiej połowy, po golu Cristiano Ronaldo z rzutu karnego.

*'
Na godzinę 20:45 zaplanowany jest start rywalizacji.

*'
Ciąg dalszy emocji związanych z półfinałowymi starciami w Lidze Mistrzów. W dzisiejszym spotkaniu Bayern Monachium zmierzy się z Realem Madryt. Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji z tego meczu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online